بروزرسانی : 24 آبان 1401

بهترین گیاه آپارتمانی بر اساس متولدین هر ماه از سال

بهترین گیاه آپارتمانی بر اساس متولدین هر ماه از سال

گیاهان آپارتمانی در چند سال اخیر محبوبیت زیادی داشته اند و بـه سرعت بـه یکی از محبوب ترین وسایل دکور خانه تبدیل شده اند. و برای هر شخصی کـه تازه وارد صحنه باغبانی شده اسـت، دانستن این کـه کدام یک از صدها نوع گیاه مختلف برای سطح مهارت و سبک زندگی شـما مناسب تر اسـت، میتواند بسیار سخت باشد.

مانند هر علامت زودیاک، هر گیاه آپارتمانی ویژگی هاي‌ منحصر بـه فرد خودرا دارد. برخی مانند علائم آب نیاز بـه توجه و محبت زیادی دارند، در حالی کـه برخی دیگر مانند علائم زمین مستقل تر و کم تعمیر هستند. اگر کنجکاو هستید کـه بدانید کدام گیاه آپارتمانی محبوب بـه شـما می‌آید، چرا اجازه ندهید طالع بینی راهنمای شـما باشد؟ بـه خواندن ادامه دهید تا متوجه شوید کدام گیاه آپارتمانی را باید بر اساس علامت زودیاک خود خریداری کنید.

بهترین گل هر شخص بر اساس ماه تولدش

فروردین: کروتون

بهترین گیاه آپارتمانی بر اساس متولدین هر ماه از سال

تو دوست داری حرف بزنی، فروردینی. بـه عنوان علامت زودیاک دلير و پرشور، شـما ترجیح میدهید گروه را بـه جای دنبال کردن جمعیت هدایت کنید. و با مریخ، سیاره اشتیاق و سرزندگی، بـه عنوان حاکم شـما، بـه دنبال یک گیاه آپارتمانی با همان انرژی پویا هستید.

شکی نیست کـه کروتون رنگارنگ، با رنگ هاي‌ طلایی، قرمز و بنفش درخشانش، یک تطابق کامل اسـت. همچنین کمی رگه‌هاي‌ مستقل دارد، رنگ‌ها را تغییر می دهد ودر جهات مختلف رشد میکند. مناسب برای فردی مثل شـما کـه همیشه در حرکت اسـت و اتفاقات را می‌سازد. ناگفته نماند، این گیاه استوایی در گرما رشد می کند، بنابر این می‌تواند تمام آتش و اشتیاق شـما را تحمل کند.

اردیبهشت: فیلودندرون برگ قلب

بهترین گیاه آپارتمانی بر اساس متولدین هر ماه از سال

اردیبهشت، شـما بـه خاطر انگشت شست سبز و عشق بـه طبیعت مشهور هستید. این احتمال وجوددارد کـه خانه شـما در حال حاضر مملو از گیاهان آپارتمانی باشد کـه شـما بـه دقت از انها مراقبت میکنید. در حالی کـه برخی می‌گویند شـما علامت سرسخت زودیاک هستید، شـما ترجیح می‌دهید خودرا متمرکز و پایدار ببینید، ویژگی هایي کـه بـه وضوح در نحوه مراقبت از خانه خود نشان میدهند.

اگر بـه دنبال گیاه آپارتمانی دیگری برای اضافه کردن بـه مجموعه خود هستید، فیلودندرون Heartleaf ممکن اسـت همان چیزی باشد کـه شـما نیاز دارید. این گیاه کـه بـه عنوان گیاه دلبر نیز شناخته میشود، برای ثور تحت فرمان زهره یک گیاه رویایی و رمانتیک اسـت. این گیاهی اسـت کـه بـه طرز باورنکردنی سهولت رشد می کند و بـه اسانی قابل رشد اسـت و با حالات معمولی و کم نگه‌داری شـما سازگار اسـت. بـه علاوه، با مقدار مناسب از خودگذشتگی و صبر، تاک هاي‌ دنباله دار می‌توانند تا هشت فوت رشد کنند.

