بروزرسانی : 21 اردیبهشت 1397

نکات مهم جنسی زنان و اصول ارضای زنان در رابطه جنسی

نکات مهم جنسی زنان و اصول ارضای زنان در رابطه جنسی

اصول ارضای زنان در رابطه جنسی

نکات مهم جنسی زنان و همچنین نکات مهمی جنسی که آقایان باید در مورد خانم ها بدانند.

در اینجا همه چیز را در رابطه جنسی زنان و اصول ارضای جنسی زنان را بخوانید. ارضای جنسی زن و مرد هنگام نزدیکی از اهمیت زیادی برخوردار است. ارضای جنسی زنان در میران رضایت ان ها از نزدیکی بسیار تاثیر گذار است. آقایان باید به این مسئله دقت کافی داشته باشند چون درصورت عدم انجام رابطه زناشویی مناسب باعث دلزدگی همسرشان از اینکار خواهند شد.

بانوان ، خوشحال باشید كه در عصر حاضر زندگی می كنید، چرا كه با نگاهی به گذشته، حدود 100 یا 50 سال پیش، نه تنها به مسئله ارضای جنسی زن اهمیّتی نمی دادند، بلكه محققین و دانشمندان نیز دراین مورد به وضوح نظریه قطعی نداشتند!

ودر نگاه انها، تنها مردها نقشی حیاتی در تولید مثل ایفاء می كردند.البته باوجود اهمیّت به ارضای جنسی زنان در قرن حاضر، بازهم در مورد برخی خانم ها ، زمان و چگونگی ارضای آن ها شفاف نیست و نیاز به بررسی بیشتر دارد.

طبق آخرین آمار، حدود 20% خانم ها اصلاً ارضاء نمی‌شوند، شاید با این آمار فكر كنید كه خوشبختانه 80% آن ها به درجه ارضای جنسی میرسند، امّا متأسفانه در همین بین هم بخش عمده اي از آن ها، با خود ارضایی به این درجه می‌رسند نه رابطه جنسی واقعی!

به گزارش تالاب دراین مقاله، مبحث اصلی، كمك به ارضای طبیعی در حین رابطه ي جنسی برای زنان است. این مسئله را جدّي بگیرید، در زندگی زناشویی، رابطه جنسی، لذّت و ارضاء، نقشی حیاتی را ایفا می كند و منشأ حقیقی و اصلی بیشتر طلاق ها عدم انجام رابطه ي جنسی مناسب بین زن و شوهر است.

1- ارضای جنسی زنان چیست؟

ارضای مردها در ظاهر بدلیل انزال، كاملاً دیده می شود، البته به ندرت این حالت در برخی زن ها نیز وجوددارد، امّا حقیقت این است كه ارضاء در اكثر خانم ها قابل تشخیص نیست و به چشم دیده نمی‌شود. ارضاء در خانم ها، ابتدا با مرطوب شدن دهانه و گردن رحم و دیگر اعضاء بخش تناسلی انها شروع و بعد ادامه می‌یابد.

دهانه ي رحم انها تا 30 درصد باز می شود، ماهیچه و عضلات دیواره رحم، گردن رحم و خود دهانه به طور متناوب منقبض و منبسط می‌شوند. مطالعات نشان داده است كه زمان رسیدن به اوج لذّت در خانم ها متفاوت است، برخی زمان زیادی باید بگذرد تا ارضاء شوند ودر مقابل بعضی نیز خیلی زود ولی چندین بار در طی یك رابطه ي جنسی، ارضاء میشوند. «این درحالیست كه یك مرد طبق معمولً ظرف تنها چند دقیقه یا بیشتر به درجه ي انزال می رسد»

یكی از موانع اصلی رسیدن به اوج لذّت در زنان، كنترل مستقیم رابطه جنسی توسط مرد است، در بیشتر مواقع، نحوه ي اجرای مراحل رابطه جنسی و دخول بر اساس ان چیزیست كه مرد لذّت می‌برد و تحت اختیار اوست.

البته زن نیز دراین بین از رابطه جنسی لذّت میبرد ولی این نشانه ي رسیدن به درجه ي ارضاء كامل نیست. مرد به محض انزال می تواند دست از ادامه ي رابطه جنسی بردارد و این زن است كه به زمان بیشتری نیاز دارد.

2- تفاوت های ارتباطی بین زن و مرد « 1 »

نخستین راه حل اصلی برای اینكه خانم ها به اوج لذّت و ارضاء برسند، این است كه از مرد بخواهد، آهسته تر مراحل رابطه جنسی را پیش ببرد.
دراین بین خود زن نیز می تواند با دخالت خود، روال رابه نفع خود آرام تر كند.

می توانید خود، كنترل اوضاع را بدست بگیرید. جالب است بدانید كه اكثر مردها این حالت را بیشتر دوست دارند و جذابیت بیشتری برای آن ها خواهد داشت.البته خود زن می تواند ان روش و حالتی كه دوست دارد و بیشتر از ان لذّت می‌برد را از همسر خود تقاضای كند.

دقیقاً این موضوع را بگویید كه اگر وی سریع و خیلی زود زمان ارتباط جنسی را تمام كند و خود، تنها به درجه ي انزال برسد، شما لذّتی نخواهید برد. البته لازم به ذكر است كه به رغم آگاهی كم بیشتر مردها درباره ي چگونگی و زمان ارضاء خانم ها، خود انها حقیقتاً مایلند كه زن نیز ارضاء شود و هم چون خود، نهایت لذّت را از این رابطه ببرد.

اگر روش رابطه جنسی همسرتان با سرعت، خشن و دردآور است، از او با كلماتی محبت آمیز و عاشقانه بخواهید كه آرامتر پیش رود تا شما هم ارضاء شوید.
شما نیز می توانید همسرتان را دراین راه همراهی كنید، با تحریك اندام تناسلی در حین عمل دخول، زمان رسیدن به ارضاء را كمتر كنید، از همسرتان انتظار نداشته باشید كه در حین دخول این كار را برای شما انجام دهد، چرا كه او تمركزش را در ارضای خود گذاشته است.

طبق آمار در 20 تا 30 درصد مردها، بدلیل عدم كنترل و درنتیجه انزال زودرس، ناخواسته مجبورند كه شما را در همان حالت ودر حین رسیدن به اوج ارضاء، رها كنند، كه خود عاملیست ویران كننده در روابط زناشویی و البته كه خود مردها نیز از این حالت ناراضی و ناراحت هستند.

اختلالات جسمی و روحی، یكی از دلایل انزال زودرس در مردهاست. مردهایی كه تجربه ي كمی در روابط جنسی دارند، بدلیل هیجانات و شهوت بیش از حدّ دچار این حالت می‌شوند. استرس، نگرانی، افسردگی، و … نیز خود، میتوانند عواملی مهم در اختلال در عملكرد رابطه زناشویی و انزال زودرس باشند. خانم ها باید بدانند كه اگر در حین عمل رابطه جنسی باوجود اینكه از همسرتان خواسته اید آرامتر مراحل را پیش ببرد، با انزال زودرس ودر نتیجه عدم ارضای خود روبه‌رو شدند، عصبی نشوید و او را محكوم نكنید، بهتر است به دنبال عامل روحی یا جسمی در او باشید، چرا كه باور كنید، برای مرد هیچ چیزی بدتر از این نیست كه نتواند معشوقه و طرف مقابل خودرا ارضاء كند.

بجای غر زدن و محكوم كردن، از پیش از زمان ارتباط جنسی، با سخنان عاشقانه و تسكین دهنده در مورد رابطه ي مستحكم و رویایی خود صحبت كنید و ذهن و روح او را آرام كنید، صحبت و بحث در مورد مشكل اصلی «زودانزالی» در مواقعی كه زود انزالی مرد شما منشاء روحی، استرس، … داشته باشد اوضاع را بدتر می كند.

در مقابل خیلی از مردها نیز با تكنیكی خاص، میتوانند طرف خود رابه اوج لذّت جنسی و درجه ي ارضاء برسانند، بطوری كه در حین عمل دخول، 20 تا 30 ثانیه دست از ان می كشند، نفسی عمیق می كشند و دوباره شروع می كنند، شاید این عمل برای مرد كمی ناخوشایند باشند، امّا كمك شایان توجّهی در كنترل انزال زودرس در آنهاست.

با این كار شما نیز فرصت دارید كه بخود برسید و بر ارضاء و دستیابی به اوج لذّت خود در حین مراحل دست یابید.در یك مطالعه در اروپا بعد از نظرخواهی از عده زیادی از زن ها لیستی از مواردی كه آن ها بعد از رابطه جنسی و ارگاسم دوست دارند برایشان انجام شود، تهیه شده است.

