دکتر تاج بخش

زيگيل

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

لاغري و کاهش وزن

مزایا و معایب دنا پلاس توربو و معمولی (فیلم)

مزایا و معایب دنا پلاس توربو و معمولی (فیلم)

مزایا و معایب دنا پلاس توربو و معمولی

اتومبیل دنا پلاس توربو با بیش از 150 اسب بخار و گشتاوری قابل قبول توانسته بهترین خودروی تولید داخل از نظر شتاب و قدرت و سرعت را کسب کند. البته کیفیت خودرو های داخلی همان‌ گونه ضعیف اسـت و دنا هم کمی بهتر از دیگر محصولات میباشد و نمیتوان امتیاز خیلی بالایی بـه کیفیت خودرو های داخلی داد.

 

ظاهر خوب دنا پلاس و همچنین شتاب مناسب زیر 10 ثانیه و مصرف سوخت پایین از مزایای خودروی دنا پلاس می‌باشد.

 

از معایب دیگر دنا پپلاس افتادن صدا در داشبورد و درها به دلیل خشک بود وسایل اسفتاده شده میباشد کـه ایران اتومبیل می‌تواند این موضع را بـه سادگی برطرف کند.

 

همچنین به دلیل استفاده از موتور ef7 بر روی دنا پلاس از نظر مکانیک و وسایل فراوان یافت می‌شود کـه این هم یک مزیت اسـت.

 

ولی لازم اسـت بدانید این اتومبیل را همیشه در نمایندگی تعمیر کنید و اگر دسترسی نبود حتماً بـه یک مکانیک حرفه اي بسپارید چون موتور این اتومبیل با موتور خودرو های قدیمی تر مثل انواع پژو کمی متفاوت اسـت و مکانیک حرفه اي می طلبد.

 

امیدوارم ایران ماشین در تولید محصولات خود از جمله دنا بر روی بحث کیفیت بیشتر دقت کند و با کمی هزینه بیشتر خودروی باکیفیت بـه مشتری تحویل دهد و باعث رضایت بیشتر مشتریان شود.


مشخصات خودروها

بیشتر بخوانید
لاکچریترین شاسی‌ بلند دنیا Cadillac Escalade شیک ترین شاسی‌بلند دنیا   مشابه هاي از شیک ترین و خوشگل ترین شاسی ها جهان را بریا شما عزیزان معرفی می نماییم تعداد زیادی از کارشناسان اتومبیل در جهان، خودروی "Cadillac ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

ماجرای زن جوان در مورد صیغه ی همسرش در خانه
ماجرای زن جوان در مورد صیغه ی همسرش در خانه
مشاهده بیشتر