چاپلوسی هایی که باید برای زنتان انجام دهید

چاپلوسی هایی که باید برای زنتان انجام دهید

این عبارات همیشه در گوش او موسیقی خواهند بود. دراین قسمت از مجله تفریحی تالاب لیستی از جملاتی کـه زنان دوست دارند بشنوند و با ان جملات خوشحال میشوند را منتشر کرده ایم.

 

20 تعریفی که زنان نمی توانند در برابر آنها مقاومت کنند

چاپلوسی شـما را بـه همه ی جا خواهد رساند. «یا این کلیشه می گوید.» اما وقتی صحبت از رابطه شـما می شود، فقط تا حدی درست اسـت. تعارف هایي کـه توخالی هستند بـه گوششان میرسد. «یا بدتر از ان؛ نتیجه معکوس خواهد داشت.» اما اگر تعریف درستی را ارائه کنید برای رابطه شـما معجزه می کند.

 

با درنظر گرفتن این موضوع، ما همه ی جملات مقاومت ناپذیری را کـه زن زندگی شـما همیشه از آن ها قدردانی می کند، آماده کرده ایم. پس بخوانید تا بفهمید چگونه تنها با یک یا دو جمله وی را دوباره بـه دست آورید. 

 

1. “این مدل موی جدید زیبا به نظر می رسد”

چاپلوسی هایی که باید برای زنتان انجام دهید

انچه یک زن می‌خواهد بشنود این اسـت کـه شـما بـه طور خاص بـه او توجه کنید. “اگر او زمان بیشتری را صرف آرایش کردن و لباس کردن، در باشگاه، یا کوتاه کردن / رنگ موی جدید کرده اسـت، از او تعریف کنید. توجه کردن و دادن این نوع تعریف می تواند نشان دهد کـه شـما بـه ان توجه می کنید. هر زنی می‌خواهد.” 

 

بیشتر بخوانید: عکس نوشته های عاشقانه برای همسر | عکس عاشقانه همسر

 

2. “من عاشق این هستم که شما همیشه از آن مراقبت می کنید [چیزی را که او همیشه با آن کار می کند را در اینجا وارد کنید]”

چاپلوسی هایی که باید برای زنتان انجام دهید

میکلن ام. واسیل، یک درمانگر ازدواج و خانواده، خاطرنشان می کند: زنان در اکثر خانواده ها بار عاطفی زیادی را بـه دوش میکشند. اظهار نظر در مورد مهربانی یا متفکر بودن او بـه این معنی اسـت کـه شـما واقعاً متوجه می شوید کـه او همه ی ان کارهای کوچک را انجام می دهد.

 

3. “این سفر بسیار سرگرم کننده بود. می دانم که تلاش زیادی برای آن کردید و این نشان می دهد”

چاپلوسی هایی که باید برای زنتان انجام دهید

بـه گفته مردیث سیلورسمیت، یک درمانگر ازدواج و خانواده و مربی روابط، این یکی خیلی بـه انچه میگویید نیست، بلکه بـه نحوه بیان ان مربوط می شود.

 

گفتن «زیبا بـه نظر میرسی» خوب اسـت، اما با چیزی مانند «من واقعاً ان لباس را دوست دارم. پیشرفت شـما. عالی بـه نظر می‌رسید! افزودن یک لایه دوم برای برجسته کردن دلایلی کـه چرا شـما تمایل بـه تعریف و تمجید دارید، عمق بیشتری را فراهم می کند و اجازه می دهد تا ارتباط عمیق تری در ان تعامل برقرار کنید.” 

 

4. “من نمی توانم صبر کنم تا با تو پیر شوم”

در فرهنگ ما خیلی وقت ها، قدیمی شدن یا چیزهایی کـه قدیمی هستند بـه اندازه چیزهای جدیدتر ارزش گذاری نمیشوند. شنیدن تعارف در مورد پیر شدن باهم، حس هیجان را در مورد تمام کارهایی کـه می‌توانید با تغییر و تغییر زندگی انجام دهید، ایجاد می کند.

 

این یک ارزش بیش از عمق رابطه اسـت و نه تمایل بـه حرکت بـه چیز جدید بعدی. بـه نظر می‌رسد چند چیز وجوددارد کـه ما با بالا رفتن سن آن ها ارزش قائل هستیم «مثلا شراب» و روابط باید دراین فهرست باشد!

 

5. “تو یک مامان شگفت انگیزی”

چاپلوسی هایی که باید برای زنتان انجام دهید

قدیمی، اما خوب. پزشک میگوید: «اگر مادر اسـت، گفتن این حرف تلاش وی را تأیید می کند، نشان میدهد بـه شغلی کـه بازخورد زیادی از «رئیس» دریافت نمی کند، احترام میگذارد، و نشان میدهد کـه شـما از زحمتی کـه برای مادر شدن لازم اسـت قدردانی میکنید.

 

6. “من عاشق کاری هستم که این روزها در رختخواب انجام می دهید!”

حتی بهتر از ان؛ بـه کار خاصی کـه او بین برگه هایي کـه دوست داشتید ارجاع دهید. سفران خاطرنشان می کند: ما عادت کرده ایم کـه مردم از کمبود رابطه جنسی یا کمبود خلاقیت در رخت خواب شکایت کنند. این بـه ویژه زمانی کـه شـما برای مدت طولانی باهم هستید صادق اسـت.

 

“وقتی ابراز می کنید کـه از چیزهایی در رخت خواب لذت می‌برید، ممکن اسـت متوجه شوید کـه شور و شوق او حتی قویتر می شود!” 

 

7. “من اخلاق کاری شما را تحسین می کنم”

چاپلوسی هایی که باید برای زنتان انجام دهید

قدردانی واقعی بهترین تعریف و تمجید از شریک زن یا مرد اسـت. اگر فکر می کنید کـه او در محل کار وی را می‌کشد، بـه او اطلاع دهید. “وقتی وی را بـه خاطر استعداد، دانش یا مهارت‌هایي کـه بـه ان علاقه دارد تصدیق کنید، او احساس میکند برای موفقیت‌هایش معتبر و ارزشمند اسـت.”

 

8. “شما شخص مورد علاقه من برای دیدن هر روز هستید”

چاپلوسی هایی که باید برای زنتان انجام دهید

این تعریف مورد علاقه نینا روبین، مربی زندگی مستقر در لس آنجلس اسـت، زیرا هم شیرین و هم مؤثر اسـت. نه تنها بـه او نشان می دهد کـه هرروز مشتاق دیدن او هستید «حتی اگر دریک خانه زندگی می کنید!»؛ بلکه بـه کیفیت زمانی کـه باهم می گذرانید نیز اشاره می کند و بـه این واقعیت اشاره می کند کـه او دلیل ان اسـت. ان زمان خیلی خوب اسـت.

 

9. “ممنونم برای…”

«چیزهایی را در مورد شریک زندگیتان پیدا کنید و ان‌ها رابا او در بین بگذارید». قدردانی از کار سخت، تمیز کردن خانه یا مراقبت از فرزندان، تعریف و تمجید از عزیزتان بـه این طریق منجر بـه افزایش مثبت در رابطه می شود.

 

10. “شما چی فکر میکنید؟”

پرسیدن نظر او نشان می دهد کـه بـه نظر او اهمیت می دهید، کـه این خود یک تعریف و تمجید اسـت. ساسون می گوید: «وقتی از او در زمینه‌اي آگاه می‌جویید، این باعث می شود کـه او احساس ارزشمندی کند. بـه او بگویید این حوزه اي اسـت کـه بـه دانش یا تخصص او در ان احترام میگذارید. او احساس احترام و تحسین خواهد کرد.

 

بیشتر بخوانید: علت از بین رفتن میل جنسی به همسر چیست؟

 

11. ” بودن در کنار تو مرا خوشحال می کند”

چاپلوسی هایی که باید برای زنتان انجام دهید

دانستن این‌که او تأثیر مثبتی در زندگی شـما دارد، بسیار کمک خواهد کرد. واسیل در مورد نگرش خود اظهاراتی را پیشنهاد می کند، مانند: “من دوست دارم وقتی اوضاع واقعاً بد پیش میرود، شـما همیشه راهی برای عبور از ان و مثبت ماندن دارید” یا “شـما بسیار مهربان هستید و میدانید چگونه بـه من احساس خاص بودن بدهید.” 

 

12. “من بدون تو چه کار می کردم؟”

“ما اغلب فراموش میکنیم کـه ابراز قدردانی و قدردانی یک تعریف و تمجید اسـت.” هنگامی کـه شریک زندگی شـما لباس شـما را می‌شورد، میتوانید چیزی شبیه این بگویید: “از این‌که لباس من را شستید بسیار سپاسگزارم. من واقعاً دوست دارم آن گونه از من مراقبت می کنید. من بدون تو نمیتوانم _______ را انجام دهم.”

 

13. “من هرگز نمی توانستم تو را ترک کنم”

چاپلوسی هایی که باید برای زنتان انجام دهید

«ممکن اسـت صرفاً از این واقعیت کـه من پیشنهاد میکنم این باید گفته شود، هول می کنید یا سرتان را تکان می دهید، اما اینطور اسـت. “تعداد زیادی از زنان متاهل می‌ترسند کـه هر دعوا و مشاجره ممکن اسـت بـه بحث در مورد طلاق منجر شود. گاهی اوقات ما زنان فقط احتیاج داریم کـه روشن کنیم کـه شـما برای مدت طولانی، اختلاف نظر و همه ی چیز در ان هستید.”

 

14. “شما زیبا هستی”

چاپلوسی هایی که باید برای زنتان انجام دهید

پزشک فریدمن پیشنهاد میکند در حین گفتن این حرف، تماس چشمی برقرار کنید. با نگاه کردن بـه چشمان او و گفتن این‌که او زیباست بـه جای این‌که “زیبا بـه نظر میرسد” «یا این‌که او داغ یا سکسی اسـت» مانند گفتن این اسـت کـه او بـه عنوان یک فرد زیباست.” این نه تنها ظاهر بیرونی وی را شامل می شود، بلکه شامل شخصیت او در درون نیز می شود.

 

15. “شما تعطیلات امسال را بسیار خاص کردید”

چاپلوسی هایی که باید برای زنتان انجام دهید

نشان دادن این‌که متوجه شده اید و برای هر کاری کـه او سخت کار کرده اسـت سپاسگزار هستید، قطعا روز وی را درخشان می کند. اگر او وقت می‌گذراند تا خانه شـما را جشن بگیرد، با خانواده «شـما یا او» هماهنگ می کند تا همه ی چیز را انجام دهد، بـه او بگویید کـه قدردان اینکار هستید، چیزی اسـت کـه بـه او کمک می کند احساس کند متوجه تلاش‌هایش میشوید.

 

16. “برای من عالی هستی”

درست اسـت کـه هیچکس کامل نیست، اما شریک زندگی شـما کاملاً می تواند برای شـما عالی باشد. همه ی لحظات ناامنی دارند، و این یکی میتواند زمانی کـه زنی احساس ناراحتی میکند یا کاملاً خودش را ندارد اینکار را انجام دهد.

 

17. تو زیباترین زن اتاق هستی

شـما نمیتوانید با اینکار اشتباه کنید، بـه‌خصوص وقتی در تعارف صادق باشید. البته، فقط زمانی این را بگویید کـه فکر میکنید درست اسـت، در غیر این صورت ممکن اسـت غیرصادقانه بـه نظر برسد.

 

18. “پیوند شما با خانواده واقعا باورنکردنی است”

چاپلوسی هایی که باید برای زنتان انجام دهید

یا چیزی مثبت در مورد هر چیز دیگری کـه او واقعاً بـه ان اهمیت می دهد. Silversmith خاطرنشان می کند: “ما تمایل داریم نوع تعریف و تمجیدهایی را کـه دوست داریم دریافت کنیم، انجام دهیم، فکر می‌کنیم کـه شرکای ما نیز همین احساس را دارند.”

 

“بـه این فکر کنید کـه چه چیزی برای شریک زندگی تان مهم اسـت. آیا او روابط خانوادگی خودرا ارج می نهد؟ آیا او برای حرفه خود ارزش زیادی قائل اسـت؟ یکی از زمینه هایي را کـه او زمان و انرژی زیادی را بـه ان اختصاص می دهد، بررسی کنید، سپس چیز خاصی را در مورد ان برجسته کنید. این باعث می شود او احساس می کند واقعاً توسط شـما شناخته شده و دیده می شود و تأثیر بیشتری دارد.”

 

19. “تو خیلی مقاوم هستی”

یا اگر می‌خواهید کلمه هوش یا قدرت را جای گزین تاب آوری کنید. “نکته این اسـت کـه زنان بـه تعریف هایي کـه در مورد ویژگی هاي‌ خارج از ظاهر انها اسـت، بسیار بیشتر پاسخ میدهند کـه برای حفظ انها سخت تلاش می‌کنند.”

 

20. “کاش زودتر با تو آشنا می شدم”

چاپلوسی هایی که باید برای زنتان انجام دهید

این یکی معجزه می کند، اگر چه برای این‌که تأثیر کامل داشته باشد، واقعاً باید درست باشد. با یک جمله کوچک نشان می دهد کـه شـما زندگی خودرا با او آن قدر دوست دارید کـه آرزو می کنید کاش زودتر شروع می شد. 

 

بیشتر بخوانید: روی نقاط ضعف همسر خود انگشت نگذاریم

 

در پایان

برای کشف رازهای شگفت انگیز بیشتر درباره بهترین زندگی و ازدواجی آرام و زیبا بـه دیگر مطالب مجله تفریحی تالاب سر بزنید و لذت ببرید.

جدیدترین مطالب سایت