بهترین مکان ها برای ازدواج در ایتالیا (17 مکان عاشقانه)

بهترین مکان ها برای ازدواج در ایتالیا (17 مکان عاشقانه)

از سواحل رمانتیک دریاچه کومو گرفته تا تپه‌هاي‌ بوکولیکی توسکانی، از قلعه‌هاي‌ تاریخی تا ویلاهای باشکوه، در اینجا مکان‌هاي‌ دلربایی برای روز بزرگ شـما وجوددارد. ما دراین قسمت از مجله تالاب برای شـما همراهان عزیز لیستی از بهترین مکان ها برای ازدواج در ایتالیا را منتشر کرده ایم. 

 

زیباترین مکان ها برای ازدواج در ایتالیا

وقتی فهرستی از زیباترین مکان‌هاي‌ ازدواج در ایتالیا تهیه می کنید، سخت اسـت بدانید از کجا شروع کنید. شـما می توانید یک ملک تاریخی مجلل یا یک مراسم زیبا و رمانتیک را دریک دهکده جذاب بی انتها انتخاب کنید. شاید عروسی افسانه‌اي دریک قلعه مسحور جذاب‌تر بـه نظر برسد یا می توانید جشنی را در تاکستانی انتخاب کنید کـه اطراف ان تپه ‌ها و حومه‌هاي‌ باشکوه اسـت. عروسی در شهر بزرگ دریک کاخ شهری جذابیت هاي‌ خودرا نیز دارد.

 

بـه هرحال، این جا سرزمین دولچه ویتا اسـت، جایی کـه شاعران و هنرمندان برای قرن ها فضایل عشق رمانتیک را ستوده اند. در این جا ما یک تور از جذاب‌ترین گزینه‌ها، ویلاهای پالادین در منطقه ونتو، اقامتگاه‌هاي‌ اشرافی تاریخی، و هتل‌هایي را کـه مورد علاقه ستاره‌هاي‌ پر زرق و برق هستند، ارائه میکنیم.

 

برای کسانی کـه می‌خواهند نذرهای خودرا در فضای باز رد و بدل کنند، باغ هاي‌ ایتالیایی گزینه اي خاص اسـت. بـه طور خلاصه، هیچ مکان خاص و دیدنی برای جشن عروسی دراین کشور مترادف با عاشقانه وجود ندارد. البته هر مکانی ویژگی خاص خودرا دارد، اما در همه ی این مقاصد می توانید انتظار یک روز بزرگ را داشته باشید کـه با شادی، ظرافت، زیبایی و بـه سادگی سرگرمی مشخص شود.

 

دراین تور بزرگ ایتالیا، در جستجوی زیباترین مکان‌ها برای ازدواج، توقف‌هایي در سیسیل و ریویرای لیگوریا، کیانتی مشهور و کانال‌هاي‌ ونیز وجوددارد. همه ی 17 ملک مکان هاي‌ دیدنی، رمانتیک و شیک هستند. و همه ی انها مکان هاي‌ ایده آل برای عروسی هاي‌ رویایی هستند.

 

1. ویلا d’Este، دریاچه کومو

ویلا d’Este، دریاچه کومو

 

استاندال کـه مسحور مناظر دریاچه کومو شده بود، گفت: “همه ی چیز نجیب و لطیف اسـت، همه ی چیز از عشق صحبت می کند.” ویلا d’Este کـه مدت‌ها استراحتگاه مورد علاقه اشراف اروپایی بوده اسـت، مشرف بـه یکی از زیباترین مناظر ایتالیا، دریاچه کومو اسـت کـه مدت‌ها مکانی دلربا برای جشن‌هاي‌ عروسی بوده اسـت.

 

برخی از مشهور ترین زوج هاي‌ تاریخ اخیر از جمله ارسطو اوناسیس و ماریا کالاس، ریتا هیورث و اورسن ولز، الیزابت تیلور و نیکی هیلتون، فرانک سیناترا و آوا گاردنر و دوک و دوشس ویندزور دراین ویلا اقامت داشته اند. نمیتوان تعداد مهمانانی را کـه ویلا d’Este در سرنوبیو در طول تاریخ طولانی خود مسحور کرده اسـت حساب کرد. این تجسم زنده اي از دولچه ویتا اسـت، دراین مورد با پاهایش در دریاچه زیبا.

 

امروزه یکی از دیدنی‌ترین، زیباترین و جذاب‌ترین مقاصد ایتالیا اسـت. ساختمان‌هاي‌ Edificio del Cardinale و Padiglione della Regina سوئیت‌ها و سالن‌هایي را در خود جای داده‌اند کـه میتوانید اقامتی در فضایی باشکوه را تجربه کنید. فضای مسحور کننده در ویلاهای تاریخی ادامه دارد: ویلا سیما درکنار دریاچه، ویلا ملکوف، ویلا گارروو و خانه موزاییک.

 

اما هیچ مکانی رمانتیک‌تر از باغ رنسانس نیست، جایی کـه مراسم عروسی در بین گیاهان و پاساژها، فواره‌ها و غارهای چندصد ساله از جمله نیمفائوم ساخته معمار Pellegrino Pellegrini، فواره هرکول و معبد Telemachus برگزار میشود.

 

سالن‌هاي‌ مجلل هتل عملاً آثار موزه‌اي هستند: مجموعه‌اي از اتاق‌ها با سقف‌هاي‌ طاق‌دار تزئین شده با گچ‌کاری، طاق‌ها و لوسترهای مورانو. بر دیوارها شاهکارهای نقاشان فرانسوی، دیگران از مکتب کانوا و آثاری از نقاش نئوکلاسیک آندریا آپیانی آویزان شده اسـت.

 

برای یک خوراکی، استخر بی‌نهایتی کـه در آب‌هاي‌ دریاچه شناور اسـت، باشکوه اسـت، در حالی کـه تراس مشرف بـه دریاچه، مکانی ایده‌آل برای خود مراسم اسـت کـه با زیبایی احاطه شده اسـت.

 


مطالب مشابه: آشنایی با کشور ایتالیا قبل از تعیین وقت سفارت ایتالیا


 

2. ویلا پاسالاکوا، لاگو دی کومو

ویلا پاسالاکوا، لاگو دی کومو

 

با ویلاهای مجلل، کاخ هاي‌ هنر نو و دهکده هاي‌ زیبا، جای تعجب نیست کـه در اواخر قرن نوزدهم، مسافران تورهای بزرگ توسط دریاچه کومو مسحور شدند. این جا، در شهر مولتراسیو، پاسالاکوا، یکی از منحصر بـه فردترین اقامتگاه هاي‌ ایتالیا، خانه اي رویایی اسـت کـه خانواده د سانتیس با عشق بـه زندگی خود بازگردانده اند.

 

این ملک کـه بـه یک هتل مسحور کننده تبدیل شده اسـت مکانی جذاب برای وعده عشق ابدی اسـت. باغ زیبا با تراس هاي‌ متعدد اطراف خانه را احاطه کرده اسـت و با فواره ها، مسیرهای پیچ در پیچ و یک استخر زیبا کـه همه ی مشرف بـه آب هستند، تزئین شده اسـت.

 

این ویلا کـه در زمین متعلق بـه پاپ اینوسنتی یازدهم ساخته شده بود، درسال 1787 توسط کنت آندریا لوسینی پاسالاکوا، کـه می‌خواست یکی از بزرگ ترین ویلاها را روی دریاچه بسازد، خریداری شد. او این کمیسیون را بـه معماران Carlo Felice Soave و Giocondo Albertolli سپرد. این هتل زیبا و مملو از هنر، مهمانان را در فضایی رویایی از نقاشی هاي‌ دیواری باروک، قطعات چینی، مبلمان عتیقه، سنگ مرمر گرانبها، و شیشه هاي‌ رنگی هنری غوطه ور می کند.

 

برای زوجی کـه روز خاص خودرا جشن میگیرند، نکته قابل توجه ممکن اسـت بازنشستگی پس از این رویداد در سوئیت بلینی با مساحت 2700 فوت مربع، یک اقامتگاه خصوصی منحصر بـه فرد باشد. قلب سوئیت، سالن نئوکلاسیک سالا دلا موزیکا اسـت، اتاقی دیدنی با دو ارتفاع کـه در ان ستاره یک لوستر دیدنی بـه ارتفاع 16 فوت اسـت کـه توسط Barovier & Toso ساخته شده اسـت.

 

در این جا، در اوایل قرن نوزدهم، وینچنزو بلینی قطعات بـه یاد ماندنی رابا الهام از رمانتیک‌ترین دریاچه ایتالیا ساخت – موسیقی عالی برای یک عروسی زیبا دریک محیط ایده‌آل.

 

3. ویلا سولا کابیاتی، لاگو دی کومو

ویلا سولا کابیاتی، لاگو دی کومو

 

سالن‌هاي‌ بزرگ ویلا سولا کابیاتی با گچبری‌هاي‌ مجلل، ملیله‌ها، نقاشی‌ها و سرامیک‌هاي‌ گران‌قیمت تزئین شده‌اند. در سواحل دریاچه کومو، این ملک در فاصله کوتاهی با هتل گراند ترمزو قرار دارد. این ویلا کـه یک اثر هنری واقعی بود، در دوران رنسانس ساخته شد و بعدا در قرن هجدهم بـه یک ویلا دی دلیزیا – یک “ویلای لذت” یا خانه تعطیلات تبدیل شد.

 

با پارک سرسبز، عظمت اقامتگاه ان دوره، و مناظر بر روی آب هاي‌ آرام دریاچه، ما را بـه دورانی می‌برد کـه پالایش هیچ حد و مرزی نداشت. تاریخچه این ویلا بـه قرن شانزدهم بازمی‌گردد، زمانی کـه دوک‌هاي‌ سربلونی میلان ان را ساختند، اگر چه باغ‌هاي‌ آراسته، نمای نئوکلاسیک، بالکن‌هاي‌ مرمرین و کرکره‌هاي‌ آبی رنگ مشخصی کـه دریاچه را تداعی میکنند، منعکس کننده تصمیمات نسل‌هاي‌ مالکان ان اسـت.

 

امروزه محیطی خیره کننده برای رویداد های اختصاصی فراهم می کند. فضای داخلی خودرا بـه عروسی هاي‌ جادویی و گوشه هایي از جادوی خالص را میتوان در باغ ها، مشرف بـه دریاچه، یافت. استخر روباز در بین رنگ ها و رایحه هاي‌ بی نهایت گل و گیاهان کمیاب قرار گرفته اسـت. ویلا سولا کابیاتی مکانی ایده آل برای تجربه فضا و تاریخ بی نظیر دریاچه کومو اسـت.

 

4. Splendido، هتل بلموند، پورتوفینو

Splendido، هتل بلموند، پورتوفینو

 

پورتوفینو با خانه‌هاي‌ رنگارنگ جوی، بندر زیبا، پیاتزتای معروفی کـه جت‌ست ان را دوست دارد، خلیج‌هاي‌ پنهان و آب‌هاي‌ آبی، گوشه‌اي واقعاً دلربا از ایتالیا اسـت. و Splendido، A Belmond Hotel، Portofino جواهری دراین تاج اسـت. صومعه‌اي قدیمی متعلق بـه قرن شانزدهم کـه با چشم‌اندازی بی‌نظیر از خلیج، بـه پاسگاهی باصفا بر روی کوه قرار گرفته اسـت، و همیشه شادی خاصی را درکنار دریا تجسم می دهد.

 

پس از طراحی مجدد کامل تحت هدایت استودیوی طراحی مارتین برودنیزکی، این هتل نمادین در ریویرای لیگوریا در 8 ژوئن درهای خودرا بازگشایی می کند و محیطی عاشقانه تر و شیک تر رابا بازسازی استخر شنا، کباب پز استخر، معرفی می کند. رستوران و سوئیت بارونس.

 

Brudnizki از ویلاهای کنار ساحل لیگوریا الهام گرفته شده اسـت، با استفاده از مواد محلی و تکنیک‌هاي‌ سنتی صنایع دستی، در حالی کـه رنگ‌ها، پارچه‌ها، بافت‌ها و سبک‌هاي‌ مختلف را درکنار هم قرار داده اسـت تا فضایی زیبا و دلپذیر ایجاد کند و بـه هارمونی دست یابد کـه عتیقه‌جات و لمس‌هاي‌ معاصر رابا هم ترکیب میکند. کف مرمر سیاه و سفید کارارا با سنگ لاواگنا جفت شده اسـت.

 

سرامیک هاي‌ محلی آلبیسولا با نقاشی هاي‌ دیواری اصلی ملک. در این جا، جایی کـه بسیاری از نام‌هاي‌ مشهور داستان عشق خودرا تجربه کرده‌اند، از لیز تیلور گرفته تا دوک و دوشس ویندزور، میتوانید رویای یک عروسی افسانه‌اي را در یکی از سالن‌هاي‌ بزرگ هتل، در بین باغ‌هاي‌ گل‌دار، یا در تراس زندگی کنید. بین آسمان و دریا معلق اسـت و منظره اي خیره کننده از خلیج تیگولیو را ارائه می دهد.

 

5. امان ونیز، ونیز

امان ونیز، ونیز

 

امان ونیز کـه توسط جورج کلونی و امل علم الدین برای عروسی آن ها انتخاب شد، تجسم شکوه و شهوانی بودن ونیز اسـت، مکانی بـه غنای یک موزه. هتل فوق‌العاده در Palazzo Papadopoli-یکی از هشت قصر تاریخی در کانال بزرگ واقع شده اسـت. درسال 1550 توسط خانواده بازرگانان کوکینا راه اندازی شد و بعدا بـه خانواده تیپولو فروخته شد.

 

در این جا میتوانید یک رویداد افسانه‌اي را تجربه کنید کـه با آثار هنری گران‌قیمت هنرمندان بزرگ ایتالیایی مانند معمار قرن 16 Sansovino احاطه شده اسـت. علاوه بر دو باغ خصوصی، این هتل یک پیانو نوبیل دوتایی را نیز ارائه می کند کـه برای میزبانی مناسبت‌هاي‌ صمیمی و بزرگ مناسب اسـت.

 

این مجموعه در دو طبقه گسترده شده اسـت و شامل یک سالن رقص دیدنی، اتاق هاي‌ غذاخوری مجلل، یک سالن، یک‌بار، یک کتابخانه و یک اتاق بازی اسـت کـه همگی دارای ویژگی هاي‌ معماری اصلی هستند. با ورود بـه امان ونیز از طریق آب، مهمانان در دهلیز سلطنتی کاخ پذیرایی می شوند و سپس از پلکانی باشکوه بـه سمت اتاق‌هاي‌ پذیرایی دیدنی پایین می روند.

 

برای عروس و داماد، سوئیت Alcova Tiepolo با مساحت 1100 فوت مربع، اقامتی فراموش نشدنی را ارائه می کند، دیوارهای ان با نقاشی‌هاي‌ دیواری خارق‌العاده جیووانی باتیستا تیپولو نقاشی شده‌اند. سقف‌هاي‌ طلاکاری شده و پنجره‌هاي‌ مرتفع مناظر دلربایی از باغ هتل را قاب میکنند.

 

6. ویلا ویسکا، توسکانا

ویلا ویسکا، توسکانا

 

یک اقامتگاه تاریخی باشکوه در حومه شهر خارج از فلورانس، Viesca همچنین مظهر یک داستان عاشقانه اسـت زیرا خانواده Ferragamo قلب خودرا برای بازسازی این ملک کـه بـه دوره رنسانس بازمی‌گردد، ریخته‌اند. Ferruccio Ferragamo و تیمش این ملک را بـه مقصدی تبدیل کردند کـه مهمان نوازی و تجمل بی عیب و نقصی را ارائه می دهد.

 

خانه عمارت قرن شانزدهمی توسط سالواتوره و واندا فراگامو درسال 1950 بـه عنوان یک اقامتگاه تابستانی خریداری شد و مکان مناسبی اسـت نه تنها برای ازدواج، بلکه برای گذراندن ماه عسل، در بین محیط بت‌هاي‌ روستایی توسکانی.

 

ویلاهای موجود دراین ملک، هر کدام با یک استخر شنا و باغ خصوصی بزرگ، بیانگر ظرافت محلی اصیل هستند، با عتیقه‌جات، اثاثیه‌هاي‌ ساخته شده توسط صنعت گران، و مواد و پارچه‌هاي‌ گرانبها با رنگ‌هاي‌ گرم – همه ی در هماهنگی کامل با رنگ‌هاي‌ کشور طبیعتی کـه آن ها را احاطه کرده اسـت.

 

اقامتگاه‌هاي‌ مختلفی در اختیار مهمانان قرار میگیرد کـه گزینه‌هایي را برای هر عضو جشن عروسی شـما ارائه می دهد: خانه عمارت قرن شانزدهمی، هفت ویلا عالی، یک کلبه خانوادگی جذاب با سه سوئیت، و Borgo Pian di Rinaldi، با 14 سوئیت، در مرکز املاک شـما میخواهید زمانی بین تعهدات عروسی برای بازدید از آبگرم جدید و لذت بردن از آرامش حومه شهر بگذارید.

 

سرآشپز اجرایی آندریا کامپانی از زوج و مهمانانشان دعوت می کند تا از غذا هاي او کـه چشم و کام را مسحور می کند، امتحان کنند. این یک تجربه واقعی از مزرعه بـه میز اسـت کـه محصولات باغ سبزیجات Il Borro را برجسته می کند، بیانی از فلسفه پایدار و تمرکز بر محیط محلی کـه در قلب ماموریت ملک اسـت. برای یک شام با جادوی ناب، روی میز Il Borro Tuscan Bistro رزرو کنید.

 

7. ویلا لا ماسا، توسکانا

ویلا لا ماسا، توسکانا

 

در سواحل رودخانه آرنو در منطقه شراب چیانتی، ویلا لا ماسا یک واحه صلح و آرامش اسـت کـه در 10 هکتار زمین پارک قرار دارد. جواهر معماری دوران مدیچی اکنون بـه یک هتل مجلل تبدیل شده اسـت و مهمانان را بـه تجربه یک عروسی رمانتیک با جذابیت دلربا دعوت می کند.

 

این عمارت کـه در ابتدا در قرن سیزدهم بـه عنوان اقامتگاه روستایی یک خانواده اصیل فلورانسی ساخته شد، تا سال 1948 در مالکیت اشراف برجسته اروپایی باقی ماند، زمانی کـه زندگی فعلی خودرا بـه عنوان یک هتل مجلل آغاز کرد. پس از بازسازی کامل، درهای خودرا بـه روی میهمانان خود باز کرد و از آن ها بـه دنیایی از شکوه و ظرافت با قدمتی بـه قرن‌ها پیش استقبال کرد.

 

یک روز عالی ممکن اسـت شامل مراسمی در کلیسای خصوصی با دوستان و خانواده باشد، و بـه دنبال ان یک ضیافت از غذا هاي خوشمزه فلورانسی همراه با شراب هاي‌ مشهور محلی باشد. مهمانی میتواند تا عصر در اتاق‌هاي‌ زیبای رنسانس ادامه یابد – هر گوشه از ملک خودرا بـه یک عروسی جادویی وامی دارد.

 

برای جشن بوکولیک، میتوانید باغ زیبا را بـه عنوان محیط انتخاب کنید کـه با آگاپانتوس آبی و گل صد تومانی‌هاي‌ کرم رنگی غنی شده اسـت کـه بـه چمن‌هاي‌ سبز روشن رنگ می‌بخشد. دور تا دور، تا آنجا کـه چشم کار میکند، تپه ‌ها پر از درختان زیتون، درختان انگور و سرو هستند و مناظری کارت پستالی از چشم ‌انداز توسکانی ایجاد میکنند.

 

8. Castello di Casole، هتل بلموند، توسکانا

Castello di Casole، هتل بلموند، توسکانا

 

با یکی از خیره کننده ترین مکان هاي‌ توسکانی، Castello di Casole، A Belmond Hotel، نباید از دست داد. محل اقامت فیلمساز لوچینو ویسکونتی در دهه 1970؛ تاریخی دارد کـه با گذشته اتروسکی منطقه نیز در هم تنیده اسـت.

 

صاحبان قبلی این ملک حتی تعدادی از آثار باستانی نادر اتروسکی را کشف کردند کـه اکنون در موزه باستان شناسی نزدیک بـه Casole d’Elsa بـه نمایش گذاشته شده اسـت. دیگر اشیای اتروسکی کـه دراین املاک یافت شده اند در قسمت هاي‌ مختلف هتل بـه نمایش گذاشته شده اند.

