نکات مهم رابطه زناشویی زن و مرد + رسیدن به ارگاسم در رابطه جنسی

نکات مهم رابطه زناشویی زن و مرد + رسیدن به ارگاسم در رابطه جنسی

نکات مهم رابطه زناشویی زن و مرد

داشتن یک رابطه گرم زناشویی برای زندگی آرامش بخش لازم است . پس این مطلب را جهت آموزش های بعد از ازدواج بخوانید و در زندگی زناشویی با همسر خود حتما رعایت کنید تا دچار مشکلات جنسی نشوید.

 

چطور می توانیم رابطه جنسی خوبی داشته باشیم؟

انچه که دراین مقاله عنوان می‌کنیم قانون نیست. قانون گذاشتن برای رابطه جنسی غیرممکن است انچه که مهم است این است که کاری که میکنید احساس خوبی بشما بدهد.

 

و این احساس خوب باید بعد از رابطه جنسی هم باقی بماند به هیچ عنوان نباید بعد از رابطه جنسی مضطرب و نگران شوید که مبادا همسرتان باردار شود یا دچار بیماری شوید. بهمین دلیل، برنامه ریزی برای پیشگیري از بارداری و رابطه جنسی ایمن باید مد نظرتان باشد.

چه زمان باید رابطه جنسی داشته باشیم؟

زمان رابطه جنسی اهمیت چندانی ندارد. انچه مهم است این است که این زمان، زمانی باشد که هر دو نفر شما احساس اسانی کنید. خیلی از زوجین دوست دارند با سپیده صبح رابطه جنسی برقرار کنند، خیلی ها عصرها را ترجیح میدهند و بعضی دیگر تاریکی شب را.

 

مهمتر از زمان رابطه جنسی، زمانی است که می‌خواهید باهم بگذرانید. برای نخستین رابطه جنسی زمان زیادی را اختصاص دهید. روزهای تعطیل طبق معمولً بهتر است، می‌توانید کل روز را، حتی ساعت خواب را، صرف ان کنید.

 

آیا قبل از رابطه جنسی باید چیزی بخوریم یا بنوشیم؟

از خوردن غذای سنگین قبل از رابطه جنسی خودداری کنید چون خواب آلودتان می‌کند. غذای سبک بخورید، مشروب نخورید. الکل نعوظ را دشوار میکند.

 

کجا باید رابطه جنسی انجام دهیم؟

این که کجا رابطه جنسی انجام دهید تصمیم خیلی مهمی است. پیدا کردن جاییکه هر دوی شما بتوانید حداقل تا 48 ساعت آینده تنها باشید خیلی سخت است. اما ارزشش را دارد.تخت خواب بهترین محل برای عشق بازی است. اتاق خواب همه ی شرایط لازم برای داشتن یک رابطه جنسی فوق العاده را دارد: گرما، اسانی، فضای کافی و دستشويي. می‌توانید باهم دوش بگیرید.

 

چه چیزهایی باید همراه داشته باشیم؟

هر چه که برای راحتیتان لازم است رابا خود داشته باشید. کاندوم، بالشت مورد علاقتان یا حوله حمام.

 

آیا هر دوی ما باید در یک زمان ارضاء شویم؟

نگران هم زمان کردن ارگاسم ها نباشید. خیلی از خانم ها تازمانیکه تجربه کافی پیدا نکنند، در طول رابطه جنسی ارگاسم نمیشوند. خیلی بعید است که در نخستین رابطه جنسی بتوانید هر دو باهم ارضاء شوید. پس سعی کنید که خوش بگذرانید و حتما به هم دیگر بگویید که چه چیز برایتان لذت بخش است و به ارضاء شدنتان کمک میکند.

 

اول باید چه کار کنم؟

نباید از همسرتان انتظار داشته باشید که در نخستین جلسه بداند که چه چیز بشما لذت می‌دهد. این شما هستید که باید به او بگویید، دست های‌ وی را بگیرید و ان را جایی قرار دهید که راضیتان میکند. اصلاً خجالت نکشید و به او بگویید که دوست دارید چطور بدن‌تان را لمس کند. اگر دفعه اول شریک جنسیتان باشد، احتمالاً اضطراب و استرس زیادی خواهد داشت و آلت تناسلیش خوب واکنش نخواهد داد. برای تحریک دوباره ان به صبر، آرامش و درک نیاز دارید. بهمین خاطر است که گفتیم باید زمان زیادی را برای نخستین رابطه جنسی خود اختصاص دهید.

 

آیا دردناک خواهد بود؟

احتمالاً داستان های‌ زیادی درمورد درد از دست دادن باکرگی شنیده اید. برای بعضی از خانم ها واقعاً دردناک است اما اگر طرفتان کارش را درست انجام دهد درد زیادی نخواهید داشت. از روغن استفاده کنید و به همسرتان زمان دهید. خودتان بگویید که چه زمان برایتان لذت بخش است و کی دردتان می‌گیرد.

 

رابطه جنسی را در چه حالتی باید انجام دهیم؟

خیلی از خانم ها دوست دارند رابطه جنسی دفعه اولشان را طوری انجام دهند که خودشان روی مردشان قرار گیرند چون دراین حالت بازرسی بیشتری روی آلت تناسلی مرد دارند.

 

خیلی ها هم دوست دارند که مردشان روی آن ها بخوابد و بازرسی همه ی چیز رابه طرفشان می‌دهند. حالتی را انتخاب کنید که برایتان بهتر ست. فقط یادتان باشد که به او بگویید که عجله نکند و در صورت نیاز از روغن مخصوص استفاده کنید.

 

نکات مهم رابطه زناشویی زن و مرد + رسیدن به ارگاسم در رابطه جنسی

رسیدن به ارگاسم در رابطه جنسی

 

اگر نتوانستم به نعوظ دست پیدا کنم چه؟

شاید خنده دار بنظر برسد اما ممکن است این اتفاق واقعاً بیفتد. نگران نباشید چون کاملاً طبیعی است و همه ی ان تقصیر اضطراب و استرس شماست. یک نفس عمیق بکشید برای مدتی با دستها، لب ها و زبانتان رابطه جنسی انجام دهید. سعی کنید اضطرابتان را فراموش کنید و مطمئناً باشید که آلت جنسیتان واکنش می‌دهد.

 

اگر قبلاً رابطه جنسی نداشته ام باید حتماً به او بگویم؟

خیلی از مردها فکر می‌کنند چون مرد هستند باید مسئولیت رابطه جنسی را برعهده بگیرند و مهم نیست که کدامشان تجربه بیشتری دارد. اگر شما تابه حال رابطه جنسی نداشته اید و طرفتان داشته است، اجازه بدهید که بازرسی همه ی چیز دست او باشد. از اعتراف واقعیت نترسید. اگر خودتان هم نگویید مطمئن باشید که طرفتان خودش متوجه می‌شود که قبلاً رابطه جنسی نداشته اید و خودش همه ی چیز را نشانتان می‌دهد.

 

اگر خیلی زود ارضاء شدم چه؟

اگر خیلی زودتر از زمانی که می‌خواستید ارضاء شدید اشکالی ندارد، کمی عشق بازی کنید، بخوابید و باز دوباره امتحان کنید. بار دوم بسیار ریلکس تر خواهید بود.

 

آیا آلت تناسلیم به اندزه کافی بزرگ است و شکل درستی دارد؟

اندازه آلت جنسی یکی از نگرانی های‌ بسیار متداول آقایون است. سایز متوسط آلت جنسی کمی بیشتر از 13؛ 14 سانت در زمان نعوظ است و این اندازه برای راضی کردن طرفتان کافی است. واژن خانم ها میتواند خیلی آسان خودش رابا اندازه های‌ خیلی بزرگ یا خیلی کوچک آلت جنسی مردها مطابقت دهد و اندازه آلت جنسیتان ارتباطی با ارضاء کردن طرفتان ندارد.

 

یک مسئله مهم دیگر شکل آلت جنسی است. خیلی از مردها نگران میشوند که چرا آلت جنسیشان به سمت پایین یا سمت چپ خم است و تصور می‌کنند چون هیچ وقت هیچ مردی را در فیلم های‌ پرنو با چنین آلت تناسلی ندیده اند، پس مال انها طبیعی نیست. خیلی های‌ دیگر فکر میکنند خم بودن آلت تناسلیشان به سمت پایین رابطه جنسی را برایشان دشوار می‌کند.

 

اما یادتان باشد رابطه جنسی را میتوان در حالات بیشماری انجام داد. واژن زن و آلت جنسی مرد میتوانند به شکل های‌ مختلف باهم جور شوند و هر حالت جدید برای رابطه جنسی لذت های‌ جدیدی رابه شما و طرفتان خواهد داد.

