عوامل مهم بالا بردن لذت در رابطه زناشویی + افزایش میل جنسی

عوامل مهم بالا بردن لذت در رابطه زناشویی + افزایش میل جنسی

افزایش میل جنسی با این 7 روش

با این 7 روش در رابطه جنسی زناشویی کیفیت و لذت را افزایش دهید و یک رابطه جنسی خوب را تجربه کنید. افزایش میل جنسی کمک بزرگی به لذت بردن در زندگی زناشویی خواهد کرد.

 

7 روش افزایش میل جنسی

 

1- تغذیه در رابطه زناشویی
حتماً پای یک مساله تغذیه‌اي در بین است. تعجب نکنید چون پزشک مارتا موریس، پژوهشگر دانشگاه تافت می گوید که غذا هاي مختلف هم میتوانند روی احساسات جنسی ما تاثیر بگذارند. اگر سطح فولات خون شما پایین باشد بطور حتم انرژی و تمایل شما هم به برقراری رابطه جنسی کمتر خواهد بود. تحقیقات جهانی نشان میدهند که خانم‌ها بطور معمول به اندازه کافی ویتامین‌هاي گروه B را دریافت نمی کنند و این مساله می تواند در کاهش میل جنسی آن ها موثر باشد.

 

به علاوه، کمبود آهن هم میتواند باعث بدخلق شدن خانم‌ها و پایین آمدن میل جنسی‌شان بشود. بنابر این شما می توانید با مصرف به اندازه غذا هاي حاوی آهن و فولات مانند اسفناج، عدس، انواع گوشت‌ ها و حبوبات، همیشه میل جنسی خودرا زنده نگه دارید. با این حساب، میبینید که گاهی اوقات یک مساله ساده و پیش پا افتاده میتواند در کاهش یا افزایش میل جنسی شما بسیار موثر باشد و زندگی زناشویی‌تان رابه شدت تحت تاثیر خود قرار بدهد.(سایت تالاب)

 

2 – ماساژ جنسی
بیشتر افراد شاغل پس از برگشتن از محل کار خود، آنقدر از کار و ترافیک راه و استرس ناشی از انها خسته هستند که ترجیح میدهند بجای داشتن یک رابطه جنسی لذت‌بخش، بدون خوردن شام بخوابند تا این‌طوری از دست خستگی روزانه‌شان خلاص شوند. اما نظر روان‌شناسان و متخصصان سلامت جنسی چیز دیگری است. آن ها معتقدند که خانم یا آقا می توانند با ماساژ دادن شانه و گردن همسر خود، هم خستگی کار و استرس روزانه را از او دور کنند و هم با تماس پوستی که از این طریق ایجاد می کنند، وی را برای برقراری یک رابطه زناشویی خوب، آماده سازند. راستی! یادتان باشد که تنها 10 دقیقه ماساژ دادن برای آمادگی پیش از رابطه جنسی، کافی است.

 

3 – ورزش در رابطه جنسی
تحقیقات نشان داده‌اند که هرچقدر خانم‌ها اندام متناسب‌تری داشته باشند، تمایلشان به داشتن رابطه زناشویی و رضایت پس از برقراری رابطه‌شان هم بیشتر می شود. پزشک جودیس گربر، استاد روانشناسی دانشکده دکتری ورمونت تحقیقی را دراین زمینه انجام داده و می گوید: «بیشتر خانم‌هاي 45 تا 55 ساله‌اي که از رابطه جنسی خود رضایت دارند، اندامشان متناسب است و از چاقی یا لاغری مفرط رنج نمی برند». (سایت تالاب)

 

شاید بعضی‌ها فکر کنند که ورزش کردن قبل از ساعت خواب می تواند باعث به هم خوردن نظم و زمان خواب آن ها شود. در صورتی‌که نظر پزشک ژانت هاید، روانشناس چیز دیگری است. او می گوید: «35 تا 40 دقیقه ورزش کردن با شدت متوسط، درست قبل از خوابیدن، جریان خون را در بدن شما منظم‌تر و کارکرد سیستم عصبی‌تان را هم بهتر میکند. با منظم شدن جریان خون و بهتر شدن کارکرد سیستم عصبی هم،‌ تمایل شما به داشتن یک رابطه زناشویی لذت‌بخش پیش از خوابیدن دوچندان می شود».

 

4 – برانگیختگی
خیلیها فکر می کنند که باید برای شروع رابطه جنسی و رسیدن به اوج لذت، حتماً 2 تا 3 ساعت معاشقه پیش از رابطه داشته باشند و بهمین خاطر هر وقت که زمان زیادی ندارند، به‌‌رغم تمایل‌شان از خیر برقراری رابطه با همسر خود می‌گذرند. اما پژوهشگران دانشگاه پنسیلوانیا میگویند که تنها 7 تا 13 دقیقه معاشقه پیش از رابطه جنسی برای برانگیختن تمایل جنسی خود فرد و همسرش کافی است و شما نباید با فکر طولانی و خسته‌کننده بودن رابطه، بطور کلی آنرا کنار بگذارید!

 

5 – عصبانیت
هرگز با عصبانیت یا ناراحتی به رخت خواب نروید! عصبانیت یا ناراحتی می تواند باعث به هم خوردن خلق‌وخوی همسر شما هم بشود و به این ترتیب ممکن است شما نتوانید رابطه جنسی خوبی را برقرار کنید یا حداقل این که هیچ‌ کدامتان از رابطه‌اي که دارید، لذت نبرید. بنابر این بهتر است که قبل از خوابیدن در مورد موضوعی که باعث عصبانیت یا ناراحتی شما شده با همسرتان صحبت کنید تا زندگی زناشویی‌تان تحت تاثیر آن قرار نگیرد.

 

6 – شناخت
یکی از مهم ترین مسائلی که ممکن است باعث کاهش تمایل جنسی شما یا همسرتان بشود،‌ نداشتن شناخت کافی در مورد تمایلات جنسی طرف مقابل است. بنابر این بد نیست که شما هر چند وقت یکبار در مورد تمایلات جنسی خود با همسرتان صحبت کنید و اگر مشکلی در رابطه جنسی‌تان وجوددارد، حتماً همسرتان را ازآن مطلع کنید تا این مشکلات کوچک، روز به روز بزرگ تر نشوند و شما را نسبت به هم سرد و دلزده نکنند.

 

7 – بوهای مختلف
شاید برایتان جالب باشد اگر بشنوید که رایحه‌هاي مختلف هم می توانند در کاهش یا افزایش میل جنسی شما یا همسرتان تاثیر گذار باشند! مثلاً تحقیقات جدید نشان داده‌اند که بوی خیار، شیرین‌بیان و پودر بچه میتواند تا 13 درصد و بوی اسطوخدوس و پای کدو حلوایی تا 11 درصد سطح خون واژینال را در خانم‌ها بالا ببرد و باعث افزایش تمایل جنسی آن ها بشود. بنابر این شما می توانید مقداری پای کدو حلوایی رابه‌عنوان دسر بعد از شام میل کنید یا مقداری خیار حلقه‌‌شده را کنار تخت‌تان قرار بدهید.

 

جدیدترین مطالب سایت