 

این قلعه خود قطعه اي از تاریخ ایتالیا اسـت و قدمت ان بـه قرن دهم بازمی گردد. در طول سالها میزبان سران، ستاره‌هاي‌ سینما و رهبران سیاسی بوده اسـت. امروزه، هم بـه گذشته اي غنی ادای احترام می کند و هم تجملات و زیبایی هاي‌ منظره اي را بـه بازدیدکنندگان امروزی ارائه می دهد.

 

Castello di Casole یک محیط رویایی را برای یک عروسی فراموش نشدنی در اطراف طبیعت ارائه می دهد. این عمارت زیبا در زمینی بـه وسعت 10 هکتار، با ردیفی از درختان زیتون چند صد ساله، انبوهی از گل ها و گیاهان معطر، و مناظری کـه پس زمینه هاي‌ خیره کننده اي را برای رویداد اصلی ایجاد می کند، قرار دارد.

 

شـما می توانید در کلیسای تاریخی San Tommaso کـه شکوه اولیه خودرا بازسازی کرده اسـت و میزبان مراسم هاي‌ صمیمی برای حداکثر 30 مهمان اسـت، بـه عشق ابدی سوگند یاد کنید. جشنی در بین انگورها نیز یک انتخاب محبوب اسـت. یک عروسی واقعاً سلطنتی را میتوان با رزرو کل ملک برگزار کرد.

 


مطالب مشابه: معرفی شهر های پر جاذبه و گردشگری در ایتالیا + عکس


 

9. کاستلو دی ویکارلو، توسکانا

کاستلو دی ویکارلو، توسکانا

 

در قلب توسکانی Maremma، Castello di Vicarello یک ملک باشکوه اسـت کـه در 40 هکتار از تاکستان‌ها، باغ‌هاي‌ زیتون و زمین‌هاي‌ کشاورزی ارگانیک قرار دارد. داستان ان در دهه 1980 آغاز شد، زمانی کـه کارلو و آرورا باچچی برتی با ویرانه هاي‌ این گنج باستانی روبه‌رو شدند، عاشق ان شدند و خودرا وقف بازسازی و طراحی مجدد کردند و شکوه جدیدی بـه ان بخشیدند.

 

این هتل دارای نه سوئیت با طراحی جداگانه، یک رستوران عالی با غذا هاي مورد علاقه توسکانی و دو استخر ایده‌آل با مناظر کارت پستالی از حومه اطراف اسـت – نکته ما: غروب خیره‌کننده خورشید را در این جا از دست ندهید وقتی آسمان پر از نارنجی اسـت.

 

امروزه، این عمارت همچنین مکان فوق‌العاده‌اي برای ازدواج ارائه می دهد کـه توسط باغ‌هاي‌ دلربا و فضای فریبنده قلعه، جادویی شده اسـت. با بیش از 15 سال تجربه، تیم Castello di Vicarello در مراقبت از تمام جزئیات از غذا هاي ارگانیک خانگی، شراب هاي‌ برنده جایزه و گل هاي‌ تازه گرفته تا میزهای کاملاً تزئین شده در رستوران متخصص هستند.

 

این مراسم را می‌توان در داخل خانه اصلی، در فضای باز در حیاط ان؛ یا در باغ ها در بین اسطوخودوس معطر و گل هاي‌ رز کوهنوردی، درکنار بیشه هاي‌ درختان زیتون چند صد ساله برگزار کرد. تراس پانوراما یا کنار استخرهای بینهایت با مناظر خیره کننده انها گزینه هاي‌ دیگری هستند.

 

10. Castello di Buttrio، Friuli Venezia Giulia

Castello di Buttrio، Friuli Venezia Giulia

 

قلعه کاستلو دی بوتریو کـه در واحه اي با زیبایی نادر در تپه هاي‌ کولی اورینتالی فریولی «منطقه ایتالیا در شرق ونیز، در امتداد مرز اسلوونی» قرار دارد، مکانی عالی برای ساختن خاطرات فراموش نشدنی اسـت. اتاق هاي‌ قلعه با جذابیت و فضای معلق بین گذشته و حال، ایده پردازی برای عروسی اسـت.

 

کلیسای کوچک قرن سیزدهمی دراین ملک دارای فضایی از شعر و زیبایی آرام اسـت. در خارج، مناظری خاطره انگیز در مقیاس بزرگ تر، از تاکستان ها و باغ هاي‌ زیبا وجوددارد.

 

در کاستلو، می توانید روز بزرگ را دریک محیط منحصر بـه فرد جشن بگیرید. تالار واقع در اصطبل سابق، شـما را بـه پذیرایی از روحیه جشن با نان تست برای تازه عروسان دعوت می کند. پس از ان؛ با میزهایی با تزئینات عالی و تزئینات مجلل گل مرکزی، در فضایی شیک و با نور شمع بـه یک شام مجلل بنشینید.

 

برای کسانی کـه فضای بوکولیکی تر را ترجیح می دهند، می توانند خانه مزرعه Tra Le Vigne را انتخاب کنند، در نزدیکی کارخانه شراب سازی و نه چندان دور از قلعه، جایی کـه مراسم می تواند در بین ردیف هاي‌ انگور برگزار شود.

 

11. ویلا ایگیا، هتل های روکو فورته، سیسیلیا

ویلا ایگیا، هتل های روکو فورته، سیسیلیا

مکان های عاشقانه برای ازدواج در ایتالیا

 

Villa Igiea کـه در فضای سبز، تصفیه شده، منزوی و غنی از تاریخ، هنر و فرهنگ غوطه ور اسـت، یک هتل نمادین سیسیلی اسـت کـه مشرف بـه دریا اسـت. درسال 1900؛ در طول سال‌هاي‌ طلایی Belle Époque، با سبکی الهام گرفته از سایر بزرگان از جمله Grand Hotel de Rome ودر لیدو ونیز، Grand Hotel des Bains و Excelsior ساخته شد.

 

خانواده فلوریو، با بـه روز رسانی دقیق معمار ارنستو باسیل، این ملک را بـه یک هتل زیبای معاصر تبدیل کرده اند کـه در باغی پر از درختان نخل و گل ها، در مقابل آب هاي‌ گرم مدیترانه نشسته اسـت. نمادی از ظرافت و مهمان نوازی، برای مدت طولانی معروف ترین خلوتگاه شیک پالرمو بود کـه با محبت بـه عنوان یک «کاخ بورژوازی» توصیف می شد و مورد علاقه هنرمندان، ستارگان هالیوود و خانواده سلطنتی بود.

 

این مکان صحنه‌ي بسیاری از مهمانی‌هاي‌ پر زرق و برق و پذیرایی‌هاي‌ جامعه بوده اسـت – و امروز محیطی عالی برای جشن‌هاي‌ عروسی مجلل اسـت. زیبایی ان بیشتر از همیشه زنده اسـت و مکانی منحصر بـه فرد برای زن و شوهر در حالی کـه روز خودرا جشن می گیرند ارائه می دهد.

 

گزینه هاي‌ زیادی در مورد مکان هاي‌ مراسم و پذیرایی وجوددارد: رستوران اصلی. یک سالن مجلل از آینه ها کـه در ان فلوریوس ها با پنجره هاي‌ بزرگ از کف تا سقف کـه بـه مناظر شگفت انگیز باز می شد، خانواده سلطنتی را سرگرم می کردند. و تراس پانوراما رمانتیک، معلق بین باغ گیاه شناسی ویلا و دریای مدیترانه. استخر شنا با معبد نئوکلاسیک نمادین خود نیز یک انتخاب محبوب اسـت.

 

12. Toscana Resort Castelfalfi، توسکانا

Toscana Resort Castelfalfi، توسکانا

عروسی هاي‌ رویایی برای دوره در Toscana Resort Castelfalfi برابر اسـت. با چشم اندازهای بی پایان از تپه ها و دره هاي‌ توسکانی و همچنین شهر ولترا در دوردست، این یک مقصد رمانتیک، تصفیه شده و معتبر اسـت. کلیسای جذاب و کوچکی وجوددارد کـه در بورگو دی کاستلفالفی بـه سان فردیانو تقدیم شده و مراسم مذهبی در ان برگزار می شود. برای کسانی کـه مراسم مدنی را ترجیح می دهند، تراس پانوراما قلعه یک انتخاب محبوب اسـت.

 

سالن‌هاي‌ خیره‌کننده هتل غوطه‌وری در تاریخ قلعه را ارائه میدهند. اگر یک مراسم در فضای باز را ترجیح می‌دهید، گزینه ها عبارتند از Parco Mediceo، واقع در ورودی بورگو ودر امتداد جاده اصلی زیبا و تاکستان هاي‌ املاک.

 

با این حال، محیط مورد علاقه بسیاری از زوج ها، Castello di Castelfalfi اسـت، یک گزینه منحصر بـه فرد خاطره انگیز و جذاب، کـه توسط رستوران غذاخوری عالی La Rocca تقویت شده اسـت، جایی کـه تجربه لذیذ شامل مواد اولیه محلی و غذا هاي خلاقانه، جشن ها را عالی می کند.

 

13. تنوتا دی آرتیمینو، توسکانا

تنوتا دی آرتیمینو، توسکانا

Tenuta di Artimino، بخشی از گروه هتل هاي‌ Melia، گذشته اي جذاب دارد. یک سکونتگاه اتروسکی در محل این ملک قرار داشت، پس از ان یک دهکده قرون وسطایی و سپس یک اقامتگاه شکار محبوب مورد استفاده مدیچی ها قرار داشت. امروزه، این مکان ویژه اي اسـت کـه هنر، طبیعت و فرهنگ دراین ملک در هم تنیده شده اسـت کـه تعدادی از تجارب فراموش نشدنی را ارائه می دهد.

 

ویلای فردیناندا کـه در Tenuta di Artimino، نام املاک بزرگ‌تر مدیچی، واقع شده اسـت، در ابتدا درسال 1596 توسط فردیناندو اول مدیچی، دوک بزرگ توسکانی ساخته شد. این مکان درسال 2013 بـه عنوان میراث یونسکو شناخته شد و امروزه طعم سبک زندگی اصیل توسکانی را بـه بازدیدکنندگان ارائه می دهد.

