جستجو در تالاب

بیوگرافی بازیگران سریال دلدادگان + تصاویر بازیگران سریال دلدادگان

بیوگرافی بازیگران سریال دلدادگان + تصاویر بازیگران سریال دلدادگان

خلاصه داستان سریال پر طرفدار دلدادگان

نام این سریال بدلایلی تغییر کرد ؛ نام نخست آن بود پاهای بی قرار اما در آخرین لحظات نزدیک بـه پخش، نام مجموعه از پاهای بی قرار بـه دلدادگان تغییر پیدا کرد.

 

تیزر سریال دلدادگان

مجموعه تلویزیونی دلدادگان در شصت قسمت تهیه شده و هر شب ساعت هشت و چهل و پنج دقیقه به جز روزهای تعطیل از شبکه 3 سیما پخش میشود. این سریال داستان رویارویی دو خانواده را نشان می دهد کـه قربانیانش فرزندان ان خانواده‌ها هستند.

 

به گزارش سایت تالاب: سریال دلدادگان به کارگردانی منوچهر هادی و به تهیه‌کنندگی ایرج محمدی در ۶۰ قسمت تولید می شود و به زودی از شبکه سه سیما به روی آنتن خواهد رفت.
فیلمنامه سریال پاهای بی قرار به قلم بابک کایدان و مهدی محمدنژادیان نوشته شده است و این سریال در ۲ فصل و ۳ فاز تصویربرداری می شود.

 

مجموعه تلویزیونی «پاهای بی قرار» در سه فصل، دو فصل گذشته و یک فصل زمان حال، ماجراهای دو خانواده را از زمان قبل انقلاب تا عصر حاضر به تصویر میکشد. «پاهای بی قرار» مجموعه‌اي خانوادگی و اجتماعی است و داستان رویارویی دو خانواده را نشان می دهد که قربانیانش فرزندان ان خانواده‌ها هستند.

 

آدم‌هاي‌ این قصه زندگی محلی و همسایگی کنار هم داشتند و دارند و بحث مبارزه با اعتیاد و فساد اقتصادی هم از رگه‌هاي‌ داستان این سریال است.

 

تصاویر بازیگران سریال دلدادگان

 

بازیگران سریال دلدادگان

این سریال با قسمت‌هاي‌ زمان حال آغاز شده و بعد به ۱۵ قسمت مجزا در فصل یک و سه میرسد. حمید گودرزی ؛ آرش مجیدی ؛ لیندا کیانی، مهدی صبائی، افسانه ناصری، سمیرا حسن‌پور ؛ سیروس همتی در فصل دو «گذشته» این سریال بازی کردند.

 

فصل دو از سال ۵۷ تا ۶۴ رابه تصویر می کشد. بخش‌هاي‌ گذشته در شهرک غزالی تصویربرداری می شود. یکی از استان‌هاي‌ جنوبی، مناطق جنگی و لوکیشن‌هایی که دارای بافت سنتی هستند هم از دیگر لوکیشن‌هاي‌ این سریال است.

 

پانته‌آ بهرام «افسانه ادامه نقش لیندا کیانی »؛ مسعود رایگان «مالک ادامه نقش آرش مجیدی»؛ مهرانه مهین ترابی «مرضیه ادامه نقش سمیرا حسن پور» و شاهرخ استخری «هاتف»؛ سیامک صفاریان «امین»؛‌ ملیکا شریفی‌نیا «حدیث»؛ مسعود دلخواه «ادامه نقش مجید پتکی» ؛ «رویا میرعلمی بازیگر نقش نوشین» ؛ پویا امینی « بهزاد » ؛ سانیا سالاری « ارغوان » ؛ آزاده ریاضی « مهین »؛ بهشاد شریفیان « صمد » ؛ سامان صفاری و افسانه چهره آزاد بازیگران زمان حال این سریال هستند.

 

ایرج محمدی تهیه کننده سریال پاهای بی قرار با اشاره به پروسه تولید این سریال که اینروزها به کارگردانی منوچهر هادی در حال تصویربرداری است، گفت:در حال حاضر بیش از ۷۰ درصد از سریال ضبط و تصویربرداری شده است و احتمالا تا اواخر خرداد و یا اواسط تیر تولید ان ادامه خواهد داشت.

 


 

بیوگرافی شاهرخ استخری بازیگر نقش هاتف

شاهرخ استخری متولد 14 مهر 1359 در تهران، بازیگر اسـت. فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی صنایع میباشد، یک شبه با سریال تلویزیونی بـه شهرت رسید و حالا به جز بازیگری چندین شعبه جواهرات فروشی دارد.

 

خانواده شاهرخ استخری

اصالتا اهل شهر باستانی استخر استان فارس اسـت، پدرش کارمند پتروشیمی و مادرش خانه دار اسـت، فرزند اول خانواده میباشد و دو خواهر کوچک تر از خود دارد.

بیوگرافی بازیگران سریال دلدادگان + تصاویر بازیگران سریال دلدادگان

شاهرخ استخری بازیگر

 

از شیمی تا صنایع

از همان نوجوانی بـه تئاتر و هنر علاقه داشتم، اما پدرم فارغ التحصیل دانشگاه پلی تکنیک در رشته شیمی بود و دوست داشت منم مهندس شیمی بشم.. انتخاب رشته هم شیمی کردم اما قسمتم صنایع بود.

 

از شروع تا کلاس بازیگری

پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه بـه‌صورت اتفاقی با تئاتر اسب ها بـه کارگردانی محمد رحمانیان در سال 1381 نخستین تجربه هنری خود را بدست آورد. سپس دوره هـای بازیگری را در آموزشگاه کارنامه زیر نظر مهتاب نصیرپور، پیام دهکری و هدایت هاشمی گذارند، او همدوره ساره بیات بود.

بیوگرافی بازیگران سریال دلدادگان + تصاویر بازیگران سریال دلدادگان

شاهرخ استخری و دخترش پناه

 

فیلم و سریال

بـه‌صورت جدی با فیلم یک شب همین طوری کنارم باش در سال 1384 تجربه جلوی دوربین را کسب کرد و سال 86 وقتی در 27 سالی با سریال پریدخت وارد قاب تلویزیون شد.

 

شهرت شاهرخ استخری

نقطه عطف بازیگری شاهرخ استخری با سریال دلنوازان در سال 88 شروع شد و یک سال بعد با سریال فاصله ها این محبوبت بـه اوج خود رسید.

بیوگرافی بازیگران سریال دلدادگان + تصاویر بازیگران سریال دلدادگان

شاهرخ استخری

 

شاهرخ استخری و همسرش

شاهرخ استخری با سپده بزمی پور سال 1390 ازدواج کرد، این زوج در مرداد 1392 صاحب یک فرزند دختر بـه نام پناه شدند.

 

کارگری همسرم

خانواده همسر مـن اصلا متمول نیستند. همسرم از 16 سالگی کف کارخانه کار کرده و روی پای خودش ایستاده این ملاک مـن برای ازدواج با او بود.

بیوگرافی بازیگران سریال دلدادگان + تصاویر بازیگران سریال دلدادگان

عکس جعلی همسر شاهرخ استخری

 

عکس همسر شاهرخ استخری

تابحال هیچ عکسی از همسر آقای استخری پخش نشده اسـت، وی در توضیح میگوید اصلا دوست ندارد کـه عکس همسرش جایی منتشر شود چون نمی خواهد کـه او را کسی بشناسد.

 

معضل خواب شاهرخ

یکی از مشکلات بزرگ زندگی ام با مدرسه و دیر رسیدن بود، خواب می ماندم بارها تنبیه و بازخواست شدم و هنوزم صبح از خواب بیدار شدن برایم سخت اسـت.

 

از معافیت سربازی تا شغل دوم

پدرش به علت این کـه 8 سال در منطقه جنگی خارک کار کرده بود از خدمت سربازی معاف شد، قبل از بازیگری وارد کننده اتومبیل آلات راهسازی بود و بیشتر کار اقتصادی می کرد. پس از بازیگری نیز گالری جواهرات بـه نام سنجاق رو باز کرده و چندین شعبه دارد.

بیوگرافی بازیگران سریال دلدادگان + تصاویر بازیگران سریال دلدادگان

شاهرخ استخری بازیگر

 

تاریخ تولد اصلی و شناسنامه

تـو شناسنامه متولد 28 شهریور 1360 هستم ولی اگه بخوایم بگیم واقعا متولد چـه روزی وچه سالی هستم 14 مهر 1359 می باشم، تـو تمام مصاحبه هایی کـه میکنم همون تاریخ اصلیم رو میگم. مردم زیاد با تاریخ تولد تـو شناسنامه ام آشناییت ندارند.

 


 

بیوگرافی مهرانه مهین ترابی بازیگر نقش مرضیه سریال دلدادگان

مهرانه مهین ترابی متولد 20 مرداد 1336 در کرج، بازیگر اسـت. فارغ التحصیل لیسانس رشته بازیگری و کارگردانی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران اسـت، او فرزند چهارم یک خانواده هفت نفری اسـت و جز او کسی در خانواده فعالیت هنری ندارد.

 

دوران کودکی

در سن 10 سالگی کـه بچه هـای دیگر دنبال بازی بودند و آهنگ هـای الکی گوش می کردند شدیدا بـه آهنگ هـای شارل آرناوور، خوانده مشهور فرانسوی علاقه داشتم. ساعت ها می نشستم پای گرامافون و لذت عجیبی می بردم.

بیوگرافی بازیگران سریال دلدادگان + تصاویر بازیگران سریال دلدادگان

مهرانه مهین ترابی

 

از گمرک تا کلاس بازیگری

بعد از دیپلم یک دوره دو ساله کاردانی ارزیابی گمرک را گرفته بودم و مشغول کار در گمرک بودم شش ماه بود کـه داشتم کار میکردم اما اصلا کارم را دوست نداشتم همزمان با ان؛ کلاس هـای تئاتر می رفتم در کتابخانه کرج. آنجا خیلی زیاد رفت و آمد میکردم.

 

دانشگاه در بحبوحه انقلاب

سال 58 چند ماه بعد از پیروزی انقلاب وارد دانشگاه شدم. واقعا باید بگویم کـه در بدترین شرایط موجود تصمیم گرفتم بازیگر شوم و خیلی بدشانس بودم. در اوج جوانی ام عملا زیاد نتوانستم کار کنم چون در ان زمان و شرایط، فیلم زیادی ساخته نمی شد.

 

شروع بازیگری مهرانه مهین ترابی

نخستین فیلم سینمایی ام را وقتی بازی کردم کـه 28 سالم بود بـه اسم گلبهار سال 64 بـه کارگردانی زنده یاد تهمینه اردکانی در ان بازی کردم کـه فیلم با کیفیتی هم نبود و همه ی ی بدون استثنا کار اولشان بود. از فیلمبردار گرفته تا خود خانم اردکانی و دستیارش همگی کار اولمان بود. بـه هر حال موقعیت ان زمان آنطوری بود. جالب اینجاست کـه چند بار از تلویزیون پخش شد و خیلی ها کار را دیدند.

بیوگرافی بازیگران سریال دلدادگان + تصاویر بازیگران سریال دلدادگان

مهرانه مهین ترابی و مهتاب کرامتی

 

ورود بـه تلویزیون

سه سال بعد از فیلم گلبهار در سال 64 چند فیلم و تئاتر دیگر کار کردم. نخستین کاری کـه در تلویزون انجام دادم، مش خیرالله و صندوقچه اسرار در سال 69 بود آنجا برای نخستین بار با فردوس کاویانی همبازی شدم سریالی اپیزودیک بود کـه یک اپیزود سه – چهار قسمتی اش را مـا بازی کردیم.

 

شهرت

مهرانه مهین ترابی با نقش آفرینی در مجموعه همسران در سال 1373 و خانه سبز در سال 75 بـه کارگردانی بیژن بیرنک و مسعود رسام بـه اوج محبوبیت و شهرت رسید.

 

علت کم کاری در سینما

با این کـه کارم را با سینما شروع کردم اما در سینما نتوانستم موفقیت خاصی بـه دست بیاورم علت اصلی اش فکر میکنم همان پایین بودن آمار ساخت فیلم در ان سال‌ها بود. چون تا سال 74 – 73 فیلم چندانی در سینما ساخته نمی شد.

بیوگرافی بازیگران سریال دلدادگان + تصاویر بازیگران سریال دلدادگان

مهرانه مهین ترابی بازیگر زن

 

پیاده روی در پارک

خانه مـن نزدیک پارک آب و آتش اسـت و آنجا را خیلی دوست دارم و هر موقع کـه وقت کنم با دوستانم بـه آنجا میروم کـه پیاده روی کنیم.

 

ورزش تخصصی

مـن سال‌های زیادی یک ورزش کـه برای یک خانم آمریکایی هست بـه نام کالام پیک نی انجام می دادم، نام ورزش کل نتیکس اسـت. اما متاسفانه مـا بخاطر شغل مان نمیتوانیم برنامه ریزی هـای همیشگی داشته باشیم، مـن سال‌ها ورزش کردم و سلامتی همین حالا خود را مدیون ان ورزش ها هستم.

 

غذای مورد علاقه

مـن غذا هـای زیادی را خیلی خوب درست میکنم. از جمله قورمه سبزی و بیف استراگانفی کـه می پزم، بسیار خوشمزه می شوند، همه ی ی غذاها را دوست دارم بـه موقع خودش اما قورمه سبزی را جور دیگری دوست دارم.

بیوگرافی بازیگران سریال دلدادگان + تصاویر بازیگران سریال دلدادگان

مهرانه مهین ترابی و دوستانش

 

عشق سفر

سفر را بسیار دوست دارم، هر وقت کـه پای سفر در میان باشد آماده ام و بیشتر دوست دارم با خانواده ام بـه سفر برو مـن در سفر رفتن کمی لوسم و امکانات و رفاه را در دسترس می خواهم. بارها دوستانم بـه سفر هـای کمپی رفتند، تورهای طبیعت گردی کـه در چادر و کیسه خواب میخوابند، اما مـن همراهی شان نکردم بیشتر دوست دارم وقتی مسافرت می روم در یک هتل باشم و یک رفاه نسبی را داشته باشم، چون بـه نظم خیلی اهمیت می دهم.

 

علاقه بـه گل و گیاه

در خانه تنها سرگرمی مـن پرورش گل و گیاه اسـت. روی میز مـن پر از بنفشه آفریقایی اسـت و پشت پنجره هام پر از شمعدانی اسـت و از گیاهانی کـه دارم خیلی خوب مراقبت میکنم. طوری که همه ی ی از سرحال بودن این گل ها و گیاه ها تعجب میکنند.

 

علت مجرد ماندن مهرانه مهین ترابی

تصمیم بـه مجرد ماندن سخت‌ ترین تصمیم زندگی‌ ام بود. ازدواج را دوست داشتم اما باید تنها می‌ ماندم مـن هم عاشق فرزند هستم و دوست دارم برای افراد خانواده‌ ام آشپزی کنم اما از آنجا کـه بازیگری وجودم را ساخته بود نمی توانستم بـه راحتی از حرفه‌ ام بگذرم.

بیوگرافی بازیگران سریال دلدادگان + تصاویر بازیگران سریال دلدادگان

مهرانه مهین ترابی

 

عشق اصفهان

دیوانه اصفهان هستم با تمام وجودم می گویم کـه بـه شدت عاشق اصفهان هستم و بعد از آن شیراز، خیلی زیاد این دو شهر را دوست دارم.

 

خواندن کتاب

کتاب دور و بر مـن زیاد اسـت، یعنی روی تختم، بالای کاناپه و همه ی ی جا، منتها بـه موقع یعنی وقتی سوالی برایم پیش می آید، زیاد اهل خواندن رمان نیستم فکر می کنم.

 


 

بیوگرافی مسعود رایگان

مسعود رایگان متولد 1 بهمن 1333 در خرم آباد، بازیگر اسـت. فارغ التحصیل لیسانس رشته کارگردانی تئاتر از دانشکده هنرهای دراماتیک و مدرسه فیلم سازی اینترنشنال از سوئد میباشد، فعالیت ش را با پرده خوانی در کارهای پدرش آغاز کرد.

بیوگرافی بازیگران سریال دلدادگان + تصاویر بازیگران سریال دلدادگان

مسعود رایگان

 

شروع فعالیت

نخستین کار حرفه اي او در سال 1351 در فیلمی ار مرتضی جزایری بود. .در سال 1359 تا 60 با چند برنامه تلویزیونی هم همکاری کرد سپس برای تحصیل بـه کشور سوئد رفت در این کشور با مراکز مختلفی از جمله مراکز اینترنشنال کالچر، فرهنگ ملل و تئاتر شهر و تئاتر ملی همکاری نمود.

بیوگرافی بازیگران سریال دلدادگان + تصاویر بازیگران سریال دلدادگان

مسعود رایگان و همسرش رویا تیموریان

 

کارگردانی و بازیگری در سوئد

وی برنامه اي تحت عنوان دست هـای روشن را برای شبکه دو سوئد کارگردانی کرد همچنین تجربه حضور در فیلمی از سوزان اوستن کارگردان برادران آمادتوس، تحت عنوان زندگی خطرناک و بازی در چهار سریال در این کشور را در کارنامه پرافتخار خود دارد.

بیوگرافی بازیگران سریال دلدادگان + تصاویر بازیگران سریال دلدادگان

مسعود رایگان بـه همراه خانواده

 

بازگشت بـه ایران

رایگان سال ۱۳۸۰ بـه دعوت وحید موسائیان بـه ایران آمد و در فیلم خاموشی دریا بازی کرد او بار دیگر بـه دعوت رضا میرکریمی بـه ایران آمد و در نقش اول فیلم خیلی دور، خیلی نزدیک، ساخته رضا میرکریمی بازی کرد. سپس تصمیم بـه نقش آفرینی و فعالیت در داخل کشور نمود.

 


 

بیوگرافی حمید گودرزی دیگر بازیگر سریال دلدادگان

حمید گودرزی متولد 2 آذر 1356 در بروجرد، بازیگر اسـت. فارغ التحصیل لیسانس رشته بازیگری از دانشگاه آزاد تهران می باشد، تابحال دوبار عاشق شده و یک بار ازدواج کرده کـه بـه طلاق ختم شده اسـت.

 

خانواده

در یک خانواده چهار نفری بـه دنیا آمده اسـت، او لر میباشد و با مادرش 14 سال اختلاف سنی دارد، تنها یک خواهر دارد و پدرش تاجر فرش و مادرش خانه دار اسـت.

بیوگرافی بازیگران سریال دلدادگان + تصاویر بازیگران سریال دلدادگان

حمید گودرزی بازیگر

 

از پزشکی تا هنر

می خواستم پزشک بشم و در کنکور تجربی هم شرکت کرده بودم، اما یک روز فیلمی از مهدی هاشمی در جشنواره فجر دیدم کـه سیمرغ می‌گرفت، با دیدن ان فیلم بدجور شیفته او و حرفه بازیگری شدم. به همین علت تغییر مسیر دادم و در کنکور هنر شرکت کردم.

 

شروع با تئاتر

فعالیت اش از تئاتر هـای دانشجویی شروع شد و بـه‌صورت حرفه اي در نخستین و آخرین تئاتر زندگی اش در نمایشی بـه نام کشتی اسپرانزا بـه کارگردان محمد رحمانیان در سال 1378 روی صحنه رفت.

بیوگرافی بازیگران سریال دلدادگان + تصاویر بازیگران سریال دلدادگان

حمید گودرزی و مادرش

 

از سینما تا سریال

نخستین بار در یک نقش کوتاه با فیلم سهراب بـه کارگردانی سعید سهیلی در سال 1378 جلوی دوربین رفت و در همین سال با سریال دانی و مـن وارد قاب تلویزیون شد.

 

شهرت

در سال 1381 وقتی 25 ساله بود با نقش فرزاد در سریال مسافری از هند بـه همراه شیلا خداداد و بهنوش طباطبایی بـه شدت بـه شهرت رسید.

 

علاقه بـه پاریس و تجارت

حمید گودرزی عاشق پاریس اسـت بـه موبایل علاقه ی زیادی دارد، او علاوه بر بازیگری تاجر فرش و شکلات هم هست و از شهرت و سوپر استار شدن متنفر اسـت.

بیوگرافی بازیگران سریال دلدادگان + تصاویر بازیگران سریال دلدادگان

حمید گودرزی

 

ازدواج و ماجرای آشنایی

حمید گودرزی در 20 شهریور 1383 با دختری بـه نام ماندانا دانشور ازدواج کرد، آشنایی این دو از ساختمانی در میدان آرژانتین کـه همسایه بودند شروع شد. ماندانا ان زمان دانشجوی کارگردانی و 16 ساله بود !

 

علت طلاق

این زوج در سال 1395 بعد از 12 سال زندگی مشترک از هم جدا شدند، گودرزی میگوید علت طلاق این بود کـه همسرش علاقه اي بـه زندگی در ایران نداشت و می خواست از ایران برود.

بیوگرافی بازیگران سریال دلدادگان + تصاویر بازیگران سریال دلدادگان

حمید گودرزی

 

دوبار عاشق شدم

تابحال 2 بار عاشق شدم و در دومین بار کـه عاشق شدم ازدواج کردم، اما بنظرم گاهی زیاده خواهی و طمع باعث میشود عاشقیت کمرنگ و بـه جدایی منجر شود.

بیوگرافی بازیگران سریال دلدادگان + تصاویر بازیگران سریال دلدادگان

حمید گودرزی و پدرش

 


 

بیوگرافی پویا امینی دیگر بازیگر سریال دلدادگان

پویا امینی متولد 15 اردیبهشت 1356 در تهران، بازیگر اسـت. فارغ التحصیل لیساس رشته کارگردانی نمایش از دانشگاه علم و فرهنگ تهران اسـت، یک فوتبالیست دو آتیشه و یک هنرمند با اخلاق متاهل می باشد. وی اصالتا اهل شهر ری میباشد.

بیوگرافی بازیگران سریال دلدادگان + تصاویر بازیگران سریال دلدادگان

پویا امینی بازیگر

 

شروع فعالیت

فعالیت هنری اش در زمان دانشجویی شروع شد. بـه‌صورت جدی در سال 1376 وقتی 20 ساله بود برای بازی در سریال در قلب مـن بـه کارگردانی حمید لبخنده تست داد و قبول شد و نخستین تجربه جلوی دوربین خود را کسب کرد.

 

شهرت

بعد از دو تجربه نه چندان موفق در سال 1380 وقتی 24 ساله بود بـه همراه چند تازه بازیگر در سریال خط قرمز بازی کرد و بـه اوج شهرت و محبوبیت رسید. در سال 82 با فیلم وعده دیدار وارد سینما شد.

بیوگرافی بازیگران سریال دلدادگان + تصاویر بازیگران سریال دلدادگان

پویا امینی و همسرش

 

ازدواج

پویا امینی در سال 1381 وقتی 25 ساله بود با همکلاسی دانشگاه خود بیتا بجانلی ازدواج کرد، ثمره این ازدواج یک پسر بـه نام ایلیا میباشد.

 

نحوی آشنایی با همسرش

بیتا بجانلی دانشجوی گرافیک و پویا دانشجوی گارگردانی تئاتر بود کـه ارتباط اولیه آن ها از محیط دانشگاه شکل گرفت، پس از فارغ التحصیلی باهم ازدواج کردند.

 

رمز تداوم زندگی

مـن و همسرم سوای زن و شوهری، دوستان خوبی برای هم هستیم. در بسیاری از زمینه ها اشتراک نظر و عقیده داریم، انچه توانسته مـا را در کنار هم نگه دارد صداقت و اعتماد در کنار رفاقت و دوستی اسـت.

بیوگرافی بازیگران سریال دلدادگان + تصاویر بازیگران سریال دلدادگان

پویا امینی و پسرش ایلیا

 

ورزش و استقلال

آقای بازیگر بـه شدت فوتبالی و طرفدار دو آتیشه تیم استقلال تهران اسـت و اکثر بازی ها را از استادیوم پیگیری می‌کند، خودش هم عضو تیم فوتبال ستارگان هنر میباشد.

 

حاضر نیستم هر نقشی را بپذیرم

عده اي فکر میکنند بـه سینما علاقه اي ندارم، اما کم کاری مـن به دلیل حساسیت در پذیرش نقش در این حوزه اسـت و حاضر نیستم کارنامه ام با نقش های ضعیف خراب کنم.

بیوگرافی بازیگران سریال دلدادگان + تصاویر بازیگران سریال دلدادگان

بیتا بجانلی همسر پویا امینی

 


 

بیوگرافی ملیکا شریفی نیا بازیگر نقش حدیث در سریال دلدادگان

ملیکا شریفی نیا متولد 21 آبان 1365 در تهران، بازیگر اسـت. فارغ التحصیل رشته گرافیک می باشد، تمام اعضای خانواه اش بازیگران صاحب نام و شناخته شده هستند، به جز بازیگری، عکاس، تصویر ساز و گرافیسک اسـت.

 

خانواده مشهور

پدرش محمدرضا شریفی نیا نابغه بازیگری و مافیای هنری در سینماست، مادرش آزیتا حاحیان علاوه بر بازیگر درجه یک، مدرس هنری نیز میباشد. خواهر بزرگترش مهراوه هم بازیگر اسـت.

بیوگرافی بازیگران سریال دلدادگان + تصاویر بازیگران سریال دلدادگان

ملیکا شریفی نیا

 

شروع هنر از 3 سالگی

از 3 سالگی با وجود پدر و مادر بازیگر و مدرس وارد این عرصه شد و در سال 1370 وقتی 5 ساله بود بـه‌صورت حرفه اي با فیلم اویناز وارد سینما شد.

 

علاقه بـه نقاشی

علاقه بـه نقاشی بـه‌صورت ارثی در خانوادشان میباشد، پدرش، دایی و خاله اش نقاشی می کردند به همین دلیل وقتی 9 ساله بود شروع بـه یادگیری نقاشی کرد.

 

شهرت

در سال 1377 وقتی 12 ساله بود با سریال افسانه پوپک طلائی وارد قاب تلویزیون شد و در سریال هاي خروس، نون و ریحون و فیلم مهمان مامان چهره اش شناخته تر شد.

بیوگرافی بازیگران سریال دلدادگان + تصاویر بازیگران سریال دلدادگان

ملیکا شریفی نیا و مادرش آزیتا حاجیان

 

ملیکا شریفی نیا و همسر

ملیکا شریفی نیا در 14 اردیبهشت 1386 وقتی 19 ساله بود با امیر رضا طلاچیان کـه در صنعت فعالیت دارد ازدواج کرد، اما این زوج هنوز صاحب فرزندی نیستند.

 

از موسیقی راک تا کتاب

بهترین بخش زندگی ام مطالعه اسـت، وقتی سر کار هستم کتاب می خوانم یا در اینترنت مطالبی را مطالعه میکنم، اگر نتوانم کتاب بخوانم خیلی ناراحت می‌شوم. موسیقی راک و سنتی مدرن نیز از علایقم میباشد.

بیوگرافی بازیگران سریال دلدادگان + تصاویر بازیگران سریال دلدادگان

همسر ملیکا شریفی نیا

 

لاغری 20 کیلویی

در جشن تولد 29 سالگی بـه خودم قول دادم وزنمو کم کنم به همین دلیل با یک رژیم اینترنتی در کنار مشاوره متخصص در 7 ماه 20 کیلو وزن کم کردم. اهل تغذیه سالم نیستم. تا همین چند ساله پیش سالاد و میوه هم کم می خوردم، اما مدتی اسـت در باغچه خالم، سبزی، گوجه و خیار پرورش می دهد و همین انگیزه اي شده تا از گیاهان کـه خودم پرورش می دم استفاده کنم. چای هم نوشیدنی اول و مورد علاقه مـن اسـت.

بیوگرافی بازیگران سریال دلدادگان + تصاویر بازیگران سریال دلدادگان

بیوگرافی ملیکا شریفی نیا

 


 

بیوگرافی پانته آ بهرام دیگر بازیگر سریال دلدادگان

پانته آ بهرام متولد 13 اسفند 1348 در تهران، بازیگر اسـت. فارغ التحصیل لیسانس ادبیات نمایشی در سال 1371 و دانش اموخته مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما میباشد.

بیوگرافی بازیگران سریال دلدادگان + تصاویر بازیگران سریال دلدادگان

پانته آ بهرام

 

شروع فعالیت

فعالیت خود رابه صورت آکادمیک با ورود بـه مدرسه صدا و سیما آغاز کرد، نخستین بار بـه‌ صورت حرفه اي در 18 سالگی با حضور در سری سوم مجموعه آئینه در قاب تلویزیون ظاهر شد.

 

تئاتر و سینما

با نمایش آتقی و شهر خیال در سال 1369 بـه روی صحنه رفت. نخستین بار در سال 1375 با فیلم زشت و زیبا وارد سینما شد، اما بازی در فیلم چهارشنبه سوری اصغر فرهادی در سال 1384 باب جدیدی در فعالیت هـای هنری او باز کرد.

بیوگرافی بازیگران سریال دلدادگان + تصاویر بازیگران سریال دلدادگان

پانته آ بهرام

 

طلاق پانته آ بهرام از همسرش

پانته آ بهرام با سیامک احصایی طراح صحنه و لباس ازدواج کرده اسـت، اما طبق شنیده ها این دو مدت هاست از بکدیگر جدا شدند خانوم بهرام یک فرزند پسر دارد.

 

شهرت پانته آ بهرام در تلویزیون

در تلویزیون با مجموعه هایی چون وکیل، پلیس جوان، بحران معنویت و مسافر آغاز کرد اما نقطه عطف این حضور بـه سریال مسافر در سال 1379 باز می گردد. او در سال 96 با بازی در سریال خانگی عاشقانه بکارگردانی منوچهر هادی در نسل جدید محبوبیت دوباره پیدا کرد.

بیوگرافی بازیگران سریال دلدادگان + تصاویر بازیگران سریال دلدادگان

پانته آ بهرام و همسرش

 

فوتبالی و استقلالی

بـه فوتبال علاقه دارد، میگوید در بازی ایران استرالیا حالتی شبیه سکته را گذراندم از هیجان زیاد کارم بـه بیمارستان کشید و برادرم بـه دادم رسید بعد از آن چشمم ترسید و بازی تیم ملی را گذری نگاه می‌ کنم. استقلالی هم هستم و همیشه پیگیر نتایج این تیم می باشم.

 

جوایز و افتخارات

در سال 1370 جایزه اول بازیگری برای نمایش مرگ یزدگرد را برد، و در این سال‌ها افتخارات مختلفی برای خود کسب کرد، آخرین ان برنده دیپلم افتخار و تندیس بهترین بازیگرنقش اول زن از سی و یکمین جشنواره فیلم فجر برای فیلم روز روشن اسـت.

بیوگرافی بازیگران سریال دلدادگان + تصاویر بازیگران سریال دلدادگان

پانته آ بهرام و مادر اش

 

مشوق بازیگری

انوشیروان ارجمند از بهترین و اصلی ترین مشوق‌هـای مـن در بازیگری بود و نحوه‌ی کارم را دوست داشت. مـن بـه مرگ هنرمند اعتقاد ندارم و انوشیروان ارجمند همیشه زنده اسـت.

 

بیوگرافی آرش مجیدی بازیگر دیگر سریال دلدادگان

آرش مجیدی متولد ۷ اردیبهشت ۱۳۵۳ در آباده، بازیگر اسـت. فارغ التحصیل لیسانس رشته ادبیات نمایشی اسـت، پدرش کارمند ذوب آهن بخش متالوژی و مادرش معلم بود، او فرزنداول خانواده اسـت و علاقه زیادی بـه کوهنوردی و عکاسی دارد. می‌گوید مـن بـه منظور لذت بردن از بازی و بازیگری وارد این حرفه شده ام.

