تولید خودروی آئودی E TRON در سال 2018

تولید خودروی آئودی E TRON در سال 2018

آئودی E TRON

 

آئودی E TRON یکی از خودرو های فوق العاده و پیشرفته در دنیا است که قرار است در اول سال 2018 به صورت انبوه ساخت خودش را آغاز کند در ادامه می‌توانید با آئودی E TRON به صورت انبوه ساخت میشود ما را دنبال نمایید .

 

به گزارش تالاب خودرویی برقی و سبز که احتمالا به سامانه رانندگی خودران مجهز خواهد بودو برخلاف مدلهای قبلی برقی آئودی میتواند به محصولی پیروز در بازار تبدیل شود.

 

تعداد زیادی از خودروسازان در جهت برقی کردن محصولات خود قدم برداشته و اتومبیل هاي درون سوز گازی و بنزینی خود رابه قوای محرکه الکتریکی مجهز کرده اند.

تولید خودروی آئودی E TRON در سال 2018

بعنوان نمونه شرکت هاي خودروسازی مثل ب ام و فولکس واگن و حتی جگوار نیز متعهد شده اند که در طی چند سال آینده طیف وسیعی از اتومبیل هاي الکتریکی را راهی بازار کنند.

 

ماشین هاي برقی که تا کنون راهی بازار شده اند عموما نسخه الکتریکی از مدلهای پیروز کمپانی هاي خودروسازی اند که به قوای الکتریکی مجهز شده اند. اما در بازار اتومبیل هاي برقی، وسایل نقلیه اي نیز مشاهده می‌شود که طراحی انها کاملا جدید بوده و طراح به مدلهای قبلی استناد نکرده است.

 

بنظر می‌رسد که کمپانی آلمانی آئودی نیز دراین زمینه برنامه هایي دارد. طبق گزارش هاي جدید این کمپانی نیت دارد تا سال 2022 یک خودروی الکتریکی کاملا جدید را معرفی و راهی بازار کند.

تولید خودروی آئودی E TRON در سال 2018

یکی از اعضای هیئت مدیره آئودی به اسم پیتر مورتنس در گفتگو با خبرگزاری Auto Motor Und Sport عنوان کرده است که خودروی برقی اي ترون جی تی این کمپانی تا چند سال آینده راهی بازار خواهد شد.

 

پلت فرمی که این خودروی الکتریکی جدید بر روی آن پیاده سازی خواهد شد نظیر با پلتفرم پورشه الکتریکی میشن اي است اما عناصر منحصر به فرد و جدیدی نیز به طراحی آن بکار برده خواهد شد.

 

پیش از این پورشه و آئودی اعلام کرده بودند که نیت دارند از طریق یک اقدام تحقیقاتی بر روی پلتفرم هاي مشترکی با یک دیگر کار کنند.

تولید خودروی آئودی E TRON در سال 2018

البته هر دو خودروساز اضافه کرده بودند هرچند که این پلتفرم هاي الکتریکی مشترک خواهد بود اما طراحی و ساختار داخلی آنها برای هر کمپانی متمایز بوده ودر نهایت هر سازنده خودروی الکتریکی خودرا با مشخصات ناب و مخصوصاً خواهد داشت.

 

مورتنس با دقت به همکاری با پورشه بیان کرده است که مزیت گروهی که ما تشکیل داده ایم این است که میتوانیم کار بر روی تکنولوژی هاي مختلف پلتفرم هاي الکتریکی را تقسیم کرده و هر قسمت را یک طرف همکاری به عهده بگیرد.

 

بعنوان نمونه دراین زمینه می‌توان به پلتفرم مشترک پریمیوم اشاره کرد. دراین پلتفرم که با اسم PPE نیز شناخته شده پورشه به صورت اختصاصی بر روی محور عقب کار کرده و مسئول آن است.

تولید خودروی آئودی E TRON در سال 2018

به گزارش تالاب وی در ادامه به خبرنگار این خبرگزاری توضیح داده است که هر چند که تخصص کمپانی آئودی در مورد خودرو های اسپرت لوکس و مسابقه اي است اما ما نیت داریم بزودی یک وسیله نقلیه الکتریکی با اسم E TRON GT را معرفی کرده و راهی بازار کنیم.

 

این مسئول ارشد همینطور مدعی شده که در طراحی این اتومبیل از کانسپ هاي جدیدی مثل Q8 کمک گرفته خواهد شد. بطور کلی گفته می‌شود که این کمپانی نیت دارد شاخص هایي راکه در طراحی مدلهای مختلف اي ترون ها بکار گرفته شده است را دراین اتومبیل نیز پیاده سازی کند.

 

پیش از این نیز ماشین هایي مثل E TRON R8 و وسایل نقلیه الکتریکی قبل ازآن از این سیاست بهره برده و طراحی آنها تحت تاثیر کانسپت هاي مختلف دوران خود صورت گرفته است.

تولید خودروی آئودی E TRON در سال 2018

به احتمال زیاد نسخه خروجی این ماشین یک وسیله نقلیه کوپه مثل و چهار درب مثل SUV برقی اسپرت بک بوده و طراح آن در قسمت بیرونی از عناصری مثل جلوپنجره یک پارچه و چراغ هاي ال اي دی شفاف استفاده خواهد کرد.

 

شاید بد نباشد بدانید از جمله خصوصیت هایي که تقریباً در تمامی سری محصولات E TRON دیده میشود، قوس هاي برجسته طاق مثل و برآمده پیرامون چرخ هاي آن است بنابر این انتظار می‌رود این اتومبیل نیز به چنین قوس هاي تهاجمی در طراحی خود مجهز باشد.

 

قطعا استفاده از پلتفرم پورشه در مدل جدید E TRON علاوه بر قدرت، تاثیرات زیادی را بر روی عملکرد این مدل به دنبال خواهد داشت.

تولید خودروی آئودی E TRON در سال 2018

مدل برقی پورشه احتمالا می‌تواند با یک‌بار شارژ مسافتی درحدود 500 کیلومتر را طی کرده و قدرتی معادل 600 اسب بخار را ساخت کند.

 

مجله تالاب : با دقت به خصوصیت هاي گفته شده انتظار می‌رود که خودروی جدید برقی آئودی نیز مشخصات نظیر اي داشته و بتواند در حداقل ترین حالت ممکن کارایی نظیر پورشه داشته باشد. شنیده ها حاکی ازآن است که این وسیله نقلیه درسال 2022 در معرض علاقه مندان دنیای خودرو های برقی خواهد بود.

تولید خودروی آئودی E TRON در سال 2018

 

جدیدترین مطالب سایت