بروزرسانی : 3 آبان 1402

زیباترین فروشگاه استارباکس در سراسر جهان (17 فروشگاه)

زیباترین فروشگاه استارباکس در سراسر جهان (17 فروشگاه)

از یک فروشگاه صورتی پاستلی در گرند ترک، ترکز و کایکوس گرفته تا فضاهای داخلی در سطح کاخ در پاریس، این مکان‌هاي‌ استارباکس مطمئناً حس زیبایی درونی شـما را پر خواهند کرد. ما دراین قسمت از مجله تفریحی تالاب برای شـما همراهان عزیز لیستی از زیباترین استارباکس هاي‌ دنیا را منتشر کرده ایم.

زیباترین فروشگاه استارباکس های دنیا

چه چیزی یک استارباکس زیبا را می سازد؟ در صبح‌هایي کـه بـه‌ویژه کم خواب هستند، شاید فقط دیدن یک دستگاه اسپرسوساز و ساندویچ صبحانه کافی باشد تا هر یک از مکان‌هاي‌ قهوه‌خانه را نفس‌گیر کنید. و حتی اگر این مطمئناً میتواند درست باشد، برخی از مغازه هاي‌ این برند شایسته ستایش زیبایی شناسی خاص هستند.

این فروشگاه‌هاي‌ استارباکس کـه در سراسر جهان گسترده شده‌اند، چیزی بیش از یک فنجان قهوه ارائه میدهند – انها همچنین یک تجربه معماری غوطه‌ور هستند. در پاریس، می توانید از مغازه‌اي دیدن کنید کـه در ساختمانی متعلق بـه قرن هفدهم واقع شده اسـت کـه بیشتر شبیه یک اتاق نشیمن مجلل اسـت تا یک کافی‌بار. برخی از بهترین مناظر هر مکان استارباکس را دریک پاسگاه در کاستاریکا خواهید دید.

ساختمانی رویایی در گرند ترک، ترکز و کایکوس، رنگ پاستلی بـه مشکی، قهوه‌اي و سبز تیره استاندارد زنجیره اضافه میکند. مهم نیست از کدام مکان بازدید می‌کنید، هر یک از این 17 فروشگاه زیبای استارباکس مطمئناً هم دوستداران قهوه و هم طراحی را راضی می کند.

1. شانگهای، چین

شانگهای، چین

رستوران استارباکس در شانگهای با پیتزای کافی کـه ارزش یک نقطه در نوار لاس وگاس را داشته باشد، درسال 2017 “تجربه اي تئاتر” را بـه این شهر بزرگ چین بـه ارمغان آورد.


مطالب مشابه: قانون جالب یک کافی شاپ منحصر بفرد «عکس»


2. بمبئی، هند

بمبئی، هند

طاق هاي‌ گوتیک در استارباکس در بمبئی بـه نمایش گذاشته شده اسـت. این شعبه از میراث معماری شهر الهام گرفته و دارای یک‌بار بزرگ ترازو اسـت کـه توسط صنعت گران محلی ساخته شده اسـت. میهمانان همچنین یک مجسمه معلق خیره کننده را خواهند دید کـه یادآور ابرهای ساخته شده توسط معمار و هنرمند Ankon Mitra اسـت.

3. کالی، کلمبیا

کالی، کلمبیا

اگر پنجره‌هاي‌ شیشه‌اي کف تا سقف کافی نبود، شکل دایره‌اي این پاسگاه در کالی قطعا بیانیه‌اي را نشان میدهد. علاوه بر ظاهر منحصر بـه فرد فروشگاه، تمام نوشیدنی هاي‌ اسپرسو با قهوه کلمبیایی آماده میشود.

4. پاریس، فرانسه

پاریس، فرانسه

ساختمان اصلی این استارباکس در پاریس کـه بـه درستی در بلوار کاپوسین قرار دارد، بـه قرن هفدهم باز میگردد. این مکان کـه با سقف نقاشی شده و قالب هاي‌ طلاکاری شده کامل شده اسـت، قبل از این کـه درسال 2006 بـه یک قهوه بار تبدیل شود، بـه عنوان یک فروشگاه بزرگ استفاده می شد.

5. سابانیلا، کاستاریکا

سابانیلا، کاستاریکا

کاملاً ممکن اسـت کـه هیچ فروشگاه استارباکس منظره‌اي بهتر از این فروشگاه در مرکز بازدیدکنندگان در Hacienda Alsacia در Sabanilla، کاستاریکا ارائه ندهد. این فروشگاه کـه بـه روی مناظر وسیع آتشفشان پواس باز می‌شود، مشرف بـه یک مزرعه قهوه 600 هکتاری اسـت و بـه بازدیدکنندگان اجازه می دهد تجربه واقعی دانه بـه فنجان را تجربه کنند.

6. میلان، ایتالیا

میلان، ایتالیا

این فروشگاه در میلان سومین سوخاری این برند در جهان و نخستین در اروپا بود. اگر چه نما بی شک خیره کننده اسـت، داخل ان نیز قابل توجه اسـت: یک کف مرمر موزاییکی سنتی بـه سبک پالادیایی، فضای داخلی را مشخص می کند.

7. گرند ترک، ترکز و کایکوس

گرند ترک، ترکز و کایکوس

این فروشگاه جذاب در گرند ترک شبیه نوشیدنی صورتی محبوب این برند اسـت کـه بـه شکل ساختمانی در آمده اسـت. این مرکز کـه درسال 2019 افتتاح شد، بـه رنگ پاستلی رنگ آمیزی شد تا بـه نماهای سبک سنتی موجود در سراسر جزیره احترام بگذارد.

8. بالی، اندونزی

بالی، اندونزی

در بالی، این استارباکس مدرنیست را در پناهگاه قهوه Dewata این شرکت خواهید یافت. این طرح با وسعت 1500 فوت مربع از سبدهای Besek بالیایی الهام گرفته شده اسـت.


مطالب مشابه: آموزش کافی شاپ برای افتتاح کافی شاپ


9. لندن، انگلستان

لندن، انگلستان

اگر بـه این استارباکس در لندن بروید، می توانید با یک سنگ دو پرنده را بکشید. نه تنها می توانید یک فنجان قهوه بخورید، بلکه در داخل نیروگاه Battersea شهر نیز خواهید بود، کـه اتفاقاً یکی از آثار شگفت انگیز سال 2023 پس از میلاد اسـت.

10. دبی، امارات متحده عربی «Bluewater Reserve»

دبی، امارات متحده عربی «Bluewater Reserve»

مانند بسیاری از چیزها در دبی، فضای داخلی این استارباکس بـه گونه اي طراحی شده اسـت کـه بیانیه اي داشته باشد. شایان ذکر اسـت، این مکان همچنین هزارمین شعبه این برند در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا اسـت.

11. آنتیگوا گواتمالا، گواتمالا

آنتیگوا گواتمالا، گواتمالا

تیم طراحی استارباکس با هنرمندان و طراحان محلی برای بازسازی و تبدیل یک اقامتگاه خصوصی تاریخی کـه قدمت ان بـه دهه 1930 برمی‌گردد بـه یک فروشگاه همکاری کرد. این مکان همچنین دارای یک تراس پشتی آرام اسـت، ایده آل برای هر شخصی کـه بخش مورد علاقه تجربه نوشیدن قهوه انها نشستن و استراحت اسـت.

12. کچام، آیداهو «ایالات متحده آمریکا»

کچام، آیداهو «ایالات متحده آمریکا»

این فروشگاه کـه مانند ترکیبی اساسی از طراحی قاب A روستایی با خدمات پارک هاي‌ ملی و یک کلبه چوبی بـه نظر می‌رسد، در Ketchum، آیداهو کاملاً منطقی اسـت. البته مناظر کوه هاي‌ اسموکی فقط محل قهوه را بسیار زیباتر می کند.

13. ساوانا، جورجیا «ایالات متحده آمریکا»

ساوانا، جورجیا «ایالات متحده آمریکا»

در منطقه اي بـه نام شهر جنگلی واقع شده اسـت، منطقی اسـت کـه یک استارباکس در ساوانا بـه این عنوان احترام بگذارد. صدها بلوط زنده و درختان خزه‌دار اسپانیایی در خیابان‌هاي‌ سنگفرش‌شده شهر قراردارند، از این رو این چیدمان هنری خیره‌کننده درست بالای بار قهوه آویزان شده اسـت.

14. توکیو، ژاپن

توکیو، ژاپن

هنگامی کـه در حال بازدید از کاخ امپراتوری توکیو هستید، می توانید کافئین خودرا دراین استارباکس کـه بـه اسانی در همان محوطه قرار دارد، دریافت کنید. علاوه بر نمای براق، فروشگاه سبز استارباکس نیز هست، بـه این معنی کـه برای کاهش میزان کربن، آب و ضایعات ان طراحی شده اسـت.

15. والتا، مالت

والتا، مالت

تا سال 2019 بود کـه مالت نخستین استارباکس خودرا دریافت کرد و مطمئناً این شرکت قصد داشت در طراحی فروشگاه ارائه دهد. زیبایی‌شناسی این فروشگاه با تزئینات چوبی از کف تا سقف و روکش‌هاي‌ چوبی و مرمری، از میراث والتا بـه عنوان یک مرکز تجاری الهام گرفته شده اسـت.

16. لیما، پرو

لیما، پرو

این فروشگاه در لیما نخستین فروشگاه در آمریکای لاتین اسـت کـه با ظروف حمل و نقل بازیافتی ساخته شده اسـت. این مکان علاوه بر عبور از رانندگی، در بین استارباکس‌ها نیز یک چیز کمیاب منحصر بـه فرد دارد: یک پنجره عابر پیاده.

17. شهر نیویورک، نیویورک «ایالات متحده آمریکا»

شهر نیویورک، نیویورک «ایالات متحده آمریکا»

جدید ترین فروشگاه ذخیره استارباکس با مساحت 23000 فوت مربع در داخل ساختمان امپایر استیت واقع شده اسـت. طراحی شده برای احترام بـه تاریخ هنر دکو ساختمان، فضای داخلی ساده با رنگ‌هاي‌ جواهری غنی و تذهیب‌کاری‌هاي‌ پرآذین شسته شده اسـت.


مطالب مشابه: انواع قهوه تجهیزات کافی شاپ قهوه فروشی


در پایان

چه چیزی یک استارباکس زیبا را می سازد؟ در صبح‌هاي‌ کم خواب، شاید فقط دیدن یک دستگاه اسپرسوساز و ساندویچ صبحانه کافی باشد تا هر یک از مکان‌هاي‌ قهوه‌خانه را نفس‌گیر کنید. و حتی اگر این مطمئناً میتواند درست باشد، برخی از مغازه هاي‌ این برند شایسته ستایش زیبایی شناسی خاص هستند. این فروشگاه‌هاي‌ استارباکس کـه در سراسر جهان گسترده شده‌اند، چیزی بیش از یک فنجان قهوه ارائه می دهند – انها همچنین یک تجربه معماری غوطه‌ور هستند.

برچسب‌ها: ,
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت