مجموعه : مشخصات خودرو
بروزرسانی : 21 دی 1402

خودروی مناسب زیر 1 میلیارد در ایران

خودروی مناسب زیر 1 میلیارد در ایران

خودروهایی زیر 1 میلیارد 

اگر دنبال خودرویی می‌گردید که زیر 1 میلیارد باشد ، واقعا می‌توان گزینش هاي مناسبی را انتخاب کرد ، در ادامه با ما همراه باشید .

تویوتا کمری :

اگر یک نقطه برای انتقاد از خودروی کمری وجود داشته باشد، آن ظاهر نه‌زیاد جذاب آن هست.مشتریان خودروی کمری دقت کمتری به‌ ظاهر این اتومبیل می‌کنندچون شهرت آن به خاطر کیفیت بینظیر و مطمئن بودن هست.

کمری تمامی ویژگی‌هاي موردنیاز را در خود دارد؛ این ماشین دارای سواری راحت، فضای داخلی بزرگ،سکوت بسیار دل‌نشین و عملکرد پرانرژی و گرچه منطقی هست.کمری XLI اتومات ساخت سال 2006 با قیمتی حدود 60 میلیون در بازار معامله می­شود، شایان‌ذکر هست که مدل دنده­اي آن دارای قیمتی حدود 60 میلیون هست.

خودروی مناسب زیر 70 میلیون در ایران

مزدا 3 :

خودرویی دیگر از ژاپن که با دقت به امکانات و ایمنی و گرچه توانایی این اتومبیل، سواری با آن مفید و راحت به نظر میرسد.سرعت و شتاب مناسب، در کنار ترمزهای قوی و قابل‌اعتماد آن می تواند راننده را برای رسیدن به سرعت‌هاي بالا کمک کندو از طرف دیگر در موقع نیاز جلوی خطر را بگیرد.

قیمت اتومبیل مزدا 3 تیپ 1 و 2 ساخت سال­هاي 1388 و 1387 در حدود 60 میلیون هست.

خودروی مناسب زیر 70 میلیون در ایران

تویوتا یاریس :

مزایای زیاد تویوتا یاریس ظاهر خوشگل، قدرت مضاعف، فضای اکثر و سیستم فرمان هیدرولیک قوی این اتومبیل هست.مدل فول وارداتی و ساخت سال 2009 این ماشین دارای قیمتی حدود 60 میلیون هست.

خودروی مناسب زیر 70 میلیون در ایران

مگان :

این خودروی فرانسوی در سال 1385 و توسط شرکت پارس‌­اتومبیل وارد کشور شد که به علت استقبال مشتریان، به ساخت داخلی هم رسید.مگان 2000 تیپ 1 و 2 و ساخت سال­هاي 90 و 89 قیمتی حدود 59 میلیون دارند.

خودروی مناسب زیر 70 میلیون در ایران

ماکسیما :

شرکت پارس‌اتومبیل از سال ۲۰۰۱ «۱۳۸۰» اقدام به مونتاژ ماکسیما و ارائه آن به بازار ایران کرد.ماکسیمای مونتاژ شده توسط پارس‌­ماشین محصول سال ۲۰۰۰ نیسابوده و در کلاس خودروهای سدان E Segment قرار دارد.ماکسیما دنده­‌اي ساخت سال 1385 و اتومات سال 84 با قیمتی حدود 61 میلیون تومان در بازار یافت می­‌شود.

خودروی مناسب زیر 70 میلیون در ایران

مطالب مشابه مهم !

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت