دکتر تاج بخش

زيگيل

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

لاغري و کاهش وزن

آشنایی با رباتی که کارهای خانه را انجام میدهد !

آشنایی با رباتی که کارهای خانه را انجام میدهد !

رباتی که کارهای خانه را انجام میدهد

با رباتی آشنا می‌شویم که قرار است به بانوان خانه کمک کند و همه ی جوره در اختیار بانوها در خانه باشد در ادامه بیشتر بخوانیم . 

 

به گزارش تالاب ربات یادشده علاوه بر حفاظت از منزل برای تمیزکاری و نظافت، مراقبت از کودکان و سالمندان، همراهی با افراد و غیره نیز قابل استفاده است.

 

ربات «روزی» همچنین میتواند اشیا را بلند کند ودر دست بگیرد و انها رابه افراد دیگر بدهد. لذا ربات یادشده میتواند یک جاروبرقی رابا دستانش بازرسی کند و محیط اطراف را تمیز کند. این ربات میتواند اشیا را هم جابه‌جا کند.

 

ربات روزی مجهز به دوربین هایي نیز هست که میتوانند چهره ساکنان منزل رابه خاطر بسپارند و لذا حضور افراد غریبه را تشخیص دهد. گشت زنی نیز با توجه به ابعاد کوچک و وزن نسبتا کم آن کار ساده اي است.

 

ربات روزی با دستیار صوتی هوشمند الکسا نیز سازگاری دارد و لذا میتواند به سادگی با افراد صحبت کند. قیمت و زمان عرضه این ربات اعلام نشده، اما میتوان حدس زد که این ربات قیمت بالایی داشته باشد.

 

برچسب‌ها:

دانش و تکنولوژی

بیشتر بخوانید
تولید اجسام شگفت انگیز با پرینت سه بعدی (عکس) با اختراع پرینترهای سه بعدی انقلاب شگفتی در تولید اجسام صورت گرفت. مجله تالاب: پرینترهای سه بعدی فناوری های جدیدی هستند که با سرعت زیاد در حال پیشرفت بوده و می ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

کشف راز حمام نرفتن مغول ها (+عکس)
کشف راز حمام نرفتن مغول ها (+عکس)
مشاهده بیشتر