بروزرسانی : 9 آبان 1402

سولو در برابر اسکواد: بهترین ترفندهای سولو – اسکواد پابجی موبایل چیست؟

سولو در برابر اسکواد: بهترین ترفندهای سولو – اسکواد پابجی موبایل چیست؟

در بازی رقابتی پابجی موبایل بازیکنان می‌توانند با استفاده از روش‌های مختلفی به چکین دینر برسند. در بازی پرطرف‌دار پابجی دو حالت سولو و اسکواد از طرف‌داران بسیار زیادی برخوردار است. برای اینکه در این رقابت UC Satın Al پیروز باشید، باید ترفندهایی را بیاموزید که با استفاده از آنها به نتیجه دلخواه خود دسترسی پیدا کنید. در ادامه این مقاله شما را با سولو در برابر اسکواد: بهترین ترفندهای سولو – اسکواد پابجی موبایل آشنا می‌کنیم.

در مکان‌های شلوغ فرود نیاید

نکته اول که باید به آن توجه بسزایی داشته باشید این است که برای حرکت‌کردن و جلوگیری از بروز اشتباه، یک استراتژی مخصوص خود را داشته باشید. در بازی پابجی برای پیروزی حتماً نیازی نیست که به‌صورت تهاجمی و پرخاشگرانه بازی کنید؛ بلکه حفظ تعادل بسیار مهم است. یکی دیگر از نکته‌های قابل‌توجه این است که در از فرودآمدن در مکان‌های شلوغ خودداری کنید.

در فضاهای باز فرود نیاید

یکی دیگر از بهترین ترفندهای سولو – اسکواد پابجی این است که باید سعی کنید در فضای باز فرود نیایید، بهتر است کنار ساختمان یا مکان‌های که یک پوشش دفاعی دارند فرود بیاید تا راه محافظت از شما Orelon داشته باشد؛ زیرا در اطراف شما بازیکنان بسیار زیادی کمین کرده‌اند.

زمانی که در کنار ساختمان فرود آمدید، بهترین کار این است که به غارت آن مکان بپردازید. با غارت‌کردن ساختمان می‌توانید تجهیزات موجود را به غنیمت برای خود ببرید و بازیکنان زیادی را بکشید. زمانی که ساختمان را به‌عنوان پوشش دفاعی خود استفاده کردید، می‌توانید از نارنجک دودی برای گمراه‌کردن حریفان استفاده کنید.

تنظیمات گرافیکی متناسب بازی را در نظر بگیرید

یکی از بهترین ترفندهای سولو – اسکواد پابجی این است که حتماً تنظیمات گرافیکی متناسب بازی را در نظر بگیرید. شما باید بتوانید مکانی که امکان دارد دشمنان در آنجا قرار گرفته باشد را ردیابی کنید. برای اینکه بتوانید به‌درستی هدف‌گیری و شلیک کنید لازم است تا بدانید که سایر بازیکنان در کدام نقطه قرار گرفته‌اند.

در این مرحله اگر شما هدف‌گیری را به‌صورت اشتباه در نظر بگیرید، نه‌تنها موقعیت مکانی خود را برای دشمنان مشخص کرده‌اید؛ بلکه با شلیک شما هیچ‌گونه آسیبی به سایر بازیکنان وارد نمی‌شود. اگر شما به‌تنهایی می‌خواهید در مقابل یک تیم مبارزه کنید بهتر است تا سعی کنید بازکنان هم‌تیمی را در ابتدا از یکدیگر جدا کرده و سپس حمله کنید.

سولو در برابر اسکواد

بازیکنان دشمن را گمراه کنید

بهتر است برای به‌دست‌آوردن پیروزی، بازیکنان دشمن را با استفاده از نارنجک گمراه کنید. در این بازی شما می‌توانید از دو نوع نارنجک استفاده کنید. از نارنجک نوع اول که نارنجک دودی است برای گمراه‌کردن سایر بازیکنان می‌توانید استفاده کنید و نارنجک نوع دوم که نارنجک معمولی نام دارد را برای کشتن دشمنان می‌توانید به کار ببرید.

از اسلحه و مهمات خود مراقبت کنید

مهم‌ترین نکته دررابطه‌با بهترین ترفندهای سولو – اسکواد پابجی موبایل این است که سعی کنید اسلحه بسیار باثبات و قدرتمند را استفاده کنید و در نگهداری و مراقبت از آن توجه بسیاری را به کار بگیرید. بهتر است از سلاح‌هایی استفاده کنید که کمیاب بوده؛ زیرا این نوع سلاح‌ها عملکرد بسیار فوق‌العاده‌ای را از خود بر جای می‌گذارند.

تلاش کنید تا بازیکنان دشمن شما را نبینند

زمانی که شما شروع به بازی می‌کنید باید سعی داشته باشید که دشمنان محل قرارگیری شما را شناسایی نکند. شناسایی‌کردن شما می‌تواند از طریق شلیک و یا انجام حرکت اضافه صورت گیرد. برای اینکه مکانی که شما در آن قرار گرفته‌اید شناسایی نشود بهتر است از پیوست‌هایی که می‌تواند صدای اسلحه را از بین برده و یا فلش سلاحتان را پنهان کند، استفاده کنید. در این مرحله حتماً دقت کنید که از اردوزدن در نزدیکی ایردراپ‌ها به‌طورجدی خودداری کنید.

به پناهگاهی بروید که به همه جای منطقه تسلط داشته باشید

برای حفاظت بیشتر بهتر است تا در مکانی پناه بگیرید تا به همه مناطقی که امکان دارد دشمن در آنجا باشد، تسلط کافی داشته باشید. انتخاب پناهگاه مناسب به این دلیل از اهمیت بالایی برخوردار است که شما می‌توانید تمامی حرکات دشمن را زیر نظر داشته باشید و درعین‌حال تیم مقابل نتواند محل قرارگیری شما را به‌درستی تشخیص دهد.

از سلاح خود استفاده درست و به‌موقع داشته باشید

اینکه بدانید چه زمان از سلاح خود استفاده کنید، می‌تواند کمک بسیار زیادی را به شما در به‌دست‌آوردن پیروزی داشته باشد. بهتر است در این رقابت‌ها همیشه یک نفر را به‌عنوان تک‌تیرانداز و یکی دیگر را به‌عنوان پشتیبانی تمام افراد تیم باید در نظر بگیرید تا تسلط بسیار زیادی را بر روی سلاح‌ها داشته باشند.

مراقب تمامی حرکات دشمنان باشید

مراقب تمامی حرکات دشمنان باشید

اگر شما در رقابت‌های تیمی شرکت می‌کنید باید به این نکته توجه داشته باشید که مراقب تمامی حرکات دشمنان خود باشید. سعی کنید در زمانی تصمیم به حمله‌کردن بگیرید که آنها به‌صورت تیمی در کنار یکدیگر قرار نگرفته‌اند و نمی‌توانند در مدت‌زمان کوتاهی به یکدیگر بپیوندند در این صورت می‌توانید وقت کافی را برای ازبین‌بردن آنها داشته باشید.

به نوار زردرنگ توجه داشته باشید

در زمانی که خون شما به‌صورت کامل پر شد، حواستان به نوار زردرنگ باشد. نوار زردرنگ در بازی به شما کمک بسیاری می‌کند، یکی از فواید این نوار این است که در هدف‌گیری سریع و دویدن با سرعت شما را یاری می‌کند. برای استفاده و پرکردن نوار زردرنگ می‌توانید از نوشیدنی انرژی‌زا استفاده کنید.

برخی از دکمه‌ها را نیمه مرئی کنید

اگر برای بازی از دستگاه کوچکی استفاده می‌کنید، حتماً به فضای خالی بیشتری نیاز دارید. زمانی که پس از مدتی بازی‌کردن محل قرارگیری دکمه‌ها به حافظه عضلانی‌تان می‌رود و انگشتان دست شما بدون نگاه‌کردن جای درست را پیدا می‌کند، به آپشن بروید و آن دکمه‌ها را نامرئی یا نیمه مرئی کنید. با استفاده از آپشن نامرئی کردن می‌توانید دید بیشتری روی محیط بازی داشته باشید.

از تکنیک پیک‌اند فایر استفاده کنید

گزینه پیک‌اند فایر به شما اجازه می‌دهد تا از گوشه و کنارها سرک بکشید و به دشمنانتان در بازی پابجی شلیک کنید. یکی از مزیت‌های این تکنیک این است که می‌توانید تیراندازی کنید؛ ولی تمام اجزای بدنتان را جلوی گلوله دشمن قرار ندهید. برای فعال‌کردن پیک‌اند فایر به تنظیمات بروید و بعد basic و در آنجا گزینه پیک فایر را فعال کنید.

سخن نهایی

در بازی پابجی موبایل ترفندهای بخصوصی وجود دارد که شما را به سمت پیروزی هدایت می‌کند. ما در این مقاله به بررسی سولو در برابر اسکواد: بهترین ترفندهای سولو – اسکواد پابجی موبایل پرداختیم و روش‌هایی همچون مراقبت کامل نسبت به حرکات دشمن، استفاده به‌موقع و صحیح از سلاح خود، رفتن به پناهگاهی امن و با تسلط، دیده‌نشدن توسط دشمنان و… را در اختیار شما همراهان قرار داده‌ایم. امیدواریم که با به‌کارگیری این روش‌ها بتوانید در بازی پابجی حرفه‌ای شوید و دشمنانتان در شکست دهید.

مطالب مشابه مهم !

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت