خرید و فروش در اینترنت

روش های خانگی برای زیباسازی و تنگ کردن واژن (تنگ کردن مهبل)

روش های خانگی برای زیباسازی و تنگ کردن واژن (تنگ کردن مهبل)

روش های خانگی برای زیباسازی و تنگ کردن واژن

زیباسازی واژن تناسلی زنان «تنگ کردن مهبل» نقش بسیار مهمی در میل جنسی و رفتار جنسی پرشور و حرارت تر از سوی زنان و جنس مخالف انها دارد .

 

یکی از راههای زیباسازی و جوانسازی واژن زنان عمل جراحیش اما بخاطر گرانی ؛ و ترس از درد و عوارض ؛ تعداد زیادی از خانم ها از انجام دادن این روش هراس دارند .حالا دراین پست از سایت تالاب روش هاي‌ خانگی و طبیعی سفت کردن و تنگ نمودن واژن رابه شما آموزش می دهیم.

 

به گزارش تالاب رعایت نکات بهداشتی و مراقبت هاي‌ جنسی برای زیبایی واژن ضروری است. بعد از آغاز دهه سوم زندگی ،اندام تناسلی زنان همانند پوست صورت دچار تغییراتی می شود که برای رفع و درمان ان ها و حفظ زیبایی واژن روش هایي پیشنهاد می شود

 

از عنوان زیبایی واژن جهت تنگ کردن دستگاه تناسلی داخلی « واژن » و زیبا سازی دستگاه تناسلی خارجی زنان « فرج » استفاده میشود که طبق معمول با استفاده از عمل جراحی زیبایی واژن یا به عبارتی واژینوپلاستی «Vaginoplasty» انجام می پذیرد.

 

روش های خانگی برای زیباسازی و تنگ کردن واژن (تنگ کردن مهبل)

عمل جراحی زیبایی واژن نوعی جراحی است که به منظور بهسازی کانال مهبلی، غشاء مخاطی داخل واژن، سفت‌کردن عضلات، تغییرشکل و استحکام بافت داخلی واژن، همچنین چروک‌ برداری فرج، در صورتی که دچار شلی و افتادگی بر اثر افزایش سن و یا زایمان طبیعی شده‌ باشد و جوان‌سازی و زیباسازی این ناحیه انجام می پذیرد. به‌طورکلی عمل جراحی زیبایی واژن به هرگونه عمل زیبایی و ترمیمی در اعمال جراحی برروی واژن اشاره دارد.

 

زیبایی واژن علاوه بر جراحی زیبایی واژن، با تغییراتی در برنامه فعالیت هاي‌ روزانه و سبک زندگی هم ممکن خواهد بود. دقت کنید که تناسب اندام و ورزش متناسب یکی از راههای موثر در زیبایی واژن است.

 

همینطور که اثر سن و سال بر صورت تان خودرا نشان می دهد، اندام هاي‌ جنسی زنانه هم مشمول سن و سال قرار میگیرد. یکی از تفاوت هاي‌ اساسی اینجاست که میلیونها محصول برای کمک به حفظ جوانی صورت وجوددارد اما واژن به حال خود رها می شود. طبق معمول متخصصان زنان دراین مورد زنان را آگاه نمی‌کنند و زنان پس از سال‌ها، از تغییراتی که در ناحیه واژن آن ها ایجاد شده، شوکه می شوند.

 

در اوایل دهه سوم زندگی ممکن است چربی لب بیرونی و تپه ونوس «بافت چربی بالای لب ها» از بین برود. این مناطق شروع به از دست دادن حجم می کنند، درست مثل اتفاقی که برای صورت و سینه ها میوفتد. همزمان تغییراتی هم داخل واژن ایجاد می شود و کم کم که به سمت یائسگی می‌روید، پوشش واژن نازک می شود و جریان خون ان کاهش یافته و ماهیچه هاي‌ کف لگن هم تضعیف می شوند. همه ی این اتفاق ها می تواند اعتماد به نفس شما در رابطه جنسی را از بین ببرد.

 

این موضوع می تواند افزایش عمل هاي‌ جوان سازی را توجیه کند. اما لازم نیست به دنبال اعمال جراحی باشید چون با انجام برخی کارها می توانید اندام جنسی خودرا جوان و سالم نگهدارید.

روش های خانگی برای زیباسازی و تنگ کردن واژن (تنگ کردن مهبل)

علل شل شدن واژن چیست؟

شل شدن واژن ممکن است به دلایل مختلف ایجاد شود. به یاد داشته باشید که کم‌تر کردن رابطه جنسی راه‌حل این مشکل نیست. شل شدن واژن بعلت پارگی‌هاي‌ طبیعی و کش آمدن دیواره‌هاي‌ واژن است. بعنوان مثال، پس از زایمان، بافت‌هاي‌ عضلانی پاره میشوند، ودر صورتی که از مهبل «واژن» مراقبت نکنید، حالت کشسانی خودرا از دست میدهد.

 

علت‌های زیادی برای شل شدن واژن وجود دارد و شامل موارد زیر می‌شود:

 

– زایمان
– چاقی
– جراحی که قبلا دراین ناحیه انجام داده‌اید
– زیاد بلند کردن وسایل سنگین
– ورزش سنگین بطور منظم
– ترومای لگن
– یائسگی
– درد مزمن کمر
– عطسه‌ي مکرر یا سرفه
– یبوست مکرر

شل شدن واژن یک روند طبیعی است، اما راه‌هایي برای تنگ نگه واژن وجوددارد. تعداد زیادی از زنان برای تنگ کردن واژن انجام جراحی پلاستیک واژینال را انتخاب میکنند در حالیکه این درمان میتواند خطرات برای سلامتی داشته باشد. عده اي از روش‌هاي‌ طبیعی وجود دارند که میتوانند بشما کمک کنند تا واژن خودرا در خانه‌تان تنگ کنید.

 

روش های خانگی برای زیباسازی و تنگ کردن واژن (تنگ کردن مهبل)

برای حفظ زیبایی واژن و درمان آویزان شدن واژن چه کنیم؟

 

استفاده از مواد پاک کننده ملایم در ناحیه واژن

شست و شوی مدام لب هاي‌ واژن غیرضروری است و بهتر است از پاک کننده هاي‌ ملایم برای شستشو استفاده کنید نه صابون هاي‌ تند که باعث خشکی و تحریک بافت هاي‌ داخلی و لب هاي‌ واژن می شود. بی شک زنانی که پوست خشکی دارند مدام از محصولاتی استفاده می کنند آب سلول هاي‌ پوست را میگیرد. این اتفاق برای واژن هم می تواند بیفتد.

 

تاثیر کاهش وزن بر زیبایی واژن

اگر مدام وزن اضافه و کم کنید، واژن تان تغییرخواهد کرد. هرچه نوسانات وزن تان بیشتر باشد، این ناحیه بیشتر دچار کشش می شود. حفظ وزن سالم اهمیت زیادی دارد. اگر شما خیلی لاغر هستید اندام جنسی بدنتان هم مانند صورت تان با افزایش سن لاغر می شود بهمین دلیل اگر مرتب خودتان را لاغر کنید، ممکن است چربی ناحیه بالای لب هاي‌ واژن و خود ناحیه تناسلی برنگردد.

 

ورزش کگل برای مراقب از عضلات برای داشتن واژن تنگ

احتمالا میلیونها بار درباره محاسن ورزش کگل خوانده اید. هرچه واژن تنگ تر باشد، رابطه جنسی لذت بخش تر خواهد بود. اما این احتمال وجوددارد که دراین زمینه اشتباه کنید. زنان این عضلات رابه اندازه کافی نگه نمی دارند. گفته می شود بهتر است عضلات کف لگن تان را برای 5 ثانیه نگهدارید و رها کنید و اینکار را 100 بار و سه بار در روز انجام دهید. اگر به نظرتان زیاد است می توانید بخشی از ان را هنگام رابطه جنسی انجام دهید.

 

ورزش برای تقویت ماهیچه هاي‌ واژن

 

روش های خانگی برای زیباسازی و تنگ کردن واژن (تنگ کردن مهبل)

 

استفاده از توپ سوییسی برای تقویت ماهیچه هاي‌ واژن

برای تمرین بیشتر ماهیچه هاي‌ واژن بهتر است 15 دقیقه در روز روی توپ هاي‌ سوئیسی بنشینید. اینکار بدون انجام فشار تنها نیروهای ماهیچه هاي‌ کف لگن را منقبض می کند. شاید بنظر برسد اتفاقی نیفتاده است اما این یک راه بسیار کارآمد برای حفظ کف لگن است.

 

فایده رابطه جنسی بر زیبایی واژن

تحلیل رفتن واژن و شل شدن لب ها، در هر صورت برای واژن اتفاق میوفتد بنابر این اگر واژن را تحریک نکنید و جریان خون رابه این منطقه افزایش ندهید، بافت و عضلات این ناحیه تغییر می کند.

 

ایجاد جریان خون در ناحیه تناسلی با برقرار کردن رابطه جنسی، برای شاداب نگاه داشتن واژن بسیار مهم است، مراقب باشید که با افزایش سن از تحریک و فعالیت جنسی غافل نشوید.

 

علاوه بر این اگر نگران بارداری نباشید، مایع منی تخلیه شده در داخل واژن خود اثر ضد پیری برای مخاط واژن دارد و این بدلیل هورمون ها، اسیدهای چرب و ترکیبات ضد التهابی است.

 

پرهیز از دوچرخه سواری طولانی و فشار بر واژن

با توجه به آناتومی بدن بانوان، اصطکاک مداوم ناحیه تناسلی زنان با نشیمنگاه دوچرخه، می تواند باعث فشار بر واژن و همچنین کشش لب ها شود، بخصوص اگر لب هاي‌ بیرون واژن، بطور طبیعی بزرگ باشند.

 

روش های خانگی برای زیباسازی و تنگ کردن واژن (تنگ کردن مهبل)

نحوه‌ی تنگ کردن واژن به طور طبیعی – عادت‌های خوب:

چند عادت خوب وجوددارد که می تواند بشما کمک کند تا واژنی سالم داشته باشید.

 

۱. یک رژیم غذایی سالم داشته باشید.

یکی از بهترین راه‌هاي‌ تنگ کردن واژن، داشتن رژیم غذایی است که به تقویت دیافراگم لگنی کمک می کند. بر طبق یک مطالعه، شما باید غذا هاي غنی از استروژن مانند شنبلیله، انار، دانه‌ي کنجد، دانه‌ي سویا و همچنین محصولات ان؛ هویج، گندم پوست‌کنده و سیب مصرف کنید.

 

علاوه بر این، خاطرجمعی حاصل کنید که کربوهیدرات‌هاي‌ غلات کامل ارگانیک و پروتئین حیوانی بدون چربی رابه میزان بیش‌تری مصرف می کنید.

 

۲. روش‌های بهداشتی

یکیدیگر از روش‌هاي‌ موثر برای تنگ کردن واژن استفاده از متدهای بهداشتی روزانه است. بعنوان مثال، هنگامیکه حمام می کنید، بهتر است خودتان را بادقت تمیز کنید. شما می توانید از یک پاک‌کننده‌ي نرم برای تمیز کردن و آبکشی واژن‌تان استفاده کنید. عده اي از محصولات مانند صابون‌هاي‌ گیاهی وجوددارد که می توانید هنگام حمام استفاده کنید.

 

یادتان باشد محصولاتی را انتخاب کنید که برای واژن شل توصیه میشوند. مظابق با مطالعه‌اي در مورد درمان‌هاي‌ طبیعی برای مهار روند شل شدن واژن، می توانید از صابون‌هاي‌ گیاهی استفاده کنید بدون اینکه در مورد احتمال بروز عوارض جانبی نگرانی داشته باشید. استفاده از صابون گیاهی به غیر از اینکه به سفت شدن واژن شل کمک می کند، میتواند در از بین بردن بوی واژن و همچنین مشکل ترشح بیش از حد از واژن و التیام کشسانی عضلات این ناحیه موثر باشد.

 

بنظر میرسد که انجام اینکار خیلی آسان باشد اما در حقیقت تعداد زیادی از آدم‌ها اینکار را انجام نمی دهند. واقعیت این است که واژن به خودی خود و بدون استفاده از مواد شوینده تمیز است.

 

خاطرجمعی حاصل کنید که از آب ولرم برای شستن منطقه‌ي واژن استفاده کنید. اگر صابون در داخل واژن باقی بماند، می تواند پوست را تحریک کند.

 

علاوه بر این، هنگامیکه شما در دوره‌ي قاعدگی به سر میبرید، بسیار مهم است که بهداشت رابه خوبی رعایت کنید. همچنین، بهتر است که ناحیه‌ي واژن را از جلو به عقب تمیز کنید.

 

۳. کرم‌های گیاهی

پس از تمیز کردن خود، از کرم‌هاي‌ گیاهی برای بازیابی حالت کشسانی عضلات واژن استفاده کنید. شما باید از دکتر‌تان بخواهید تا بشما در پیدا کردن مناسب‌ترین کرم برای ناحیه‌ي واژن کمک کند. از ژل، آب و روان‌کننده‌ها استفاده کنید تا کمک کنید که حرکت ان نرم و آسان باشد.

 

در واقع، استفاده از ژل یک راه‌حل مناسب برای رفع شل شدن واژن است. این ماده می تواند سبب صرفه‌جویی در زمان‌تان شود و هیچ آسیبی هم بشما نمی رساند.

 

۴. هنگام داشتن رابطه‌ی جنسی، پاهای‌تان را به یکدیگر نزدیک نگه دارید.

این یکی هم نکته‌ي مفیدی برای تنگ کردن واژن بطور طبیعی است که باید بدانید و برای همیشه ان را دنبال نمایید. شما باید این نکته را هنگام انجام رابطه‌ي جنسی رعایت کنید. سعی کنید در هنگام انجام رابطه پاهای‌تان را نزدیک به هم نگه دارید.

 

۵. یادتان باشد که همیشه لباس زیر پنبه‌ای بپوشید.

زمانی که پای تنگ کردن واژن با استفاده از راهکارهای طبیعی به میان می آید، پوشیدن لباس زیر پنبه‌اي می تواند گزینه‌ي خوبی برای شما باشد.ظ

 

لباس زیر پنبه‌اي میتواند سریع خشک شود، بنابر این سبب میشود که هوا به اسانی جریان داشته باشد. پوشیدن لباس زیر پنبه‌اي می تواند از باکتری‌هاي‌ ناسالم که باعث عفونت میشوند پیشگیري کند. بنابر این، یادتان باشد که همیشه لباس زیرهای تولید شده با پارچه‌هاي‌ سبک که اجازه میدهد منطقه واژن به خوبی نفس بکشد.

 

۶. از اسپری‌های شیمیایی استفاده نکنید.

این مورد هم در واقع روشی طبیعی برای تنگ کردن واژن در خانه است، در صورتی که به دنبال تنگ کردن واژن بطور موثر هستید. اسپری‌هاي‌ شیمیایی میتوانند برای خوشبو شدن واژن استفاده شود، اما ممکن است عوارض جانبی ناخواسته نیز ایجاد کنند. اسپری‌هاي‌ شیمیایی در هنگام اینکه منطقه‌ي واژن را تمیز نگه می‌دارند، میتوانند تمام باکتری‌هاي‌ مفید را از بین ببرند.

 

بنابر این، از مصرف اسپری‌ها یا کرم‌هاي‌ شیمیایی پرهیز کنید، و بجای انها محصولات طبیعی و بدون مواد شیمیایی را انتخاب کنید. همچنین، می توانید اسپری خودرا با مخلوط کردن چند قطره روغن خوشبو مانند روغن خوشبو گل رز، روغن اسطوخودوس و غیره تهیه کنید. پس از دوش گرفتن از اسپری خود استفاده کنید و قبل از اینکه لباس بپوشید، دقت کنید که پوست‌‌ این ناحیه خشک باشد.

 

۷. استفاده از ویتامین E:

با توجه به تحقیقاتی که در مورد مزایای ویتامین E صورت گرفته‌است، این ویتامین یکی از بهترین ویتامین‌ها مفید برای عملکرد مناسب اندام‌هاي‌ داخل بدن است. ویتامین E بعنوان یک درمان خوب برای عده اي از بیماری‌ها از جمله دیابت و فشار خون بالا در دوران بارداری توصیه میشود. با این حال، تعداد زیادی از زنان این واقعیت را نمی دانند که ویتامین E مرطوب‌کننده‌اي برای درمان آسان و موثر خشکی واژن است. علاوه بر این، ویتامین E اگر به درستی استفاده شود، بشما کمک میکند که دیواره‌هاي‌ واژن را سالم‌تر و قوی تر کنید.

 

برای استفاده از ویتامین E در منطقه‌ي واژن مراحل زیر را انجام دهید:

– سطح بیرونی کپسول ویتامین E را بررسی کنید تا مطمئن شوید که خط و خش یا تیزی روی ان وجود ندارد. همچنین مطمئن شوید که ناخن‌هاي‌‌تان تیز نیست.

– سپس در حالی‌که ایستاده‌اید یا دراز کشیده‌اید، به آرامی کپسول ویتامین E را داخل واژن خود قرار دهید.

– نیازی نیست که کپسول ویتامین E را سوراخ کنید یا برش بدهید زیرا pH واژن شما بطور طبیعی می تواند این روغن را جذب کند.

 

در واقع، استفاده از ویتامین E یکی از موثرترین راه‌ها برای تنگ کردن واژن و درمان مشکلات واژن بطور طبیعی است که زنان نباید ان را نادیده بگیرند.

 

۸. ژل وی‌-تایت «V-Tight»

روش دیگر برای تنگ کردن واژن که باید یاد بگیرید استفاده از ژل V-Tight است، یک کرم طبیعی که می تواند به سفت شدن و تقویت عضلات کف لگن کمک کند.

 

یک مطالعه که در مورد چگونگی استفاده از ژل V-Tight صورت گرفت، نشان داد که این ژل حاوی مواد طبیعی ارگانیک است که ثابت شده سفتی واژن را حفظ می کند و عضلات ان را تقویت میکند. به سادگی، ژل را بر روی نوک انگشتان‌تان قرار دهید و سپس ان را روی دیواره‌ي واژن پخش کنید. چند دقیقه ماساژ بدهید و خیلی زود تنگ شدن واژن را احساس خواهید کرد.

 

این ژل کاملا بی‌خطر است، اما ممکن است باعث کم‌ترین عوارض جانبی شود. با این حال، از ان‌جاییکه مواد تشکیل‌دهنده‌ي ژل‌هاي‌ سفت‌کننده ممکن است واکنش‌هاي‌ آلرژیک ایجاد کنند، قبل از استفاده از ان با یک فرد حرفه‌اي مشورت کنید. این ژل مخصوصا در صورتی که در ترکیب با روش‌هاي‌ دیگر استفاده شود، موثر است.

 

۹. داروهای گیاهی

استفاده از گیاهان دارویی میتواند بشما کمک کند که ماهیچه‌هاي‌ واژن رابه طور طبیعی سفت کنید. بعضی از گیاهان دارویی را در آب بجوشانید و سپس محلول حاصل رابه مدت طولانی تا زمانی که تاثیر خودرا می گذراند، هرروز روی واژن بمالید. به یاد داشته باشید که استفاده از داروی باکیفیت کلید کار است. در واقع، این یکی از بهترین نکات در مورد تنگ کردن واژن است که شما باید بدانید و برای همیشه از ان استفاده کنید.

 

روش های خانگی برای زیباسازی و تنگ کردن واژن (تنگ کردن مهبل)

پ.  تمرینات ورزشی برای تنگ کردن واژن:

 

۱. تمرینات یوگا

یکی از روش‌هاي‌ موثر برای تنگ کردن واژن انجام تمرینات یوگا است. حرکات آرام در یوگا می توانند بشما کمک کنند که دیواره‌ي مهبل، عضلات لگن و تمام عضلات بدن را تقویت کنید. خیلی آسان این تمرین ساده را در خانه انجام دهید.

 

بعنوان مثال، انجام تمرین leg ups ساده است و برای سلامت جنسی بسیار مناسب است. برای انجام این تمرین لازم است که به پشت دراز بکشید پاها را صاف بالا بگیرید.

 

مانع خم شدن پاها شوید و سعی کنید پاهای خودرا هنگام بالا بردن و پایین آوردن کاملا صاف نگه دارید. برای رسیدن به بهترین نتایج، این تمرین را هرروز به مدت ۱۰ دقیقه، و دستکم ۵ بار در روز انجام دهید و انجام ان را چند هفته یا چند ماه ادامه بدهید. با این حال، اگر شما این روش رابا سایر روش‌ها برای تنگ کردن واژن ترکیب کنید، میتوانید سریع‌تر به نتیجه برسید.

 

۲. تمرین ساده‌ی تنگ کردن واژن

دراین‌جا چند مرحله را برای انجام تمرینی ساده جهت سفت کردن مهبل در خانه میبینید:

– چندین ثانیه نفس‌تان را نگه دارید و سپس سعی کنید عضلات واژن خودرا منقبض کنید و سپس ان را آزاد کنید.
– این تمرین ساده برای تنگ کردن واژن را ۱۰ بار در روز انجام دهید.

شما می توانید این ورزش را در هر کجا و هر زمانی انجام دهید، اگر می خواهید واژن شل شده‌تان را تنگ کنید.

 

۳. تمرین کگل

راه دیگر برای تنگ کردن مهبل در خانه، تمرین کگل است. با استفاده از این تمرین قادر خواهید بود که عضلات داخلی لگن را فشرده کنید. انجام کگل بسیار ساده است، به زمانی که موقع ادرار کردن ناگهان مانع جریان یافتن ادرار می شوید و ان را لحظه‌اي متوقف میکنید فکر کنید. این تمرین را برای ۱۰ ثانیه انجام دهید و سپس حدود ۱۰ ثانیه ناحیه‌ي واژن را شل کنید. سعی کنید این تمرین را چند بار درحدود ۵ دقیقه تکرار کنید. بهتر است کگل را ۴ بار در روز انجام دهید تا بهترین فایده‌ي ممکن را ببرید.

 

عده اي از موقعیت‌هاي‌ قرارگیری بدن برای انجام این تمرین عبارتند از:

– روی صندلی بنشینید به طوری‌كه پاها را صاف جلو گذاشته‌اید.
– روی زمین دراز بکشید در حالیکه زیر زانوها بالش گذاشته‌اید و زانوها خم هستند.
– بایستید و زانوها را خم کنید.

درنظر داشته باشید که قبل از انجام این تمرین باید ادرار کنید. همچنین، میتوانید فقط عضلات لگن «نه عضلات دیگر» را منقبض کنید. آرام نفس کشیدن هم بسیار مهم است. اگر میخواهید واژن را در خانه سفت کنید، این تمرین را الان انجام دهید.

 

۴. اسکات

تمرین اسکات نیز تمرین خوبی برای تنگ کردن مهبل است. با انجام تمرین اسکات، میتوانید بطور طبیعی واژن خودرا تنگ کنید. اسکات یکی از تمرینات رایج است که تعداد زیادی از آدم‌ها در جهان ان رابه نادرست انجام میدهند. برای انجام درست این تمرین، مراحل زیر را انجام دهید:

 

– پاها را بیش‌تر از عرض باسن باز کنید. انگشتان را در در زاویه‌ي حدودا ۳۰ درجه قرار دهید.
– باسن‌تان را طوری عقب بدهید که انگار می خواهید روی یک نیمکت بنشینید.
– دوباره به حالت ایستاده برگردید. فقط یادتان باشد که در هنگام برگشتن به حالت ایستاده فشار باید روی پاشنه‌ي پا باشد زیرا اینکار به پیش گیری از بلند شدن بر روی انگشتان پا کمک می کند.

 

در واقع، انجام اسکات به تقویت نشیمنگاه و التیام عضلات واژن کمک می کند، باعث تنگ‌تر شدن و قویتر شدن این عضلات میشود. اسکات همچنین‌ یک تمرین ترکیبی است که مزایای زیادی را برای کل بدن به ارمغان می‌آورد.

 

۵. کشش لگن

تمرین دیگر برای تنگ کردن واژن در خانه، کشش لگن است. تمرینات کششی لگن برای عضلات کف لگن طراحی شده‌اند و میتوانند از بروز شل شدگی در ناحیه‌ي لگن پیش گیری کنند. برای انجام این تمرین، شما باید یک صندلی داشته باشید.

 

روش انجام این تمرین:

– روی صندلی بنشینید به طوری‌كه پاهای‌تان جدا از هم هستند.
– دست‌ها را روی زانو قرار دهید به طوری‌كه آرنج بیرون باشد.
– رو به جلو خم شوید، آرنج را خم کنید و سپس وزن قسمت فوقانی بدن را بر روی ران خود قرار دهید.
– سپس، بازوها را باز کنید، قفسه‌ي سینه را بالا ببرید و قسمت جلویی لگن را بالا نگه دارید در حالی‌که قسمت عقبی پایین است.

 

در واقع، این تمرین در تقویت کردن عضلات حمایت‌کننده از لگن موثر خواهد بود. ادامه‌ي این مقاله را در مورد راه‌هاي‌ طبیعی سفت کردن واژن در خانه بخوانید و سپس سعی کنید از یک یا چند مورد از آن ها برای همیشه استفاده کنید!

 

۶. توپک بن وا

روش دیگر برای تقویت کردن دیواره‌هاي‌ واژن در خانه استفاده از توپک بن وا است. استفاده از این توپک بسیار محبوب است زیرا میتوان ان را در خانه انجام داد. هر توپک دارای وزن است، بنابر این هنگامیکه داخل واژن فرو میرود، باید از عضلات لگن برای نگه داشتن انها استفاده کنید.

 

هنگامیکه توپ را وارد واژن میکنید، پاها و همچنین عضلات داخلی را منقبض میکنید تا توپ‌ها را همان جا نگه دارید. و توپ کمی در داخل مهبل «واژن» رو به پایین فشار وارد میکند، و ان را تنگ‌تر می کند. با گذشت زمان، روی این عضلات بازرسی کامل خواهید داشت و متوجه تفاوت ایجاد شده در استحکام و تنگی واژن خواهید شد.

 

۷. واژینال کونز

این وسیله نیز برای تقویت دیواره‌هاي‌ واژینال و تنگ کردن واژن بطور طبیعی بسیار ایده‌آل است. واژینال کونز با ابعاد و وزن‌هاي‌ مختلف تولید میشود. برای رسیدن به بهترین نتیجه، باید این تمرین را دو بار در روز و هر بار درحدود ۱۵ دقیقه انجام دهید. این تمرین شامل سر دادن یک مخروط در داخل واژن است به این ترتیب که از سبک‌ترین مخروط که به اسانی می توانید ان را در داخل بدن نگه دارید شروع می شود و با وارد کردن مخروط سنگین‌تر در زمانی که عضلات لگن محکم هستند، ‌ادامه می یابد.

 

در واقع، این روش، طبیعی است و همچنین یک روش ساده است که تلاش کمی نیاز دارد اما نتایجی عالی به بار می‌آورد. بنابر این، در صورتی که میخواهید شل شدگی واژن را در خانه درمان کنید، انجام این روش را مدنظر داشته باشید.

 

روش های خانگی برای زیباسازی و تنگ کردن واژن (تنگ کردن مهبل)

د.  درمان‌های خانگی

به منظور قوی نگه داشتن عضلات واژن، می توانید با استفاده از یکی یا چند مورد از درمان‌هاي‌ خانگی زیر، واژن شل را سفت کنید:

 

۱. پروتئین ارگانیک

برای داشتن عضلات قوی و سالم واژن، باید مقدار زیادی پروتئین ارگانیک مصرف کنید، به ویژه پروتئین‌هایي که برای عضلات مفید هستند، میوه‌هاي‌ ارگانیک و سبزیجات. درحال‌حاضر، ما اغلب به میزان زیادی فست فود مصرف میکنیم که کربوهیدرات زیادی دارند، اما مواد مغذی کمی در انها یافت میشود.

 

بنابر این، سعی کنید از این به بعد غذا هاي ارگانیک مصرف کنید. بعنوان یک توصیه بشما باید بگوییم که برای اینکه عضلات نیرومند بسازید، گوشت گاو عالی است.

 

در حقیقت، این واقعا یک نکته‌ي خوب برای تنگ کردن واژن در خانه است، به طوریکه شما باید سعی کنید پروتئین ارگانیک بیش‌تری را در رژیم غذایی روزانه‌تان اضافه کنید.

 

۲. میوه‌ها

تعداد زیادی از میوه‌هاي‌ تازه مانند آناناس، توت‌فرنگی و غیره می توانند بشما کمک کند بوی بد مایعاتی که از مهبل «واژن» می آید برطرف کنید. در واقع، میوه‌هاي‌ تازه می توانند بشما کمک کنند تا واژن سالمی داشته باشید. علاوه بر این، میوه‌ها همچنین دارای آب فراوانی هستند که کمک می کند بدن‌تان در شکل خوبی باشد. در حقیقت مصرف میوه‌ها به میزان بیش‌تر نیز از بهترین نکات برای تنگ کردن واژن در خانه است که باید برای همیشه ان رابه کار ببندید.

 

۳. ژل آلوئه‌ورا

استفاده از ژل آلوئه‌ورا بعنوان یکی از بهترین راه‌هاي‌ تنگ کردن واژن در خانه شناخته شده‌است. برای استفاده از این دارو، میتوانید برگ آلوئه‌ورا را بردارید و ژل داخل ان را خارج کنید و سپس ان را در داخل عضلات واژن خود استعمال کنید.

 

برای رسیدن به بهترین نتایج ممکن، این روش را چند بار در روز تکرار کنید. استفاده از ژل آلوئه‌ورا می تواند به کاهش پرولاپس واژن کمک کند.

 

۴. انگور فرنگی هندی یا آمله

انگور فرنگی هندی بعنوان یکی از موثرترین درمان‌ها برای محکم کردن دیواره‌هاي‌ واژن شناخته شده‌است. ۱۰ تا ۱۲ انگور فرنگی را در آب ساده بجوشانید تا یک جوشانده‌ي مات حاصل شود. سپس، ان را داخل یک بطری بریزید ودر یک مکان خنک نگه‌داری کنید.

 

قبل از اینکه حمام کنید، این مخلوط را روی ناحیه‌ي واژن استعمال کنید. شما باید این روش درمانی رابه طور روزانه انجام دهید تا انعطاف‌پذیری عضلات واژن را افزایش دهید.

 

در واقع، انگور فرنگی یکی از بهترین ماده‌ها برای تنگ کردن واژن بطور طبیعی است که باید بدانید و سپس سعی کنید یه میزان بیش‌تری انگور فرنگی هندی به رژیم غذایی روزانه‌تان اضافه کنید.

 

۵. گیاه دارویی توت مار

گیاه دارویی توت مار یکیدیگر از داروهای عالی برای تنگ کردن واژن در خانه است که نباید ان را نادیده بگیرید، این گیاه دارویی برای رفع مشکل شل شدن واژن موثر است.

 

توت مار حاوی فیتواستروژن‌هایي است که میتوانند نقش مهمی در حمایت از عضلات واژن برای قوی تر شدن دارند. عصاره‌ي گیاه توت مار را خارج کنید و سپس ان را در منطقه‌ي واژن خود بطور روزانه استعمال کنید. این روش برای زنان بالای ۴۰ سال توصیه میشود.

 

۶. پیوراریا میریفیکا

اگر چه این گیاه به خاطر تاثیر زیادی که روی بزرگ شدن پستان دارد شناخته شده‌است، اما می تواند برای واژن نیز مفید باشد. عصاره‌ي این گیاه دارای فیتواستروژن‌هایي است که می توانند روند بازسازی بافت را در ناحیه‌ي لگن و ناحیه‌ي تناسلی افزایش دهند. ان را دراین مناطق استعمال کنید تا دیواره‌هاي‌ واژن قوی تر شوند.

 

آیا دوست دارید روش‌هاي‌ موثر دیگری را برای تنگ کردن واژن در خانه یاد بگیرید؟ ادامه‌ي این مطلب را بخوانید و سپس سعی کنید یک یا چند مورد از این درمان‌هاي‌ طبیعی را برای همیشه دنبال نمایید.

 

۷.  ماست

یکیدیگر از بهترین نکات درمانی برای تنگ کردن واژن بطور طبیعی که تمایل داریم دراین مقاله هنوان کنیم و دوست داریم همه ی‌ي خوانندگان‌مان بدانند، ‌مصرف ماست به میزان فراوان است.

 

چنین تاثیری به این دلیل است که ماست دارای باکتری‌هاي‌ خوب لازم برای واژن است که کمک‌تان میکنند سالم و سلامت بمانید. علاوه بر این، مصرف ماست به صورت روزانه یک راه عالی برای جلوگیري از عفونت‌ها و و درمان آن ها است.

 

۸. گیاه دارویی کورکوما کومسا

کورکوما کومسا یک گیاه گلدار است که اثر شگفت‌انگیزی بر روی واژن دارد. استفاده‌ي منظم از کورکوما کومسا میتواند به پیشگیري از پرولاپس دیوار‌ه‌ي واژن کمک کند. تمام کاری که باید انجام بدهید این است که آب ریشه‌ي کورکوما کومسا را بگیرید و سپس ان را در ناحیه‌ي تناسلی استفاده کنید ودر عرض یک ماه می توانید شاهد بهبودی باشید.

 

در واقع، این گیاه یکی از داروهای نیرومند برای تنگ کردن واژن در خانه است که نباید ان را نادیده بگیرید، بلکه باید ان را برای رفع مشکل شل شدن واژن امتحان کنید.

 

۹. گیاه دارویی مازو

هنگامیکه پای تنگ کردن واژن بطور طبیعی ودر خانه به میان می آید، نباید مازو را نادیده بگیرید. مازو یک گیاه تایلندی است که می تواند بدلیل تاثیری که برای تنگ کردن واژن دارد، مورد استفاده قرار گیرد. این داروی گیاهی حاوی تانن‌ها، فیتواستروژن‌ها و همچنین خواص قابض است که تاثیر شگفت‌انگیزی روی عضلات واژن دارند و آن ها را قوی تر و انعطاف‌پذیرتر میکنند.

 

عصاره‌ي مازو را می توانید بطور مستقیم در منطقه‌ي واژن استعمال کنید. برای رسیدن به بهترین نتایج ممکن، هرروز قبل از اینکه حمام کنید، عصاره‌ي مازو را در ناحیه‌ي واژن استعمال کنید.

 

۱۰. فندق افسونگر

یکیدیگر از نکات موثر برای تنگ کردن واژن، که باید بدانید و سپس ان را برای همیشه امتحان کنید، استفاده از گیاه دارویی فندق افسونگر است. پوست فندق افسونگر بعنوان یک درمان مؤثر برای مشکل شل شدن ناحیه‌ي واژن به شمار میرود. برای استفاده از این روش، پوست خشک شده‌ي این گیاه را باید خرد و تبدیل به پودر کنید.

 

سپس، ان رابا آب مخلوط کنید تا یک محلول گیاهی آماده شود. شما باید از این محلول برای شستن ناحیه‌ي تناسلی خود دستکم یکبار در هفته استفاده کنید. فندق افسونگر بعنوان یک قابض نیرومند در بازگرداندن تنگی دیواره‌ي واژن بسیار موثر است.

 

۱۱. سیر

آخرین مورد از این لیست، نکته‌ي بسیار مهمی برای تنگ کردن واژن در خانه است که باید بدانید و سپس برای همیشه از ان استفاده کنید. سیر میتواند در درمان عده اي از عفونت‌هاي‌ ناشی از قارچ و و پیشگیری از وقوع انها موثر باشد.

 

مصرف سیر به صورت پخته یا خام چند بار در هفته یک راه خوب برای قوی و سالم نگه داشتن منطقه‌ي واژن است. سیر همچنین به از بین بردن بوی بد در ناحیه‌ي واژن کمک می کند. بطور خلاصه، استفاده از سیر همچنین روش خوبی برای تنگ کردن واژن در خانه است که هیچ زنی نباید نادیده بگیرد، بلکه باید برای همیشه از ان استفاده کند!

 

برچسب‌ها: