خرید و فروش در اینترنت

بهترین سگ آپارتمانی برای شما با فضای کوچک (15 سگ)

بهترین سگ آپارتمانی برای شما با فضای کوچک (15 سگ)

بهترین سگ آپارتمانی برای افرادی با فضای کوچک و قلب هاي‌ بزرگ دراین قسمت از مجله تفریحی تالاب برای شما همراهان عزیز لیستی از سگ هاي‌ کوچک خانگی را منتشر کرده ایم. این توله ها بـه اندازه یک نیم لیتر در هر فضای کوچکی در خانه خواهند بود.

 

15 بامزه ترین نژاد سگ

محله هاي‌ تنگ بـه این معنی نیست که نمیتوانید صاحب یک توله سگ شوید. مطمئناً؛ برای پذیرفتن یک سگ بزرگ مانند هاسکی یا چوپان، احتمالاً فضایی می خواهید که بـه اندازه کافی بزرگ باشد تا فیدو بتواند پرسه بزند. اما خوش شانس برای دوستداران سگ در همه ی جا، تعداد زیادی از نژادهای سگ کوچک وجوددارد که دریک آپارتمان بیش از حد خوشحال هستند.

 

پس چه چیزی این سگ‌هاي‌ آپارتمان‌نشین را از سایر توله‌ها متمایز می کند؟ برای یکی، اکثر آن ها از نظر اندازه کوچک هستند. علاوه بر این، بسیاری از آن ها آرام، کم آلون هستند و بـه مودب بودن و ساکت بودن مشهور هستند «چیزی که همسایه هایتان وقتی شما را در آسانسور یا لابی میبینند، یا صدای شما را از دیوارها می‌شنوند، از شما تشکر می کنند».

 

مهم‌ترین چیز در انتخاب سگ این اسـت که نژادی را انتخاب کنید که برای شما و سبک زندگی شما مناسب اسـت. این نژادهای بامزه بهترینها رابا زندگی شهری شیک تطبیق می‌دهند. و برای سگ‌هاي‌ بیشتری که می توانند آپارتمان‌نشینان خوشحال باشند، بـه جمع‌ بندی نژادهای کوچک ما مراجعه کنید.

 

1. سگ بیشون فریز

سگ بیشون فریز

Bichons، ضد حساسیت و و کاملاً جذاب، بـه سرعت یاد میگیرند و تقریبا همه ی را دوست دارند. با وزن حدود 15 پوند، این یک همراه بازیگوش اسـت که فضای زیادی را روی مبل نیز اشغال نمیکند.

 


✅ مطالب مشابه: سگ های متولدین هر ماه چه خصوصیاتی دارند؟


 

2. سگ بولداگ فرانسوی

سگ بولداگ فرانسوی

این نژاد اخیراً در بین هزاره هاي‌ کلان شهرها محبوبیت زیادی پیدا کرده اسـت، اما فرانسوی ها در قرن هجدهم در پاریس محبوبیت زیادی داشتند. یک پیاده روی سریع در هرروز بـه اندازه کافی شکل انها را حفظ می کند و بـه ندرت پارس می کنند «یک موهبت بزرگ برای همسایگان».

 

3. تازی

تازی

فکر نمی کنید سریع‌ترین سگ اطراف با اقامتگاه‌هاي‌ سه اتاقه سازگار شود، اما این دوندگان سرعت واقعاً دوست دارند بیشتر روز را استراحت کنند. انها را برای یک ورزش خوب بـه پارک سگ ببرید، تا زمانی که This Is Us روشن اسـت، برای خود یک یار خواب آلود خواهید داشت.

 

4. پاگ

سگ پاگ

پاگ‌هاي‌ کمی شیطنت‌آمیز اما کاملاً دوست‌داشتنی کار را برای ساکنان آپارتمان با طبیعت بدن خود آسان می کنند. اگر در جایی با درجه حرارت شدید زندگی میکنید مراقب باشید – عشق پاگ ها بـه غذا و حساسیت سیب زمینی کاناپه آن ها را مستعد چاقی می کند.

 

5. سگ کاوالیر کینگ چارلز اسپانیل

کاوالیر کینگ چارلز اسپانیل

شارلوت با پذیرش یک Cav بـه چیزی در Sex and the City علاقه مند شد. این سگ‌هاي‌ اسباب‌بازی از پیاده‌روی در اطراف بلوک لذت می برند – و البته، جایی در دامان شما. با وزن 13 تا 18 پوند، حتی یک استودیوی کوچک میتواند برای یکی از این زیبایی هاي‌ ابریشمی جا باز کند.

 

6. سگ بولداگ

بولداگ

بولداگ‌ها باوجود بدنه‌هاي‌ عضلانی‌شان، بـه‌عنوان صندلی‌هاي‌ تنبل عمل می کنند. پیاده روی هاي‌ سریع باید در مورد ورزش کارآمد باشد و شما از رفتار دوستانه و وفادار آن ها قدردانی خواهید کرد. شهرهایی که دارای آب و هوای گرم هستند، بهترین خانه را برای چهره هاي‌ کوتاه خود نمی سازند.

