معرفی مشخصات خودرو مگان 2018 (عکس)

معرفی مشخصات خودرو مگان 2018 (عکس)

معرفی مشخصات خودرو مگان 2018

در مدل‌هاي اخیر RS شاهد دریچه‌هاي هوای اخیر و بازطراحی کامل سپرهای جلو هستیم که رخ اتومبیل را بیش از پیش به یک مدل اسپورت تبدیل کرده هست.

 

مدل‌هاي RS رنو مگان 2018 به شکل رسمی تا نمایشگاه خودروئی ماه سپتامبر فرانکفورت معرفی نمی شوند، اما به نظر می رسد عکس هایي در فضای مجازی منتشر شده که تمام زوایای یک هاچبک اخیر از این مدل را به نمایش درمی آورد.

 

به گزارش تالاب به نقل از “اتو اکسپرس”، این عکس هاي حکایت از آن دارد که RS هاي اخیر مگان به شماری از ویژگی‌هاي تهاجمی مجهز شده‌اند.

 

 

معرفی مشخصات خودرو مگان 2018 (عکس)

 

براساس اعلام برند فرانسوی رنو، هدف طراحی در این خودروی اخیر، بهرهگیری از ترکیب عناصر احساسی، ویژگی‌هاي مینیمالیستی و ساده در کنار هم هست. با این وجود بهرهگیری از فاکتورهای تهاجمی نیز در مگان به خوبی ملموس هست.

 

معرفی مشخصات خودرو مگان 2018 (عکس)

 

در مدل‌هاي اخیر RS شاهد دریچه‌هاي هوای اخیر و بازطراحی کامل سپرهای جلو هستیم که رخ اتومبیل را بیش از پیش به یک مدل اسپورت تبدیل کرده هست. در نمای جانبی نیز طراحی اغراق‌آمیز چرخ‌ها و خطوط چین و قوس‌هاي زاویه‌دار را خواهید دید که در شمار عناصر هجومی اخیر این ماشین به شمار می آید.

مگان‌های 2018 با این مشخصات ارائه می‌شوند

معرفی مشخصات خودرو مگان 2018 (عکس)

 

رنو اصلاحات ظاهری را در نمای عقب ماشین با بهرهگیری از یک اگزوز بزرگ مرکزی، دیفیوزر کاربردی و سپر پهن به اتمام میرساند. براساس گزارش‌هاي قبل، این اتومبیل تنها به شکل 5 در و به صورت یک هاچبک به فروش می رسد.
مگان‌هاي 2018 با این مشخصات ارائه میشوند

 

معرفی مشخصات خودرو مگان 2018 (عکس)

 

مدل‌هاي اخیر مگان به موتورهای اخیر 2 لیتری و چهار سیلندر توربوشارژ مجهزند که قدرت 300 اسب‌بخاری را برای اتومبیل فراهم می‌آورند. این موتورها با یک سامانه انتقال قدرت خودکار 6 سرعته و یک EDC دو کلاچه ارائه میشوند که به صورت استاندارد در دو مدل محرک چرخ‌هاي جلو یا عقب در دسترس مشتریان قرار میگیرد.

جدیدترین مطالب سایت