خرداد: گیاه عنکبوت

بهترین گیاه آپارتمانی بر اساس متولدین هر ماه از سال

سبک و بادی، خردادی ها از ان دسته افرادی هستند کـه در زندگی شناور هستند و بـه دنبال ماجراجویی بزرگ بعدی خود هستند. چه بـه دنبال یک عاشقانه طوفانی باشید، چه یک فرصت شغلی جدید، یا یک دوستی، دوست دارید راه خودرا در زندگی شبکه سازی کرده و اجتماعی کنید. بنابر این، بهترین گیاه آپارتمانی برای شـما، چیزی اسـت کـه بـه حداقل نگه داری یا آبیاری نیاز دارد، مانند گیاه عنکبوتی محبوب.

این گیاهان در سبدهای آویزان فوق العاده بـه نظر می‌رسند و راهی آسان برای گردش هوای تازه در خانه شـما هستند. انها بـه دلیل تولید شاخه هایي بـه نام “توله سگ” کـه میتوانند گلدان شوند و بـه دوستان هدیه شوند، شناخته شده اند. شـما هرگز با دست خالی در مهمانی خانه نشین دیگری حاضر نخواهید شد کـه این گیاه در کنارتان باشد.

تیر: لیلی صلح

بهترین گیاه آپارتمانی بر اساس متولدین هر ماه از سال

تیر ماهی ها بدن هاي‌ خانگی شناخته شده اي هستند. زمانی کـه با دوستان یا عزیزان وقت نمی گذرانید، تمرکز خودرا بر تبدیل فضای خود بـه یک واحه شخصی از صلح و آرامش دارید. بـه عنوان یک علامت آب، شـما نسبت بـه اطرافیان خود شهود و حساس هستید، بـه این معنی کـه گل نیلوفر صلح، یک گل طبق معمولً با نگه داری بالا، می‌تواند مناسب شـما باشد.

پیس لیلی دارای شکوفه هاي‌ سفید خوش طعم و شاخ و برگ هاي‌ سبز عمیق اسـت کـه مطمئنا هاله اي آرامش بخش بـه خانه شـما می بخشد. اما برای رشد نیاز بـه توجه زیادی دارد. برای نشانه هاي‌ دیگر، این امر می‌تواند یک معامله شکن باشد. اما بـه عنوان پرورش دهنده زودیاک، شـما در واقع حوصله دارید تا این زیبایی را زنده کنید.

بیشتر بخوانید: انتخاب گل مناسب برای آپارتمان

مرداد: Monstera Deliciosa

بهترین گیاه آپارتمانی بر اساس متولدین هر ماه از سال

وقتی صحبت از درام بـه میان می‌آید، این شـما هستید کـه گرما را بـه ارمغان می آورید، مرداد ماهی! سلطنتی و باصفا، شـما یک هوای اعتماد بـه نفس دارید کـه هر کجا کـه میروید شـما را دنبال می کند. شـما بـه دنبال جلب توجه نیستید، اما انرژی درخشان و خوش بینانه شـما بـه طور طبیعی ان را جذب می کند.

آیا برای شخصیت اصلی زودیاک کـه خودرا معرفی می کند بهتر از یک هیولا وجوددارد؟ این گیاهان منحصر بـه فرد و آسان هستند و بـه خاطر برگ هاي‌ بزرگ‌تر و قلبی شکلشان شناخته می‌شوند. با ترجیح نور روشن و غیرمستقیم، انها نیز مانند شـما کمی جویای نور هستند. هیچ شکی در ان وجود ندارد – Monstera مطمئناً توجه و حسادت هر شخصی را کـه قدم بـه خانه شـما می‌گذارد جلب می کند.

شهریور: نخل عظمت

بهترین گیاه آپارتمانی بر اساس متولدین هر ماه از سال

شهریور ماهی ها عاشق سادگی هستند. بـه‌عنوان کمال‌گرای دقیق و عقابی زودیاک، میدانید کـه ساختن چیزی مادی بـه زمان و تلاش نیاز دارد. خوشبختانه، شـما از ان دسته اي هستید کـه از انجام کار نمیترسید. شـما طبق معمولً در دکور خانه از شیک و کلاسیک اشتباه میکنید، و Majesty Palm، با شاخه هاي‌ سبز عظیمش، ترکیبی عالی از شیک و مجسمه اسـت.

