'گردشگری

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

آموزش های اخلاقی

‏آپشن های پژو پارس توی سال ۸۵ رو ببینید! (فیلم)

‏آپشن های پژو پارس توی سال ۸۵ رو ببینید! (فیلم)

آپشن های پژو پارس

خودروهایی کـه بـه بهانه تحریم یکی پس از دیگری اپشن هاي‌ مهم اش حذف شد. یکی از این اتومبیل ها پژو پارس بوده کـه جالب اسـت بدانید چه امکاناتی این اتومبیل درسال 85 داشته کـه امروزه ندارد.

 

چه آپشن هایی از پژو پارس ال‌ایکس حذف شده است؟

پژو پارس ال‌ایکس درسال‌هاي‌ اخیر همواره با ترمزهای جلو و عقب دیسکی عرضه میشد اما ماه‌ها اسـت دیگر این اتومبیل با ترمز عقب دیسکی تحویل مشتریان نمی شود کلاس‌هاي‌ ۲۸۵۱۳ و ۲۸۵۱۵ و ۲۸۵۱۶ و ۲۸۵۱۷ ترمز عقب دیسکی دارند اما فعلاً تولید نمی شوند و کلاس‌هاي‌ ۲۸۵۱۸ و ۲۸۵۱۹ و ۲۸۵۲۱ کـه دارای ترمز عقب کاسه‌اي هستند، بـه مشتریان تحویل داده می شود.

یکیدیگر از تفاوت‌هاي‌ پژو پارس ال.ایکس با پژو پارس سال، در رینگ‌هاي‌ آلومینیومی ان بود اما در ماه‌هاي‌ گذشته این ماشین هم با رینگ فولادی بـه مردم تحویل داده شده اسـت.

 

طبق اعلام ایران‌ماشین رینگ آلومینیومی ۱۵ اینچ در کلاس‌هاي‌ ۲۸۵۱۶ و ۲۸۵۱۷ و ۲۸۵۱۸ و ۲۸۵۱۹ پژو پارس و رینگ فولادی در کلاس ۲۸۵۲۱ عرضه می شود.

 

امیدواریم مجدد امکانات و آپشن ها به خودروهای ایرانی اضافه شود و صنعت خودرو با تولید محصولات با کیفیت بتواندرضایت مشتریان را جلب نماید.


مشخصات خودروها

بیشتر بخوانید
معرفی اتوبوس برقی سال ۲۰۱۷  آمریکا در حال ساخت اتوبوسی برقی   در سال های اخیر با کمبود منابع نفتی و آلایندگی های خودرو های بنزینی بشر دچار مشکلات زیادی از جمله آلودگی و گرمای شدید کره زمین ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

درمان سرفه و گلودرد با روش های سریع
مشاهده بیشتر