مشخصات خودرو و تصاویر رنو مگان فرانسوی

مشخصات خودرو و تصاویر رنو مگان فرانسوی

مشخصات خودرو و تصاویر رنو مگان فرانسوی 

مگان یک شرکت معتبر فرانسوی است که این ماشین ها به خوبی در کشور ما نقل و انتقال داده میشود در ادامه با مشخصات خودرو و تصاویر رنو مگان فرانسوی سایت تالاب را دنبال کنید.

 

به گزارش تالاب کمپانی خودروسازی رنو که اولین بار در فرانسه تاسیس شد و در سال 2013 هفتمین خودروساز جهان نام گرفت و در ادامه با همکاری نیسان توانست خود را به رتبه چهارمین خودروساز دنیا ارتقاء دهد جدیدترین خودروی مگان که قدرت ترمز بالاتری نسبت به سری های قبلیش دارد را به زودی روانه بازار میکند .رنو درحال تست کردن خودروی جدید خود که مدل جدید مگان است, می باشد. در ادامه عکس های لو رفته از رنو مگان جدید را مشاهده خواهید کرد.

 

اگرچه با دیدن تصاویر جاسوسی موجود خواهید گفت که این خودرو چیزی بیش از مگان GT نیست اما در حقیقت رنو در حال تست نسخه‌ی قدرتمندتر RS در جاده‌های برفی سوئد است.

 

مشخصات خودرو و تصاویر رنو مگان فرانسوی

 

نوشته‌ “برمبو” روی ترمزهای جلو نشان می‌دهند که با نسخه‌ی RS طرفیم و البته سیستم اگزوز جدید با خروجی‌های دوگانه در وسط سپر عقب را نیز نباید از یاد برد. تنها این نیست، یک سؤال هم این است که چرا رنو باید GT را که از حوالی سال 2015 در بازار است دوباره تست کند؟

 

مشخصات خودرو و تصاویر رنو مگان فرانسوی

 

انتظار می‌رود مگان RS در ماه سپتامبر سال جاری وارد خط تولید شود. پس بدین ترتیب احتمالاً شاهد رونمایی از این خودرو در نمایشگاه خودروی فرانکفورت خواهیم بود و سپس تولید آن در اواخر سال 2017 یا اوایل سال 2018 شروع خواهد شد.

 

سؤال اصلی این است که مگان RS دیفرانسیل جلو است یا تمام چرخ محرک؟ آخرین پروتوتایپی که شکار عکاسان شده هیچ نشانه‌ای از وجود سیستم چهارچرخ محرک را به همراه نداشته بنابراین این احتمال وجود دارد که RS کماکان به‌صورت دیفرانسیل جلو عرضه شود. بر پایه‌ی اخبار چند ماه گذشته، این خودرو از پیشرانه‌ی 2 لیتری توربوی جدیداً توسعه یافته‌ای استفاده خواهد کرد که این احتمال وجود دارد با نسخه‌ی اسپورت کمپانی آلپاین یکی باشد.

 

به منظور فرستادن قدرت حدود 300 اسب بخاری به اکسل جلو از گیربکس 6 سرعته ی دستی نیسان 370Z استفاده خواهد شد. با پرداخت هزینه‌ای اضافی، خریداران می‌توانند گیربکس دوکلاچه ی اتوماتیک با سیستم لانچ کنترل را سفارش دهند.

 

اگرچه مگان GT به‌صورت استاندارد با سیستم فرمان پذیری هر چهارچرخ عرضه می‌شود اما مگان RS این سیستم را به‌صورت سفارشی در اختیار خواهند داشت و خواهند توانست آن را در صورت عدم نیاز حذف کنند. مالکان مگان  GT نمی‌توانند این سیستم را حذف کنند. شایعاتی وجود دارند مبنی بر اینکه از تنظیمات اسپورت، کاپ و تروفی  سیستم تعلیق استفاده خواهد شد و دامپرهای تطبیق‌پذیر نیز به‌صورت سفارشی در دسترس قرار خواهند گرفت.

 

احتمالاً مگان RS به منظور کسب رکورد سریع‌ترین خودروی تولیدی دیفرانسیل جلو راهی نوربرگ رینگ خواهد شد.هم‌اکنون این رکورد به فولکس‌واگن گلف GTI کلاب اسپورت S با زمان 7 دقیقه و 47.19 ثانیه تعلق دارد

جدیدترین مطالب سایت