تاثیر ماساژ زناشویی | آموزش ماساژ قبل از رابطه زناشویی

تاثیر ماساژ زناشویی | آموزش ماساژ قبل از رابطه زناشویی

آموزش ماساژ قبل از رابطه جنسی

قبل از شروع رابطه جنسی ماساژ نقاط حساس و ماساژ جنسی یا زناشویی می‌توان بدن را آماده یک رابطه آرامش بخش و لذت بخش کند. قبل از رابطه زناشویی ماساژ نقاط حساس و تحریک پذیر بدن را شروع کنید تا رابطه بهتری را تجربه کنید.

 

ماساژ جنسی: از جمله مواردی که همواره به رشد و تعالی ارتباطات فی ما بین انسانها و علی الخصوص زوجین آسیب میزند توسل بیش از اندازه به فاکتور باید ها میباشد . بدین معنا که زوجین با قالب های فکری و انتظارات از پیش تعیین شده قدم در تعامل می‌گذارند. حضور استانداردها و پیش زمینه های فکری باعث میشود که در صورت برآورده نشدن ، روند ارتباط مکدر گردد.

 

این‌که شریک جنسی “باید ” ویژگی های خاص بدنی را حائز باشد تا جذاب قلمداد گردد و یا این‌که شروع ، کیفیت و خاتمه هر رابطه جنسی باید رون خاصی را طی کند تا نرمال ارزیابی گردد و مسائلی از این قبیل.

 

در فرآیند بیدار سازی حسی در نظر داشتن چند نکته ضروری به نظر میرسد:

 

پذیرش استحقاق لذت داشتن : و این‌که بدون تحمل بار منفی عاطفی خود را لایق لذت بخشیدن و لذت بردن فرض کنیم .

 

آرام و ریلکس بودن : رها سازی همه ی ي انچه در طول روز بر ما گذشته و آزاد سازی شانه ها از بارمسئولیت ها و نقش های دنیای بیرون .

 

پذیرا بودن : باز کردن آغوش و در خود پذیرفتن همه ی ي پیامهای حسی اعم از لمسی ، شنیداری، چشایی ، بویایی و.بینایی .

 

درلحظه بودن : بستن درب های گذشته و آینده و بزرگداشت اکنون و زمان حال .

 

هدفمند نبودن : پا نهادن در راهی که لزوما هدف خاصی نباید در انتظار آن باشد . وارد میدان شدن و بازی کردن ولی نه به امید پیروزی !

 

ماساژ جنسی بدن زن چه تاثیری بر رابطه جنسی دارد

ماساژ جنسی علاوه بر تاثیرات مفیدی که روی بدن دارد، می‌تواند نقش تحریک کنندگی نیز داشته و لذت رابطه جنسی را دو چندان نماید.

 

ماساژ جنسی ارتباط جسمی زن و مرد را بیشتر کرده، ضمن برانگیختگی جنسی موجب می شود تا انها لذت بیشتری از رابطه جنسی با یکدیگر ببرند. در خانمهایی که مشکل ارگاسم دارند یا این‌که دیر به ارگاسم می رسند، ماساژ جنسی بدن نقش مهمی در تسهیل ارگاسم دارد و در این امر بسیار کمک کننده است.

 

مراحل ماساژ جنسی زنان ماساژ پشت بدن

برای شروع ماساژ جنسی و شل کردن عضلات بدن زن، بهتر است ابتدا از پشت او شروع کنید.اول نوک انگشتان خود را به پوست او بکشید بعد ناحیه پشت را از بالا تا پایین به آرامی نوازش کنید.سپس بطور متناوب با حرکات کششی، لرزشی «vibration» و دایره وار، آنرا ماساژ دهید.

 

گاهی می توانید گوشت بدن او را درست مثل خمیر با دستتان بگیرید و آرام فشار دهید.پوست سر را ماساژ داده و گاهی مو های او را بین انگشتان خود بگیرید. سپس سراغ پاهای او رفته و انگشتان پایش را با دست فشار دهید.

 

ماساژ جلوی بدن

سینه و پستانها را از داخل به خارج بمالید. نوک سینه ها را به آرامی ماساژ تحریک کنید. مو های ناحیه شرمگاهی را نوازش کرده و به نرمی بکشید. با کف دستتان قسمت پایین شکم بمالید.کف دودست خود را بهم مالیده و وقتی گرم شد آنرا روی تخمدانهای زن بگذارید. عده ای معتقدند که انجام این کار انرژی زن برای سکس را بیشتر میکند.

تاثیر ماساژ زناشویی | آموزش ماساژ قبل از رابطه زناشویی

سعی کنید ناحیه مثانه و رحم را فشار دهید. در این هنگام بهتر است زن تمرینات «kegel» را انجام داده و ماهیچه های کف لگن خود را مانند حالت متوقف کردن ادرار، سفت کند.

 

ماساژ واژن

بهتر است در این مرحله دستکش لاتکس بپوشید. میدانید که زنها به دو طریق به ارگاسم می رسند: از راه تحریک نقطه جی و از راه تحریک کلیتوریس.

 

بسیاری از خانمها ارگاسم از طریق نقطه جی را عمیق تر می دانند. گاهی اگر تحریکات بطور مناسب ادامه پیدا کند زن می‌تواند چند ارگاسم پشت سرهم داشته باشد. این ارگاسمهای متوالی و پشت سرهم تاثیر بسیار خوبی در روحیه زن دارد.

 

دست خود را به یک ماده لیز کننده مناسب آغشته نموده و لبهای واژن را به انگشتتان ازهم باز کنید. نوک انگشتان را به سمت بالا « بطرف ناف» بگیرید. لبهای داخلی و خارجی «کوچک و بزرگ» را با انگشتتان از هم جدا کرده و انها را تک تک به آرامی با دو انگشت بمالید.

 

حالا یک انگشت خود را وارد واژن کرده بدنبال آن انگشت دوم را نیز وارد کنید. انگشت شست خود را بالا نگه داشته و آنرا مقابل کلیتوریس قرار دهید. میتوانید دست خود را فشار دهید یا این‌که بلرزانید طوری‌كه دو انگشت شما با دیواره واژن و شست شما با کلیتوریس تماس داشته باشد.

 

سایت تالاب : کف دست خود را روی استخوان عانه و انگشتانتان را روی لبهای واژن قرار دهید، حالا دست خود را به آرامی به سمت پایین فشار داده و یک حرکت چرخشی به آن بدهید. با حرکت دست حدود ۱۰ دایره فرضی بکشید، سپس کف دست خود را بلند کرده و با انگشت چند ضربه ملایم به لبهای واژن بزنید. چند ثانیه مکث نموده و دوباره همین حرکت را برای چند بار انجام دهید.

 

شما می توانید گردن رحم را در قسمت پشتی و فوقانی واژن به‌ صورت یک بافت گنبدی شکل با شکافی در وسط آن «مانند چانه» لمس نمایید. با احتیاط بافت اطراف آنرا تحریک کنید. عده ای از خانمها از این کار لذت زیادی برده و از شما می خواهند این کار را برایشان تکرار کنید.

 

بیاد داشته باشید که کلیتوریس از آلت تناسلی شما بسیار حساستر است. بنابراین هرگز انگشت خود را به‌ صورت خشک و خشن روی آن نکشید. ابتدا که اندام تناسلی زن را لمس می‌کنید، کلیتوریس را فقط به نرمی فشار دهید. برای کاهش درد ناشی از اصطکاک میتوانید کلیتوریس را با لبهای واژن گرفته و با آن تحریک کنید.

 

انگشت خود را وارد واژن کرده سپس دست دیگر خود را که آزاد است روی قسمت پایین شکم بگذارید و بطرف یکدیگر فشار دهید.اگر با قسمتهای حساس و لذتبخش اندام تناسلی زن آشنا نیستید از او بخواهید تا دست شما را گرفته و با دست شما خودش را تحریک و استمناءکند. بعد از آن خودتان به تحریک این قسمتها بپردازید.

 

یک روش دیگر برای ماساژ جنسی زن این است که مقداری ماده لیزکننده روی لب واژن ریخته سپس آنرا با انگشت شست و اشاره خود بگیرید و ضمن فشار به آهستگی بکشید. این عمل را چندین بار پشت سرهم انجام دهید.تخمدانها در دو طرف واژن قرار دارند. گروهی از خانمها از ماساژ انها لذت زیادی می‌برند و گروهی دیگر آنرا دردناک می دانند. در صورت تمایل میتوانید انها را ماساژ دهید.

 

قسمت داخلی رانها و مو های عانه را به نرمی نوازش کنید. بتدریج که زن لگن خود را بالا می برد،این منطقه را بیشتر ماساژ دهید. بعد از مدتی می توانید انگشت خود را به سمت لبهای واژن ببرید. به کمک یک ماده مناسب آنها را لیز نموده یکی یکی با دست بگیرید. محل اتصال لب بیرونی واژن به بدن را با دوانگشت گرفته از پایین به سمت بالا بکشید. نظیر همین عمل را با لبهای دیگر هم چند بار انجام دهید.« به سایت تالاب سر بزنید»

 

به آرامی انگشت خود را وارد واژن کنید. چند لحظه ثابت نگه داشته سپس آنرا وارد و خارج کنید. اگر لازم شد میتوانید از انگشت دیگرتان هم استفاده کنید.انگشت شست را وارد واژن کرده کف دست خود را دور کلیتوریس بچرخانید و ضمن آن با سایر انگشتان، استخوان لگن را فشار دهید. به این ترتیب شما می توانید سقف واژن «نقطه جی داخلی» و مثانه«نقطه جی خارجی» را تواما” تحریک نمایید.

 

با انگشت خود نقطه جی را داخل واژن تحریک کنید. برای این کار انگشت خود را روی دیواره قدامی واژن گذاشته و آنرا مثل دکمه زنگ فشار دهید و دوباره بردارید. همزمان بااینکار کلیتوریس را هم کمی غلغلک بدهید. با دوانگشت خود دیواره واژن را در جهت بالا و پایین هشت بار باهم فشار دهید و همراه آن کلیتوریس را نیز تحریک کنید. سپس کلیتوریس را به نرمی با انگشت گرفته ضمن فشار به آرامی آنرا بکشید.

 

انگشت خود را داخل واژن بشکل دایره بچرخانید و در محل ساعت 12 کمی مکث کنید. بعد از مدتی ورودی واژن را با انگشت غلغلک دهید. انجام این عمل زن را بشدت حشری میکند. حالا انگشت خود را بین لبهای داخلی و خارجی واژن برده از پایین تا بالا به سمت کلیتوریس بچرخانید. در اینجا و بعد از انجام همه ی ي اینکارها او دیگر منتظر ورود آلت شماست و مطمئناً لذت زیادی از آن خواهد برد.

 

جدیدترین مطالب سایت