مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

فروش خودرو

پوست و مو بهروز

جنجال 18 ساعت تجاوز به دختر جوان

مجموعه : اخبار حوادث
جنجال 18 ساعت تجاوز به دختر جوان

تجاوز به دختر جوان توسط سه جوان

 

سه جوان متهم می باشند سال ۸۷ دختر جوانی به نام «سحر» را در منطقه ملاردشهریار به قتل رسانده اند.

 

این پرونده زمانی تشکیل شد که ماموران پلیس از طریق پرستارانی در بیمارستان ملارد در جریان مرگ دختری قرار گرفتند که به سبب آزار جنسی و مسمومیت دارویی جانش را از دست داده بود.

 

پرستاران به پلیس گفتند سه پسر جوان این دختر را به بیمارستان آوردند و هنوز هم خارج ایستاده اند.

 

سه جوان که نیما، بابک و حامد نام دارند بازداشت شدند و مورد بازجویی قرار گرفتند. نیما در تحقیقات گفت: من با سحر آشنا شدم و وی را به باغی در حوالی ملارد بردم. دو دوستم هم آنجا بودند.

 

ما به دختر جوان مقدار بسیاری قرص خوراندیم و وی را مورد آزار جنسی قرار دادیم. قصدمان این نبود، وی را بکشیم فقط میخواستیم با او رابطه داشته باشیم.

 

تحقیقات بعدی پلیس نشان داد این دختر جوان، دانشجویی هست که خانواده اش از مفقود شدن او خبرداده بودند. او چندماه گذشته با نیما آشنا شده بود و در این مدت با او رابطه داشت اما دوستان نیما را نمی شناخت.

 

بنابراین اطلاعات، ماموران دو متهم دیگر را هم مورد بازجویی قرار دادند. حامد متهم ردیف دوم تایید کرد با مقتول رابطه داشت. او گفت: «ما سه نفر ۱۸ ساعت این دختر را مورد آزار جنسی قرار دادیم و به او دیازپام خوراندیم تا نتواند حرکت کند. بعد که بدحال شد ترسیدیم، بمیرد به همین سبب سریع وی را به بیمارستان بردیم.»

 

تجاوز به دختر جوان

گزارش پزشکی قانونی گره دیگر این پرونده را گشود و متخصصان اعلام کردند تجاوز به این دختر به عنف بوده هست.

 

متخصصان همین طور عنوان کردند دختر جوان به دو سبب مسمومیت دارویی و تجاوزات پی درپی جان خود را از دست داده هست. بنابراین پرونده تکمیل و برائ رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.

 

روز گذشته در ابتدای جلسه محاکمه بعد از این که کاکولی نماینده دادستان تهران در جایگاه حاضر شد و گزارشی از پرونده ارایه کرد، اعلام کرد با دقت به اعلام گذشت اولیای دم درخصوص قصاص، دادستانی درخواست مجازات متهمان به لحاظ جنبه عمومی جرم را دارد.

 

کاکولی گفت: بنابر اطلاعات و مدارکی که در پرونده هست متهمان با کشاندن سحر دختر دانشجو به داخل باغی در ملارد شهریار وی را ساعات طولانی مورد آزار جنسی قرار دادند.

 

انها سپس با خوراندن دارو به متهم وی را مسموم کرده و به قتل رسانده اند. از آنجایی که اولیای دم اعلام رضایت کرده اند و جنبه خصوصی جرم منتفی شده هست به نمایندگی از سوی دادستان بر زمینه ماده ۶۱۲ قانون مجازات اسلامی و به سبب بیم تجری برائ متهمان درخواست صدور حکم مجازات دارم.

 

در ادامه نیما متهم ردیف اول در جایگاه حاضر شد. او تهمت مشارکت در قتل را رد کرد و گفت: من نقشی در قتل نداشتم. چندماهی می شد که یکی از دوستانم شماره من را به سحر داده بود چندین بار وی را دیدم و با هم رابطه دوستانه اي برقرار کردیم بعد از طریق دوستم متوجه شدم سحر قصد ازدواج با من را دارد.

 

گزارش تالاب می‌گوید: او به دوستم گفته بود می‌خواهد به من توصیه ازدواج بدهد و بسیار از من خوش اش می‌آید اما من عمده به او علاقه مند نبودم تا این که روز اتفاق توصیه دادم به اتفاق سحر و دو دوستم حامد و بابک به باغی برویم در آنجا به سحر توصیه دادیم با او رابطه داشته باشیم و سحر هم قبول کرد. او خودش به این رابطه راضی بود.

 

قرص هاي دیازپام را هم خودش خورد و ما هیچ نقشی در خوراندن قرص ها نداشتیم به همین سبب هم قتل سحر را قبول ندارم. هر آن چه من و دوستانم در اداره پلیس گفتیم تحت فشار بوده هست و این گفته ها را قبول نداریم.

 

در ادامه متهم ردیف دوم در جایگاه حاضر شد او هم اتهامش را رد کرد و گفت: قبول دارم بارها و بارها با سحر رابطه داشتم و ساعات طولانی در باغ بودیم اما او خودش راضی به اینکار بود و من اصلا نمی‌دانم چرا قرص هاي دیازپام را می‌خورد.

 

ما قصدی برائ کشتن او نداشتیم و اگر میخواستیم سحر بمیرد به جای این که وی را به بیمارستان ببریم و سعی کنیم نجاتش دهیم، رهایش می‌کردیم تا همانجا جان بدهد و بعد هم جسد را سر به نیست میکردیم. ما هیچ قصدی برائ قتل او نداشتیم.

 

در ادامه متهم ردیف سوم در جایگاه حاضر شد. او هم تهمت را رد کرد و گفته هاي دو متهم دیگر را مورد تایید قرار داد. سپس وکلای متهمان در جایگاه حاضر شدند و دفاعیات خود را ارایه کردند.

 

با پایان یافتن جلسه محاکمه هیات قضات برائ صدور رای دادگاه وارد شور شدند.

 

تهیه و تنظیم : مجله تالاب

مطالب جذاب

مجردها کليک کنيد

درمان ریزش مو