باید توجه داشت كه گروههای مختلف خانم ها تمایلات متفاوتی داشته و حتی ممكن است چیزهای موردعلاقه عده اي دراین فهرست وجود نداشته باشد، به عبارت دیگر موارد زیرقابل تعمیم به كل جامعه زنان نیست.

3- درآغوش گرفتن

تقریبا” همه ی خانم ها دوست دارند كه بعد از رابطه جنسی، توسط مرد درآغوش گرفته ونوازش شوند. در آغوش گرفتن و حلقه كردن دست ها بدور زن و نوازش او احساس بسیارخوبی به زن می بخشد. حتی اگر بسیارخسته شده اید و دیگر انرژی برای ادامه دادن ندارید، دستهایتان را بدور او حلقه كرده چندكلمه محبت آمیز به او بگویید و بعد بخوابید!

هیچ گونه تماس جسمی و عاطفی را دوست ندارند
درمقابل گروه قبل، عده قلیلی از زن ها هم هستند كه بعد از پایان رابطه جنسی، دیگر هیچ گونه تماس جسمی و عاطفی را دوست ندارند. این افراد اظهار می كنند كه آن ها بقدری تحریك شده اند كه بعد از ان هر گونه تحریك دیگری برایشان لذتی نداشته و عذاب آور خواهدبود.

البته این خواسته هرگز به معنی سرد مزاجی این زن ها نیست. آن ها فقط دوست دارند مدت كوتاهی باخودشان تنها باشند، پس آن ها را درك كنید. در برخورد با این زن ها باید بعد از انجام رابطه جنسی از انها بپرسید:«عزیزم حالت خوبه؟ آیا همه ی چیز مرتب است؟ یا آیا چیزی احتیاج نداری؟» و بعد از ابراز خوشنودی ازانجام مقاربت با او، زن را نیم ساعتی تنها بگذارید تا استراحت كند.

4- صحبت كردن

هرچند اكثر مردها به‌ دنبال رابطه جنسی خسته شده و یارای انجام هیچكاری را ندارند ولی گروهی از زن ها دوست دارند كه بعد از رابطه جنسی كمی صحبت كنند. دراین مواقع فقط باید گوش خود رابه او بسپارید! اگرخوش شانس باشید او به شرح انچه گذشت و احساسش از رابطه جنسی با شما میپردازد. اما مواظب باشید كه در میان صحبتهای او صدای خروپف شما بلند نشود!

همه ی مردها بعد از ارگاسم دوست دارند كمی بخوابند، این امركاملا”طبیعی است. ولی به شریك جنسیتان هم توجه داشته باشید واجازه دهید او در كنارشما باشد، تا این تصورپیش نیاید كه شما فقط به فكر خودتان هستید. در آخر، میتوانند با مطالعه در كتابهاو مأخذهای جدید، بر آگاهی خود بر چگونگی درجات و حالات ارضای زناشویی بیافزایید.

نکات مهم جنسی زنان و اصول ارضای زنان در رابطه جنسی

نکات مهم رابطه جنسی برای زنان

5- پیشبینی رابطه جنسی زنان

برای خیلی از خانم ها وقتی در مورد رابطه جنسی خیالبافی می کنند، میتوانند از قدرت ذهن شان «خیالپردازی» برای تحریک شدن خود، هم فیزیکی و هم روحی، استفاده کنند.
این روش همچنین به خانم ها کمک می کند بفهمند که چه چیزهایی در محیطشان باعث تحریک انها می شود «مثلا داستان هاي‌ رمانتیک، موزیک هاي‌ عشقی، فیلم هاي‌ عاشقانه» و از این ابزارها قبل از رابطه جنسی با همسرشان استفاده کنند. این “شروع گرم” می تواند به آسان تر رسیدن به “پایان” کمک کند.

6- در رابطه جنسی ریلکس باشید

خیلی از خانم ها برای این که بتوانند به لذت جنسی برسند، نیاز به برزخ و وقفه دارند. این به خاطر ان است که فشار احساسی بر واکنش جنسی اثر منفی دارد. پس قبل از یک رابطه جنسی با همسرتان، به موسیقی آرامش بخش گوش کنید، یک حمام داغ بگیرید، یک کتاب بخوانید یا هر کار دیگری که برای ریلکس کردن شما جوابگو است. ریلکس و آرام بودن به رسیدن به ارگاسم کمک شایانی می کند.

7- در رابطه جنسی چیزهایی که موجب حواسپرتی می شود را از بین ببرید

خیلی از خانم ها موقع رابطه جنسی مداوم فکرشان به وظائف روزانه، نور زیاد داخل اتاق، سروصدا، وجود حیوانات داخل اتاق و از این قبیل پرت می شود. باید ببینید که چه چیزهایی موجب حواسپرتی شما می شود و انها را از میان بردارید تا بتوانید حین رابطه جنسی خوب روی جسمتان و احساس خوبی که پیدا می کنید، تمرکز داشته باشید تا راحتتر به ارگاسم برسید.

8- در رابطه جنسی عصبانیتتان را خاموش کنید

داشتن رابطه جنسی با یک جوجه تیغی خیی سخت است، این احساسی است که خیلی از خانم ها وقتی از دست همسرشان خشمگین هستند، حس می کنند. عصبانیت آدم ها را از هم دور می کند.
برای خانم ها لازم است که قبل از هر گونه رابطه جنسی، شعله عصبانیتشان را خاموش کنند تا بتوانند صمیمانه با همسرشان رابطه برقرار کنند. اکثر خانم ها برای این که بتوانند از طریق دستگاه تناسلیشان با کسی ارتباط برقرار کنند، باید قبلاً ارتباط قلبی با او برقرار کرده باشند.

9- نگران بدن تان و نقص هاي‌ ان نباشید

کلید اصلی در واکنش پذیری به رابطه جنسی، قبول کردن و تحسین کردن بدن‌تان است. اگر بیش از حد دغدغه نقص هاي‌ جسمیتان را داشته باشید، واکنش جنسی شما از بین می‌رود و به ارگاسم نخواهید رسید.
به عبارت دیگر، ذهنت ان جلوی واکنش بدن‌تان را می‌گیرد. یادتان باشد که اکثر مردها با یک همسر علاقه مند و مایل است که تحریک میشوند نه با یک اندام کامل و بی نقص.

10- حین رابطه جنسی، تمرکز شهوانی داشته باشید

برای این منظور لازم است که ذهنت ان را وارد حیطه شهوانی و جنسی کنید تا قدرت تحریک پذیری جسمیتان بیشتر شود. برای کمک به اینکار روی کارهایی که همسرتان انجام می‌دهد تمرکز کنید.در واقع بهترین روش نگاه کردن به کارهای همسرتان و نگاه کردن به چشمهای اوست.

11- در رابطه جنسی تان تمرکز کنید

خیلی از خانم ها بعد از تحریک شدن باید روی احساسات لذت بخش خود « به خصوص حسی که در دستگاه تناسلی خود احساس می کنند » و بیشتر و بیشتر شدن این احساسات تمرکز کنند.

12- برای رابطه جنسی تان هم وقت بگذارید

خیلی زوج ها رابطه جنسی شان را برای دیروقت می گذارند که بدن کششی به ان ندارد و فقط نیازمند خواب و استراحت است. اگر برای بازی کردن قبل از رابطه هم وقت بگذارید مطمئناً رابطه جنسی بسیار بهتری خواهید داشت. این مسئله به خصوص برای خانم ها اهمیت بیشتری دارد چون رسیدن ارگاسم برای انها وقتی بدنشان پرانرژی باشد آسان از زمانی است که خسته باشند.

13- نکات جسمی رسیدن به ارگاسم در رابطه جنسی

متخصص بدن خودتان باشید
مطلع شدن از وضعیت بدن تان و واکنش هاي‌ ان برای رسیدن به ارگاسم خیلی از خانم ها لازم است. باید بتوانید نظارت بدن‌تان را داشته باشید و شخصاً واکنش هاي‌ ان را بررسی کنید و بعد به همسرتان یاد بدهید که کدام نوع لمس کردن و نوازش کردن برای شما لذت بخش تر است.

یادتان باشد همسرتان متخصص بدن شما نیست! شما خودتان هستید! خانم هایي که هیچ اطلاعی ازبدن خود ندارند نمیدانند که از چه چیز رابطه جنسی بیشتر لذت میبرند. این خانم ها طبق معمولً به ارگاسم نمی‌رسند چون نمیدانند که چه کاری به درد آن ها می‌خورد.

