خرید و فروش در اینترنت

نکات مهم در رابطه جنسی با خانمها

نکات مهم در رابطه جنسی با خانمها

روش ها و قوانین مهم در رابطه جنسی برای خانم ها

در رابطه زناشویی با همسر باید به نکات مهم زیر دقت کنید تا رابطه مناسبی با همسر خود داشته باشید. رضایت جنسی باعث زندگی بهتر و همینطور رضایت همسر در رابطه جنسی با شما خواهد شد. پس در رابطه جنسی به نکات زیر حتماً دقت بفرمایید. اگر بانو ها بدانید که اگر اطلاعات کاملی درباره رابطه جنسی با همسر داشته باشید میتوانید بسیار لذت بخش تر این کار را انجام دهید.

 

دستورکار های جنسی در رابطه با زنان

پیشبینی رابطه جنسی

برای خیلی از بانو ها وقتی در مورد رابطه جنسی خیالبافی می کنند، می توانند از قدرت ذهنشان «خیالپردازی» برای تحریک شدن خود، هم فیزیکی و هم روحی، استفاده کنند. این روش همینطور به بانو ها کمک میکند بفهمند که چه چیزهایی در محیطشان باعث تحریک انها میشود

 

«مثلاً داستان های رمانتیک، آهنگ های عشقی، فیلم های عاشقانه» و از این ابزارها قبل از رابطه جنسی با همسرشان استفاده کنند. این شروع گرم می‌تواند به راحت تر رسیدن به اتمام کمک کند.

 

در رابطه جنسی ریلکس باشید

خیلی از بانو ها برای این‌که بتوانند به لذت جنسی برسند، نیاز به برزخ و وقفه دارند. این به خاطر آن است که فشار احساسی بر واکنش جنسی اثر منفی دارد.

 

پس قبل از یک رابطه جنسی با همسرتان، به موسیقی آرامش بخش گوش کنید، یک حمام داغ بگیرید، یک کتاب بخوانید یا هر کار دیگری که برای ریلکس کردن شما جوابگو است. ریلکس و آرام بودن به رسیدن به ارگاسم کمک شایانی میکند.

 

در رابطه جنسی چیزهایی که موجب حواسپرتی می شود را از بین ببرید

خیلی از بانو ها هنگام رابطه جنسی مداوم فکرشان به وظائف روزانه، نور زیاد داخل اتاق، سروصدا، وجود حیوانات داخل اتاق و از این قبیل پرت می شود.

 

باید ببینید که چه چیزهایی موجب حواس پرتی شما میشود و انها را از میان بردارید تا بتوانید حین رابطه جنسی خوب روی جسمتان و احساس خوبی که پیدا می‌کنید، تمرکز داشته باشید تا راحتتر به ارگاسم برسید.

 

در رابطه جنسی عصبانیتتان را خاموش کنید

داشتن رابطه جنسی با یک جوجه تیغی خیی سخت است، این احساسی است که خیلی از بانو ها وقتی از دست همسرشان عصبانی هستند، حس میکنند. عصبانیت آدم ها را از هم دور میکند.

 

برای بانو ها لازم است که قبل از هرگونه رابطه جنسی، شعله عصبانیتشان را خاموش کنند تا بتوانند صمیمانه با همسرشان رابطه برقرار کنند. اکثر بانو ها برای این‌که بتوانند از طریق دستگاه تناسلیشان با کسی ارتباط برقرار کنند، باید قبلاً ارتباط قلبی با او برقرار کرده باشند.

 

نگران بدنتان و نقص های آن نباشید
کلید اصلی در واکنش پذیری به رابطه جنسی، قبول کردن و تحسین کردن بدن‌تان است. اگر بیش از حد دغدغه نقص های جسمیتان را داشته باشید، واکنش جنسی شما از بین میرود و به ارگاسم نخواهید رسید.

 

به عبارت دیگر، ذهنتان جلوی واکنش بدن‌تان را می گیرد. یادتان باشد که اکثر مردها با یک همسر علاقه مند و مایل است که تحریک میشوند نه با یک اندام کامل و بی نقص.

 

حین رابطه جنسی، تمرکز شهوانی داشته باشید

برای این منظور لازم است که ذهنتان را وارد حیطه شهوانی و جنسی کنید تا قدرت تحریک پذیری جسمیتان بیشتر شود. برای کمک به این کار روی کارهایی که همسرتان انجام می دهد تمرکز کنید.در واقع بهترین روش نگاه کردن به کارهای همسرتان و نگاه کردن به چشمهای اوست.

 

در رابطه جنسی تان تمرکز کنید
خیلی از بانو ها بعد از تحریک شدن باید روی احساسات لذت بخش خود « به خصوص حسی که در دستگاه تناسلی خود احساس میکنند » و بیشتر و بیشتر شدن این احساسات تمرکز کنند.

 

برای رابطه جنسی تان هم وقت بگذارید
خیلی زوج ها رابطه جنسی شان را برای دیروقت می گذارند که بدن کششی به آن ندارد و فقط نیازمند خواب و استراحت است. اگر برای بازی کردن قبل از رابطه هم وقت بگذارید مطمئناً رابطه جنسی بسیار بهتری خواهید داشت.

 

این مسئله به خصوص برای بانو ها اهمیت بیشتری دارد چون رسیدن ارگاسم برای انها وقتی بدنشان پرانرژی باشد راحت از زمانی است که خسته باشند.

نکات مهم در رابطه جنسی با خانمها

نکات جسمی رسیدن به ارگاسم در رابطه جنسی

متخصص بدن خودتان باشید
مطلع شدن از اوضاع بدن‌تان و واکنش های آن برای رسیدن به ارگاسم خیلی از بانو ها لازم است. باید بتوانید نظارت بدنتان را داشته باشید و شخصاً واکنش های آن را بررسی کنید و بعد به همسرتان یاد بدهید که کدام نوع لمس کردن و نوازش کردن برای شما لذت بخش تر است.

 

یادتان باشد همسرتان متخصص بدن شما نیست! شما خودتان هستید! بانو هایی که هیچ اطلاعی از بدن خود ندارند نمی دانند که از چه چیز رابطه جنسی بیشتر لذت می‌برند. این بانو ها طبق متداولً به ارگاسم نمیرسند چون نمیدانند که چه کاری به درد انها می خورد.

 

حرف هایتان را راحت بر زبان آورید
ارتباط آزاد و راحت برای ارضای جنسی بسیار مهم است چون آدم های دیگر نمیتوانند ذهن شما را بخوانند. این‌که راحت حرفتان را به زبان بیاورید خیلی خوب است اما اگر دست همسرتان را حین رابطه راهنمایی کنید یا اشاراتی به او بنمایید هم موثر است. گفتگوی آزاد درباره رابطه جنسی نیازمند اعتماد، اطمینان، احترام و توانایی ریسک پذیری است.

 

مطمئن شوید که همسرتان روی کارش تمرکز دارد
اگر همسرتان هنگام تحریک بدن شما مرکز فکری نداشته باشد، به هیچ عنوان به ارگاسم نخواهید رسید. پس مطمئن شوید که جز خودتان همسرتان هم روی کارش متمرکز است.

 

در فشار جنسی مبالغه کنید
ایجاد کشش و فشار عضلانی حین تحریک جنسی و ارگاسم طبیعی است. این مسئله در هر دو جنس رخداد می افتد اما در بانو ها آشکارتر است. اغراق کردن در این کشش و فشار عضلانی به تشدید ارگاسم کمک میکند.

 

حین رابطه جنسی عضلاتتان را فشرده کنید
منقبض کردن عضلات دور واژن به آوردن خون به دستگاه تناسلی و در نتیجه ایجاد تحریک و ارگاسم کمک می کند. این عضلات همان عضلاتی هستند که هنگام ارگاسم منقبض می شوند. فشردن و منقبض کردن این عضلات به تشدید ارگاسم کمک میکند.

 

سرتان را آویزان کنید
آویزان کردن سر از تخت ارگاسم را تشدید می کند. در برخی از بانو ها، این کار فشار عضلانی تحریک را چند برابر می کند.

 

متفاوت نفس بکشید
تغییر الگوی نفس کشیدن هم ارگاسم و تحریک جنسی را تشدید میکند.

 

خودتان هم دست به کار شوید
شما هم میتوانید در کنار همسرتان بدن خود را با لمس کردن تحریک کنید. این کار راه بسیار خوبی برای رسیدن به ارگاسم است.

 

ارگاسم را تمرین کنید
تکرار و تمرین ارگاسم به تنهایی برای بانو هایی که نمی توانند نظارت خودشان را رها کنند، می‌تواند موثر باشد. تمرین ارگاسم به شما کمک میکند با این مسئله راحت تر شوید و استرس و اضطرابتان پایین بیاید.

 

در رابطه جنسی تان بالا باشید
برای بانو هایی که میخواهند با رابطه جنسی روی قدرت ارگاسم خود کار کنند، اوضاع زن بالا «زن روی مرد قرار داشته باشد» بهترین اوضاع برای رابطه جنسی برای آنها است.

 

این اوضاع به زن این امکان را میدهد که کنترل رابطه را در دست بگیرند و درنتیجه بیشترین تحریک را داشته باشند. این اوضاع به خصوص برای بانو هایی که مسائل شخصی دارند و نیاز دارند که ازنظر جنسی نظارت کامل را داشته باشند، عالی است.

 

برچسب‌ها: