معرفی بهترین اپلیکیشن ها مخصوص سفر

معرفی بهترین اپلیکیشن ها مخصوص سفر

بهترین نرم افزارهای موبایل برای سفر 

برای رفتن به سفر لازم هست که نکاتی را رعایت کنیم و جی پی اس حتما در گوشی خود داشته باشیم و چند تا اپلیکیشن هم مخصوص سفر داشته باشیم . 

 

گذشته از شروع سفر باید در مورد انتخاب مقصد و هزینه‌هاي زیاد سفر مثل بلیت هواپیما، هتل و اجاره ماشین تصمیم گیری کنید. گوگل فلایتز«Google Flights» و اسکای اسکنر«SkyScanner» بشما دید خوبی در مورد هزینه‌هاي بلیت هواپیما و انتخاب ارزان‌ترین‌ها می دهد. انتخاب هتل هم موضوع دیگری هست که برای گردشگران اهمیت بیشماری دارد.

 
برای این امر برنامه تریپ ادوایزر«TripAdvisor» انتخاب بسیار خوبی هست. برنامه تریپ ال‌تی«TripIt» و تریپ کیس«TripCase» از اطلاعات ضروری شما پرینت گرفته و باقی موارد رابه ترتیب زمانی برای شما ذخیره میکند. اگر همراه دارید اطلاعات رابه صورت آفلاین ذخیره کنید برنامه اورنوت«Evernote» یک انتخاب فوق العاده هست.  

 

معرفی بهترین اپلیکیشن ها مخصوص سفر

 برنامه هاي خوب و کاربردی در طول سفر

تغییر مسیر!
اگر به هتل رسیدید و با تمام برنامه ریزی‌هایي که کرده بودید از انتخاب‌تان راضی نبودید چه باید بکنید؟  اما شما میتوانید با رجوع به برنامه‌هاي لحظه آخری مسیر سفر خود رابه اسانی تغییر دهید. هتل تونایت«HotelTonight» و رومر«Roomer» انتخاب‌هاي جایگزین را در برترین قیمت و کمترین دوران مقدور بشما معرفی میکنند. در ادامه می توانید با جزئیات 8 برنامه خوب و کاربردی در طول سفر آشنا شوید. 

 

معرفی بهترین اپلیکیشن ها مخصوص سفر

  
چمدان بستن
بستن چمدان یک هنر هست؛ این‌که بدانید در مقصد به چه وسایلی نیاز دارید و به خاطر بسپارید که تمام انها را همراه ببرید، گاه میتواند تبدیل به یک دلواپسی بزرگ شود. برنامه تراول فهرست«Travel List» بر‌حسب مقصد و زمانی که نیت سفر دارید ضروری‌ترین وسایل مورد نیاز را برای‌تان فهرست بندی می کند‌. این برنامه بشما اجازه میدهد که هر کدام از وسایل راکه در چمدان گذاشتید مقابل فهرست علامت بزنید تا موارد جا مانده رابه اسانی تشخیص دهید. این برنامه برای گوشی‌هاي آیفون تهیه شده و نصب آن 1.99 دلار هزینه بردار هست. 

 

معرفی بهترین اپلیکیشن ها مخصوص سفر

نرم افزارهای مخصوص موبایل 

 

برنامه تراول، ضروری‌ترین وسایل مورد نیاز را برای‌تان فهرست بندی می کند‌

   
جذاب‌ترین نقاط گردشی
فیلد تریپ«Field Trip» که توسط گوگل به بازار ارائه شده  نقاط جذاب گردشگری اطراف را بر حسب دسته بندی و سلیقه شما مشخص می کند و زمانی که در حال عبور از یکی از آن ها هستید با علامتی که روی گوشیتان ظاهر میکند شما را ازآن جاذبه‌ها باخبر میکند. این اپلیکیشن روی سیستم عامل آی او اس و اندروید بطور رایگان قابل بهرهگیری هست.

 معرفی بهترین اپلیکیشن ها مخصوص سفر

فیلد تریپ، نقاط جذاب گردشگری اطراف را بر حسب دسته بندی و سلیقه شما مشخص میکند

 

   
تبدیل ارز
تبدیل کردن ارز در کشور های گوناگون یکی از نیازهای اصلی مسافران هست که کانورتور پلاس«Converter Plus»  به خوبی از پس آن بر می آید. افزون بر ارز، شما می توانید برای تبدیل واحدهای گوناگون از فارنهایت گرفته تا پوند از این برنامه بهرهگیری کنید. همینطور شما می توانید از ماشین حساب آن برای اسانی در حین تبدیل پول بهرهگیری کنید. این برنامه رایگان هست و تنها در گوشی‌هاي آیفون قابل دسترسی هست.  

 

معرفی بهترین اپلیکیشن ها مخصوص سفر

تبدیل کردن ارز در کشور های گوناگون یکی از نیازهای اصلی مسافران هست

 
توقف‌هاي دلنشین
اگر یک پرواز با توقف طولانی دارید برای پر کردن ساعت‌هاي بین پروازتان باید از مردم محلی در مورد نقاط تفریحی اطراف و داخل فرودگاه سوال کنید، اما برنامه گیت گورو«GateGuru» بشما میگوید که چگونه دوران، برترین بهرهگیری را بکنید. این برنامه برترین و بدترین امکانات فرودگاه‌هاي جهان را برای‌تان بر می‌شمرد و فهرستی از کارهای دیدنی و تفریحات نزدیک یا داخل فرودگاه را برای شما فراهم می کند. این برنامه روی سیستم عامل‌هاي اندروید، اي او اس و ویندوز فون بطور رایگان قابل دسترسی هست.    

 

معرفی بهترین اپلیکیشن ها مخصوص سفر

نرم افزارهای مخصوص موبایل برای سفر

 

برنامه گیت گورو، برترین و بدترین امکانات فرودگاه‌هاي جهان را برای‌تان بر می‌شمرد

 
اطلاعات‌جاذبه‌ها
اکس پدیا«Expedia» در سفر بشما برای جست‌وجوی اطلاعات، جاذبه‌هاي گردشگری و رزرو یک مکان مناسب کمک می کند. این برنامه برای رزروهای لحظه آخری بشما تخفیف میدهد و امکان رزرو ماشین در تعداد زیادی از کشور های جهان را برایتان فراهم می کند. به وسیله این برنامه می توانید جاذبه‌هاي گردشگری تعداد زیادی از شهر های جهان را بشناسید. این برنامه در گوشی‌هاي آیفون و سیستم عامل اندروید قابل بهرهگیری هست. 

 

معرفی بهترین اپلیکیشن ها مخصوص سفر

 اکس پدیا در سفر بشما برای جست‌وجوی اطلاعات، جاذبه‌هاي گردشگری و رزرو یک مکان کمک می کند

    
در جست‌و‌جوی خدا
برنامه مازلم پرو«Muslim Pro» سعی کرده تا تمام نیازهای مسلمانان در طول سفر را برآورده کند. این برنامه شما را از اوقات شرعی و قبله مطلع میکند. افزون بر این شما می توانید قرآن رابه صورت صوتی و متن در این برنامه بشنوید و بخوانید. این برنامه بطور رایگان در سیستم عامل‌هاي آی او اس قابل دسترسی هست. از دیگر امکانات این برنامه میتوان به نقشه غذاخوری‌هاي حلال و مساجد اشاره کرد.  

 

معرفی بهترین اپلیکیشن ها مخصوص سفر

برنامه مازلم پرو، سعی کرده تا تمام نیازهای مسلمانان در طول سفر را برآورده کند

   
میراث جهانی
برنامه میراث جهانی یونسکو«UNESCO World Heritage» اطلاعات جامعی همراه با تصویر‌هاي زیبایی از نقاط سرشناس تاریخی جهان فراهم کرده هست. این برنامه یک دایره المعارف یکپارچه هست که توسط خود یونسکو برای گوشی‌هاي آیفون طراحی شده و دانلود آن 2.99 دلار هزینه دارد. این برنامه در مورد تمام نقاطی که در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شده اطلاعات مفیدی را در اختیارتان قرار میدهد. 

 

معرفی بهترین اپلیکیشن ها مخصوص سفر

نرم افزارهای مخصوص موبایل برای مسافرت

 

برنامه میراث جهانی یونسکو اطلاعات جامعی از نقاط سرشناس تاریخی جهان فراهم کرده هست

 

   
 غذاخوری‌گردی
اگر به خوردن غذا هاي محلی علاقه مند هستید و میخواهید  غذاخوری‌هاي مطلوب را همراه با لذیذترین منوها بشناسید باید برنامه فوداسپاتینگ «Foodspotting» را نصب کنید. در این برنامه  بشقاب‌هاي مطلوب خوراکی هر غذاخوری از کوفته گرفته تا همبرگر مشخص شده و شما میتوانید سنجیدن خوراکی خودرا با دیگران به اشتراک بگذارید. این برنامه بطور رایگان برای گوشی‌هاي اندروید، آیفون، ویندوز فون و بلک بری قابل دسترسی هست.  

 

جدیدترین مطالب سایت