بروزرسانی : 22 بهمن 1396

قیمت های ازدواج موقت و صیغه (ساعتی، روزانه، ماهانه و سالانه)

قیمت های ازدواج موقت و صیغه (ساعتی، روزانه، ماهانه و سالانه)

قیمت ازدواج موقت و صیغه

ازدواج موقت و صیغه چرا رواج پیدا کرده است ؟ با مراجعه به این سایت ها میتوان مشخصات افراد را مشاهده و از میان انها همسر مورد نظر را برای صیغه انتخاب کرد .

به گزارش تالاب وقتی به سایت مراجعه میکنید با عباراتی مثل این در خوداظهاری عده اي از زنانی که پیشتر ثبت‌نام کرده‌اند مواجه می شوید: خانم ۳۹ ساله، عالی، رنگ پوست سفید، سالم، با تناسب اندام عالی و جذاب، با قد… و وزن…

دراین میان اظهارات زنی ۲۴ ساله نیز جالب است که تنها مایل به ازدواج یک ساعته با مردان ۵۰ سال به بالاست و میگوید که تحصیل کرده و متشخص است.

تنها کافی است که کلمه «صیغه» را در یکی از موتورهای جستجوگر سرچ کنید و بعد از ثانیه اي با حجم زیادی از مطالب روبه‌رو می شوید،برای باز کردن عده اي از این سایت ها باید زحمت «ران» کردن فیلترشکن رابه خود داد که عمدتا نیز بدون استفاده از نرم افزارهای تسهیل کننده باز می شوند.

جالب است که عمده انها شما رابه استفاده از آن گونه ازدواج ها تشویق میکنند،‌ ازدواج هاي مقطعی و حتی یک ساعته! روابطی آن قدر کوتاه و برپایه پول؛ که به سختی میتوان نام ازدواج بر آن نهاد.

به سراغ یکی از این سایت‌هاي ترویج کننده پدیده صیغه و متعه میرویم؛ نمای سایت که با قرار دادن اسامی خداوند رنگ و بوی عرفانی بخود گرفته، در وهله اول سبب می شود که شما این سایت را نسبت به سایر سایت ها تافته جدا بافته بدانید، اما بررسی کلی سایت نظرتان را تغییر خواهد داد.

این سایت براساس مطالب مندرجه از سال روز مبعث پیامبر تا کنون بیش از ۱۰۰ بار مورد حمله بزرگ DDOS قرار گرفته است اما همان‌ گونه به فعالیت خود ادامه می دهند و تنها با قطع و وصل‌ شدن‌هاي مداوم موجب به زحمت افتادن طرفدارانش شده است. گردانندگان این سایت قطع و وصل‌شدن را نشانه مظلومیت خود میدانند.

این افراد معتقدند این قطع و وصل شدن‌شان نشانهه حقانیت فعالیت محسوب شده و برای آن چیزی که خودشان «کوری چشم کافران» نام نهادند، با تلاش‌هاي شبانه‌روزی تیم فنی، حملات احتمالی آتی نیز خنثی می شود.

به گزارش تالاب دامنه این سایت CF است که هرروز زحمت فیلترشدنش برعهده یک سازمانی میوفتد اما دست اندرکاران سایت تنها با اضافه کردن یک شماره به آدرس‌ سایت، این امکان رابه طرفدارانشان می دهند تا بدون استفاده از هر گونه فیلترشکن به محتوای سایت دسترسی پیدا کنند.

با این که بنابر گفته گردانندگان این سایت، محتوای این صفحه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است، اما در بخشی از این سایت آمده است که این سایت «فقط فتوای کتبی مراجع اعظام تقلید جهان تشیع «مجوز شرعی» را کسب و هیچ‌گونه مجوزی از هیچ نهاد قانونی جز قانون اساسی، قانون مدنی و قانون حمایت از خانواده ندارد.

قیمت های ازدواج موقت و صیغه (ساعتی، روزانه، ماهانه و سالانه)

لذا فعالیت این سایت به استناد ماده ۲۱ قانون حمایت از خانواده، ماده ۲۲۳ قانون مجازات اسلامی و براساس ماده ۱۰۷۱ و ۱۰۷۵ قانون مدنی ایران است.» این سایت در دو بخش ازدواج موقت یک ماهه و ازدواج موقت ساعتی به فعالیت خود ادامه می دهد که افراد تنها با ارائه پیامک شامل شماره فیش واریزی و ساعت آن به جمع متقاضیان وارد میشوند.

مدیریت سایت را براساس آن چیزی که خودشان درج کرده‌اند، فردی به نام «ف.ش» که از قضا کارشناس حقوق قضایی نیز هست، برعهده دارد، حق معارفه دراین سایت بین ۵۰ تا ۲۰۰ هزار تومان است و براساس آن چیزی که قید شده، این پول جهت تنظیم ملاقات ودر ابتدا اخذ می شود و این هزینه‌ها تنها برای افزایش ضریب امنیت سایت مورد استفاده قرار می گیرد.

