برترین خودروهای 50 میلیونی در بازار ایران

برترین خودروهای 50 میلیونی در بازار ایران

برترین خودروهای 50 میلیونی در بازار

در بررسی ها انجام شده د ر بازار ایران و میزان این قیمت در بازار خودرو ها راکه معرفی می نماییم برترین خودروهای بازار ایران که قیمت 50 میلیونی دارند را به شما معرفی میکنیم و آن ها را با هم به مقایسه می‌گذاریم تا برترین گزینش شود.

 

در بازار ایران خودروهای 50 میلیونی زیادی به فروش می‌رسند و این رده قیمتی از تنوع خوبی برخوردار است. در این مطلب گزینه‌های موجود در این رده را با یکدیگر مقایسه خواهیم کرد.

 

خودروهای سواری زیادی از دنده‌ای گرفته تا اتوماتیک و چینی یا فرانسوی در رده قیمتی 50 میلیون تومان حضور دارند و تنوع نسبتا خوبی را در این بخش ایجاد کرده‌اند.

 

در این مطلب قصد داریم خودروهای تندر 90 پلاس، رنو ساندرو دنده اتوماتیک، دانگ فنگ اچ 30 کراس، هاوال ام 4، جک جی 5 و بایک سابرینا را مقایسه کنیم که همگی بین 50 تا 53 میلیون تومان قیمت دارند.

 

دانگ فنگ اج 30 کراس «Dongfeng H30 Cross» اولین گزینش در میان خودروهای 50 میلیونی است که آن را مورد بررسی قرار می دهیم. این ماشین توسط ایران ماشین با موتور پژو 206 تیپ 5 عرضه میشود و مشتریان زیادی را به خود جذب می‌کند.

 

متاسفانه اچ 30 کراس ظاهر معمولی داشته و مشکلات پژوهای اتوماتیک را با خود به همراه دارد؛ بنابراین انتظار یک خودروی کم‌استهلاک را از آن نداشته باشید.

برترین خودروهای 50 میلیونی در بازار ایران

دانگ فنگ H30 کراس

 

هاوال ام 4 «Haval M4» دیگر خودروی 50 میلیونی است که تقریبا مانند همه خودروهای عرضه شده توسط دیارخودرو با شکست مواجه شده است. گریت وال، یکی از برترین برندهای خودروسازی در چین است و هاوال نیز خودرویی باکیفیت در کلاس کراس اوورهای کوچک محسوب میشود اما با این حال نتوانست انتظارها را در بازار ایران برآورده کند. یکی از اصلی‌ترین مشکلات هاوال M4 نبود خدمات پس از فروش و همچنین افت قیمت شدید خودرو است.

برترین خودروهای 50 میلیونی در بازار ایران

هاوال M4

 

در سوی دیگر تندر 90 پلاس خودرویی باکیفیت است که نسخه جدید آن با تغییرات ظاهری و امکانات بیشتری همراه شده است. این خودرو با گیربکس اتوماتیک و قیمت حدود 53 میلیون تومان عرضه میشود و گزینش مناسبی برای خانواده‌ها به شمار می‌رود. بایک سابرینا، دیگر خودروی شکست‌خورده بازار ایران است

 

که بر روی پلتفرم بنز کلاس B ساخته شده و توسط دیارخودرو در بازار کشورمان عرضه میشود. این خودروی 51 میلیونی، خدمات پس از فروش بسیار ضعیفی دارد و به همین دلیل با استقبال خوبی از سوی مشتریان مواجه نشد.

برترین خودروهای 50 میلیونی در بازار ایران

تندر 90 پلاس

 

رنو ساندرو یکی دیگر از خودروهای 50 میلیونی باکیفیت بازار ایران است و توانسته جایگاه خوبی را در میان مشتریان پیدا کند. هاچ بک ساندرو اتومات با قیمت 53 میلیون تومان در ایران به فروش می‌رسد و از برترین‌های حال حاضر بازار در این رده قیمتی به شمار میرود. جک جی 5 دنده‌ای «JAC J5» هم تنها خودروی غیر اتوماتیک این گروه است

 

که با قیمت حدود 54 میلیون تومانی در بازار فروخته میشود. این خودروی چینی که توسط کرمان موتور عرضه شده دارای کیفیت خوب و خدمات پس از فروش مناسب است اما مدل اتومات آن با استقبال بیشتری روبرو شده است.

برترین خودروهای 50 میلیونی در بازار ایران

بایک سابرینا

 

در پایان میتوان این شش ماشین را در سه دسته صندوق‌دار، هاچ بک و کراس اوور تقسیم کرد. جک جی 5 یک خودروی دنده‌ای و صندوق دار است که فضای مناسبی برای خانواده‌های پرجمعیت دارد. متاسفانه موتور 1.5 لیتری این ماشین خیلی قوی نیست و در شیب‌های تند موفق عمل نمی کند. تندر 90 پلاس هم برای خانواده‌ها مناسب بوده و با گیربکس اتوماتیک، خدمات پس از فروش مناسبی را ارائه می‌دهد.

برترین خودروهای 50 میلیونی در بازار ایران

رنو ساندرو

 

سابرینا و ساندرو نیز دو خودرویی هستند که در کلاس هاچ بک‌ها قرار می گیرند و ساندرو با اختلاف، خودروی موفق‌تری نسبت به بایک سابرینا است. سابرینا به دلیل خدمات پس از فروش ضعیف اصلا گزینش اقتصادی نیست و ساندرو را میتوان گزینش بهتر و اقتصادی‌تری دانست.

برترین خودروهای 50 میلیونی در بازار ایران

جک J5

 

در میان خودروهای کراس اوور هم دانگ فنگ H30 کراس، گزینش منطقی‌تری نسبت به هاوال ام 4 محسوب می‌شود. این خودرو توسط ایران ماشین به بازار عرضه شده و طبیعتا خدمات پس از فروش بسیار بهتر و گسترده‌تری دارد. هاوال هم با وجود قابلیت‌های فراوان و کیفیت بالا، به دلیل خدمات پس از فروش نامناسب و بازار دسته دوم ضعیف‌تر، گزینش منطقی به شمار نمیرود. در پایان، مشخصات این خودروهای 50 میلیونی را مقایسه خواهیم کرد.

 

جدیدترین مطالب سایت