 

به خودتان متكي باشيد

فرقي نمي كند كه همسرتان چقدر دوستتان داشته باشد و بخواهد ارضائتان كند؛ تحريكات و شور جنسي او به هيچ وجه شبيه بشما نيست. به همين دليل غيرمنطقي است اگر انتظار داشته باشيد هر زمان شما تحريك شديد در اختيارتان باشد. بايد ياد بگيريد كه چطور گهگاه نيازهايتان را كنترل كنيد. احتمالاً تصور خواهيد كرد كه عادلانه نيست و مطمئناً عصباني خواهيد شد.

 

البته باید كه زوج ها تا آنجا كه مي توانند در زندگي جنسي خود با همسرشان انرژي لازم را صرف کنند، اما بااينحال بازهم ممكن است زمان هايي وجود داشته باشد كه شما آمادگي رابطه ی جنسي را داشته باشيد در حاليكه همسرتان ندارد.

 

اين مسئله ای كاملاً نرمال و طبيعي است و بايد ان را بپذيريد. هرچه تلاش همسرتان براي فهميدن شما و نيازهايتان بايد بيشتر شود، تلاش شما نيز در درك اين تفاوت ها بايد افزايش يابد.

 

قسمتي از اين درك و پذيرفتن با اتكاي گاه و بيگاه شما به خودتان براي ارضاي ميل جنسيتان نشان داده مي شود. اگر اطمينان داشته باشيد كه همسرتان واقعاً دوستتان دارد و بشما توجه مي كند، انجام اينكار با راحتي بيشتري صورت خواهد گرفت.

نکات مهم رابطه زناشویی زن و مرد + رسیدن به ارگاسم در رابطه جنسی

تنوع، مزه ی زندگي است

احتمالاً زندگي جنسي شما دچار يكنواختي شده است. حتي مهيج ترين فرد در رابطه جنسي هم اگر رابطه جنسي برايش تكرار مكررات شود، از ان دلزده خواهد شد. اگر اين مورد را در رابطه جنسي خودتان با همسرتان هم مشاهده مي كنيد، پس وقتش رسيده كه كمي تنوع وارد اين رابطه كنيد. براي جلوگيري از يكنواختي جنسي، بايد كمي خلاق باشيد.

 

 مكاني جديد انتخاب كنيد :

هميشه يک گوشه خاص براي معاشقه جنسي خود انتخاب نکنيد.

 

لباس زیر های‌ مناسب و جدید بخرید.

 

عطر معطر استفاده کنيد.

 

حتما مسائل بهداشتي و نظافتي را رعايت کنيد : آرايش و زدودن موهاي زائد بسيار مهم است و نشانه اهميت دادن به شريک زندگي خود مي باشد .

 

معمول است که مرد در رابطه جنسي پيش قدم مي شود . بد نيست براي تنوع زن نيز گاهي پيش قدم شود .

 

رفتار تحريک آميز داشته باشيد :

عشوه و ناز زنانه جنسي قبل از نزديکي سبب تحريک شديد مرد مي شود.

 

 با آرامش و مهرباني با او رفتار کنيد :

خشن و عجول نباشيد . سعي کنيد با کلام ؛ نگاه ؛ حرکات و رفتار خود به ارامي همسر را تحريک کنيد . بگذاريد او نشانه های عشق و محبت را در شما ببيند و به ارامي به او نزديک شويد .

 

بوسه قديمي ترین نقطه شناخته شده براي تحريک است که شامل بوسيدن لب ها ؛ صورت ؛ لاله گوش ؛ گردن و يا هر قسمتي ازبدن همسر باشد که پيدا کردن نقطه های حساس تر مدتي طول مي کشد و به نسبت بلوغ و فهم جنسي مرد و زن نقاط مربوطه شناخته مي شود.

 

گفتار های عاشقانه :

تحريک فقط به نوع فيزيکي محدود نمي شود و نوع رواني نيز دارد که بايد به صورت هم زمان استفاده شود صحبت های عاشقانه که هنگام رسیدن زن و شوهر به هم رد و بدل مي شود بسيار پر اهميت است .

 

 لمس و نوازش با حوصله :

سطح داخلي ران « مرد و زن » و لب های فرج « زن » ؛ بيضه و نواحي اطراف ان «مرد» ؛ گرفتن و فشردن کمر « زن و مرد » ؛ کليتوريس زن که تحريک و نوازش ان حکم آلت مرد را دارد.

 

همانند گنجشک آميزش نکنيد و همسر خودرا با آرامش آماده و راضی سازيد . سعي کنيد در اولين مرحله همسر خور را در شرايط نعوظ کامل قرار دهيد .در مردها با تحريک آلت تناسلي و مالش و نوازش ان حالت نعوظ فراهم مي شود « بلند شدن و سفتي آلت تناسلي در مرد را نعوظ مرد گويند » . در خانم ها نعوظ يعني تحريک و سفتي کليتوريس و نوک پستان .

 

فراهم کردن تحريک لازم در همسر :

مرد با فکر و يا درنظر آوردن نقاط شهوت انگيز و يا عوامل رواني نعوظ به او دست داده و اغلب دراين حالت تحريک شده به حساب مي آيد انچه بر زن لازم است تحريک موضعي نيست بلکه تحريک موقعي است و ان زماني است که مرد در حاليکه دخول انجام مي دهد نعوظ وي کاهش مي يابد و دخالت زن با تحريک مرد در حالي که عضلات مهبل را بر روي آلت مرد فشار داده رانها را بهم نزديک مي کند و امکانا با دست ماليدن به پشت مرد در امتداد ستون فقرات وي ؛ نعوظ مرد برگشته و مرد را راضي مي سازد.

 

نکات مهم رابطه زناشویی زن و مرد + رسیدن به ارگاسم در رابطه جنسی

مرد بايد در آغاز رابطه جنسي ذهن و فعاليت خودرا متوجه تحريك و آماده كردن زن نمايد. و البته زن نيز بايد به آماده سازي مردش دراين مرحله توجه داشته باشد.

 

مرد هر چه بيشتر بتواند با مهارت زن را تحريك كند زن در ادامه هر كاري مرد طالب باشد انجام مي‌دهد. اين مسئله براي خانم ها نيز صادق است .

 

زمان دخول بهترين زمان براي سخنان محبت‌آميز است. دراين لحظه از همسر خود قدرداني کنيد و وی را بهترين بناميد که اين خود سبب افزايش روابط زناشويي و استحکام زندگي مي شود.

 

به همسر خود بفهمانيد که رابطه جنسي با او سبب آرامش او مي شود و مي خواهيد با اين عمل عشق و محبت خودرا بيشتر به او ثابت کنيد و هدف فقط ارضاء جنسي-جسمي نيست بلکه روح معنوي شما نيز با اين عمل ارضاء مي شود .

 

بهتر است با همسر خود از قبل هماهنگ كنيد كه اسپرم کجا ريخته شود چرا که اين مطلب سبب آرامش خاطر بيشتر طرفين و تحريک بيشتر مي شود.

 

شوهر نباید زماني كه مطمئن نشده كه زن به اوج لذت و ارضا شدن نزديك شده از ارضاء خود جلوگیري كند. دیدن ارگاسم و ارضاء زن براي مرد بسيار ارزشمند و تحريک کننده است .

 

سعي کنيد اول زن به اوج لذت برسد و مرد با کمي فداکاري و خويشتن داري بعد از زن ارضاء شود . وقتي اول زن ارضاء شود تمايل جنسي مرد بيشتر ميشود و مي تواند براحتي خود رابه اوج لذت برساند ولي وقتي مرد اول ارضاء شود زن وی را ناتوان جسمي مي بيند و تصور بر ان دارد که مردش به او دراين لحظه توجه کمتري دارد و اين مسئله مي تواند باعث تاخير و حتي عدم ارضاء زن شود . به محض شروع ارضا از طرف زن، مرد نيز مي‌تواند خودرا ارضا كند. بهترين شيوه ارضا‌شدن، همزماني ان بين طرفين است.

 

توجه به این نکته مهم است که طبق معمولً مردها پس از ارضاشدن يا مي‌خوابند، يا پشت به زن مي‌كنند. در صورتي كه كاري كه بايد انجام دهند اين است كه شروع به بغل كردن و نوازش زن كنند. و به او آرامش دهند تا استراحت كند.

 

شایسته است كه زن شربتی گوارا تهیه نموده و بعد از پایان ؛ براي همسر خود بیاورد.

 

در آخر بعد از انجام رابطه جنسي بهتر است از همسر خود تشکر كنيد.

 

و…هزاران كار ديگر هست كه مي توانيد براي از ميان بردن يكنواختي موجود در رابطه تان انجام دهيد.