14- حرف هایتان را آسان بر زبان آورید

ارتباط آزاد و آسان برای ارضای جنسی بسیار مهم است چون آدم هاي‌ دیگر نمیتوانند ذهن شما را بخوانند. این که آسان حرفتان رابه زبان بیاورید خیلی خوب است اما اگر دست همسرتان را حین رابطه راهنمایی کنید یا اشاراتی به او بنمایید هم موثر است. گفتگوی آزاد درمورد رابطه جنسی نیازمند اعتماد، خاطرجمعی، احترام و توانایی ریسک پذیری است.

15- مطمئن شوید که همسرتان روی کارش تمرکز دارد

اگر همسرتان موقع تحریک بدن شما مرکز فکری نداشته باشد، به هیچ وجه به ارگاسم نخواهید رسید. پس مطمئن شوید که جز خودتان همسرتان هم روی کارش متمرکز است.

16- در فشار جنسی مبالغه کنید

ایجاد کشش و فشار عضلانی حین تحریک جنسی و ارگاسم طبیعی است. این مسئله در هردو جنس اتفاق میوفتد اما در خانم ها آشکارتر است. اغراق کردن دراین کشش و فشار عضلانی به تشدید ارگاسم کمک می کند.

17- حین رابطه جنسی عضلاتتان را فشرده کنید

منقبض کردن عضلات دور واژن به آوردن خون به دستگاه تناسلی ودر نتیجه ایجاد تحریک و ارگاسم کمک می کند. این عضلات همان عضلاتی هستند که موقع ارگاسم منقبض می‌شوند. فشردن و منقبض کردن این عضلات به تشدید ارگاسم کمک می کند.

18- سرتان را آویزان کنید

آویزان کردن سر از تخت ارگاسم را تشدید می کند. در عده اي از خانم ها، اینکار فشار عضلانی تحریک را چند برابر می کند.

19- متفاوت نفس بکشید
تغییر الگوی نفس کشیدن هم ارگاسم و تحریک جنسی را تشدید می کند.

20- خودتان همدست بکار شوید
شما هم می توانید درکنار همسرتان بدن خودرا با لمس کردن تحریک کنید. اینکار راه بسیار خوبی برای رسیدن به ارگاسم است.

21- ارگاسم را تمرین کنید

تکرار و تمرین ارگاسم به تنهایی برای خانم هایي که نمیتوانند نظارت خودشان را رها کنند، می تواند موثر باشد. تمرین ارگاسم بشما کمک می کند با این مسئله آسان تر شوید و استرس و اضطرابتان پایین بیاید.

22- در رابطه جنسی تان بالا باشید

برای خانم هایي که می خواهند با رابطه جنسی روی قدرت ارگاسم خود کار کنند، وضعیت زن بالا «زن روی مرد قرار داشته باشد» بهترین وضعیت برای رابطه جنسی برای آن ها است.

این وضعیت به زن این امکان را می‌دهد که بازرسی رابطه را در دست بگیرند و درنتیجه بیشترین تحریک را داشته باشند. این وضعیت به خصوص برای خانم هایي که مسائل شخصی دارند و نیاز دارند که ازنظر جنسی بازرسی کامل را داشته باشند، عالی است.

نکات مهم جنسی زنان و اصول ارضای زنان در رابطه جنسی

نکته هاي‌ مهم جنسی خانم ها که آقایان باید بدانند

۱. عشق قلبش را بالاخره خواهد گشود.
وقتی قرار است یک جشن خانوادگی برگزار کنید احتمالا این به ذهنت ان میرسد که غذایی خوشمزه مثل فسنجان، کباب، سالاد، زیتون و دسرهای خوشمزه، شیرینی خامه اي، و غیره را نوش جان کنید و آن قدر میل کنید که وادار به شل کردن کمربندتان شوید.

همسرتان در پی تدارک این منوی لذیذ است. او هم مثل شما دوست دارد غذا بخورد. اما علاوه بر ان؛ افکار دیگری نیز در سر دارد مثل فهرست مهمانان، این که یادش باشد غذای چرب را جلوی مادر بزرگ که کلسترل خونش بالاست قرار ندهد، این که کدامیک از دوستان مجردش را میتواند برای آشنایی با برادر مجردش دعوت کند و این که تعدای شمع برای رمانیتک شدن میز شام تهیه کند تا همه ی چیز بی نقص و کامل بنظر برسد.

نکته اینجاست:

درحالی که شما فقط به خوردن فکر میکنید همسرتان به همه ی جزئیات و تدارکات ان شب می اندیشد. و دوست دارد فضای رمانتیکی را برای مهمانی بوجود آورد: میهمانان، نور، زیبایی و… شاید این توصیه میلیونها بار به گوشتان خورده باشد: رمانتیک باشید!

احتمالاً دیگر برایتان به نصیحتی خسته‌کننده تبدیل شده است. اما واقعیت دارد. برایتان سوال است که وقتی قرار است همه ی چیز به یک جا ختم شود، چه نیازی به مقدمه‌چینی است.

مسئله این است که خانم‌ها نیاز دارند که قبل از این که وارد رابطه جنسی شوند، احساس ارتباط عمیقی با طرف‌مقابل داشته باشند. محل، شرایط، و رابطه همه ی درکنار هم ان لحظه را برای او می‌سازند. همه ی جزئیات برای او اهمیت دارد.

خانم‌هاي‌ زیادی شکایت میکنند که شوهرشان هیچ وقت موقعی که سر کار هستند به آن ها زنگ نمی زنند. درست است، دلیلش این است که شما همه ی فکرتان بکار است و تمرکزتان را فقط به همان کاری که درحال انجامش هستید معطوف می کنید.

اما خانم‌ها خیلی شبیه به اینترنت فکر می کنند. برای انها همه ی چیز باهم لینک شده ودر ارتباط است. وقتی فکر شما در ان لحظه فقط رابطه جنسی باشد به ضررتان است و نباید از مقدمات، فضا و پیش نوازی غفلت کنید.

وقتی نوبت به رابطه جنسی می رسد، باید معاشقه رابه بخشهایی تقسیم بندی کنید مثل پیش نوازی و صحبتهای عاشقانه، چون هم میتوانید متمرکز شوید و هم لذت ببرید.

گذاشتن گل روی میز برای خانم‌ها و از این قبیل کارها باعث تداوم رابطه میشود. تداوم رابطه یک علامت پیشرفت است. وقتی توپ را پشتتان پنهان میکنید و فرزندتان سعی میکند ان رابه خاطر آورده و پیدایش کند، به تداوم رسیده است.

وقتی توپ ناپدید می شود، ان رابه یاد می‌آورد. تداوم رابطه به این معنی است که حتی وقتی همسرمان غایب است و حضور ندارد، احساس امنیت کنیم. هدیه و گل مثل اشیائی جای گزین هستند که حضور شما را پر می کنند.

سر کار می روید، مسافرت می روید، سرتان شلوغ است، و با همه ی این‌ها همسرتان عشق شما بخود رابه خاطر دارد و فکر می کند که وقتی از او دورید به فکرش هستید. یعنی وقتی حتی حضور ندارید باز امتیاز می گیرید. عشق ثابت‌کننده دوراندیشی است.

عشق مثل ورزش است. اگر صبح‌ها می‌دوید به این معنی نیست که ان شب دچار سکته قلبی نمیشوید. عشق به این معنی نیست که: من برایت گل خریدم پس باید امشب با من رابطه جنسی داشته باشی.

ورزش جسم را سالم می کند. عشق و محبت هم میتواند در واکنش‌پذیری خانم‌ها موثر باشد. روشی عملی و تاکتیکی است که برای بالاتر بردن احساس ارتباط و صمیمیت او می توانید بکار گیرید.

۲. درخواستتان را شخصی کنید.
درخواستتان باید مرتبط با او باشد نه مرتبط با احساس نیاز خودتان به داشتن رابطه جنسی. اگر دوست دارد اول او را لمس کنید، با محبت و عشق‌نوازی شروع کنید. جملاتی مثل، «می خواهی سکس داشته باشیم؟» زنان را سرد میکند. این سوال اصلاً درست نیست، درواقع، پیشقدم شدن و شروع نباید به شکل یک سوال باشد، باید بیان چیزی باشد که میخواهید.

به چشمانش نگاه کنید، زیباییش را تحسین کنید. به او بگویید که می خواهید با او عشق‌بازی کنید. این خیلی شخصی‌تر از این است که بگویید، «امشب حوصله سکس داری؟» با این روش نادرست ممکن است زن‌ها تصور کنند که مردها فقط دنبال رابطه جنسی هستند. باید به او نشان دهید که او را می خواهید نه رابطه جنسی با او را.

شاید به نظرتان برسد که اینکار بیهوده‌اي است چون حتما همسرتان می داند که او را می خواهید و نه فقط رابطه جنسی با او را. اما در واقعیت پاسخ منفی است. برای خانم‌ها همه ی چیز باید باهم پیش رود. نمیتوانید فقط به چیزی که در ذهن خودتان است بسنده کنید و چیزی به زبان نیاورید.

۳. وقتی ارضاء شود، بر قله کوه خواهد بود.
از لحظه شروع، حدود ۴۰  دقیقه طول می کشد که خانم‌ها به اوج لذت جنسی برسند. برای این که تمایل انها به داشتن رابطه جنسی به اوج برسد، به ۲۰ دقیقه ناز و نوازش کردن نیاز دارند. بعد ۲۰ دقیقه دیگر طول میکشد که با تحریک ناحیه تناسلی‌شان، ارضاء شده و به ارگاسم برسند.

اگر عجله کنید، به این نتیجه خواهد رسید که ان شب، شب او نیست و از شما می خواهد که کار خودتان را بکنید. این برای مردان طبق معمولً راضی‌کننده نیست زیرا دوست دارند طرفشان هم واکنش‌ داشته باشد.

تقریبا اکثر خانم‌ها تصور میکنند که ارضاء شدنشان خیلی طول می کشد.
مقدار تستوسترون، هورمونی که هم در مردان و هم در زنان وجوددارد و مسئول میل فیزیولوژیکی به رابطه جنسی است، در همسرتان یک صدم شما وجوددارد. مثل بدنسازی کردن با استیرویید و بدون استیرویید می ماند.

کسیکه استیرویید مصرف می کند به مراتب بالاتر از فرد عادی عضله‌سازی خواهد کرد. مقدار طبیعی تستوسترون در آقایان ۱۰۰۰-۳۰۰ ng/dL سرم خون است. والدین دخترها از مردها و پسرهایی که روی ۱۰۰۰ هستند واهمه دارند و مردهایی هم که روی ۳۰۰ هستند طبق معمولً بخاطر کم بودن میل حنسی به دنبال مشاوره می باشند.

این مردان صبح‌ها نعوظ نداشته، حتی با مصرف ویاگرا بازهم مشکل دارند و فقط هفته‌اي یک‌بار به رابطه جنسی فکر میکنند. حالا سطح تستوسترون در خانم‌ها در ۱۸ سالگی روی ۷۰ است ودر ۴۰ سالگی به نصف ان میزان می رسد. تجربه او از بدنش بسیار با شما تفاوت دارد.

یک دلیل عمده که مردها بیشتر به دنبال رابطه جنسی هستند تا خانم‌ها همین سطح تستوسترون است. البته خانم‌ها هم رابطه جنسی میخواهند و به ان نیاز دارند اما تا موقعی که انجامش نمی دهند این مسئله را نمی‌فهمند.

۴. در نیمه راه، روش‌ها، سبک‌ها و خیال‌پردازی‌هاي‌ جدید را امتحان کنید.
اگر عاشق رابطه جنسی باشید، احتمالاً فانتزی‌هاي‌ زیادی برای جالب‌تر و داغ‌تر کردن رابطه جنسی در ذهن دارید اما ممکن است از طرف همسرتان مورد استقبال قرار نگرفته باشند.بهترین زمان برای پیشنهاد دادن یک چیز جدید، موقعی که پشت خودرو به خانه برمی‌گردید نیست، بلکه بعد از وقتی است که تحریک شده است. در ان زمان خجالتش کمتر شده است، جلو ابراز احساسات خودرا نمیگیرد و از پیشنهادتان استقبال خواهد کرد.

اما دقت کنید که بعد از امتحان کردن ان نگویید، «مطمئن بودم که خوشت می آید»؛ درعوض به او خاطرجمعی بدهید و بگویید، «دیشب واقعاً عالی بود». بقیه جزئیات را بگذارید برای بار بعدی که تا نیمه راه با او پیش رفته باشید. به دلایل نامعلومی در مواقع عادی خانم‌ها از حرف زدن درمورد این مسائل شرم دارند بهمین دلیل بهتر است حرف زدن دراین مورد را بگذارید برای وقتی که تحریک شده باشد.

