بروزرسانی : 13 اردیبهشت 1403

دلیل بوی بد واژن از نظر خوراکی ها

دلیل بوی بد واژن از نظر خوراکی ها

خوردن این غذاها واژن شما را بد بو می کند 

 راضی نبودن مردان از ارتباط جنسی به دلیل بوی بد واژن بانوان می تواند در رابطه جنسی زناشویی لطمه بزند .ولی این مشکل قابل حل است با مادر سایت تالاب باشید با بهترین ها علت بدبویی واژن و راه رفع بدبویی واژن را در این مطلب تالاب بیان خواهیم کرد.  واژن بدبو به دلیل خوردن برخی خوراکی ها و مواد غذایی به وجود می آید و بهتر است خانم ها اگر از بدبویی واژن رنج میبرند از خوردن این مواد غذایی پرهیز کنند.

خانمها همیشه دغدغه زیبایی و نظافت خود را دارند . به گزارش سایت تالاب یکی از بزرگترین دغدغه های زنان بهداشت واژن است .بهداشت واژن خانم ها یکی از مهمترین مواردی است که حتی با هزینه های بالا هم باید به آن اهمیت بدهند زیرا هم برای سلامتی و هم برای داشتن رابطه جنسی خوب بسیار تاثیر گذار است.

برخی از آقایان از بوی بد واژن خانم ها شاکی هستند خانم های محترم بدانید خوردن این غذاها واژن شما را به علت علمی که در زیر به آن اشاره می شود بد بو می کند .

دلیل بوی بد واژن از نظر خوراکی ها

خوردن این غذاها واژن شما را بد بو می کند

به گزارش تالاب، دکتر آزیتا صفارزاده‌کرمانی، متخصص زنان و زایمان این گونه بیان می کند:

پاکیزگی و زیبایی اندام تناسلی در بین خانم ها از اهمیت خاصی برخوردار است و خانم‌ها نسبت به بوی نامطبوع آن حس خوبی ندارند. و این درحالی است که مصرف برخی غذاها می‌تواند بر بوی بدن تاثیرگذار باشد و ph واژن و بوی آن را تغییر دهد.

مواد غذایی که واژن را بدبو می کنند:

-پیاز
-سیر
-لبنیات
-گوشت قرمز
-ادویه‌ زیاد
-الکل

این مواد می‌توانند ph واژن را برهم بزنند و منجر به بوی نامطبوع در واژن شوند.

البته این مساله جای نگرانی نداشته چراکه برای دوره‌ای کوتاه‌ مدت واژن دچار این مشکل می شود.

مواد غذایی که در سلامت واژن تاثیرگذارند:

مصرف برخی موادغذایی در سلامت واژن تاثیرگذار است. مصرف غلات کامل و همچنین میوه و سبزی‌ها به مقدار زیاد نقش موثری در حفظ سلامت واژن دارد و باعث ایجاد تعادل اسیدی در این ناحیه از بدن می‌شود.

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت