لاغری و کاهش وزن

زیگیل

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

دکتر تاج بخش

‏آپشن های پژو پارس توی سال ۸۵ رو ببینید! (فیلم)

‏آپشن های پژو پارس توی سال ۸۵ رو ببینید! (فیلم)

آپشن های پژو پارس

خودروهایی کـه بـه بهانه تحریم یکی پس از دیگری اپشن هاي‌ مهم اش حذف شد. یکی از این اتومبیل ها پژو پارس بوده کـه جالب اسـت بدانید چه امکاناتی این اتومبیل درسال 85 داشته کـه امروزه ندارد.

 

چه آپشن هایی از پژو پارس ال‌ایکس حذف شده است؟

پژو پارس ال‌ایکس درسال‌هاي‌ اخیر همواره با ترمزهای جلو و عقب دیسکی عرضه میشد اما ماه‌ها اسـت دیگر این اتومبیل با ترمز عقب دیسکی تحویل مشتریان نمی شود کلاس‌هاي‌ ۲۸۵۱۳ و ۲۸۵۱۵ و ۲۸۵۱۶ و ۲۸۵۱۷ ترمز عقب دیسکی دارند اما فعلاً تولید نمی شوند و کلاس‌هاي‌ ۲۸۵۱۸ و ۲۸۵۱۹ و ۲۸۵۲۱ کـه دارای ترمز عقب کاسه‌اي هستند، بـه مشتریان تحویل داده می شود.

یکیدیگر از تفاوت‌هاي‌ پژو پارس ال.ایکس با پژو پارس سال، در رینگ‌هاي‌ آلومینیومی ان بود اما در ماه‌هاي‌ گذشته این ماشین هم با رینگ فولادی بـه مردم تحویل داده شده اسـت.

 

طبق اعلام ایران‌ماشین رینگ آلومینیومی ۱۵ اینچ در کلاس‌هاي‌ ۲۸۵۱۶ و ۲۸۵۱۷ و ۲۸۵۱۸ و ۲۸۵۱۹ پژو پارس و رینگ فولادی در کلاس ۲۸۵۲۱ عرضه می شود.

 

امیدواریم مجدد امکانات و آپشن ها به خودروهای ایرانی اضافه شود و صنعت خودرو با تولید محصولات با کیفیت بتواندرضایت مشتریان را جلب نماید.


مشخصات خودروها

بیشتر بخوانید
قیمت و شرایط اقساط پژو 301 + تاریخ تحویل قیمت پژو 301 در ایران    پژو 301 یکی از جدیدترین اتومبیل های وارداتی در سری های جدید پژو است که گفته میشود با طرفداران زیادی گویا روبرو میشوند .    آنطور که ایران ...

جدیدترین مطالب سایت

ربودن و شکنجه زن 30 ساله توسط دکتر دیوانه + عکس
ربودن و شکنجه زن 30 ساله توسط دکتر دیوانه + عکس
مشاهده بیشتر