 

اگر همه ی چيز عمل نكرد، صادق ومهربان و قاطع باشيد.

 

زوج های‌ زیادی بوده اند كه بي علاقگی و نارضايتي يكي از زوجين از رابطه جنسی باعث جدايي انها شده است. البته شما هم ممكن است به فكر اينكار بيفتيد. اما بدانيد طلاق يا برقراري رابطه ی جنسي با افرادی غير از همسر تان «خیانت به همسر» ؛ راه حل های مناسبي نيستند.

 

درست است كه عشقبازي با غير مي تواند مشكلتان را حل كند، اما بدانيد كه در طولاني مدت مشكلات بيشتري نيز برايتان ايجاد مي كند و باعث خراب تر شدن ازدواج تان هم مي شود. حتي اگر ازدواجتان هم سالم باقي بماند، درد و رنجي كه همسرتان از عشقبازي شما با كس ديگري متحمل مي شود، بي اندازه است.

 

طلاق هم راه حل خوبي به شمار نمي رود. اگر بجاي پيدا كردن راه حل و برطرف كردن مشكل، از ان فرار كنيد«پاک صورت مسئله»؛ ممکن است زوج ديگري پيدا كنيد كه او نيز از نظر جنسي با شما ناهماهنگ و ناسازگار باشد، و بهتر است از خود بپرسيد اين كار را تا كجا ادامه خواهيد داد؟

 

قبل از اينكه بار و بنديلتان را جمع كنيد و همسرتان را ترك كنيد، ببینید آيا همسر تان از این جریان خبر دارد؟ اطلاع دارد كه شما از رابطه ی جنسيتان با او ناراضي هستيد؟

 

كار ار به دعوا نكشانيد. تقصيرها رابه گردن او نيندازيد، انتقاد نكنيد، فقط خيلي آرام به او در مورد مشکلات تان صحبت کنید بگوييد كه به خاطر اختلافاتی كه در روحيات جنسي شما وجوددارد، مي خواهيد كاري کنید که به التیام رابطه تان منتهی میشود و برای اینکار همکاری بیشتر او کمک میکند و باید برای بهتر شدن ارتباطشان هر دو فعالانه رفتار نمایند و برای این امر باید حتی با کنار گذاشتن خجالت و تعصبات به متخصصین مربوطه مراجعه نمایند.افكار خودرا با او در ميان بگذاريد.

 

اين رابه صورت يك تهديد مطرح نكنيد. فقط ميزان اميدواري خودرا با او در ميان بگذاريد. به او فرصتي دوباره براي اصلاح و سازگار شدن بدهيد، و منتظر نتیجه ی ان شوید.

نکات مهم رابطه زناشویی زن و مرد + رسیدن به ارگاسم در رابطه جنسی

آیا شریک جنسی خوبی خواهم بود؟

یک شریک جنسی خوب بودن بطور خودکار ایجاد نمی‌شود. با انتخاب زمان مناسب، مراقبت و تمرین، مطمئن باشید هر انچه که برای یک شریک جنسی فوق العاده لازم باشد را دارید. نخستین جلسه رابطه جنسی برای هر دوی شما کمی ناشیانه خواهد بود اما آغازی برای فوق العاده ترین زمان های‌ زندگی‌تان خواهد شد.

 

میل جنسی: مقایسه خانم ها و آقایان

متخصصین می‌گویند میل جنسی مردها بیشتر از زنان است اما میل جنسی زن ها سیال تر است.مردها هر زمانی که باشد میتوانند به سمتش بروند اما خانم ها فقط وقتی سمت ان می‌روند که شمعهای معطر درخانه روشن باشد و شوهرشان ظرف های‌ شام را شسته باشد.

 

این کلیشه است که در ذهن همه ی ما وجوددارد، اما آیا واقعیت دارد؟

 

آیا میل جنسی در مردها قوی تر از زنان است؟

بله درست است. تحقیقات بیشماری نشان داده اند که بااینکه میل جنسی آقایون بیشتر از خانم ها نیست اما رک و راست تر است. اما برخلاف آقایون، منبع میل جنسی در خانم ها پیچیده تر است. باور عمومی این است که خانم ها اهمیت بیشتری به رابطه احساسی در میل جنسی می‌دهند اما دیده می‌شود که به شدت تحت تاثیر عوامل اجتماعی و فرهنگی هم قراردارند. پزشک ادوارد لاومن پروفسور جامعه شناسی در دانشگاه شیکاگو میگوید، “میل جنسی در خانم ها شدیداً متاثر از محیط و موقعیت است”.

 

در زیر به هفت الگوی میل جنسی در خانم ها و آقایان که محققان دریافته اند اشاره میکنیم . یادتان باشد که ممکن است کسانی با این الگوها تفاوت داشته باشند.

 

1. مردها بیشتر به سکس فکر می کنند.

پزشک لومان گزارش میدهد که اکثریت مردهای بالغ زیر 60 سال حداقل یک بار در روز به سکس فکر می‌کنند. اما فقط یک چهارم خانم ها به این میزان روزانه درمورد سکس فکر میکنند. با بالاتر رفتن سن در خانم و آقایون، این خیالپردازی ها کمتر می‌شود اما همان‌ گونه خیالپردازی های‌ مردان در مورد رابطه جنسی دوبرابر خانم ها باقی می‌ماند.دریک تحقیق بسیار جامع که در ان مقایسه ای بین میل جنسی خانم ها و آقایان انجام گرفت، روی باومایستر یک روان‌شناس اجتماعی در دانشگاه ایالتی فلوریدا دریافت که تحریک جنسی ناگهانی در مردها بسیار بیشتر از خانم ها گزارش شده و مردها خیالپردازیهای بیشتر و متفاوت تری دارند.

 

2. مردها حریصانه تر دنبال سکس هستند.

باومایستر گزارش می‌دهد که در ابتدای رابطه، در اواسط ان و بعد از گذشت سالیان سال از ان؛ مردها بیشتر از زن ها سکس میخواهند. این مسئله فقط مختص افراد با گرایش جنسی عادی نیست، مردان همجنس بازهم خیلی بیشتر از زنان همجنس باز در کلیه مراحل رابطه سکس میخواهند. مردها حتی تعداد بیشتری شریک جنسی طلب می‌کنند و علاقه بیشتری به سکس های‌ اتفاقی دارند.حتی در مواقعی که رابطه جنسی ممنوع است یا موقعیت ان وجود ندارد، مردها خیلی بیشتر از زنان دنبال سکس هستند.

 

پزشک لومان می‌گوید، تقریبا دو سوم آقایون خودارضایی میکنند حتی بااینکه تقریبا نیمی از آن ها درمورد ان احساس گناه می‌کنند. درعوض تقریبا 40 درصد از خانم ها اقرار به خودارضایی میکنند و تکرر این خودارضایی ها هم بین خانم ها کمتر از آقایون است.

فحشاء نیز نشاندهنده تمایل مردان به داشتن سکس است نه برعکس ان.
زنان راهبه خیلی بهتر از کشیش ها به تعهد خود برای دور ماندن از رابطه جنسی عمل میکنند. آمار نشان می‌دهد که 62 درصد از کشیش ها به داشتن فعالیت جنسی اقرار کرده اند درحالیکه این شماره در بین زنان راهبه 49 درصد است.

 

3. طبیعت جنسی خانم ها بسیار پیچیده تر از آقایون است.

چه چیز خانم ها را تحریک می‌کند؟ حتی خودشان هم نمی‌دانند. مردیت چیورز محقق دانشگاه نورس وسترن و همکاران او در تحقیقی فیلم های‌ تحریک آمیز به مردان و زنان همجنس باز، مردان و زنان با تمایل جنسی به جنس مخالف نشان دادند و از آن ها خواستند میزان تحریک جنسی خودرا گزارش کنند و توسط ابزارهایی که به دستگاه تناسلی انها متصل بود میزان تحریک واقعی آن ها را اندازه گیری کردند.

 

نتایج آقایون قابل پیشبینی بود: مردان با تمایل جنسی به جنس مخالف گزارش دادند که با عکسهای مربوط به سکس مرد-زن و زن-زن تحریک بیشتری داشته اند و ابزارهای اندازه گیری هم ادعای آن ها را تایید کرد.

 

مردان همجنس باز گزارش دادند که عکسهای مربوط به سکس مرد-مرد انها تحریک کرده و بازهم ابزارهای اندازه گیری ادعایشان را تایید کرد. درمورد خانم ها، نتیجه به دست آمده جالب تر بود. زنان با تمایل جنسی به جنس مخالف ادعا کردند که تصویر مربوط به سکس مرد-زن تحریک بیشتری برایشان به وجود آورده اما ابزار اندازه گیری نتایج یکسانی را برای هر سه نوع سکس «مرد-زن، زن-زن، مرد-مرد» نشان داد.

 

مایکل بایلی محقق جنسی در دانشگاه نورس وسترن می‌گوید، مردها درمورد این که با چه کسی تحریک می‌شوند، با چه کسی میخواهند سکس داشته باشند یا عاشق چه کسی میشوند بسیار سخت و صریح هستند.

 

اما در مقابل خانم ها به خاطر میل جنسیشان که نسبت به آقایان چندان رک و راست نیست، تمایل بیشتری نسبت به داشتن رابطه با جنس خود دارند. بایلی میگوید، احتمالاً ظرفیت خانم ها برای علاقه مند شدن به جنس موافق خود از نظر جنسی و عاشق جنس موافق خود شدن ظرفیت بیشتری نسبت به مردها دارند. البته الزاماًً اینکار را انجام نمیدهند اما ظرفیت ان را دارند.

 

ادعای بایلی را تحقیقاتی تایید میکنند که نشان میدهند همجنس گرایی در بین خانم ها شایع تر از آقایان است. باومایستر در تحقیق دیگری دریافت که زنان همجنس گرای بیشتری از سکسی که اخیراً با مرد داشته اند گزارش کردند تا مردان همجنس گرا درمورد داشتن سکس با جنس مخالف خود. همچنین خانم ها خیلی بیشتر از مردان خودرا دو جنسی می‌دانند.

نکات مهم رابطه زناشویی زن و مرد + رسیدن به ارگاسم در رابطه جنسی

4. تمایل جنسی خانم ها بیشتر از آقایون تحت تاثیر عوامل اجتماعی و فرهنگی است.

باومایستر در تحقیقات خود راه های‌ مختلفی که گرایشات، رفتارها و تمایلات جنسی خانم ها خیلی بیشتر از آقاین متاثر از عوامل اجتماعی و فرهنگی بوده را نشان داده است.

 

• گرایش خانم ها نسبت به آقایون در برابر رفتارهای جنسی مختلف با گذشت زمان بیشتر دستخوش تغییر می‌شود.

• خانم هایي که مرتباً کلیسا میروند گرایشات کمتری به سکس دارند. اما در بین مردان رابطه ای بین کلیسا رفتن و گرایشات جنسی یافت نشد.

• خانم ها خیلی بیشتر از آقایون در تصمیمات خود درمورد سکس تحت تاثیر همسالان خود هستند.

• خانم هایي که تحصیلات بالاتری دارند، فعالیت های‌ جنسی متنوع تری را تجربه کرده اند. اما سطح تحصیلات در آقایون تفاوتی ایجاد نمیکند.

• خانم ها نسبت به آقایون تناقض بیشتری در اظهار ارزشهای خود درمورد سکس قبل از ازدواج دارند.

 

اما چرا تمایل جنسی در خانم ها بنظر کمتر است و بیشتر تحت تاثیر قرار دارد؟

برخی می‌گویند این مسئله به قدرت بیشتر مردها در جامعه مربوط میشود، یا به انتظارات جنسی متفاوت تر مردها در مقایسه به خانم ها. پزشک لومان مسئله را از دیدگاه جامعه شناختی توضیح می‌دهد.

 

لومان می‌گوید مردها هرکاری می‌کنند تا سکس داشته باشند تا بتوانند تمایلات دستگاه تناسلی خودرا برآورده کنند. درمقابل، خانم ها درانتخاب شریک جنسی خود بسیار دقیق هستند چون این انها هستند که در دسترس باردار شدن قراردارند و ممکن است وادار شوند از یک بچه نگه‌داری کنند.

 

کیفیت رابطه برای انها بسیار مهمتر از مردان است چون انها شریکی می‌خواهند که با آن ها بماند و از فرزندشان نگه‌داری کند. حتی برایشان مهم است که با کسی باشند که وضعیت مالی قابل قبولی داشته باشد تا بتواند از فرزندشان حمایت بهتری بکند.

 

نزديكي از راه واژن روش های متعددی دارد و شما بهتر است نوشته های‌ بالا را برای نزديكي از راه واژن بکار بگیرید اگر خانمی هستید که برای نخستین بار نزديكي از راه واژن را تجربه می‌کنید بهتر است بدانید برداشتن پرده بکارت هیچ ترسی ندارد.

 

جدیدترین مطالب سایت