 

ورود بـه حرفه بازیگری

او فعالیت هنری خود را از تئاتر آغاز کرد و در استان رتبه اول تئاتر رابه دست آورد؛ مجیدی با سریال رستگاران درنقش یک پلیس چهره شد و همچنین با ایفای نقش در سریال زیر هشت ساخته سیروس مقدم نشان داد کـه از استعداد بالایی برخوردار اسـت.

بیوگرافی بازیگران سریال دلدادگان + تصاویر بازیگران سریال دلدادگان

آرش مجیدی

 

کارهایی کـه دوست داشتم

مـن همه ی ی کارهایم را دوست داشتم و نمیتوانم بگویم کدام بد بوده یا ان یکی خیلی باعث افتخار بوده. البته بـه واقع، مـن و خداوند عشق را آفرید را دوست دارم. همچنین خیلی از فیلم هاي تلویزیونی را که بازی کردم دوست داشتم. وقتی نقشی را دوست داشته باشم بازی میکنم و آدمی نیستم کـه مثلاً بگویم این اثر تله فیلم اسـت.

 

ازدواج

آرش مجیدی با میلیشیا مهدی نژاد ازدواح کرده و صاحب یک دختر بـه نام میشا دارند.

بیوگرافی بازیگران سریال دلدادگان + تصاویر بازیگران سریال دلدادگان

آرش مجیدی و همسرش

 

حس بچه دار شدن

آرش مجیدی معتقد اسـت تولد فرزند در یک خانواده دنیای مرد و زن را عوض می‌ کند و تاثیر زیادی بر جهان بینی ان ها دارد، او میگوید : با بچه‌ دار شدن اتفاق عجیبی میافتد، بچه جهان‌ بینی انسان را عوض می‌ کند او با خودش کـه می‌ آید دنیایی رابه دنیای مـا اضافه می‌ کند کـه مدام بزرگ‌تر و کامل‌ تر می‌ شود.

 

علت ورود بـه بازیگری

مـن بـه منظور لذت بردن از بازی و بازیگری وارد این حرفه شده ام. بد نیست کـه اتفاقاً آدم بداند کـه میخواهد در این حرفه بـه یک چهره تبدیل شود. معتقدم خوب اسـت کـه آدم ها با خودشان صاف و صادق باشند و بگویند مـن برای چنین چیزی وارد این کار شده ام. مـن هم برای این وارد شده ام کـه بـه معنای مطلق بازی را دوست داشتم، یعنی یک آدم دیگر بودن را دوست داشتم.

بیوگرافی بازیگران سریال دلدادگان + تصاویر بازیگران سریال دلدادگان

آرش مجیدی و دخترش میشا

 

عکاسی

دوره‌اي بود کـه عکاسی صنعتی و تا حدی عکاسی طبیعت کار می‌ کردم، اما همین حالا خیلی کمتر شده و اصلا نمی‌ توان آن را یک حرفه دانست و گاهی دلی کار می کنم برای خودم.

 

ورزش

مـن ورزشی مثل فوتبال را درک نمی‌ کنم. البته می‌ دانم اشکال از مـن اسـت فوتبال مثل یک زبان بین‌ المللی اسـت کـه متاسفانه آن را نمی‌ فهمم، در عوض ورزش‌ هـای فردی مثل پاراگلایدر را دوست دارم.

 

شغل دوم

بازیگری واقعا برای مـن یک حرفه اسـت و بشدت برایم اهمیت دارد. مـن واقعا هیچ حرفه دیگری ندارم و هر چـه نگاه می‌ کنم در تمام این سال‌ ها شغل دیگری هم نداشته‌ ام اگر چه در ایران اگر کسی بخواهد بازیگر شود زندگی‌ اش رابه باد داده، اما این حرفه مـن اسـت.

 

اوقات فراغت

اوقات فراغت خود را در کنار خانواده و با سفر و دیدن فیلم سپری میکنم. برای تماشای فیلم بـه سینما میروم و همچنین فیلم هاي روز دنیا را در منزل تماشا میکنم.

بیوگرافی بازیگران سریال دلدادگان + تصاویر بازیگران سریال دلدادگان

زندگی شخصی آرش مجیدی

 


 

بیوگرافی سمیرا حسن پور

سمیرا حسن پور متولد آذر ماه در تهران، بازیگر اسـت. فارغ التحصیل رشته نمایش اسـت، در انتخاب رشته اش اول نمایش و دوم گرافیک زده بود، علاقه زیادی بـه نقاشی هم دارد و حالا بیشتر موسیقی و بازیگری را پیگیری می‌کند.

بیوگرافی بازیگران سریال دلدادگان + تصاویر بازیگران سریال دلدادگان

سمیرا حسن پور

 

شروع فعالیت

كودكي بـه هنر علاقمند بودم و براي انتخاب رشته دبيرستان هم دوست داشتم كه رشته هنري را انتخاب كنم اما مادرم زياد موافق نبودند و همين شد كه براي رشته دانشگاهي ام طوري كه مادرم نفهمند كنكور هنر هم شركت كردم. انتخاب اولم نمايش بود و انتخاب دومم گرافيك چون كه از كودكي نقاشي مي كشيدم. رفته رفته و پس از گذراندن دوره دانشكده در صحنه تئاتر حضور پيدا كردم و بـه كلاس بازيگري رفتم.

 

محبوبیت و شهرت

بازيگري كه با گلرخ سريال «پايتخت» اسمش سر زبان‌ ها افتاد و بعد راهي سينما شد و با فيلم سينمايي «تمشك» ساخته سامان سالور توانست در اولين قدمش در عرصه سينما كانديدای سيمرغ بلورين شود.

بیوگرافی بازیگران سریال دلدادگان + تصاویر بازیگران سریال دلدادگان

سمیرا حسن پور

 

ورزش و قهرمانی

مـن از دوران كودكي بـه ورزش كردن علاقه داشتم. از طرفي استعدادم باعث شده بود كه هميشه ورزش كنم حال در اين بين بـه ورزش‌ هـای مختلفي از پينگ پنگ گرفته تا واليبال، ايروبيك، دو و شنا مي‌ پردازم. البته در مقطعي كه بـه شكل جدي بـه رشته «دو » مي‌ پرداختم توانستم در ان مدال هم كسب كنم.

بیوگرافی بازیگران سریال دلدادگان + تصاویر بازیگران سریال دلدادگان

سمیرا حسن پور

 

سبیزیجات و غذا خوردن

مـن علاقه ويژه‌اي بـه سبزيجات دارم؛ بـه همين دليل حجم زيادي از غذا خوردنم را سبزيجات و ميوه‌ها تشكيل مي‌دهند؛ از طرفی همواره سعي مي‌كنم از نوع تازه و با كيفيت ان استفاده كنم. سبزيجات، هم براي بدن مقوي اسـت و هم اينكه بـه تناسب اندام افراد كمك مي‌ كند. خيلي وقت‌ها كه سر كار مي‌روم همراه خودم كشمش و خرما و… مي‌ برم.

بیوگرافی بازیگران سریال دلدادگان + تصاویر بازیگران سریال دلدادگان

سمیرا حسن پور و آزاده زارعی

 

ازدواج با سامان سالور

سمیرا حسن پور با کارگردان مشهور سامان سالور ازدواج کرده اسـت. سالور متولد سال ۱۳۵۵در شهربروجرد، کارگردان و فیلمنامه‌ نویس ایرانی اسـت فارغ التحصیل رشته کارگردانی سینما از دانشگاه سوره اسـت. نخستین فیلم بلند او ساکنین سرزمین سکوت برنده جایزه ویژه هیئت داوران جشنواره بین‌ المللی فیلم صوفیه شد.

بیوگرافی بازیگران سریال دلدادگان + تصاویر بازیگران سریال دلدادگان

سمیرا حسن پور و همسرش سامان سالور

 

بیوگرافی سانیا سالاری دیگر بازیگر سریال دلدادگان

سانیا سالاری متولد 20 تیر ماه اواخر دهه 60 میباشد. فارغ التحصیل لیسانس رشته تدوین اسـت و از تئاتر با افراد صاحب نامی شروع کرد و حالا بـه تلویزیون رسیده و در رویایی درخشش در این عرصه می باشد.

بیوگرافی بازیگران سریال دلدادگان + تصاویر بازیگران سریال دلدادگان

بیوگرافی سانیا سالاری

 

از دانشگاه تا کلاس

بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه، بازیگری را کلاس هـای بازیگری مهتاب نصیرپور شروع کرد و سپس در کارگاه هـای هنری محمد رحمانیان شرکت داشت.

 

نخستین تجربه در تئاتر

نخستین بار بـه‌ صورت حرفه اي در تئاتر مجلس ضربت زدن بـه کارگردانی محمد رحمانیان بازیگری را تجربه کرد، میگوید حضور در این نمایش برای مـن در حکم یک چالش بزرگ بود.

بیوگرافی بازیگران سریال دلدادگان + تصاویر بازیگران سریال دلدادگان

سانیا سالاری و مهرانه مهین ترابی

 

نکته نظرات بزرگان تئاتر

همبازی شدن با بازیگران صاحب نام در تئاتر برایم خیلی حائز اهمیت اسـت و کلی انرژی مثبت از آنها می گیرم و تلاش میکنم از تجربیاتشون بـه نحو احسنت بهره برداری کنم.

 

درخشش سانیا سالاری

در همان نخستین کار حرفه اي اش در تئاتر سال 95 در نقش قطام نمایش مجلس ضربت زدن، بازی اش چشم منوچهر هادی کارگردان صاحب نام را گرفت.

بیوگرافی بازیگران سریال دلدادگان + تصاویر بازیگران سریال دلدادگان

سانیا سالاری

 

ورود بـه تلویزیون سانیا سالاری

منوچهر هادی از سانیا سالاری برای بازی در نقش ارغوان سریال دلدادگان دعوت کرد و بـه این ترتیب نخستین تجربه حرفه اي او در یک نقش اصلی جلوی دوربین رفت.

 

شهرت سانیا سالاری

بازی تاثیر گذار خانوم سالاری در سریال دلدادگان و حمایت منوچهر هادی از جوانان این عرصه بی شک در آینده هنری او بی تاثیر نخواهد بود.

بیوگرافی بازیگران سریال دلدادگان + تصاویر بازیگران سریال دلدادگان

سانیا سالاری و مادرش

ازدواج سانیا سالاری

خانوم سالاری هنوز ازدواج نکرده و مجرد میباشد.

 

بیوگرافی بازیگران سریال دلدادگان

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت
مردمانی که هنگام حادثه سلفی نمی‌گیرند (فیلم)
مردمانی که هنگام حادثه سلفی نمی‌گیرند (فیلم)