 

7. Havenese

Havenese

اوه اوه اونجا، توپ کرکی 10 پوندی. درست مانند اجدادشان که در پایتخت کوبا زندگی می کنند، سگ‌هاي‌ هاوانی در مرکز شهرها عالی هستند و کاملاً راضی هستند که در داخل پد شما دلقک کنند. اگر می خواهید یک توله سگ با سیستم سرگرمی داخلی داشته باشید، بهترین دوست جدید شماست. اجازه دهید خز ابریشمی بلند شود یا ان را کوتاه کنید تا برنامه نظافت راحت‌تری داشته باشید.

 

8. شیتزو

شیتزو

شیتزوس که در اصل برای زندگی در داخل کاخ هاي‌ چینی پرورش یافته اسـت، با خوشحالی بـه حفاری هاي‌ ساده تر شما رضایت می‌دهد. والدین، توجه داشته باشید: این بچه هاي‌ کوچک مهربان بـه خصوص با بچه ها و سگ هاي‌ دیگر عالی هستند.

 


✅ مطالب مشابه: پیرترین سگ های دنیا + عکس


 

9. سگ بوستون تریر

بوستون تریر

اگر بـه دنبال چیزی با کت بسیار کوتاهتر هستید، خوش شانس هستید. تریر بوستون با نام مستعار “جنتلمن آمریکایی” شایسته نام شهروندی خود اسـت. این نژاد کوچک پر جنب و جوش و سرگرم کننده اسـت، در عین حال جمع و جور و مشتاق خوشحال کردن اسـت.

 

10. بیور تریر

سگ بیور تریر

اگر در ابتدا یک یورکی درنظر داشتید، بـه جای ان پسر عموی کوچک تر ان را درنظر بگیرید. تریر Biewer «تلفظ “بیور”» فقط بـه دهه 80 باز می‌گردد، اما قبلاً بـه دلیل خلق و خوی ملایم تر و رفتار آرام تر خود شهرت یافته اسـت. با وزن 4 تا 8 پوندی، می‌توانید بـه اسانی با یک دست، عیار را بـه اندازه یک نیم لیتر بردارید.

 

11. مالتی

سگ مالتی

نباید با سگ هاوانی اشتباه شود، این سگ تماماً سفید میتواند نیمی از اندازه «کمتر از 7 پوند در مقایسه با 13 پوند» وزن داشته باشد و از دریای مدیترانه آمده اسـت. انها همراهان زاده شده اي هستند که جذابیتی بازیگوش از خود بیرون میدهند. در مورد کت بلند، مالتی در واقع بـه ندرت می ریزد.

 

12. اسپیتز آلمانی

سگ اسپیتز آلمانی

Devotion نام بازی با این نژاد اسپیتز اسـت. حالت روباه مانند ممکن اسـت شما را جذب کند، اما مراقب این افراد توجه باشید. اگر مراقب نباشید، انها می توانند بـه پارس کردن با غریبه ها تمایل پیدا کنند. خوشبختانه انها بـه ویژه مشتاق خوشحال کردن هستند و مایل بـه یادگیری هستند.

 

13. بدلینگتون تریر

سگ بدلینگتون تریر

بدلینگتون تریرها با خزهای پشمالوی متمایز، از بین جمعیت متمایز هستند، اما تنها چیزی که آن ها واقعاً می‌خواهند این اسـت که بخشی از خانواده شوند. جفت جدید شما بـه سرعت در خارج از خانه ودر خارج از منزل بـه پیاده روی و جلسات بازی طولانی تری نیاز دارد، اما شما با سگی وفادار – و کم ریزش – پاداش خواهید گرفت.

 

14. تازی ایتالیایی

سگ تازی ایتالیایی

یک نسخه مینیاتوری از یک سگ تازی مسابقه‌اي، وزن این بچه‌ها بـه جای 60 پوند حدود 10 پوند اسـت. ان‌ها کاملاً در آغوش گرفته‌اند و دوست دارند روی تخت راحت بنشینند، اما همان‌ گونه روحیه‌اي دارند که در آن ها جریان دارد. 

 

15. تاج چینی

سگ تاج چینی

آخرین اما مطمئناً نه کم اهمیت ترین، چینی کرستد مطمئناً یکی از راه هاي‌ برجسته شدن در بلوک شما اسـت. در حالی‌که نسخه “پودرپاف” با یک کت ابریشمی پوشانده شده اسـت، انواع بدون مو فقط در سر، پاها و دم انها تافت دارد – اگر بـه یک نژاد ضد حساسیت نیاز دارید، عالی اسـت. فقط مراقب باشید که از پوست در دسترس اشعه ماوراء بنفش خورشید محافظت کنید.

 


✅ مطالب مشابه: خرید و فروش سگ وحشی آدم خوار در ایران «عکس»


 

در پایان

پیش از آوردن توله مورد نظر خود بـه منزل باید انرا از هر نظر اماده سازید. بخاطر داشته باشید شما موجودی کنجکاو را بـه خانه می اورید و از این نظر باید هر نوع اسباب و یا وسائلی را که میتوانند بـه توله شما اسیب برسانند از دسترس او دور کنید.