خانم ها طبق معمولً ترمز رابطه‌جنسی هستند نه موتور ان. در اکثر موارد بااینکه از امتحان کردن روش‌هاي‌ جدید در رابطه‌جنسی بدشان نمی آید  اما تصور می کنند که موجب انحراف شما از اصول می شود.

باید به او درمورد مرزبندی‌هاي‌ خودتان خاطرجمعی دهید. اگر دوست دارید با او درمورد تخیلاتتان حرف بزنید، به او خاطرنشان کنید که انها همیشه در حد همان تخیل باقی میمانند و هیچ وقت انجامشان نخواهید داد.

اگر می دانید که بعضی از تخیلاتتان هیچ وقت مورد پذیرش او نخواهد بود، به او ثابت کنید که می‌شناسیدش و با احترام به او انها را فقط در حد خیال نگه خواهید داد. و سعی نکنید وقتی تحریک شده است پایتان را فراتر بگذارید زیرا همه ی اعتماد او را از دست خواهید داد.

۵. بیست روش نوازش کردن جدید یاد بگیرید.
تفاوت بین یک ماساژ حرفه‌اي و نوازش پشت توسط شوهر وقتی جلوی تلویزیون روی کاناپه لم داده‌اید باید مشخص باشد. همچنین مرد باید بداند چطور ناحیه تناسلی زن رابا علم و قصد تحریک کند. باید جزء به جزء اندام تناسلی او را بشناسد و چون در طی تحریک اندام جنسی زن تغییر می کند، باید این تغییرها را هم بشناسد: رنگ، انقباضات، بافت، خیس شدن، …

باید بتوانید ۲۰ روش مختلف برای لمس کردن همسرتان بلد باشید. دو مورد از بهترین انها فشار و مالش و ترکیبی از هردو است.

ازآنجاکه ۱۹ مورد از تماس‌هایي که بلد هستید ممکن است دریک شب خاص روی او اثر نکند، حال به هر دلیلی، عادت ماهیانه، خستگی، نفخ و از این قبیل، این همسرتان است که باید راهنمایی‌تان کند که کدام تماس خوب است و کدام نیست.

از او بخواهید که از ۱ تا ۵ به هر تماس شما امتیاز بدهد تا بفهمید که کدام تماس واقعاً برای او لذت‌بخش است و باید تکرارش کنید و کدام تماس در او تاثیری ندارد و نباید دیگر امتحانش کنید. تقصیر شما نیست اگر فقط از یک حرکت خوشش آمد و خواست ان را پشت هم تکرار کنید. اوست که باید انتخاب کند. اما اگر فقط یکی دو روش را بلد باشید و بخواهید که همه ی چیز را خیلی تند پیش ببرید، آنوقت تقصیر خودتان است.

تشویقش کنید که اولویت‌هایش رابه شما بگوید. فکر نکنید که خودتان می دانید چه باید بکنید. اگر راهنمایی‌تان میکند ناراحت نشوید. اگر روش‌هاي‌ زیادی بلد باشید می توانید مطمئن گردید که در هر شرایطی هم که باشد راهی برای لذت دادن به او پیدا خواهید کرد.
درمورد روش‌هاي‌ تماسی مختلف تحقیق و مطالعه کنید.

روی خود او امتحان و تجربه کنید تا یاد بگیرید که چطور میتوانید به او لذت دهید. فیلم هاي پورنو طبق معمول تکنیکهای غیر واقعی رابطه جنسی راکه عمدتاً بروی دخول استوار است به نمایش می گذراند در صورتی که حقیقت این است که اغلب خانم ها از طریق دخول به اوج نمیرسند و فقط 15 تا 20 درصد از انها از این طریق ارگاسم میشوند اما 100 درصد خانمهایی که از لحاظ جنسی بیماری خاصی ندارند از طریق تحریک کلیتوریوس میتوانند ارگاسم را تجربه کنند.

به پایان مقاله نکات مهم جنسی زنان و اصول ارضای زنان در رابطه جنسی رسیدیم امیدواریم مورد استفاده قرار گرفته باشد.

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت