بررسی خودرو مگان توربو کراس اور شیک

بررسی خودرو مگان توربو کراس اور شیک

مشخصات مگان جدید توربو

شرکت رنو یکی از نشانه های مگان است این ماشین به صورت شاسی بوده و به تازگی موتور فوق حرفه ای توربو هم گذاشته شده است در ادامه میتوانید با بررسی خودرو مگان توربو شاسی بلند شیک سایت تالاب را دنبال کنید.

 

اصولا در برابر نام موتورهای توربو، اعداد کوچکتری نسبت به دیگر موتورها نوشته می‌شود و این مسئله پیش از هر چیزی ذهن را به یاد کم‌توانی خودرو می‌اندازد.

 

شاید شما هم از آن دسته از افرادی باشید که با شنیدن نام یک موتور 1200 سی‌سی توربو برای خرید خودروی مورد علاقه‌تان دو دل شوید.

 

اما توربوها با عملکرد خاص خودشان در حال جا گرفتن در موتور خودروها هستند و به زودی خودشان را در دل مشتریان جا خواهند کرد.

 

به گزارش تالاب ، رنو قصد دارد تا از رقابتی ماندن دو مدل کجار و مگان خود در بازار پر تلاطم امروز مطمئن شود و به همین دلیل از ارتقاء مجدد آن سخن گفته است.

 

بررسی خودرو مگان توربو کراس اور شیک

جدیدترین مگان 

 

در حال حاضر مدل‌های ارتقاء یافته این خودرو در فرانسه موجود هستند و دیگر بازارهای اروپایی نیز به زودی ازاین مدلها بهره‌مند می‌شوند. البته شاید انتقال این خودروها به دیگر کشورهای جهان زمان‌بر باشد.

 

شاسی‌بلندهای کجار رنو، به موتورهای بنزینی TCe انرژی مجهز شده‌اند. این موتورها با گشتاور 240 نیوتن متر قدرتی معادل 163 اسب‌بخار تولید می‌کنند. این موتورها با یک گیربکس دستی 6 سرعته هماهنگ خواهند شد.

 

مگان جدید

بررسی خودرو مگان توربو کراس اور شیک

این خودروسازی اعلام کرده است که خودروهایش در مدل بلک ادیشن ارائه خواهد شد و قیمت پایه آن حدود 30 هزار دلار خواهد بود.

 

بررسی خودرو مگان توربو کراس اور شیک

مگان توربو

 

نسخه‌های لیمیتدد جدید مگان نیز بخشی از ارتقاء های برند رنو  است. نمای خارجی در این خودروها تغییر کرده و خودرو به چرخ‌های 17 اینچی با آلیاژهای مشکی مجهز شده است. تغییر ظاهر آینه‌های جانبی و استفاده از نوار کرومی به میزان محدود در نمای پشت از جمله این تغییرات در مگان است.

بررسی خودرو مگان توربو کراس اور شیک

عکس مگان شاسی بلند 2017

 

از جمله ارتقاءهای فضای داخلی استفاده از سامانه اطلاعات و سرگرمی R   لینک و صفحه نمایش 7 اینچی است. ترمزهای الکترونیکی پارک و آینه‌های تاشوی الکتریکی از دیگر ارتقاء های این خودروهای کامپکت محسوب می شود.

 

بررسی خودرو مگان توربو کراس اور شیک
 

بررسی خودرو مگان توربو شاسی بلند شیک 

جدیدترین مطالب سایت