معرفی گروه خونی RH و وجود موجودات فضایی

مجموعه : هوا و فضا
معرفی گروه خونی RH و وجود موجودات فضایی

آیا موجودات فضایی وجود دارند ؟

بعضی از دانشمندان معتقدند که واقعا موجودات فضایی وجود خارجی دارند و ممکن است به زمین حمله شود آنها توسط گروه خونی جدیدی این پیش بینی را تایید کردند.

 

به طور کلی گروه‌ خونی انسان‌ها به 4 دسته A, B, AB و O تقسیم می‌شود. به گفته‌ی دانشمندان، فاکتور Rh، مقدار پروتئین موجود در سطح سلول‌هاست که وظیفه مبارزه با باکتری‌ها و ویروس‌ها در بدن را بر عهده دارد.

 

اکثر انسان‌های زمین، دارای این پروتئین‌ها در سطح سلول‌های خود هستند که به آنان افرادی با فاکتور Rh مثبت اطلاق می‌ شود.

اما دسته‌ کوچکی از انسان‌ها، چنین پروتئین‌هایی را در سطح سلول‌های خود ندارند! به این دسته‌ی کوچک، افرادی با Rh منفی گفته می‌شود.

 

توضیح علمی مربوط به این اختلاف اساسی چیست؟

علت وجود گروه خونی Rh منفی را در چه زمینه‌ای می‌توان ریشه‌یابی کرد؟ در طول این سال‌ها، دانشمندان بسیاری با مطالعات مختلف، در پی کسب پاسخی برای این سوال‌ها بوده‌اند.

 

 

آیا گروه خونی Rh منفی اصالت فرازمینی دارد؟

اکنون دانشمندان بر این باور هستند که به یک یافته‌ی شگفت‌انگیز در مورد Rh مثبت و منفی دست یافته‌اند. بر اساس این نظریه‌ی علمی، در گذشته‌های دور موجودات بیگانه به زمین آمده و با دستکاری ژنتیکی انسان‌ها، نژادی از آنا را با گروه خونی Rh منفی تحت عنوان “برده”‌ها ایجاد کرده‌اند.

 

مردمان ناحیه Basque (قسمتی مشترک از مرز اسپانیا و فرانسه)، دارای بیشترین درصد از انسان‌هایی با گروه خونی Rh منفی هستند. حدود 30 درصد از آن‌ها دارای ژن (rr) از Rh منفی و 60 درصد دیگر دارای یک ژن (r) از گروه خونی Rh منفی هستند.

 

اما سوال در مورد گروه خونی Rh منفی و ارتباط آن با بیگانگان فرازمینی، در نوع خود بسیار جالب است! به عقیده‌ی محققین، این نظریه‌ی جدید می‌تواند علت عدم امکان نگهداری مادر، با گروه خونی Rh مثبت از جنینی با گروه خونی Rh منفی را توضیح دهد.

 

گفته می‌شود بسیاری از قوانین موجود در این زمینه، ممکن است به علت اصلاحات ژنتیکی فرازمینی‌ ها باشد. چرا که گروه خونی Rh مثبت و Rh منفی، به جای ادغام شدن، تمایل به دفع یکدیگر دارند.

 

این نظریه، به دوران سومریان باستان باز می‌گردد. جایی که گفته می‌شود یک گونه‌ای بیگانه از موجودات فرازمینی با نام آنوناکی به زمین آمده و نژاد جدیدی از انسان‌ها را بنا نهادند!

 

اعتقاد بر این است که با یک برنامه‌ریزی دقیق، بیگانگانی که در زمان‌های به دور به سیاره زمین آمده‌اند، سعی بر آن داشته‌اند که با اصلاح نژاد موجودات زمین، از آنان بردگانی قدرتمند تربیت کنند.

معرفی گروه خونی RH و وجود موجودات فضایی

فضایی ها با گروه خونی آر اچ

 

با تکیه بر این نظریه، گروه خونی Rh منفی ، میراثی از آنوناکی بر کره زمین است. نکته جالب‌تر در مورد مشخصه خونی Rh منفی این که افرادی با این گروه خونی، کاملا منحصر به فرد و مخصوص به منطقه‌ای خاص هستند. از جمله آن‌ها می‌توان به خانواده سلطنتی بریتانیا اشاره کرد که در این باره، بحث و گفتگو پیرامون غیرزمینی بودن آنان بسیار است.

 

با وجود اینکه این فرضیه هنوز به تایید نرسیده، اما همچنان سوالات نگران‌کننده‌ای در این میان وجود دارند. از همه مهم‌تر اینکه جامعه‌ی فعلی و زمینیان اصیل، چه واکنشی به این واقعیت بالقوه نشان خواهند داد؟

اگر گروه خونی Rh منفی و مردمانی با این مشخصه خونی، دارای اصالتی فرازمینی باشند، در این صورت ما شاهد یک میراث قدیمی از بیگانگانی پیشرفته هستیم که در گذشته‌ای دور از ما ملاقات کرده‌اند.

آیا احتمال ارتباط‌های ذهنی بین مردمانی با گروه خونی Rh منفی ، و فرازمینی‌ها وجود دارد؟ اگر چنین باشد، باید منتظر وقوع چه تغییراتی در زمین باشیم؟

 

انجیل 6:2

پسران خدا دختران آدمیان را دیدند. آن‌ها را به همسری برگزیدند، هرکدام را که دوست داشتند.

به نقل از انجیل کینگ جیمز: مردان اسرائیل و پسران خدا، از فرزندان انسان نیستند!

 

معرفی گروه خونی RH و وجود موجودات فضایی

وجود موجودات فضایی

 

 

انجیل سفر خروج 34:23 و 34:7

مجازات، شامل حال فرزندان آنها تا نسل سوم و چهارم نیز می گردد.

جدیدترین مطالب سایت