ورود خودروی برقی با سیستم شارژ خورشیدی

ورود خودروی برقی با سیستم شارژ خورشیدی

ورود خودروی برقی با سیستم شارژ خورشیدی به بازار

خودروی ۴۰۰ ولتی Zero  با دو موتور انتخابی عرضه می‌شود که هر دوی انها بی سروصدا و مطابق استانداردهای UTV میباشند.یک شرکت خودروسازی ساخت خودروی برقی را آغاز کرد که میتواند صفر تا ۱۰۰ کیلومتر را در ۳.۹ ثانیه طی کند و دارای سیستم شارژ خورشیدی خواهد بود.

 

به گزارش  تالاب:به نقل از نیواطلس، هنگامیکه نیکولا موتورز مشخصاتZero  خودروی الکتریکی اخیر خود را اعلام کرد، قدرت ۵۲۰ اسب بخار برای یک خودروی اسپرت معمولی به نظر میرسد. اما بقیه خصوصیات دیدنی Zero آن را از بقیه متمایز می‌کند. اما اکنون که شرکت برای ساخت ماشین آماده می‌شود، بعضی مشخصات آن نیز تغییر کرده اند. بعنوان مثال قدرت موتور ماشین سه برابر شده و عمر باتری آن از مدل Model S ۱۰۰D شرکت تسلا نیز اکثر هست. دیدنی آنکه قیمت آن با خودروی مدل ۳ تسلا یکسان هست.

 

ورود خودروی برقی با سیستم شارژ خورشیدی

 

خودروی ۴۰۰ ولتی Zero  با دو موتور انتخابی عرضه میشود که هر دوی آن ها بی سروصدا و مطابق استانداردهای UTV میباشند.  قدرت نخست موتور ۴۱۵ اسب بخار هست. موتور دیگر با قدرت ۵۵۵ اسب بخار عرضه می‌شود.

 

همینطور باتری ماشین قابلیت فراهم سازی ۵۰ کیلووات ساعت برق را دارد. اما گزینش دیگر آن می‌تواند ۱۲۵ کیلووات ساعت برق در خود ذخیره کند. این باتری از تمام خودردوهای سواری الکتریکی  موجود در بازار ایالات امریکا اکثر هست.

 

ورود خودروی برقی با سیستم شارژ خورشیدی

 

علاوه برآن بیشترین سرعت ماشین ۳۲۲ کیلومتر برساعت هست. گرچه باتری هاي دیگر با قدرت ذخیره ۷۵ و ۱۰۰ کیلووات ساعت برق در خود نیز عرضه میشوند. Zero میتواند صفر تا ۱۰۰ کیلومتر را در ۳.۹ ثانیه طی کند.

 

 در این اتومبیل یک صفحه نمایش ۱۰ اینچی نصب میشود که اطلاعات مربوط به بازرسی و رصد نشانگرهای خود را در اختیار راننده قرار می‌دهد. دیدنی آنکه یک سیستم شارژ خورشیدی ۴ کیلوواتی نیز به طور انتخابی برای ماشین نصب خواهد شد.

 

 این ماشین با قیمت ۳۵ هزار دلار در سال ۲۰۱۸ میلادی عرضه خواهد شد.

 

جدیدترین مطالب سایت