 

فردیناندا کـه توسط پارکی عظیم بـه وسعت 730 هکتار احاطه شده اسـت، مکان ویژه اي برای جشن عروسی اسـت ودر شکوه و جلال گذشته نفس میکشد. فضای داخلی مجموعه‌اي از سالن‌ها با پنجره‌هاي‌ بزرگ و روشن، تزئین‌شده با منادی‌ها، ملیله‌ها و نقاشی‌هاي‌ دیواری دومنیکو کرستی و برناردو پوکتی، از طاق‌هاي‌ ایوان تا کلیسای کوچک، از Salone dell’Orso تا سوئیت کریستینا دی لورنا را ارائه می کند. «بـه نام همسر فردیناندو».

 

این اقامتگاه باشکوه کـه مشرف بـه تپه ‌ها و تاکستان‌هاي‌ مونتالبانو اسـت، یکی از ان مکان‌هاي‌ نادری اسـت کـه تاریخ، هنر و طبیعت بـه طور هماهنگ درکنار هم قرار میگیرند.

 

14. کاستلو دی روکا سیلنتو

کاستلو دی روکا سیلنتو

Castello di Rocca Cilento، کـه فقط کمتر از دو ساعت با ماشین در جنوب ناپل واقع شده اسـت، مناظر مسحور کننده اي از دریای مدیترانه را دریک خط ساحلی بسیار زیبا ارائه می دهد کـه بخش زیادی از Cilento «منطقه کوهستانی در منطقه کاتانیا» و Vallo di Diano را شامل می شود.

 

خانه عمارت کـه در زمان گمشده اسـت، قدمت ان بـه قرون وسطی باز می‌گردد و نتیجه بازسازی سختی اسـت کـه توانسته هویت ساختار اصلی را حفظ کند ودر عین حال سبکی بـه روز بـه ان ببخشد، بین باستان و مدرن، و بین طراحی سنتی و معاصر. سوئیت‌ها کـه در خانه مانور واقع شده‌اند، خلوتگاه‌هاي‌ شیک هستند کـه در ان قطعات عتیقه با تجملات معاصر ترکیب می شوند.

 

انها موفق می شوند هم حریم خصوصی کامل و هم مناظر دلربایی از مناظر اطراف را ارائه دهند. این اقامتگاه‌ها نتیجه بازسازی دقیقی هستند کـه عناصر اصلی مانند تیرهای شاه بلوط در سقف‌ها و دیوارهای سنگی محلی را حفظ کرده‌اند ودر عین حال هر اسانی را کـه میهمان هتل لوکس امروزی انتظار دارد را اضافه کرده اسـت.

 

این هتل بوتیک جذاب، غوطه ور در طبیعت بکر اما در عین حال تنها چند دقیقه با ساحل و دریای آبی، محیطی خیره کننده برای عروسی ارائه می دهد. رستوران داخل قلعه یک تجربه لذیذ در سطح جهانی را فراهم می کند. در تراس Sunset، میتوانید برای زوج جدید نان تست بپزید ودر عین حال نمایش دیدنی و شگفتی‌هاي‌ منطقه Cilento را تحسین کنید.

 

15. دومینیو دی باگنولی، ونتو

دومینیو دی باگنولی، ونتو

بین ونیز، پادوآ، ویچنزا و بولونیا، دومینیو دی باگنولی دروازه‌هاي‌ باشکوه خودرا برای کسانی کـه در جستجوی یک محیط جادویی برای ان روز خاص هستند باز میکند. مجموعه یادبود Dominio di Bagnoli کـه یکی از مهمترین مجموعه‌هاي‌ منطقه ونتو از نظر اندازه و زیبایی اسـت، جذابیت زمان‌هاي‌ گذشته و طعم‌هاي‌ تاریخی این مکان سرشار از هنر و عاشقانه را حفظ می کند.

 

مراسم عروسی را میتوان در فضاهای منحصر بـه فرد برگزار کرد، از باغ زیبا بـه سبک ایتالیایی تا انبارهای باستانی، از سرداب طاقدار جذاب تا باغی کـه تا افق امتداد دارد.

 

ویلا ویدمن متعلق بـه قرن هفدهمی کـه توسط معمار برجسته ونیزی Baldassarre Longhena بـه عنوان اقامتگاه تابستانی Counts Widmann طراحی شده اسـت، مشرف بـه باغ‌هاي‌ باشکوه بـه سبک ایتالیایی اسـت کـه با مجسمه‌هاي‌ آنتونیو بونازا تزئین شده‌اند.

 

در بین هنر، نمایش‌ها و جشن‌ها، کنت‌ها از مهمانان خود پذیرایی میکردند: امروز، در همان محیط، زوج‌هاي‌ خوش‌شانس می توانند در زیر نگاه مبهوت خدایان المپیک، کـه در مجسمه‌هایي کـه از ملک مراقبت میکنند، عهد و پیمان خودرا رد و بدل کنند.

 

دو انبار غله باستانی، Granaio della Madonna delle Messi و Granaio Rosso، جذابیت اصلی خودرا حفظ کرده اند و تراس بیرونی کـه انها را بـه هم متصل می کند، می تواند برای مراسم راه اندازی شود. اطراف طبیعت اسـت، از خیابان طولانی صنوبرهای سرو و تاکستان‌ها تا برکه و جنگل.

 

16. ویلا دی مازر، ونتو

ویلا دی مازر، ونتو

مکان های رمانتیک در ایتالیا

 

ویلا دی مازر باشکوه کـه با بودجه وزارت فرهنگ ایتالیا بازسازی شده اسـت، از سال 1996 در لیست میراث جهانی یونسکو قرار گرفته اسـت. این اقامتگاه دوره اي با زیبایی فوق العاده یکی از مشهور ترین ویلاهای آندره آ پالادیو اسـت و اکنون، پس از بازسازی دقیق، مجموعه یادبود ساختمان ها از نظر معماری مکانی متمایز برای عروسی هستند.

 

تاریخ ان بـه سال 1550 برمی گردد، زمانی کـه برادران دانیله و مارکانتونیو باربارو پالادیو را مأمور ساخت ساختمان هاي‌ خیره کننده برای املاک کشاورزی خود کردند. معمار از نقاش پائولو ورونز و مجسمه ساز الساندرو ویتوریا کمک هایي برای پروژه دریافت کرد.

 

امروزه، این املاک با ساختمان‌هاي‌ الهام‌گرفته از کلاسیک، پس‌زمینه‌اي هیجان‌انگیز برای هر جشنی فراهم می کند. تکمیل مجموعه ویلا یک انبار تاریخی، تمپیتو توسط پالادیو و مجموعه کالسکه اسـت. دراین پارک دو فواره وجوددارد، باغ نیمفائوم، و یک منطقه جنگلی با درختان مخروطی، سرو، بلوط، سرخدار و سرو باستانی.

 

محوطه همچنین شامل باغچه هاي‌ سبزیجات اسـت کـه بـه انبار کردن آشپزخانه هاي‌ ملک کمک می کند. رایحه ها و رنگ ها بـه محض ورود، در حیاط ورودی، با گیاه ویستریا، گل رز و بگونیاهای کوهنوردی کـه فضایی رمانتیک ایجاد می کنند، پذیرای شـما هستند.

 

17. رونکولو 1888، امیلیا

رونکولو 1888، امیلیا

در قلب استان رجیو امیلیا، در سرزمین‌هایي کـه زمانی متعلق بـه ماتیلدای افسانه‌اي کانوسا بود، کـه در اواخر قرن یازدهم و اوایل قرن دوازدهم بر بیشتر توسکانی حکومت می کرد، Tenuta Venturini Baldini با شراب و بالزامیک Relais Roncolo 1888 قرار دارد. مقصدی بی نظیر برای عروسی SARA INFRAORDINARIO STUDIO
Venturini Baldini یک ملک تاریخی در قلب Terre di Canossa، در منطقه Reggio Emilia اسـت.

 

این مکان جذابی اسـت کـه بـه ماموریت خود در افزایش خدمات مهمان نوازی منطقه متعهد اسـت. از سال 2015؛ مالکیت جولیا و جوزپه پرستیا بوده اسـت کـه برنامه راه اندازی مجدد کل دارایی را آغاز کرده اند. آن گونه بود کـه Wine & Balsamic Relais dell’Emilia – Roncolo 1888 افتتاح شد کـه از بازسازی و ترکیب چندین ساختمان دراین ملک ایجاد شده اسـت.

 

Relais Roncolo 1888 دارای 17 اتاق زیبا اسـت کـه با احترام بـه سنت طراحی شده اما با طراحی معاصر همراه شده اسـت. همه ی چیز در این جا نیز با تمرکز بر خاطرجمعی از سازگاری ملک با محیط زیست طراحی شده اسـت.

 

Relais Roncolo همچنین شامل ویلا Manodori، یک خانه عمارت کلاسیک قرن نوزدهمی اسـت – خانواده Manodori برای مدت طولانی در رجیو امیلیا برجسته بودند و چندین ساختمان تاریخی نام خودرا دارند. Venturini Baldini با پارک 130 هکتاری خود کـه توسط تاکستان ها و درختان چند صد ساله احاطه شده و مشرف بـه باغ هایي اسـت کـه قدمت آن ها بـه اوایل قرن شانزدهم بازمی گردد، جذابیت خاصی دارد.

 

این املاک شامل Acetaia di Canossa، یکی از قدیمی‌ترین و بزرگ ترین انبارهای سرکه در ایتالیا اسـت. همچنین رستوران La Limonaia با یک تراس باشکوه مشرف بـه تپه هاي‌ ماتیلدا وجوددارد. در این جا هنوز میتوان شکوه خانواده هاي‌ اصیل را کـه قرن ها این منطقه را خانه نامیده اند، تجربه کرد. این یک محیط فراموش نشدنی برای هر عروسی اسـت.

 


مطالب مشابه: شهر جادوگران و نفرین شده در ایتالیا + تصاویر


 

در پایان

هر کدام را کـه انتخاب کنید، مهم این اسـت کـه بینش و سلیقه عروس و داماد را منعکس کند، زیرا روزی خواهد بود کـه آن ها برای همیشه بـه یاد خواهند آورد، یکی پایان یک فصل از داستان عشق آن ها و شروع فصل بعدی اسـت. گزینه‌هاي‌ این جا الهام‌بخش هستند، مکان‌هایي کـه زوج‌ها می توانند «بله» بگویند، محبت افرادی کـه بیشتر دوستشان دارند.

جدیدترین مطالب سایت
قبل از مرگ زندگی کن ! (فیلم)
قبل از مرگ زندگی کن ! (فیلم)