جستجو در تالاب

10 روش ابراز عشق مردها

10 روش ابراز عشق مردها

10 روش اصلی ابراز عشق مردها

در زندگی مشترک ابراز علاقه به طرف مقابل روش بسیار خاصی دارد که می‌توان به کمک این مقاله عشق خود را ابراز کنید زمانی که همسرتان در مورد چیزهایی که دوست دارید از شما سوال میکند، یعنی به شما علاقمند هست. او دوست دارد همۀ چیز را در مورد شما بداند و برای علایق شما ارزش قائل هست.

 

علاقه های شما برای او جالب است

به گزارش تالاب :زمانی که همسرتان در مورد چیزهایی که دوست دارید از شما سوال می‌کند، یعنی به شما علاقمند هست. او دوست دارد همۀ چیز را در مورد شما بداند و برای علایق شما ارزش قائل هست.

 

به شما توجه می کند

هنگام قدم زدن در پارک یا مهمانی هاي خانوادگی، دقت او کاملا متوجه شماست. گذشته از انجام هر کاری، نظر شما را می پرسد. اگر از هم دور باشید، دائما با شما تماس میگیرد و حال شما را جویا می‌شود.

 

10 روش ابراز عشق مردها

 

بیشتر وقتش را در کنار شما می گذراند

اگر شوهرتان تمایل دارد اکثر با شما باشد تا دوستانش، این یعنی او عاشق شماست. گرچه این مسئله به این معنا نیست که او باید دوستانش را به طور کلی رها کند، بلکه فقط دوست دارد اکثر وقت خود را در کنار شما سپری کند. در واقع، اولویت هاي زندگی او نسبت به گذشته تغییر کرده هست.

 

هر کاری می کند که خوشحال شوید

برای او غیر ممکن وجود ندارد و تمام تلاشش این خواهد بود که هر آن چه را لازم هست برای شما فراهم کند. ممکن هست علاقه مندی هاي شما یکسان نباشد ولی سعی او این هست که خودش را با شما هماهنگ کند.

 

هیچ گاه به علایق شما توهین نمی‌کند. برای مثال، اگر فیلم سینمایی خاصی را دوست دارید و مدت ها چشم انتظار پخش شدنش بوده اید، به جای مخالفت با شما، با خرید دو بلیت سینما، شما را غافلگیر خواهد کرد.

 

دلتنگ شما می شود

هنگامی که عاشق همسرتان باشید، دائما اشتیاق دارید در کنار هم باشید و وقتی از او دور هستید، دلتنگش خواهید شد. همسرتان مدام به شما فکر میکند و با شما در تماس هست و برای تان پیامک می فرستد و حال شما را جویا میشود و از انچه در نبود شما اتفاق افتاده، باخبرتان می‌کند.

 

برای خیلی از مردان، بیان عواطف و احساسات کار دشواری هست، با این حال آن ها به شیوه خودشان سعی می‌کنند احساس خود را بیان کنند و از این طریق علاقه خود را به شما نشان دهند. به او اکثر زمان بدهید و مطمئن باشید از زبان همسرتان جمله «دوستت دارم» را خواهید شنید.

 

 

10 روش ابراز عشق مردها

 

به شما می گوید: «دوستت دارم»

شوهرتان گذشته از شما، جمله «دوستت دارم» را بیان می‌کند. مهم نیست کی و کجا این جمله را میگوید، مهم این هست که او زودتر از شما این جمله را به زبان آورده هست.

 

او واقعا شما را می بیند

او به نکاتی در مورد شما دقت دارد که سایرین یا حتی خودتان هیچ گاه متوجه انها نشده اید. او به نحوه برخوردتان با دیگران، طرز بیان احساسات تان، احساس دیگران نسبت به شما و روشی که به وسیله آن خود را به جامعه معرفی می‌کنید، دقت می‌کند.

 

او کوچک ترین جزییات رفتاری شما را می‌بیند و به خاطر می سپارد. او شما را همانطور که هستید تحسین میکند. به این ترتیب او صرفا عاشق شما نیست، او عاشق هر آن چیزی هست که در وجودتان دارید.

 

طور خاصی به شما نگاه می کند

او بعنوان یک همسر طوری به شما نگاه میکند که انگار جذاب ترین و خاص ترین فردی هستید که دنیا تا به حال به خود دیده هست. این نوع نگاه، نگاه مادی یا لحظه اي نیست، در واقع نگاهی هست سرشار از آرامش و صداقت، تنها طرز نگاه نیست بلکه امواج مثبت انرژی هست که بین دو طرف رد و بدل می‌شود. در نگاه او هیچ چیز جز شما وجود ندارد.

 

شما را به دیدار دوستان و خانواده اش می برد

زمانی که مردی، همسر مورد نظرش را به خانواده و دوستان خود معرفی می‌کند، یعنی آن رابطه برای مرد کاملا جدی هست. او برای ازدواج مصمم هست و احساس محبت و علاقه عمیقی به شما دارد.

 

درباره آینده با شما صحبت می کند

زمانی که مرد در مورد احساس شما نسبت به ازدواج و تشکیل خانواده و بچه دار شدن سوالاتی می پرسد و در عین حال افکار خود را در این موارد بیان میکند، این یعنی او به آینده خود در کنار شما فکر کرده و قصد دارد در کنار شما تشکیل خانواده بدهد. زمانی که هردو در این اساس علایق یکسانی داشته باشید، به احتمال چندان هردوی شما آماده تشکیل زندگی هستید.

 

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت
شخصی با لباس فضانوردان در تهران (فیلم)
شخصی با لباس فضانوردان در تهران (فیلم)