به گزارش تالاب مسوول پیگیری و ارتباط با علاقه‌مندان را زنی متاهل و حدودا ۵۰ ساله برعهده دارد که تنها در ساعت کاری مشخصی اقدام به پاسخگویی و ثبت‌نام از متقاضیان می کند، به صدایش که نمی‌خورد زنی ۵۰ ساله باشه و بیشتر به نظر می‌رسد دختری ۲۰ساله پاسخگوی ما است.

بعنوان یک متقاضی با او تماس گرفتیم و این زن با سوالی ما را شرمنده کرد:«شما متقاضی ازدواج یک ساعته هستید یا یک ماهه؟» و گفت که برحسب تجربه اش پیشنهاد می کند تا در مرحله اول ازدواج یک ساعته ودر صورت تمایل یک ماهه را تجربه کنیم» سایت ازدواج موقت او می گوید مدل ثبت نام برای زنان و مردان در سایت موجود است و باید طبق مدل ارئه شده ثبت نام کنیم.

او در مورد تامین مسکن سوال می پرسد و هنگامیکه متوجه می شود مسکنی برای ازدواج هاي یکساعته موجود نیست می گوید نگران نباشید میتوانید از مسکن سایت استفاده کنید و هنگامیکه در مورد مسکن سایت از او می پرسم می گوید که بنده مسئول ثبت نام و پاسخگویی به سوالات هستم ودر مورد مسکن و آزمایشاتی که باید انجام دهید واحد هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت!

قیمت های ازدواج موقت و صیغه (ساعتی، روزانه، ماهانه و سالانه)

از او در مورد قانونی بودن و مجوزهای این سایت می پرسم و او که به نظر از سوال هاي به قول خودش غیر معمول من خسته شده بود می گوید ما در حال حاضر مجوز قانونی نداریم اما ما برابر شرع فعالیت میکنیم.

خانم«ي» در مورد استقبال از این سایت نیز در حالیکه به وضوح می شد متوجه لبخندش شوی از استقبال چشم گیر آقایان سخن می گوید و با اشاره به عدم استقبال زنان می گوید که زنان بدلیل مشکلات عرفی و سلیقه اي کمتر به آن گونه ارتباطات رغبت نشان می دهند اما مردها آسان تر هستند.

او در مورد چرایی واریز هزینه اولیه برای تعیین قرار که از ۵۰ تا ۲۰۰هزار تومان است می گوید که این هزینه ها با توجه به شئونات زنان درنظر گرفته می شود ودر اصل فیلتری برای کاهش آمار افراد مزاحم است تا افرادی که واقعا خواهان هستند به مراحل بعدی وارد شوند.

با این که شماره کارت اختصاص داده شده به متقاضیان در داخل کشور و متعلق به یکی از بانک‌هاي دولتی است اما پیگیری‌هاي خبرنگار ما دراین رابطه نتیجه‌اي نداشت و با این که در خلال پیگیری‌هاي ما از مسوولان پلیس آدرس این سایت برای بیست‌ونهمین بار نیز فیلتر شد اما پلیس اعلام کرد تا کنون پرونده شکایتی از این سایت واصل نشده است!

او در حالی تعیین مهریه را فیلتر مزاحمان میداند که تعیین میزان مهریه بانوان با توجه به سن، زیبایی، تحصیلات و… و با لحاظ نمودن نظر کارشناس سایت!، انجام میگیرد و زنان متقاضی این ثبت‌نام نیز حتماً باید مطلقه یا بیوه بوده و با ارسال تصویر شناسنامه خودشان صداقت خودرا نشان دهند.

به گزارش تالاب دختران دوشیزه دراین سایت پذیرش نمی شوند و ارائه خدمات به بانوان تمامی ادیان انجام میگیرد اما در مورد آقایان نیز شرایط ویژه‌اي مد نظر است، چراکه متاهلین مجاز به ثبت‌نام دراین سایت نیستند مگر با ارائه دلیل موجه و همچنین آقایان برای ثبت‌نام ماهانه باید از موقعیت اجتماعی و تمکن مالی خوبی برخوردار باشند.

سایت همسریابی موقت با این که پلیس همواره نسبت به فعالیت سایت هاي همسریابی و اینگونه سایت ها هشدار داده است.

به نظر می‌رسد جذابیت حضور و استفاده از محتوای اینگونه سایت ها آن قدر زیاد است که نه تنها مسایل مالی بلکه مسایل غیر اخلاقی احتمالی نیز راه را برای علاقمندانش ناهموار نمیکند و جای سوال است چرا این سایت شاکی حقیقی یا حقوقی نداشته و چرا گامی برای برخورد با آن گونه سایت‌ها باوجود ارائه شماره حساب متعلق به یک بانک دولتی، برداشته نمی شود؟

برچسب‌ها: ,
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت