آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

این اتومبیل فراری 14 میلیارد تومان قیمت دارد

این اتومبیل فراری 14 میلیارد تومان قیمت دارد

قیمت این فراری به 14 میلیارد تومان رسید !+ عکس

 

اتومبیل فراری زیر که 14 میلیارد تومن قیمت دارد دارای زنک زیبای مشکی است.

 

این خودرو در 3.6 لیتر به شتاب صفر تا 100 کیلومتر رسیده و با بیشینه سرعت 321 کیلومتر به حرکت خود ادامه می‌دهد.

 

خودروی فراری

اکثریت فراری‌هایی که تا کنون در جهان به فروش رسیده‌اند، قرمز رنگ بوده‌اند. در واقع 302 دستگاه از 349 فراری تولیدی در جهان به رنگ قرمز هستند که نام جهانی آن روسوکورسا است.

 

این رنگ قرمز بیشتر برای خودروهای مسابقه‌ای مورد استفاده قرار می گیرد. 8 دستگاه از این خودروها نیز در رنگی با نام بین‌المللی روسوبارچتا که قرمزی تیره‌تر از اولیست ساخته شده‌اند.

 

به نقل از “کاراسکوپ”، تنها دو مدل از این فراری F50 در رنگ مشکی به آمریکا ارسال شده‌اند. یکی از این فراری‌های مشکی پیشتر تصادف کرده است. هرچند این خودرو قابل تعمیر است اما تنها یک مدل از این فراری‌های مشکی سالم و آسیب ندیده باقی مانده است.

 

این اتومبیل فراری 14 میلیارد تومان قیمت دارد

قیمت این فراری را به 14 میلیارد تومان رسید

 

به جز مسئله رنگ این فراری از همان عناصر مکانیکی 349 دستگاه دیگر بهره می‌برد. این خودرو یه یک موتور 4.7 لیتری V12 با 520 اسب‌بخار مجهز است.

 

یک سامانه انتقال قدرت 6 سرعته نیز با موتور هماهنگ شده است. شاسی و بدنه فیبر کربنی نیز از مشخصه‌های این خودرو است. این خودرو در 3.6 لیتر به شتاب صفر تا 100 کیلومتر رسیده و با بیشینه سرعت 321 کیلومتر به حرکت خود ادامه می‌دهد.

 

با وجود بیش کارکرد بیش از 2000 مایل انتظار می‌رود این خودروی منحصر به فرد در حراجی آریزونا در هفته‌های آینده بین 3 تا 3.5 میلیون دلار فروش رود. این عدد با توجه به قیمت روز دلار در کشور حدود 14 میلیارد تومان برآورد می‌شود.

 

برچسب‌ها:

مشخصات خودروها

بیشتر بخوانید
بهترین اقدامات در هنگام خالی شدن ترمز اتومبیل یکی از اتفاقات وحشتناک در هنگام رانندگی، بریدن ترمز است. بیایید یاد بگیریم در این شرایط چه کاری از دست ما ساخته است: راهکارهای پیشنهادی:۱. عصبانی نشوید. از حرکت زیادی خودداری ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

تست روانشناسی شخصیت جدید
تست روانشناسی شخصیت جدید
مشاهده بیشتر