قاصدک

دکتر تاج بخش

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

نوزاد خرگوشی که شبیه فیل به دنیا آمد (+عکس)

مجموعه : عجیب ترین ها
نوزاد خرگوشی که شبیه فیل به دنیا آمد (+عکس)

تولد عجیب بچه خرگوش با صورت فیل

 

در چند سال اخیر با ورود مواد شیمیای به محیط زیست باعث بیماری های عجیب و بروز اتفاقات از این دست شده است. تولد این بچه خرگوش شبه فیل همه را نیز شوکه کرد.تولد یک بچه خرگوش با صورت مانند فیل صورت این نوزاد خرگوش که در خان یونس غزه به دنیا آمده است،با مادر سایت تالاب باشید با بهترین ها 

 

 

با دو گوش پهن و بینی درازی به شکل خرطوم کاملا به فیل شباهت دارد.فیلم این بچه خرگوش که ۵ ساعت پس از تولد مرد، توسط صاحب این حیوان به شبکه های اجتماعی راه پیدا کردو هزاران نفر از کاربران این شبکه ها آن را به اشتراک گذاشتند.

 

تولد نوزادانی با خلقت عجیب در حیوانات و حتی انسان پیش از این نیز موارد مشابهی داشته ،البته واقعیت برخی از این گونه اخبار پس ازمدتی تکذیب شده است.

 

نوزاد خرگوشی که شبیه فیل به دنیا آمد (+عکس)

نوزاد خرگوشی که شبیه فیل به دنیا آمد

 

کارشناسان فضای مجازی معتقدند اکنون می توان با نرم افزار فوتوشاپ تصاویر مورد علاقه را به واقعی ترین شکل ممکن در این فضا منتشر کرد بی آنکه کسی در مورد ماهیت اصلی آن تردید کند.

 

رفع سفيدي مو

عجیب ترین ها

بیشتر بخوانید
معرفی افراد استثنایی و جالب در جهان (عکس) افراد استثنایی جالب در جهان   افراد استثنایی و باهوش در جهان که با بقیه انسان ها فرق می‌کنند و بدن عجیب و استثنایی دارند آشنا می‌شویم ، در ادامه می توانید ...

تور مسافرتی

زیورآلات

لوازم آرایشی

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي
فیلمبرداری از تجاوز به دختر ۱۴ ساله در بروجن
فیلمبرداری از تجاوز به دختر ۱۴ ساله در بروجن
مشاهده بیشتر