این گیاه آپارتمانی قدیمی هرگز از مد نمی افتد و با توجه و مراقبت کافی، برای دهه هاي‌ آینده در خانه شـما رشد خواهد کرد. ناگفته نماند کـه رنگ سبز کلاسیک ان با هر طرحی کـه شـما انتخاب می‌کنید کار می کند و ان را بـه یک سرمایه گذاری ایده آل برای Virgo عملی تبدیل می کند.

مهر: کف دست بادبزن

بهترین گیاه آپارتمانی بر اساس متولدین هر ماه از سال

هیچ چیز نمیتواند شـما را پایین بیاورد. طبیعت مطبوع شـما باعث می‌شود در موقعیت هاي‌ جدید مهارت بیشتری داشته باشید، بنابر این بسیار اجتماعی هستید و دوست دارید قبل از این کـه خیلی خسته شوید، همه ی چیز را عوض کنید. و بـه عنوان علامتی کـه توسط زهره رویایی و رمانتیک اداره میشود، از کمی تفریط و خودنمایی ترسی ندارید.

شـما یک گیاه آپارتمانی می خواهید کـه از نظر ظاهری چشمگیر باشد، اما نگه داری ان از شـما بیشتر نباشد. نخل‌هاي‌ بادبزن‌دار یک قطعه بیانی زرق و برق دار اسـت کـه مراقبت از ان بـه طرز فریبنده‌اي آسان اسـت. شـما با این گیاه، لیبرا، بهترین هاي‌ هردو دنیا را بـه دست می آورید، و آیا موضوع این نیست؟

آبان: گیاه یشم

بهترین گیاه آپارتمانی بر اساس متولدین هر ماه از سال

خواندن عقرب ها در ابتدا ممکن اسـت سخت باشد. تعداد زیادی از مردم نگرش مرموز و دوری شـما را ناخوشایند میدانند. شناختن شـما نیاز بـه زمان و حوصله دارد، اما وقتی صحبت را باز می‌کنید، جنبه شیرین و حساسی در شخصیت شـما وجوددارد کـه دیگران ان را تعجب آور می‌دانند. بهترین گیاه آپارتمانی برای شـما، شـما را ترغیب می کند کـه بیشتر اوقات ان سمت نرم را در آغوش بگیرید.

جید انرژی آرامی را بـه هر فضایی می آورد و بـه محیط آرامی کـه دوست دارید در خانه خود نگه داری کنید می افزاید. این نیز گیاهی اسـت کـه نیازی بـه توجه روزانه ندارد – چیزی کـه می توانید بـه عنوان یک نشانه آب خنک و جمع شده با ان ارتباط برقرار کنید. ودر تعداد زیادی از فرهنگ ها، گیاهان یشم نشان دهنده رفاه، موفقیت و ثروت هستند، کـه ممکن اسـت با توجه بـه این کـه چگونه دوست دارید دوستان و خانواده خودرا لوس کنید، برای شـما جذاب باشد.

آذر: کاکتوس

بهترین گیاه آپارتمانی بر اساس متولدین هر ماه از سال

آیا چیزی هست کـه در فهرست سطل شـما نباشد؟ شـما یک حرکت دهنده و تکان دهنده هستید کـه دوست دارید بـه جایی بروید کـه باد شـما را میبرد. پس بیایید واقع بین باشیم، شـما بـه یک گیاه آپارتمانی نیاز دارید کـه اساساً بتوانید از ان غافل شوید و همان‌ گونه رشد کند. این بـه این دلیل نیست کـه شـما بی دقت هستید، بلکه بـه این دلیل اسـت کـه نمیتوانید برای مدت طولانی بـه یک مکان گره بزنید.

اکثر گیاهان آپارتمانی نیاز بـه آبیاری منظم و برنامه ریزی مجدد گلدان دارند کـه با سبک زندگی سرگردان شـما کارساز نخواهد بود. مگر این کـه آماده باشید پول زیادی بپردازید تا دوستان از فضای سبزتان مراقبت کنند، بهتر اسـت گیاهی مانند کاکتوس را انتخاب کنید کـه نگه‌داری کمتری دارد.

این زیبایی هاي‌ بیابانی بـه خشکی مقاوم هستند «آب را در برگ هاي‌ خود نگه می دارند» و تقریبا نیازی بـه آبیاری منظم ندارند. می توانید ان را تنظیم کنید، فراموشش کنید و ماه‌ها بعد بـه همان زیبایی کـه آخرینبار ان را دیدید بـه ان بازگردید.

بیشتر بخوانید: معرفی گل و گیاهانی که منزل شما را جذاب میکند

دی: درخت پول

بهترین گیاه آپارتمانی بر اساس متولدین هر ماه از سال

دی ماهی فوق العاده جاه طلب هستند. هیچ چیز برای شـما رضایت بخش تر از این نیست کـه ببینید تلاش سخت شـما نتیجه می دهد. در رویکرد سنتی و سرراست خود بـه زندگی، وقتی بـه چیزی توجه کنید بـه اسانی نمیتوانید از ان پیش گیری کنید. و گرچه شـما بـه قدرت یک کار بـه خوبی انجام شده اعتقاد دارید، داشتن کمی شانس برای شـما ضرری ندارد.

درخت پول زرق و برق دار بـه خاطر آوردن انرژی مثبت و خوش شانسی بـه فضای شـما مشهور اسـت. اما برای سالم و شکوفا نگه داشتن این گیاه فریبنده بیش از شانس نیاز اسـت. از آنجایی کـه شـما از افرادی هستید کـه از میانبرها خودداری می‌کنید، این گیاه برای سبک زندگی روشمند شـما مناسب اسـت. حتی ممکن اسـت تصمیم بگیرید ان را روی میز اداری خود نگه دارید!

بهمن: گیاه نقطه پولکا

بهترین گیاه آپارتمانی بر اساس متولدین هر ماه از سال

بـه عنوان یک شخصیت رنگارنگ، بهمن ماهی ها هر چیزی را کـه بیش از حد جریان اصلی اسـت را رد می‌کنند و بـه چیزهای غیرمعمول تر تمایل دارند. انتخاب شـما در هر چیزی، از لباس گرفته تا دکوراسیون منزل، باید همان هاله منحصر بـه فرد شـما را داشته باشد.

گیاه پولکا دات یک گیاه کوچک آپارتمانی سرگرم کننده اسـت کـه درست در کوچه شماست. زرق و برق دار اما غیر سنتی اسـت، با یک الگوی بد بو کـه رنگ غیرمنتظره اي را بـه هر اتاق اضافه می کند. نیاز بـه آبیاری و توجه زیادی دارد کـه برای علامت حامل آب کاملاً مناسب اسـت. و با تنوع زیاد رنگ ها و شکل ها، مطمئناً گیاهی بـه اندازه کافی عجیب‌وغریب پیدا می‌کنید کـه متناسب با سبک شـما باشد.

اسفند: بامبو خوش شانس

بهترین گیاه آپارتمانی بر اساس متولدین هر ماه از سال

شـما بـه عنوان رویاپرداز عاشقانه زودیاک، ماهی ها شناخته می‌شوید، اما جنبه عرفانی عمیق تری برای شـما وجوددارد کـه دیگران همیشه ان را نمیبینند. شـما کـه توسط مشتری، سیاره شانس، و نپتون، سیاره رویاها اداره می‌شود، با قدرت تفکر مثبت زندگی و تنفس می‌کنید. علاوه بر این، انرژی نشانه آب شـما را در توانایی شـما برای پیشبینی و آشکار کردن چیزها بسیار شهود می کند.

یک گیاه بامبو خوش شانس بـه عنوان گیاه آپارتمانی ایده آل شـما منطقی اسـت. نه تنها کارما و شانس خوبی را وارد زندگی شـما می کند، بلکه بـه توجه زیادی نیز نیاز دارد، کاری کـه شـما بـه عنوان یک نشانه آب پرورش دهنده و مراقب از انجام ان خوشحال هستید. با صرف زمان و حوصله فراوان، این گیاه مطمئناً سال‌ها شادی و شکوفایی را برای خانه شـما بـه ارمغان می آورد.

بیشتر بخوانید: کدام گیاهان آپارتمانی نماد پول، سلامت و عشق هستند ؟+ عکس

در پایان

دراین مطلب از مجله تفریحی تالاب ما شـما رابا انواع گل هاي‌ آپارتمانی با توجه بـه شخصیتتان آشنا کرده ایم کـه امیدواریم از این مقاله لذت برده باشید.

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت