بهترین هتل های 5 ستاره کیش کدام است ؟

بهترین هتل های 5 ستاره کیش کدام است ؟

بهترین هتل های 5 ستاره کیش کدام است ؟ همواره پیدا کردن بهترین هتل هاي‌ کیش برای مسافرها راحت بوده اسـت. زیرا زیر ساخت گردشگری و هتل ها دراین دو دهه اخیر در جزیره کیش بسیار پیشرفت کرده اسـت و شـما بـه اسانی می توانید در سفرتان بـه کیش بهترین هتل هاي‌ پنج ستاره، چهار ستاره و سه ستاره را برای خودتان رزرو کنید. ما دراین قسمت از مجله تالاب برای شـما همراهان عزیز لیستی از بهترین هتل هاي‌ کیش را منتشر کرده ایم.

 

هتل های لاکچری کیش که باید امتحانشان کنید

بعد از انتخاب مقصد سفر، شاید انتخاب اقامتگاه یا هتل مناسب برای طول مسافرت، دشوارترین تصمیمی باشد کـه باید بگیریم ودر مقصدی مثل کیش از خودمان بپرسیم بهترین هتل هاي‌ کیش کدامند کـه از سفر لذت بیشتری ببریم؟

 

اهمیت اینکار، زمانی بیشتر میشود کـه باید پیش از سفر و هنگام خرید تور کیش، اقامتگاه مناسب را رزرو کرده باشیم. حال تصور کنید کـه مقصد مورد نظر، از مقاصد پرطرفدار و شلوغ هم باشد کـه بیش از پیش بر اهمیت موضوع می‌افزاید! کیش یکی از همین مقاصد مهم گردشگری اسـت و انتخاب اقامتگاه مناسب بین بهترین هتل هاي‌ کیش می تواند کار دشوار و زمان‌بری باشد، این مسئله در ایام تعطیلات هم بسیار پراهمیت اسـت، بنابر این همیشه باید چند گزینه را درنظر داشته باشید.

 

1. هتل داریوش کیش

هتل داریوش کیش

هتل داریوش را می توان از لوکس ترین و مشهور‌ ترین هتل‌هاي‌ کیش معرفی کرد. این هتل 5 ستاره با الهام از معماری تخت جمشید و تزئینات هخامنشی ساخته شده و ساختمان ان جلوه بسیار زیبایی دارد. آغاز بـه کار این هتل بـه سال 1383 بازمی‌گردد و برای ارتقای کیفی خدمات درسال 96 مورد بازسازی قرار گرفته اسـت.

 

از نظر مهمانان هتل داریوش کیش، امکانات بسیار خوبی را در اختیار مهمانان قرار میدهد. برای اقامت دراین هتل زیبا می توانید یکی از سوئیت‌ها یا آپارتمان‌هاي‌ ان را انتخاب کنید، واحدهای کابانا کـه در محوطه خارج از هتل قراردارند، نرخ پایین‌تری نسبت بـه سایر واحدهای اقامتی دارند. مزیت دیگر هتل داریوش، نزدیکی و دسترسی راحت بـه جاهای دیدنی کیش اسـت کـه از جمله ان‌ها میتوان بـه شهر زیرزمینی کاریز، پارک دلفین‌ها، پارک هنگام و… اشاره کرد.

 


مطالب مشابه: آشنایی با مناطق تفریحی جزیره کیش


 

2. هتل مارینا پارک کیش

هتل مارینا پارک کیش 

اگر بخواهیم فهرستی از هتل هاي‌ مشهور کیش با معماری خاص داشته باشیم، قطعا میتوانیم از هتل مارینا پارک کیش نام ببریم. ظاهر متفاوت این هتل، چیزی نیست کـه بـه این اسانی‌ها بتوانید از کنار ان بگذرید. هتل مارینا پارک کیش یک هتل پنج ستاره اسـت و خدمات بسیار خوبی را بـه مهمانانش ارائه می دهد. این هتل با بهترین امکانات و خدمات، بـه خوبی توانسته رضایت مهمانان را دراین زمینه بـه دست آورد ودر لیست تمیزترین هتل کیش جای گیرد.

 

وجود ساحل اختصاصی و کلوپ تفریحات ساحلی باعث شده تا مهمانان هتل مارینا پارک، احساس بهتری داشته باشند ودر فضایی خصوصی از تماشای زیبایی‌هاي‌ خلیج فارس و حضور در ساحل لذت ببرند. دراین هتل بـه تفریحاتی هم چون پاراسل، بنانا، شاتل، جت اسکی و … دسترسی دارید و امکان آموزش غواصی نیز برای شـما درنظر گرفته شده اسـت.

 

3. هتل ترنج کیش 

هتل ترنج کیش 

بـه بهترین هتل هاي‌ پنج ستاره کیش میرسیم کـه امکان اقامت در بین آب‌هاي‌ خلیج فارس را بـه شـما می دهد. هتل ترنج کیش را می توان بهترین هتل کیش برای ماه عسل معرفی کرد کـه شباهت زیادی بـه هتل‌ هاي‌ مالدیو دارد.

 

این هتل دارای سوییت‌هایي با کف شیشه‌اي روی آب‌هاي‌ نیلگون خلیج فارس هستند کـه از طریق اسکله‌هاي‌ چوبی بـه یک دیگر متصل می شوند. اگر از بالا بـه این هتل نگاه کنید، متوجه میشوید کـه سوییت‌هاي‌ چوبی درکنار هم، شکل یک ترنج را تشکیل می دهند، بـه همین دلیل این هتل را، ترنج نامگذاری کرده‌اند.

 

این هتل در قسمت شمال غربی جزیره قرار گرفته و می توانید برخی از بهترین تفریحات کیش مانند ساحل اختصاصی، ایستگاه اجاره موتور برقی و دوچرخه را در ان تجربه کنید. هتل ترنج کیش از مراکز خرید و تفریحی مشهور جزیره فاصله دارد اما همین فاصله موجب شده تا اقامت دراین هتل لحظاتی سرشار از آرامش را برای شـما بـه ارمغان آورد.

 

بیشتر مهمانانی کـه دراین هتل اقامت داشته‌اند، هتل ترنج را هتلی خاص، آرام و تمیز می دانند و از رعایت نکات بهداشتی در ان رضایت دارند. این هتل بـه خودی خود، بـه عنوان یکی از جاذبه‌ هاي‌ جزیره کیش شناخته می شود و بسیاری از افراد برای اقامت در ان برنامه‌ریزی می کنند. میتوانید برای اقامت دراین هتل یکی از سوییت‌هاي‌ دریا، غروب یا ترنج را انتخاب کنید کـه از نظر چشم ‌انداز باهم تفاوت دارند

 

4. هتل شایان کیش 

هتل شایان کیش 

هتل پنج ستاره شایان کیش یکی از باسابقه‌ترین هتل‌ هاي‌ جزیره بـه شمار میرود کـه از سال ۱۳۵۴ تا بـه امروز از گردشگران کیش میزبانی می کند. باوجود قدیمی بودن هتل، بازسازی ساختمان ان درسال ۱۳۹۸ باعث شده تا از نظر کیفی همانند روز اول باشد.

 

مهمانان این هتل نیز از رعایت نکات بهداشتی در ان رضایت دارند و هتل شایان را یکی از تمیزترین هتل هاي‌ کیش می دانند. هتل شایان کیش جز بهترین هتل کیش رو بـه دریا بـه شمار می رود و شـما می توانید با انتخاب اتاق هاي‌ رو بـه دریا از چشم انداز اتاق خود بـه دریا در طول اقامت خود دراین هتل لذت ببرید.

 

علاوه بر تمیزی و نزدیکی بـه دریا، هتل شایان کیش دسترسی خوبی بـه مراکز خرید جزیره برای مهمانان خود دارد. با کمی پیاده‌روی از این هتل، می توانید بـه مرکز خرید زیتون برسید و یا بـه سراغ بازار پانیذ بروید. اگر بخواهید در زمان اقامت از چشم ‌انداز خلیج فارس لذت ببرید میتوانید از میان اتاق‌هاي‌ رو بـه دریا یکی را انتخاب کنید و یا با اقامت در سوییت‌هاي‌ ساحلی یا کاباناها، اقامت متفاوتی را تجربه کنید.

 

5. هتل میراژ کیش

هتل میراژ کیش

در بین هتل هاي‌ نوساز کیش، هتل میراژ با ارائه امکانات و خدماتی لوکس توانسته توجه گردشگران زیادی را بـه خود جلب کند. هتل میراژ کیش فعالیت خودرا از سال 1397 آغاز کرد ودر این مدت کوتاه، عنوان بهترین هتل کیش 5 ستاره را بـه خود اختصاص داد. این هتل در 8 طبقه ساخته شده کـه با اقامت در یکی از 187 اتاق ان؛ چشم اندازی بـه دریا یا جزیره کیش خواهید داشت.

 

معرفی کامل امکانات هتل میراژ در چند سطر نمی‌گنجد اما از مهم ترین امکانات این هتل می توان بـه امکانات ورزشی نظیر استخر و جکوزی، کافه و رستوران، سالن همایش و جلسه، کرایه دوچرخه و موتور و… اشاره کرد. هزینه رزرو هتل میراژ نسبتا بالاست اما میتوانید در فلای تودی این هتل رابا تخفی ویژه‌ ‌رزرو کنید.

 

6. هتل پانوراما کیش 

هتل پانوراما کیش 

در ادامه معرفی بهترین هتل کیش از نظر مسافران، بـه هتل پارنوراما کیش میرسیم. این هتل پنج ستاره کـه درسال 1398 افتتاح شد، یکی از باشکوه ترین هتل هاي‌ کیش بـه حساب می آید کـه امکانات و خدماتی نظیر سونا و استخر، رستوران و کافه، مینی بار در اتاق‌ها و… ارائه میدهد. 

 

این هتل 15 طبقه دارد کـه مساحت واحدهای اقامتی ان کمی بزرگ تر از سایز نرمال سایر هتل‌ها اسـت. از مهم ترین مزیت هاي‌ هتل پانوراما کیش می توان بـه دسترسی نزدیک بـه مراکز خرید و اسکله تفریحی جزیره اشاره کرد.

 

7. هتل آرامیس پلاس

هتل آرامیس پلاس

هتل آرامیس پلاس کیش کـه درسال 1399 ساخته شد، یکی از مجلل ترین هتل هاي‌ جزیره کیش محسوب میشود کـه علاوه بر ارائه خدمات و امکانات رفاهی، پرسنلی متعهد و ماهر دارد کـه در طول مدت اقامت گردشگران همراهشان هستند تا مهمانان تجربه خوبی از اقامت در هتل آرامیس پلاس کیش تجربه کنند.

 

دسترسی نزدیک هتل آرامیس پلاس بـه دریا و جاذبه هاي‌ گردشگری کیش موجب شده تا گردشگران با پیمودن مسافتی کوتاه و پیاده روی، بـه انها دسترسی داشته باشند. این هتل نیز مانند سایر هتل هاي‌ پنج ستاره از امکاناتی نظیر رستوران، اینترنت پرسرعت، ترانسفر، مینی بار و…برخوردار اسـت.

 

8. هتل کوروش 

هتل کوروش

هتل های لاکچری کیش

 

هتل کوروش، یکیدیگر از هتل هاي‌ پنج ستاره جزیره کیش یه حساب می آید کـه بـه دلیل استفاده از انرژی خورشیدی بـه عنوان نخستین هتل سبز ایران شناخته میشود. این هتل کـه در میدان پردیس قرار گرفته و دسترسی نزدیک ان بـه مراکز خرید پردیس و جاذبه هاي‌ گردشگری کیش، موجب شده تا گردشگران زیادی این هتل را برای اقامت در کیش انتخاب کنند.

 

این هتل با امکانات و خدمات رفاهی نظیر استخر و سونا، کافی شاپ و رستوران، ترانسفر فرودگاه، خدمات CIP و… کـه ارائه می دهد باعث شده تا مسافران در طول اقامت خود کمبودی را حس نکنند و اقامت خاطره انگیزی را در کیش تجربه کنند. 

 

9. هتل ویدا 

هتل ویدا 

هتل ویدا کیش فعالیت رسمی خودرا از سال 1396 آغاز کرد. این هتل در 10 طبقه ساخته شده کـه 144 واحد اقامتی ان بـه صورت اتاق‌ هاي‌ هتل ویدا، یک تخته، دو تخته استاندارد، دو تخته رو بـه دریا، سه تخته استاندارد و سه تخته رو بـه دریا قابل رزرو هستند. همچنین اقامتی لوکس و رویایی را می توانید در تنها سوئیت جکوزی دار هتل با چشم انداز دریا تجربه کنید.

 

اگر اهل ورزش و شنا کردن هستید، استخر و سالن ورزشی هتل در اختیار ورزش دوستان اسـت، اگرهم در جزیره نیاز بـه اتاق جلسه یا سالن همایش داشتید، سالن همایش هتل ویدا کیش مجهز بـه سیستم صوتی و تصویری اسـت کـه می توانید مراسمات و جلسات خودرا باکیفیت هرچه تمام‌تر برگزار کنید.

 


مطالب مشابه: به جزیره زیبای کیش سفر کنید


 

10. هتل آرامیس کیش 

هتل آرامیس کیش

هتل آرامیس کیش همان هتل مشهور آبی رنگ جزیره کیش اسـت کـه در میدان پردیس قرار دارد. این هتل فعالیت خودرا از سال 1387 آغاز کرد و تا امروز با ارائه امکاناتی نظیر رستوران، ترانسفر، خدمات خشکشویی، فضای سبز و برخورداری از پرسنل حرفه‌اي توانسته تبدیل بـه یکی از محبوب ترین هتل هاي‌ کیش از نظر مسافران شود. اگر عاشق خرید هستید باید بگوییم با رزرو این هتل دسترسی نزدیکی بـه مراکز خرید پردیس، سارینا و رویا مال خواهید داشت.

 

11. هتل لیلیوم کیش 

هتل لیلیوم کیش 

هتل های ارزان قیمت کیش

 

اگر در انتخاب هتل حساسیت زیادی دارید ودر کنار ان فاکتور قیمت هم برایتان مهم اسـت، باید بگوییم لیلیوم کیش همان گزینه موردنظر شـما خواهد بود. این هتل کـه بـه تازگی افتتاح شده، موقعیت خوبی در جزیره کیش دارد. از امکانات هتل لیلیوم کیش میتوان بـه مینی بار، کافی شاپ، فضای سبز اختصاصی، اینترنت پرسرعت و… اشاره کرد.

 

12. هتل پارمیدا کیش

هتل پارمیدا کیش 

بهترین هتل های 5 ستاره کیش کدام است ؟

هتل پارمیدا کیش، از هتل هاي‌ چهار ستاره کیش بـه شمار میرود کـه در بیشتر اوقات سال از تخفیفات خوبی برخوردار اسـت کـه جز بهترین هتل کیش با قیمت مناسب بـه حساب می رود و از مزیت هاي‌ خوب ان می توان بـه اتاق چهار تخته همراه با سرویس اضافه اشاره کرد کـه برای سفر های خانوادگی بهترین گزینه محسوب می شود. سال ساخت این هتل بـه سال 1393 برمی‌گردد کـه در 4 طبقه، 81 واحد اقامتی را در خود جای داده اسـت.

 

تمیزی و سرویس‌دهی خوب هتل پارمیدا موجب شده تا گردشگران این هتل را رزرو کنند. مرکز تجاری کیش در پشت هتل پارمیدا قرار گرفته کـه اجناس مورد نیازتان رابا بهترین قیمت میتوانید دراین پاساژ پیدا کنید. لازم بـه توضیح اسـت کـه هتل پارمیدا با اسکله تفریحی حدود 10 دقیقه فاصله دارد.

 

13. هتل فلامینگو کیش 

هتل فلامینگو کیش

هتل فلامینگو کیش گرچه درسال 1376 افتتاح شد، اما بـه تازگی مورد بازسازی قرار گرفت. این هتل چندین بار بـه عنوان هتل خوب و نهاد ناظر بر کیفیت خدمات گردشگری جزیره کیش انتخاب شده اسـت. این هتل 200 واحد اقامتی دارد کـه با توجه بـه نیاز و سلیقه خود میتوانید اتاق‌هاي‌ داخل ساختمان یا ویلایی محوطه را رزرو کنید. هر کدام از این اتاق‌ها امکانات ویژه‌اي دارند کـه از مهم‌ترین انها میتوان بـه پارکینگ، فضای سبز، تاکسی سرویس، سفره خانه سنتی و… اشاره کرد.

 

14. هتل ارم کیش 

هتل ارم کیش 

هتل ارم کیش را میتوان یکی از بزرگ ترین هتل هاي‌ جزیره کیش معرفی کرد. این هتل دارای 210 واحد اقامتی اسـت کـه حدود 30 واحد ان با امکانات خاص‌تری بـه نام سوئیت پرزیدنت و رویال بـه مسافران ارائه می شود. از امکاناتی کـه هتل ارم در اختیار مهمانان خود قرار می دهد میتوان بـه خدمات ورزشی و آبی، سالن‌هاي‌ کنفرانس مجهز، رستوران با انواع غذا هاي ایرانی و فرنگی و… اشاره کرد.

 

15. هتل سورینت مریم 

هتل سورینت مریم 

هتل سورینت مریم کیش، یکی از هتل‌هاي‌ متفاوت جریزه زیبای کیش بـه حساب می آید کـه با معماری اروپایی خود توانسته توجه گردشگران زیادی را بـه خود جلب کند. این هتل درسال 1393 بـه جهت نوسازی و استانداردسازی مجدد مورد بازسازی قرار گرفت. اتاق هاي‌ هتل مریم بـه صورت دو تخته و سه تخته هستند و برای ماه عسل گزینه خوبی محسوب می شوند.

 

16. هتل صدف کیش 

هتل صدف کیش 

هتل مناسب در کیش

 

هتل صدف کیش یکی از محبوب ترین هتل هاي‌ چهار ستاره کیش محسوب می شود کـه طراحی مدرن و زیبایی دارد. 55 واحد اقامتی این در دو طبقه پراکنده اسـت و شـما میتوانید یکی از اتاق هاي‌ هتل صدف کیش رابا امکانات رفاهی کامل مانند یخچال، حمام، تلفن، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، مینی بار، لوازم بهداشتی، کمد و… رزرو کنید. هتل صدف در نزدیکی مرکز خرید مروارید و شارستان قرار گرفته اسـت.

 

خوب اسـت بدانید تنها هتل هاي‌ چهار یا پنج ستاره کیش نیستند کـه تمیزی و کیفیت بالایی دارند. در بین اقامتگاه‌هاي‌ جزیره، هتل هاي‌ سه ستاره کیش در ارائه خدمات و امکانات رفاهی کامل، ارزانتر هستند. در ادامه بهترین هتل 3 ستاره کیش را بـه شـما معرفی می کنیم.

 

17. هتل شایلی کیش

هتل شایلی کیش

این هتل درسال 1394 آغاز بـه کار کرده اسـت و ساختمانی تقریباً نوساز دارد. اگر بـه دنبال هتلی تمیز با قیمت مناسب در کیش هستید، هتل شایلی کیش میتواند انتخاب خوبی برای شـما باشد. این هتل سه ستاره توانسته بـه خوبی، رضایت مهمانان را دربخش‌هاي‌ مختلف بـه دست آورد.

 

فضای آرام هتل و برخورد خوب کارکنان نیز از دیگر دلایل رضایت مهمانان از هتل شایلی کیش هستند. موقعیت جغرافیایی این هتل از دیگر نقاط قوت ان اسـت. با کمی پیاده‌روی از هتل می توانید بـه اسکله تفریحی برسید و دسترسی خوبی بـه مراکز خرید جزیره مانند مروارید، زیتون و … داشته باشید.

 

18. هتل پارس نیک کیش

هتل پارس نیک کیش

بهترین هتل های 5 ستاره کیش کدام است ؟

 

گرچه قدمت هتل پارس نیک کیش بـه 30 سال پیش باز میگردد، اما این هتل سه ستاره بارها مورد بازسازی قرار گرفته تا تجربه دلنشینی را برای مهمانان خود فراهم کند. موقعیت این هتل موجب شده تا بـه بولینگ و بازار مروارید دسترسی خوب و نزدیکی دارد. از امکاناتی هم کـه هتل پارس نیک در اختیارتان قرار می دهد میتوان بـه ترانسفر، لاندری، رستوران، روم سرویس و… اشاره کرد.

 

19. هتل آرامش 

هتل آرامش 

هتل آرامش کیش، را می توان بهترین هتل 3 ستاره کیش معرفی کرد. هتل آرامش دست کمی از هتل هاي‌ چهار ستاره ندارد. تمیزی و امکانات هتل آرامش ان را بـه یکی از محبوب ترین هتل هاي‌ کیش از نظر مسافران تبدیل کرده اسـت. اگر در بهار یا زمستان بـه کیش سفر کنید میتوانید با پیاده روی بـه مراکز خرید زیتون و پانیذ بزنید و از نسیم بهاری جزیره لذت ببرید.

 

20. هتل سیمرغ کیش 

هتل سیمرغ کیش

تجربه‌اي آرام و لذتبخشی را در هتل سیمرغ کیش خواهید داشت. هتل سیمرغ، یکی از هتل هاي‌ باسابقه کیش بـه شمار می‌آِید کـه بـه جهت ارتقا کیفیت و خدمات، اخیرا مورد بازسازی قرار گرفت. رزرو هتل سیمرغ کیش رابا قیمتی مناسب میتوانید رزرو کنید، اگر هنوز برای رزرو این هتل مطمئن نیستید، باید بگوییم، کـه این هتل دسترسی نزدیکی بـه ساحل دارد و می توانید در هر ساعتی از شبانه روز از شنیدن صدای دریا و تماشای ان لذت ببرید.

 

هتل سیمرغ مانند سایر هتل هاي‌ جزیره امکانات خوب و قابل قبولی را بـه مهمانان خود ارائه می دهد کـه از مهم ترین آن ها میتوان بـه رستوران، فضای سبز، خدمات اینترنت و دسترسی نزدیک بـه بازار مرجان اشاره کرد. فراموش نکنید کـه هتل سیمرغ رابا بهترین قیمت ‌می توانید در فلای تودی رزرو کنید.

 

21. هتل تعطیلات کیش 

هتل تعطیلات کیش 

هتل تعطیلات کیش، یکی از هتل هاي‌ سه ستاره در کیش بـه حساب می آید کـه بـه دلیل قیمت خوب و مناسب ان؛ مورد توجه گردشگران زیادی قرار می گیرد. این هتل فضای بزرگی ندارد اما با طراحی شیک و مناسبی کـه دارد توانسته محیط آرام و دلچسبی را برای مهمانان خود فراهم کند.

 

برای رزرو هتل تعطیلات کیش با توجه بـه تعداد همسفران خود میتوانید یکی از آپارتمان‌ها و یا سوئیت‌هاي‌ کانکت این هتل را انتخاب کنید. از مهم ترین امکانات هتل تعطیلات می توان بـه روم سرویس، رستوران، فضای سبز و دسترسی نزدیک بـه مراکز خرید کیش اشاره کرد.

 


مطالب مشابه: منظره ای از زیبایی های کیش «خلیج فارس»


 

در پایان

هتل‌هاي‌ 5 ستاره کیش یکی از محبوب‌ترین اقامتگاه‌هایي هستند کـه میتوانید انتخاب کنید. این هتل‌ها همگی دارای نمره بالاتر از 4 از 5 بوده و مسافران طبق معمولً ان‌ها را بـه دوستان و نزدیکان خود پیشنهاد می کنند.

جدیدترین مطالب سایت