بروزرسانی : 3 تیر 1397

معرفی نقاط حساس و تحریک پذیر بدن مرد برای رابطه زناشویی

معرفی نقاط حساس و تحریک پذیر بدن مرد برای رابطه زناشویی

معرفی نقاط حساس و تحریک پذیر بدن مرد برای رابطه زناشویی

برای داشتن یک رابطه خوبی و عاطفی با شوهر باید به رابطه گرم زناشویی نیز توجه ویژه نمود . مردان هم مانند زنان نقاط حساسی دارند که با دانستن آن ها میتوانید رابطه بهتری را تجربه نمایید. در رابطه جنسی خیلی مهم هست که دو طرف نقاط حساس هم دیگر را بدانند چون در رابطه جنسی خوب کمک میکند و نهایت لذت را می‌برند.

به گزارش تالاب طبق آخرین تحقیقات صورت گرفته در رابطه با نقاط حساس بدن آقایان در رابطه جنسی ؛ آلت تناسلی رتبه اول را کسب کرد اما بهتر است بدانید که نواحی حساس دیگری نیز وجوددارد که لمس آن ها می‌تواند باعث تحریک همسر شما شود.

نقاط حساس مردان

1- دهان و لب

اکثر مردان سرشار از انرژی برای بوسیدن لب هاي‌ همسر خود هستند. لب ها یکی از غشاهای بسیار حساس بدن هستند که با بوسیدن آن ها می‌توان باعث تحریک آقایان شد.

2- پشت گردن

در واقع یکی از نقاط اصلی و حساس در بدن آقایان پشت گردن آن ها است که از ان به ناحیه شهوانی یاد می‌شود با لمس این ناحیه به وسیله دهان و لب ها میتوانید همسر خودرا تحریک کنید. تحریک ناحیه گردن سیگنال هایي به سیستم گردش خون می فرستد که این امر باعث افزایش جریان خون خواهد شد. به خانوم هاي‌ توصیه می‌شود که این ناحیه رابه آرامی نوازش کنند و یا ببوسند.

3- کیسه بیضه

این بافت نرم و حساس که پوشیده شده از اعصاب می‌باشد اگر با ماساژی آرام همراه باشد میتواند تحریک جنسی مرد را در پی داشته باشد و حالتی شهوانی به او دست خواهد داد.

4- قسمت داخلی ران

نوازش ؛ ماساژ و یا به آرامی کشیدن ناخن ها بر روی این ناحیه می‌تواند نقطه شروعی برای عشق بازی با همسرتان باشد.

5- آلت تناسلی مرد

نوک آلت تناسلی مرد بسیار حساس است و لمس ان به آرامی و فشار هاي‌ آرام میتواند باعث جریان خون دراین ناحیه شده که با برانگیختگی مرد همراه خواهد بود.

6- نوک سینه

عده اي از مردان در ناحیه نوک سینه بسیار حساس هستند که این امر تحریک ان ها را د رپی خواهد داشت بخصوص اگر لمس این نواحی با لب ها صورت گیرد. به آرامی سعی کنید این نواحی رابا لب یا انگشتان خود لمس کنید تا همسر شما از ان لذت ببرد.

7- پرینه « فاصله میان مقعد و آلت تناسلی »

اعصاب این ناحیه تمام نواحی مقعد و ران را پوشش میدهد.یک نقطه فوق العاده حساس سمت راست در زیر کیسه بیضه است.سعی کنید با فشار دادن آرام این ناحیه و یا زبان زدن به ان همسر خودرا تحریک کنید.

8- زیر شکم

همان طور که می‌دانید خط رویش مو و نواحی زیر شکم از جمله نواحی حساس می باشند. پس از این‌که همسر شما دراز کشید سعی کنید با انگشتان و زبان خود به آرامی این نواحی را لمس کنید. اغلبا این نواحی نادیده گرفته می‌شوند و لي بهتر است بدانید که ناحیه زیر شکم در تحریک جنسی مردان بسیار موثر است.

9- گوش ها

گذشته از زمزمه هاي‌ تحریک آمیز درکنار گوش مردها می‌توانید با نوازش و زبان زدن به نرمی گوش سبب افزایش برانگیختگی آن ها شوید.

فواید مثبت رابطه جنسی با همسر

رابطه جنسی جز این‌که لذت و عشق را برای همسران به همراه دارد،برای تعداد زیادی از موارد دیگر زندگی از جسمی گرفت تا روحی مفید است،در مطلب پیش رو تمامی این موارد رابا هم مرور می‌کنیم.رابطه جنسی سـیستم ایمنی بدن را تــقویت می‌کند، فآشار عصبی و خون را کاهش میدهد، برای اسـترس بسیـار مـفید است و استرس شما را پایین می آوردو از همه ی مهم تر تعداد زیادی از دردها با رابطه جنسی بهتر می‌شوند. شما میتوانید با همسرتان برای سلامتی بدن‌تان رابطه جنسی داشته باشید.

معرفی نقاط حساس و تحریک پذیر بدن مرد برای رابطه زناشویی

۱- رابطه جنسی باعث احساس سرخوشی در انسان میشود

نـتیجه یک مـطالعه  روی ۱۸۰۰ فردی که فعالیت جنسی مناسبی داشـتند نشان داد، ترشح هورمون هاي‌ اندورفین و اکسی توسین در اوج لذت جنسی باعث بروز احساس سرخوش بودن در افراد میشود.

۲- رابطه جنسی و تاثیر ان بر چهره جذاب و جوان

به گزارش نیک شو، دانشـمندان بیمارستان سلـطنتی اسکاتلند در ادینبورو پس از مطالعه بر روی بیـش از سه هزار و پانصد فرد ۱۸ تا ۱۰۲ ساله که جوان بنظر می رسیدند، پی بردند، زندگی جنسی خوب عامل مهمی در ایجاد چهره جذاب و جوان است. محققان معتقدند، ارتباط جنسی سبب کاهش استرس، رضایت بیشتر و خواب بهتر میشود.

۳- کمک به بدن در مقابله با بیماری ها
پس از دو بار برقراری ارتباط جنسی در هـفته، میزان تولید ایمونوگلوبولین« دسته‌اي از مولکول‌هاي‌ زیستی که در سیستم ایمنی فعال هستند» ۳۰ درصد افزایش میابد که نتیجه اش تقویت سیستم ایمنی بدن است. پژوهشگران دریافـتند، داشتن زندگی جنسی مناسب میتواند خطر ابتلا به سرطان، بیماری قلبی؛ سکته مغزی و سرماخوردگی را کاهـش دهد.

۴- رابطه جنسی و تاثیر ان بر سوزاندن کالری
انجام رابطه جنسی ،ورزشی ایده آل است و سبب سوزاندن کالری و چربی هاي‌ بدن می‌شود. کارشناسان معتقدند در طول ۲۰ دقیقه برقراری رابطه جنسی ۹۶ کالـری سوزانده میشود.

۵- رابطه جنسی و تاثیر ان بر کاهش درد
نتیجـه مطالعـات متعدد متخصـصان بخش زنان مایو کلینیک نشان می‌دهد، تحریک واژن در طول رابطه زناشویی سبب افزایش لذت، تحمل درد قاعدگی، ورم مفاصل، سردرد میگرنی و … میشود.

۶- رابطه جنسی باعث فزایش طول عمر میوشد
دکـتر جیـمز ویلز، استاد بهداشت جنسی دانشگاه هاروارد و نویسنده کتاب ” معنای زندگی جنسی ” گفت:” مردانی که دو یا سه بار در هفته ارتباط جنسی برقرار میکنند ۵۰ درصد کمتر از افرادی که چنین نمی‌کنند در دسترس مرگ قراردارند.

۷- رابطه جنسی و تاثیر ان بر تنفس آسان تر

رابـطه جنسی زناشویی آنتی هیستامینی طبیعی است و نقش بسیـار زیادی در مقـابله با تب یونجه و آسم ایفا میکند.

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت