مجموعه : مشخصات خودرو
بروزرسانی : 1 تیر 1400

نگاهی به تویوتا توندرا شیر جاده ها (+تصاویر)

نگاهی به تویوتا توندرا شیر جاده ها (+تصاویر)

تویوتا توندرا

تویوتا توندرا یکی از شیرهای جاده است که تویوتا این ماشین فوق العاده قوی را معرفی کرده است در ادامه می توانید با نگاهی به تویوتا توندرا شیر جاده ها تالاب را دنبال نمایید. 

به گزارش تالاب در بین پیک‌آپ‌هایي که هرروز آسان‌تر و لوکس‌تر میشوند، ژاپنی‌ها باکیفیت بیشتر تلاش بر جلب مشتریان دارند. تویوتا در آستانه نمایشگاه خودرویی دیترویت اعلام کرد نسخه‌اي تحول یافته از توندرا را معرفی می کند.

نگاهی به تویوتا توندرا شیر جاده ها (+تصاویر)

به گزارش تالاب به نقل از “اتوگاید”، مدیرعامل شعبه آمریکای شمالی تویوتا دراین خصوص گفت: براین باوریم که پس از معرفی نسل بعدی تویوتا توندرا، الویت‌بندی تعداد زیادی از مشتریان در خرید یک پیک‌آپ تغییر میکند.

وی ادامه داد: ما دوران زیادی را برای ساخت و ایجاد تغییرات مفید روی این اتومبیل صرف کرده‌ایم و و برنامه خوبی در خصوص ظاهر و خصوصیت‌هاي نسل بعد داریم.

نگاهی به تویوتا توندرا شیر جاده ها (+تصاویر)

هنوز دوران قطعی معرفی توندراهای جدید معلوم نیست. اما توندرا پیش از این روال فروش ملایمی از خود نشان داده و فروش  سالانه آن «2017» به 117 هزار دستگاه میرسد. این میزان به شکل چشم‌گیری از فروش سالانه فورد F150  کمتر است اما میزان آن برای سبقت از فروش سالانه نیسان تیتان کفاف می کند.

مجله تالاب : درکنار ارتقاهای گسترده توندرا، تویوتا برنامه‌اي مخصوصاً برای تغییر و تحولات پیک‌آپ تاکوما بعنوان پرفروش‌ترین پیک‌آپ سایز متوسط کشور آمریکا درسال قبل عرضه کرده است. تحولات پروژه مخصوصاً برای تاکوما پنهان مانده، اما عرضه آن درسال جاری قطعی بنظر می رسد و از سمت مقامات شرکت تویوتا تائید شده است.

   نگاهی به تویوتا توندرا شیر جاده ها (+تصاویر) 

مدیرعامل شعبه آمریکای شمالی تویوتا در خصوص دیگر خودرو های تویوتا نیز اعلام کرد که نسخه مفهومی  FT-AC که چندی پیش در نمایشگاه خودرویی لس‌آنجلس معرفی شد، بزودی وارد خط ساخت میشود. این در حالیست که از دوران نمایش نسخه مفهومی FJ کروزر تا ساخت آن حدود 2 سال طول کشید.

بازخوردهای خوب مشتریان و علاقه انها به داشتن چنین خودرویی تویوتا را مجبور به ساخت آن کرد.  مقامات تویوتا نیز اینک امیدوارند این اتفاق برای مدل مفهومی FT- AC تکرار شود.

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت