خرید گل های زیبا با قیمت مناسب بصورت انلاین

خرید گل های زیبا با قیمت مناسب بصورت انلاین

شما می توانید برای تهیه گل و تاج گل یا باکس گل برای مراسم روی لینک خرید گل و سفارش آنلاین گل در گل فروشی آنلاین وی آی پی شاپ کلیک نمایید.

 

مزایای استفاده از باکس گل :

یکی از ویژگی های خرید گل یا باکس گل و استفاده از آن، این است که این باکس های بسیار زیبا و شیک در اندازه ها و اشکال گوناگونی وجود دارند و حتی این امکان وجود دارد که جعبه های گل را به شکل حروف انگلیسی یا فارسی تولید کرد و گل ها را در این جعبه ها چید. شما می توانید اولین حروف اسم کسی که قرار است این هدیه ی زیبا را دریافت کند، را سفارش دهید تا گل ها در آن قرار گیرند.

 

 شما می توانید از طریق سایت گل فروشی های معتبر، اقدام به خرید جعبه گل یا سفارش باکس گل انجام دهید.

 

بنابراین یکی از اشکال موجود برای جعبه گل، باکس گل رز به شکل حروف انگلیسی می باشد. حتی باکس هایی به شکل love  و مادر نیز وجود دارد که شما می توانید از باکس های به شکل لاو برای روز ولنتاین سفارش دهید و همین طور از باکس های به شکل مادر برای روز مادر سفارش دهید و عزیزانتان را خوشحال کنید. شما می توانید برای خرید جعبه گل یا خرید گل آنلاین  یا خرید گیاه آپارتمانی وارد سایت وی آی پی شاپ شوید.

 

یکی دیگر از مزایای استفاده از جعبه گل این است که، چیدمان گل در این جعبه ها بسیار کار راحتی است. در واقع اصلی ترین ویژگی باکس گل ها همان سهولت در چیدمان گل می باشد.

جعبه هایی که برای این کار تعبیه شده اند معمولا دارای سوراخ هایی می باشند که کار چیدن گل را راحت تر کرده اند. هر یک از این سوراخ ها برای جایگیری یک شاخه گل ایجاد شده است که این کار باعث می شود گل ها با آراستگی بیشتر در کنار هم قرار گیرند و همین نظم و یکدست بودن گل ها باعث می شود که زیبایی و جذابیتی بیشتری ایجاد شود و این جعبه های گل را زیباتر کند. شما می توانید برای خرید گل آنلاین و یا خرید تاج گل برای مراسم  و یا خرید گل آپارتمانی وارد سایت وی آی پی شاپ شوید.

 

باکس گل و رز جاودان:

یکی از انواع باکس های گل، باکس گل رز جاودان است. امروزه جعبه های گل رز جاودان بسیار پر فروش شده اند. افرادی که در این زمینه فعالیت دارند و گل رز جاودن را ارائه می دهند می دانند که آنها باید درون محفظه ای قرار گیرد و نگهدای شوند. توجه داشته باشید که برای رز جاودان نیز از جعبه های گل استفاده می کنند اما تفاوت اصلی آنها با جعبه گل های معمولی در این است که جعبه گل رز جاودان به صورت شیشه ای می باشد.

 

 نگهداری رز جاودان به صورت طبیعی نیاز به آب دارد؛ به همین خاطر جعبه های این گل ها به صورتی طراحی و ساخته شده اند که در آنها آب نیز وجود دارد. ممکن است برای شما که دارید این مطلب را می خوانید این سوال به وجود بیاید که چگونه امکان دارد درون یک جعبه آب وجود داشته باشد؟؟!!

 

در جواب به این سوال باید بگویم که جعبه هایی مخصوص برای این کار ساخته شده اند که این امکان را دارند که گل هایی که برای نگهداری به آب نیاز دارند، را در خود نگهداری کنند. این جعبه ها به این صورت می باشند که یا در قسمت پایینی خود آب دارند و می توان آن را پر یا خالی کرد و یا از کپسول های مخصوص آب برای تغذیه گل استفاده می کنند. شما می توانید برای خرید گل آنلاین و یا خرید تاج گل برای مراسم یا خرید گل آپارتمانی و گل مخصوص آپارتمان وارد سایت وی آی پی شاپ شوید.

 

ابوتیلون (Abutilon)

ابوتیلون یا افرای گل دهنده، بوته ای است نیرومند که برگهای بزرگ و گل های آویزان شبیه به افرا دارد. گل های ابوتیلون در تابستان و پاییز ظاهر می شود. این گل مخصوص آپارتمان برای پراکنده شدن نیاز به فضای کافی دارد. بهترین جا برای ابو تیلون، پنجره ای بزرگ است که نور خورشید از پردهای نازک به آن بتابد.

 

خرید گل های زیبا با قیمت مناسب بصورت انلاین

۵ نکته درمورد ابوتیلون

۱) برگ های ابوتیلون اغلب رنگ وارنگ است. سبز با لکه های زرد و سفید. بعضی از واریته های آن مانند ابوتیلون استراتوم، فقط گیاه برگی هستند که تابستان‌ها نیز گل می دهند. این گیاه ، گل مخصوص آپارتمان محسوب می شود.

۲) پرورش ابوتیلون دشوار نیست. نه به گرمای زیاد نیاز دارد نه به رطوبت بیش از حد معمول. تهیه قلمه از آن نیز بسیار ساده است.

 

۳) در تابستان می توان آن را در خارج از اتاق نگهداری کرد.

 

۴) تنها آفت های این گیاه شپشک آردی و شته هستند.

 

۵) ابوتیلون را در بهار کمی هرس کنید و آن را تا پاییز آب و کود بدهید. با شروع زمستان آن را باید هرس کرد تا به نصف اندازه خود برسد؛ این کار رشد بوته ای ابوتیلون را در بهار تضمین می کند.

 

روش نگهداری گل مخصوص آپارتمان ابوتیلون

 

دما: به گرمای متوسط نیاز دارد . در زمستان، دمای بین ۱۰ تا ۱۵ درجه سانتی گراد مناسب است.

 

نور: این گل مخصوص آپارتمان باید در محل نورگیر قرار داشته باشد. چند ساعت تابش آفتاب مطلوب است.

 

آب: از بهار تا پاییز آب فراوان باید داده شود.

 

رطوبت هوا: گاهی باید به برگ های آن آب پاشید.

 

تعویض گلدان: در بهار هر سال تعویض گلدان ضروری است. گلدان جدید نباید زیاد بزرگ باشد. گلدهی فراوان مستلزم آن است که ریشه های فراوان در گلدان ایجاد شود.

 

تکثیر: در بهار با قلمه و بذرکاری (واریته های سبز برگ) این گل مخصوص آپارتمان را می توان تکثیر کرد. تکثیر واریته های رنگ وارنگ با قلمه موفقیت آمیز است.

اما بدانید از آشنایی با فواید خرید گل و گیاه مناسب آپارتمان

 

خرید گل های زیبا با قیمت مناسب بصورت انلاین

انواع گل ابوتیلون

ابوتیلون استراتوم: معروف ترین ابوتیلون وبرعکس انواع دیگر، برگ هایش بدون کرک است. بوته ای است سریع الرشد و اندازه آن به ۵/۱ متر یا بیشتر می رسد. گل های نارنجی یا قرمز آن در تابستان ظاهر می شود.

 

ابو تیلون مگا پوتامیکوم: رونده و مناسب کاشت در سبدهای آویزان است، می توان آن را به تیم های ۱۲۰ سانتی متری آویخت. برگ های نیزه ای شکل آن حدود ۵/۷ سانتی متر طول دارند و شکوفه های شبه فانوس آن از ساقه های باریک آویزان می شوند و به همین دلیل نام عمومی آن  (فانوس چینی رونده) است. واریته ای از آن (واریگاتا) موجود است که برگهایش رنگی است و لکه های زرد در آن پراکنده است.

 

ابو تیلون هیبریدوم (دورگ) گیاهی است کاملا متفاوت؛ درختچه ای است پخش شده که ۱۵ متر ارتفاع دارد. برگ ابوتیلون ۷۵ سانتی متر و گل زنگوله مانند آن ۵ سانتی متر درازا دارد. واریته های متفاوتی از ابو تیلون در دسترس هست: زرد، سفید، سرخ و صورتی.

 

ابوتیلون هیبریدوم

ابوتیلون مگا پوتامیکوم

ابوتیلون استراتوم

 

منبع: خرید گل وی ای پی شاپ

جدیدترین مطالب سایت