سطل زباله ها هوشمند شدند !+ عکس

سطل زباله ها هوشمند شدند !+ عکس

مجهز شدن سطل زباله به وای فای

 

در این زمان که هر روز اختراع هایی جدید باعث تعجب همگان می شود و راحتی نسل بشر را فراحم می کند. سطل زباله هوشمند که دارای تلفن و وای فای ونیز زمان تخلیه می باشد قدمی دیگر در راه پیشرفت علم برداشته شد است.

 

وقتی این سطل ها پر شوند به مامورین شهرداری پیامی مبنی بر اعلام خالی کردن سطل زباله فرستاده می شود تا مامور به سمت سطل بیاید. چونگ‌کینگ نام شهری در چین است که این روزها سطل های زباله خود را مجهز به وای فای کرده است.

 

به گزارش تالاب با اتصال به روترهای سطل زباله،هنگام پر شدن زباله ها برای مجموعه کارمندان شهرداری پیامی ارسال می‌شود و اعلام می‌کند که سطل های زباله باید خالی شوند. عکس هایی با عنوان زباله‌دان‌های هوشمند در خیابان‌های چونگ کینگ در فضای مجازی منتشر شده است.

 

سطل زباله ها هوشمند شدند !+ عکس

مجهزشدن سطل زبله به وای فای

 

سطل های زباله با استفاده از انرژی خورشیدی کار کرده و قادرند زمانی که ظرفیت سطل زباله تا 80 درصد پر شد، به کارمندان جمع آوری اطلاع داده تا از پر شدن بیش از اندازه سطل ها جلوگیری شود.هر سطل امکان 5 مگابایت دادهرایگان را به کاربران می‌دهد و می‌تواند همزمان برای 50 کاربر فضای آنلاین فراهم کند.کاربران نیز در صورتی که به سرویس‌های اورژانسی نیازمند باشند، می‌توانند با استفاده از تلفنی که روی این سطل ها تعبیه شده درخواست امداد کنند.

 

مطالب مشابه مهم !

جدیدترین مطالب سایت