معرفی 5 خودروی کم مصرف و پاک در بازار ایران

معرفی 5 خودروی کم مصرف و پاک در بازار ایران

خودروهای کم مصرف ایرانی

خودرو های کم مصرف ایرانی و صرفه جویی در انرژی با معرفی 5 خودروی کم مصرف در بازار ایران.
 
 

با افزایش قیمت سوخت و همچنین آلودگی محیط زیست و هزینه هاي بالای کاهش آلودگی بهترین گزینه ها برای خرید خودرو کم مصرف در ایران رابه شما در سایت تالاب معرفی خواهیم نمود. تلاش کردیم با توجه به لزوم ارتقا استانداردهای مصرف و تولید در ایران، نگاهی بیندازیم به پنج خودروی کم مصرف تولیدی و وارداتی بازار ایران که از قضا همگی طرفداران بسیاری دارند.

تویوتا پریوس

 
معرفی 5 خودروی کم مصرف و پاک در بازار ایران
مصرف سوخت این خودرو بی اندازه جالب است مخصوصا وقتی می فهمیم که هندلینگ و شتابی مشابه تویوتا کورولا را از خود بروز می‌دهد ودر عین حال مصرف سوختش در هر 100 کیلومتر کمتر از 3.5 لیتر است.سایت تالاب: این خودرو که جزو پاک ترین ماشین هاي بازار جهانی نیز هست، با تولید 99 گرم دی اکسید کربن در هر 100 کیلومتر به معنی واقعی کلمه یک سدان سبز و دوستدار محیط زیست است.
 
 
میتسوبیشی میراژ
 
معرفی 5 خودروی کم مصرف و پاک در بازار ایران
کم مصرف ترین هاچ بک بازار ایران که در هر 100 کیلومتر تنها چهار لیتر سوخت مصرف میکند و بهمین اندازه در زمینه انتشار آلاینده موفق و سبز است. این خودرو که از یک موتور 1200 سی سی مجهز به تکنولوژی می وک میتسوبیشی استفاده می‌کند، در هر 100 کیلومتر کمتر از 110 گرم مواد آلاینده تولید می‌کند ضمن این‌که قدرت موتور نیز کافی و به میزان 80 اسب بخار است که برای هاچ بکی دراین رده واقعا کافی بنظر میرسد.
 
 
هیوندای سوناتا هیبرید
 
معرفی 5 خودروی کم مصرف و پاک در بازار ایران
کم مصرف ترین خودرو هاي موجود در بازار ایران
 
یک هیبریدی نسبتا لوکس و بزرگ و جادار که در نمونه 2017 بین 200 تا 210 میلیون تومان قیمت داشته و با داشتن یک موتور 56 کیلوواتی درکنار موتور بنزینی، مصرف سوختی کمتر از پنج لیتر را عاید راننده میکند.سایت تالاب: سوناتا هیبریدی که توانسته علی رغم قیمت بالا و تکنولوژی ناشناخته در ایران به خوبی در بازار سر و صدا کند، اخبرا در نسل جدیدش با بهای گزاف 270 میلیون تومان خرید و فروش میشود که در نوع خود واقعا گران است.
 
 
رنو ساندرو
 
معرفی 5 خودروی کم مصرف و پاک در بازار ایران
مصرف سوخت این خودرو کمتر از هفت لیتر است که در میان محصولات وطنی از همه ی رقمی بهتر است. ساندرو که در دو نمونه استپ وی و هاچ بک توانسته در بازار ایران حضوری به شدت موفقیت آمیز را تجربه کند، به مدد یک موتور نسبتا مدرن چهار سیلندر با کد کا4ام که 1598 سی سی حجم آن است و 107 اسب بخار قدرت دارد، علاوه بر ارائه یک سواری نرم و آرام به مالک خودرو، مصرف سوختی همپای استانداردهای اروپایی را عاید خریداران ایرانی می‌کند. خوشبختانه ساندرو در هر کیلومتر با میزان انتشار 164 گرم آلاینده یکی از خودرو های پاک بازار ایران است.
 
 
رنو کپچر
 
معرفی 5 خودروی کم مصرف و پاک در بازار ایران
موتور تی سی اي 120 رنو یکی از شاهکارهای گروه رنو- نیسان است که با حجم 1200 سی سی، 120 اسب بخار قدرت و 160 نیوتن متر گشتاور تولید میکند ضمن این‌که با مصرف سوختی کمتر از پنج لیتر در هر 100 کیلومتر، عنوان کم مصرف ترین کراس اوور بازار ایران رابه خود اختصاص داده است. کپچر در هر 100 کیلومتر 150 گرم دی اکسید کربن تولید کرده و از این نظر هم محصولی سبز به حساب می‌آید.
 
 گردآوری : تالاب
منبع :برترین ها
جدیدترین مطالب سایت