خودروی کراس اوور جدید مزدا 2019 (خودروی مزدا CX-3)

خودروی کراس اوور جدید مزدا 2019 (خودروی مزدا CX-3)

خودروی کراس اوور جدید مزدا 2019

کراس اوور جدید شرکت ژاپنی مزدا در مدل 2019 وارد بازار خواهد شد.

 

خودروی مزدا CX-3 با پرداخت هزینه 20 هزار و 110 دلار، بطور انحصاری با یک پیشرانه 2 لیتری چهار سیلندر بنزینی عرضه خواهد شد و می‌تواند 146 اسب بخار قدرت و 198 نیوتن متر گشتاور داشته باشد که توسط جعبه دنده 6 سرعته اتومات به سمت چرخ هاي‌ جلو ارسال می شود، اما اگر نسخه چهارچرخ محرک این ماشین را ترجیح میدهید، باید هزینه 21 هزار و 360 دلار بابت ان پرداخت کنید که ثبت نام ان از ماه سپتامبر آغاز شده ودر سال آینده میلادی به مشتریان تحویل داده می شود.

 

در اواخر ماه جاری یکی از خودرو های فیس‌لیفت شده مزدا با کد تجاری CX-3 در مدل 2019 وارد بازار خواهد شد. خودرویی که جذابیت‌هاي‌ زیادی دارد و بهبودهای کیفی و ظاهری خوبی را در ورژن جدید از خود نشان می دهد.

 

خودروی کراس اوور جدید مزدا 2019 (خودروی مزدا CX-3)

نمای داخلی خودروی مزدا CX-3

خودروی کراس اوور جدید مزدا 2019 (خودروی مزدا CX-3)

این خودرو برای نخستین بار در نمایشگاه خودرویی نیویورک رونمایی شد و اینک در نسخه تولیدی کمی متفاوت از نسل‌هاي‌ قبل ظاهر شده است.

 

به گزارش تالاب صرف‌نظر از مدل انتخابی، تمامی CX-3 هاي‌ بازار ایالات امریکا از موتورهای 2 لیتری 4 سیلندر با قدرت 146 اسب بخار و گشتاور 197 نیوتون‌متر بهره می‌برند. این موتور با یک گیربکس 6 سرعته اتوماتیک هماهنگ شده و با پرداخت 1400 دلار می توان سیستم چهار چرخ محرک را نیز به خودرو اضافه کرد.

 

دراین ماشین یک پکیج تورینگ شامل مونروف شیشه‌اي، رادیوی HD، سیستم صوتی پیشرفته با قیمتی حدود 1400 دلار ارائه خواهند شد.

 

خودروی کراس اوور جدید مزدا 2019 (خودروی مزدا CX-3)

مشخصات خودروی مزدا CX-3

 

برای مثال کیفیت صندلی دراین خودرو کمی تغییر کرده و صندلی‌هاي‌ عقب به استراحت‌گاه دست مجهز شده‌اند. در اینبخش همچنین سرنشینان ردیف پشتی به نگه‌دارنده‌هاي‌ فنجان نیز دسترسی دارند. از طرفی کنسول مرکزی خودرو نیز تغییر کرده تا فضای بیشتری برای وسایل شخصی همراهتان داشته باشید.

خودروی کراس اوور جدید مزدا 2019 (خودروی مزدا CX-3)

مزدا مدل 2019 CX3 جدید بیش از 20 هزار دلار در کشوری مانند ایالات امریکا قیمت دارد، در مدل پایه آنقدرها هم لاکچری بنظر نخواهد رسید. صندلی‌هاي‌ این خودرو در مدل ورودی، پارچه‌اي بوده و خودرو با دکمه خاموش و روشن می شود. از طرفی کابین احساس بهتری رابه کاربران انتقال میدهد و این حس خوب را می توان مدیون استفاده از مواد کیفی در فضای داخلی دانست.

خودروی کراس اوور جدید مزدا 2019 (خودروی مزدا CX-3)

کراس اوور مزدا CX-3

 

مدل پایه یا ورودی این خودرو اسپورت نام دارد که با صفحه نمایش 7 اینچی، دوربین دید عقب و ویژگی بلوتوثی ارائه خواهد شد. مدل اسپورت مزدا CX3 دارای خروجی‌هاي‌ USB، پنجره، آینه و قفل برقی است و به سامانه‌هاي‌ کمک راننده‌اي مانند شناساگر نقاط کور،هشدار ترافیکی، سیستم تشخیص دهنده باد لاستیک و سامانه ترمز خودکار اضطراری در محیط شهری مجهز است.

خودروی کراس اوور جدید مزدا 2019 (خودروی مزدا CX-3)

خودروی مزدا CX-3

 

اگر چیزی حدود 110 دلار دیگر خرج کرده و یک سامانه “آی- اکتیو سنس” را سفارش دهید، میتوانید از سامانه ترمز هوشمند با قابلیت تشخیص عابران پیاده و سیستم بازرسی کروز رادای بهره ببرید. این پکیچ به صاحب مزدا CX3 چراغ‌هاي‌ LED، سامانه نگه‌دارنده بین خطوط و سیستم تهویه مطبوع خودکار را نیز ارائه خواهد کرد.

خودروی کراس اوور جدید مزدا 2019 (خودروی مزدا CX-3)

داخل خودروی مزدا CX-3

 

اگر این مزدا با این امکانات برایتان کافی نیست، باید بیش از 22 هزار و 400 دلار –در کشوری مانند کشور آمریکا- خرج کنید، تا از چراغ‌هاي‌ LED نمای روبرو بهره ببرید و روی رینگ‌هاي‌ 18 اینچی سوار شوید.

 

به گزارش گروه خودرو تالاب: دراین نسخه به شکل استاندارد برف‌پاکن‌ها نیز با سنسورهای باران ارائه خواهند شد. در درون این نسخه نیز گرمکن صندلی در روزهای سرد و برفی لذت یک رانندگی را برای صاحبان چندان خواهد کرد. دراین تریم صندلی‌هاي‌ چرمی و پوشش چرمی فرمان بر لوکس بودن بیشتر خودرو می‌افزاید. روکش اهرم تعویض دنده نیز در راستای هماهنگی با تریم خودرو از روکش چرمی بهره میبرد.

 

دراین خودرو یک پکیج تورینگ شامل مونروف شیشه‌اي، رادیوی HD، سیستم صوتی پیشرفته با قیمتی حدود 1400 دلار ارائه خواهند شد.

 

اما نسخه دیگری از این خودرو با طیف وسیعی از امکانات مانند صندلی‌هاي‌ چرمی، مونروف برقی و هدآپ دیسپلی چراغ‌هاي‌ LED ارائه میشوند. گرند تورینگ مزدا CX-3 تریم کروم ظاهری، ناوبری جی‌پی‌اس و پدال شیفترهای روی فرمان از دیگر تجهیزات شاخص این نسخه می‌باشند.

 

جدیدترین مطالب سایت