رونمایی از نسخه متحول شده پورشه

رونمایی از نسخه متحول شده پورشه

خبر های جدیدی از رونمایی از نسخه متحول شده پورشه

طراحان و مهندسان این تیون کار به سراغ نسخه اي قدیمی از سری 911 به نام 993 911 رفته و با دستکاریهای هنرمندانه پیروز به ارایه محصولی دگرگون شده به نام 400R شده اند.

 

رونمایی از نسخه متحول شده یکی از محصولات تاریخی پورشه علاقمندان دنیای ماشین را به وجد آورده هست.
به گزارش خبرآنلاین به نقل از سیناپرس،خودروهای کلاسیکی نظیر پورشه 911 همواره ارزشمند بوده و هرچه زمان می گذرد بر این ارزشمندی افزوده می‌شود.

 

اما این باعث نمیشود که متخصصان تیون کردن خودروهای شاخص بیکار بنشینند. برند Gunther Werks در این اساس شهرت خاصی دارد و حالا خبر میرسد که طراحان و مهندسان این تیون کار به سراغ نسخه اي قدیمی از سری 911 به نام 993 911 رفته و با دستکاریهای هنرمندانه پیروز به ارایه محصولی دگرگون شده به نام 400R شده اند.

 

همین که قرار هست تنها 25 دستگاه از این اتومبیل آن هم به قیمت 600 هزار ساخته شود نشان از آن دارد که با اعجوبه اي متفاوت در دنیای خودروسازی روبرو می‌شویم.

 

خودروی تاریخی 993 در حد فاصل سالهای 1993 تا 1998 ساخت می شد و در زمان خود یک محصول پرطرفدار به شمار می آمد.

 

به گزارش تالاب:حالا نسخه به روزشده اي از این ماشین ساخته شده که به لطف بهره مندی از فیبر کربنی در بدنه آن نه تنها وزن کمتری دارد بلکه قطعات گوناگون بدنه به علت آنکه در تحت فشار در اتوکلاو آن هم در دمای بیش از 250 درجه قرار گرفته اند از سختی خیره کننده اي برخوردارند.

 

مهندسان Gunther Werks از سیستم تعلیق مدرن KW Clubsport coilover در این اتومبیل بهرهگیری کرده اند. موتور چهار سیلندر این ماشین مجهز به پیستونهای جدیدی هست که در کنار سیستم اخیر مدیریت موتور، عملکرد بهینه آن را به بحبوحه می‌رساند.

 

نتیجه نهایی این به روزرسانی ها محصولی هست که بیش از 400 اسب بخار قدرت دارد. بدون شک 400R بعنوان یک محصول دگرگون شده با قابلیتهای مدرن به شمار می‌آید.

 

جدیدترین مطالب سایت