جستجو در تالاب

رنو مگان جدید فرانسه در گمرک ایران (+ مشخصات)

مجموعه : مشخصات خودرو
رنو مگان جدید فرانسه در گمرک ایران (+ مشخصات)

رنو مگان جدید به ایران رسید

 

رنو مگان اخیر , رنو مگان هاي کمپانی نگین خودرو نماینده رسمی رنو فرانسه به گمرک رسید. به گزارش تالاب به نقل از پرشین خودرو، نخستین پارت از رنو مگان هاي نماینده رسمی رنو فرانسه وارد گمرک کشور شد.

 

براساس این گزارش از 6 آذرماه و هم زمان با شروع نمایشگاه خودرو تهران، رنو مگان در غرفه نگین خودرو نماینده رسمی رنو فرانسه در ایران برای مردم و بازدیدکنندگان رونمایی و معرفی خواهد شد.

 

خودرو رنو مگان با فروش 267 هزار و 944 دستگاه طی ۱۰ماهه سال۲۰۱۷ ودر سراسر دنیا سود بالایی را نصیب کمپانی رنو کرده هست.

 

رنو مگان جدید فرانسه در گمرک ایران (+ مشخصات)

رنو مگان جدید

 

مشخصات خودرو :

نظیر ایی از مگان که به موتور 1.2 لیتری توربوشارژ مجهز هست را درنظر گرفته که این موتور میتواند 130 اسب بخار نیرو و 205 نیوتن متر گشتاور ساخت کند. مگان بازار ایران احتمالا مجهز به گیربکس اتوماتیک 7 سرعته دو کلاچه خواهد بودو پیشبینی می‌شود در گام نخست نیز مدل سدان رنو مگان که می‌توان آنرا بچه تلیسمان نیز نامید راهی بازار ایران شود.

 

مگان خودرویی هست که از طریق کمپانی رنو فرانسه ساخت می‌شود. پروژه نخست این خودرو درسال ۱۹۸۸ از طریق کمپانی رنو ارائه شد. این خودرو به افتخار مگان سودیت طراح مشهور فرودگاه برست نامگذاری شد.

 

نسل اول این خودرو با نام Mégane I درسال ۱۹۹۵ به بازار ارائه شد. درسال ۲۰۰۲ نسل دوم این خودرو با نام Mégane II جای گزین نسل اول شد. کمپانی رنو در ۴ اکتبر ۲۰۰۸ نسل سوم مگان با نام Mégane III در نمایشگاه بین المللی خودرو موندیال پاریس پرده برداری کرد.

رنو مگان جدید فرانسه در گمرک ایران (+ مشخصات)

به گزارش تالاب در اواسط دهه 80 شمسی شاهد حضور برند مشهور فرانسوی یعنی رنو برای رقابت با هموطن خود پژو که بازار خودروی ایران را قبضه کرده بود، بودیم دراین میان خودروی مگان که در آن دوران به صورت وارداتی ودر 2 تیپ با موتور 2 هزار سی سی با گیربکس اتوماتیک و موتور 1600 سی سی با گیربکس دستی ارائه می شد توانست نظر تعداد زیادی از ارباب رجوع خودرو راکه خواستار خرید یک خودرو با برند اروپائی و باکیفیت بودند رابه خود جلب کند.

 

موفقیت مگان در بازار ایران باعث شد تا در ادامه نیز کمپانی پارس خودرو اقدام به مونتاژ و ارائه این خودرو کند و لذا مگان توانست تا مدت ها در بازار ایران بعنوان یک خودروی پیروز فروش خوبی را داشته باشد.

بنظر می‌رسد با دقت به پیشینه خوبی که از این خودرو در ذهن مردم ایران وجوددارد ارائه نوع اخیر مگان که در نمای ظاهری بسیار زیباتر از نسل قبل نیز شده می‌تواند فروش خوبی رابه جای بگذارد. به احتمال فراوان مگان اخیر در ایران بین 150 تا 160 میلیون تومان قیمت خواهد داشت.

 

رنو مگان جدید فرانسه در گمرک ایران (+ مشخصات)

 

برچسب‌ها: ,
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت
لحظه دیدار ناصر ملک مطیعی و علی پروین (کلیپ)
لحظه دیدار ناصر ملک مطیعی و علی پروین (کلیپ)