بروزرسانی : 9 شهریور 1402

12 هتل و سازه حبابی شگفت انگیز از سراسر جهان

12 هتل و سازه حبابی شگفت انگیز از سراسر جهان

در چند سال گذشته اقامتگاه‌های حبابی با ظاهری آینده‌نگر در جزایر و وسط بیابان‌ها و کوه‌ها ظاهر شده‌اند. در ایسلند و فنلاند، زیر رقص جادویی شفق قطبی بـه خواب بروید. از شب هاي‌ نزدیک ساحل در مقاصد رویایی مانند بالی و مارتینیک لذت ببرید. بـه صخره هاي‌ قرمز وحشی اردن نگاه کنید و دوباره با طبیعت در ایرلند شمالی ارتباط برقرار کنید. (12 هتل و سازه حبابی شگفت انگیز از سراسر جهان)

هتل ها حبابی سراسر دنیا

از اقامت دریک هتل معمولی با چهار دیوار کسل کننده و منظره اي از ساختمان آجری گنگ کـه مناظر را مسدود می‌کند خسته شده اید؟

دراین قسمت از مجله تفریحی تالاب برای شـما همراهان عزیز لیستی از اقامتگاه ها حبابی را منتشر کرده ام.

1. هتل حباب، بالی، اندونزی

هتل حباب، بالی، اندونزی

احتمالاً برای این افراد ساکن بالی طولی نکشید کـه نام هتل حباب را پیدا کردند، اما حداقل می‌دانید دقیقاً چه چیزی بـه دست می آورید. این چادرهای بادی کـه در نزدیکی ساحل Nyang Nyang قراردارند، حاوی حمام و دوش هستند کـه حریم خصوصی کاملی را فراهم می کنند. شـما همچنین دریک قدمی کوتاه از جنگل هستید! فقط مطمئن شوید کـه برنامه چراغ قوه گوشی هوشمند خودرا در معرض داشته باشید زیرا شبها تاریک می‌شود. اگر چه ما تصور میکنیم کـه این در همه ی جا صادق اسـت.


✅ مطالب مشابه: بهترین اقامتگاه های پاتایا


2. Palais Bulles، Théoule-sur-Mer، فرانسه

12 هتل و سازه حبابی شگفت انگیز از سراسر جهان

بـه دنبال یک هیجان ملایم اما در شرایط ایمن هستید؟ مردم خوب Palais Bulles در فرانسه صبورانه منتظر شـما هستند تا رزرو کنید. این گنبدهای بـه هم پیوسته درست در بین صخره هایي کـه مشرف بـه ریویرای فرانسه هستند ساخته شده اند. فراموش نکنید تا زمانی کـه آنجا هستید، حلزون ها، قورباغه ها و نان تست فرانسوی را بخورید!

3. استراحتگاه قطب شمال Kakslauttanen، Saariselkä، فنلاند

Palais Bulles، Théoule-sur-Mer، فرانسه

اگر همیشه میخواستید مانند یک پنگوئن زندگی کنید، اما نمی توانید روشی عملی برای اینکار بیابید، ایگلوهای شیشه‌اي در استراحتگاه قطبی Kakslauttanen فنلاند رویاهای شـما را بـه واقعیت تبدیل خواهند کرد! در طول ماه هاي‌ زمستان، این مکان عالی برای نگاهی بـه شفق قطبی «نورهای شمالی» و/یا بیگانگان فضایی اسـت.

4. کمپ لوکس شبانه وادی رام، وادی رام، اردن

کمپ لوکس شبانه وادی رام، وادی رام، اردن

برخی از ما در گذشته زندگی میکنیم، در حالی کـه برخی دیگر در زمان حال زندگی می کنند. اما وقتی در کمپ لوکس وادی رام شبانه در اردن بمانید، می توانید بـه خود ببالید کـه آینده را دیده‌اید و خوب اسـت. این غلاف هاي‌ بازرسی شده با درجه حرارت در اعماق بیابان بیابان قرار گرفته اند و بـه بهترین شکل می‌توان همه ی مارمولک ها و اژدهاهایی را کـه در آنجا سرگردان هستند بدون رنج بردن از عناصر بـه دست آورد.

5. هتل 5 میلیون ستاره، ریخولت، ایسلند

هتل 5 میلیون ستاره، ریخولت، ایسلند

برج العرب در دبی بـه خود می بالد کـه تنها هتل 7 ستاره جهان اسـت، اما همان‌ گونه دقیقاً 4,999,993 ستاره پشت هتل 5 میلیون ستاره ایسلند واقع در دایره طلایی جزیره باقی می‌ماند. اگر قصد سفر بـه ایسلند را دارید، ممکن اسـت از یخ لذت ببرید، درست اسـت؟ و البته زمین.

6. آمازون اسفرز، سیاتل، واشنگتن

آمازون اسفرز، سیاتل، واشنگتن

سیاتل خانه فوق‌العاده آینده‌نگر «طبق استانداردهای دهه 1960» Space Needle و دسته‌اي از استارباکس‌ها اسـت کـه بازدید از ان‌ها منطقی نیست، بـه همان دلیلی کـه هرگز بـه پیتزا هات در رم نمیروید. اما اکنون شهر باران همچنین دارای کره هاي‌ آمازون اسـت، این سازه هاي‌ گوی مانند کـه بـه عنوان یک باغ گیاه شناسی عمل می کنند. برخلاف سایر مکان‌هاي‌ موجود دراین لیست، در واقع نمی توانید دریک کره بمانید، اما اگر بـه اندازه کافی ظاهری بـه نظر می رسید میتوانید از ان دیدن کنید.


✅ مطالب مشابه: رمانتیک ترین اقامتگاه ها برای ماه عسل در خارج از کشور + عکس


7. هتل Whitepod، مونتی، سوئیس

12 هتل و سازه حبابی شگفت انگیز از سراسر جهان

هتل Whitepod واقع در کوه‌هاي‌ آلپ سوئیس، چه در فصل زمستان و چه در تابستان کـه میخواهید برای پیاده‌گردی بروید، عالی اسـت. این غلاف هاي‌ ژئودزیک – در مجموع 15 – برای این کـه همه ی شـما را نان تست و گرم نگه دارند، مجهز بـه اجاق هاي‌ چوبی هستند.

8. Bubbletent استرالیا، Capertee، استرالیا

Bubbletent استرالیا، Capertee، استرالیا

اگر مایلید بـه دره‌اي بسنده کنید کـه بـه طور قطعی از شکوه و عظمت کمتر از گرند کانیون اسـت، چرا یک یا سه شب را در Bubbletent استرالیا، واقع در شمال غربی سیدنی سپری نکنید؟ این منطقه بسیار بزرگ اسـت – در 1000 هکتار زمین کشاورزی – کـه بـه شـما احساس آزادی می دهد مانند یک مرغ آبی.

9. باشگاه کوپا، لندن، انگلستان

باشگاه کوپا، لندن، انگلستان

در مورد امتحان یک هتل حبابی در اعماق یک کلان شهر پر رونق، دراین مورد لندن، چطور؟ ایگلوهای Perspex در باشگاه کوپا این امکان را فراهم می‌کند. در واقع، اگر تماشای پل ها از نوع شـما باشد، حتی منظره خوبی از پل برج خواهید داشت!

10. Attrap’Rêves، Allauch، فرانسه

Attrap’Rêves، Allauch، فرانسه

12 هتل و سازه حبابی شگفت انگیز از سراسر جهان

برای وجدان محیطی، شـما نمی توانید بهتر از حباب هاي‌ شفاف واقع در Attrap’Rêves در جنوب فرانسه انجام دهید. آن ها از مواد 100٪ بازیافتی ساخته شده اند. بـه ستاره خیره شدن؟ هر یک از این گوی ها شامل یک تلسکوپ اسـت. بـه دنبال نمودار ستاره اي هستید؟ انها نمودارهای ستاره اي نیز دارند!

11. Nuit Nature، Combloux، فرانسه

12 هتل و سازه حبابی شگفت انگیز از سراسر جهان

از طرف دیگر، اگر در فرانسه هستید و واقعاً؛ واقعاً می خواهید دریک هتل حبابی بمانید، اما می خواهید از افراد فضول در جنوب فرانسه دوری کنید، بـه جای ان Nuit Nature را امتحان کنید. مناظر زیبایی از روستای Combloux و همچنین Mont Blanc را در اختیار شـما قرار می دهد.

12. 360 بار، بوداپست، مجارستان

360 بار، بوداپست، مجارستان

در نهایت با 360 بار در بوداپست بـه اتمام می‌رسیم. آن ها اقامتگاهی ارائه نمیدهند، اما هنوز هم مکان بسیار خوبی برای خوردن چند کوکتل و نگاهی بـه خط افق شهر اسـت.


✅ مطالب مشابه: 13 تا از مجلل ترین هتل های جهان + عکس


در پایان

اتاق حبابی یک کره شفاف قابل باد کردن و بازرسی آب و هوا اسـت کـه بـه مهمانان این امکان را می دهد تا از منظره‌هاي‌ بدون مانع از بیرون و اسانی اتاق هتل لذت ببرند، بدون این کـه با اشکالات و متغیرهای دما مقابله کنند.

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت