درباره بازیگران سریال دلدادگان (+ خلاصه داستان سریال)

درباره بازیگران سریال دلدادگان (+ خلاصه داستان سریال)

بیوگرافی بازیگران سریال دلدادگان

دلدادگان یک مجموعه تلویزیونی و سریال ایرانی می باشد. کارگردان این سریال زیبا منوچهر هادی است. تهیه کنندگی آن بر عهده ایرج محمدی می باشد. این سریال دارای یک داستان بسیار جذاب است که توسط نویسندگان ماهری چون محمد مهدی نژادیان و بابک کایدان نوشته شده است.

 

این فیلم در ۶۰ قسمت و سه فصل ساخته شده است. انتشار اولیه آن نیز در سال ۱۳۹۷ می باشد. این فیلم در ۱۳ مرداد در شبکه ۳ شروع به پخش شد و ۳ آبان پایان یافت. در ساخت فیلم از بازیگران ماهر و نامداری استفاده شده است.

 

این بازیگران در نهایت جذابیت فیلم را ساخته و داستان آن را به اجرا درآورده اند. سریال دادگان در ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ آغاز به تصویربرداری شد. همچنین تصویربرداری آن در تاریخ ۱۰ تیر ۱۳۹۷ به پایان رسید. در ابتدا اعلام شد که سریال دلدادگان از شبکه ۵ سیما پخش میشود. اما بعدها بنا به دلایلی تصمیم گرفته شد که سریال در شبکه ۳ پخش شود. علاوه بر انتشار اولیه این سریال ۳ بار دیگر نیز در شبکه آی فیلم بازپخش شد. یک بار در آبان ۱۳۹۸ و یک بار در آبان ۱۴۰۰ و در نهایت بهمن ۱۴۰۲ بازپخش شد.

 

بازیگران سریال دلدادگان

بازیگران سریال دلدادگان

در سریال دلدادگان از بازیگران مشهور و معروف بسیاری استفاده شده است. بازیگرانی که نقشهای این سریال را بر عهده گرفتهاند ور و حرفهای میباشند. علاوه بر این همگی دارای بازی و قدرت بازیگری بسیار بالایی هستند. لیست نقش ها و بازی های بازیگرهای این سریال به قرار زیر است.

 


مطالب مشابه: سریال دلدادگان | شرح کامل سریال دلدادگان + دلیل تغییر در پایان سریال


 

۱_ مالک پورسلیم:

مالک پورسلیم

نقش مالک پورسلیم که همسر مرضیه، نامزد سابق فرزانه و پدر ارغوان حدیث و حامد، همچنین پدرخوانده امیر میباشد. نقش مالک را دو نفر بازی کردند یکی از آن ها دوران جوانی مالک را بازی کرده است. یکی دیگر زمان پیری مالک را به تصویر کشیده است. دو نفری که نقش مالک را بر عهده دارند مسعود رایگان و آرش مجیدی هستند.

 

۲_ افسانه مشکات یا فرزانه زندی

افسانه مشکات یا فرزانه زندی

نقش افسانه یا فرزانه در فیلم به عنوان همسر نادر، نامزد سابق مالک، مادر امیر و مادرخوانده ارغوان ایفای نقش کرده است. کارگردان برای نقش افسانه مشکات نیز از دو نفر استفاده نموده است. یکی از آنها پانته آ بهرام است که نقش افسانه را در سن بالا به تصویر میکشد. دیگری لیندا کیانی بازیگر محبوبی که نقش جوانی فرزانه زندی را بازی میکند.

 

۳_مرضیه:

مرضیه

مرضیه در سریال دلدادگان همسر مالک مادر اصلی ارغوان حدیث و حامد همچنین مادرخوانده امیر می باشد. مرضیه دختر حاج فتاح معروف به حاج قلندر در سریال دلدادگان میباشد. بازیگرانی که نقش مرضیه را ایفا کردهاند دو نفر می باشند که سنین جوانی و پیری او را بازی می کنند. سمیرا حسن پور بازیگر نقش مرزی در جوانی و مهرانه مهین ترابی بازیگر نقش مرضیه در سنین پیری هستند.

 

۴_ عنایت برزگر:

عنایت برزگر

عنایت در فیلم، دوست نادر پدر هاتف و عاشق افسانه مشکات است. بازیگرانی چون مسعود دلخواه و مجید پتکی نقش عنایت برزگر را در فیلم بازی کردهاند.

 

۵_ نادر سلیمان پور:

نادر سلیمان پور

نقش نادر سلیمان پور را حمید گودرزی بازی می کند. او در این نقش همسر فرزانه پدر امیر و یک قاچاقچی مواد مخدر است. نادر نقش یک ساواکی را نیز در بازی به تصویر میکشد.

 

۶_ امیر پورسلیم یا سهیل سلیمان پور:

امیر پورسلیم یا سهیل سلیمان پور

بازیگر پورسلیم فرزند نادر و فرزانه همچنین پسرخوانده مالک و مرزی میباشد. او نامزد ارغوان است نقش امیر پورسلیم را سامان صفاری بازی میکند.

 

۷_ ارغوان مشکات یا بهار پورسلیم:

ارغوان مشکات یا بهار پورسلیم

 

بهار یا ارغوان در فیلم دختر مالک و مرضیه است. همچنین نقش دختر خوانده افسانه مشکات را بازی میکند. او در فیلم نامزد امیر میباشد. سانیا سالاری نقش ارغوان را بر عهده دارد.

 

۸_ حدیث پورسلیم:

حدیث پورسلیم

دختر مالک و مرضیه و همسر پارسا میباشد. نقش حدیث را نیز ملیکا شریفی نیا به تصویر میکشد.

 

۹ هاتف برزگر:

هاتف برزگر

هاتف برزگر پسر عنایت و نامزد سابق ارغوان در فیلم می باشد. نقش هاتف را شاهرخ استخری بازی میکند.

 

۱۰_ قاسم:

قاسم

قاسم دوست مالک و سید میباشد. که در هر سه فصل ایفای نقش میکند. قاسم مهدی صبایی بازی میکند.

 

۱۱ سید

سید

دوست مالک و قاسم میباشد که سیروس همتی این نقش را به تصویر میکشد.

 

۱۲_پارسا اسکویی:

پارسا اسکویی

فرزند صمد و رویا و همسر حدیث که بازیگر نقش آن علی سخنگو می باشد.

 

سایر بازیگرانی که در دلدادگان نقش های برجسته ای داشتند

سایر بازیگرانی که در دلدادگان نقش های برجسته ای داشتند

سریال دلدادگان ۳ فصل میباشد. افراد زیادی در آن ایفای نقش کردهاند. اما به جز بازیگران اصلی دارای بازیگران نقشهای اصلی و اول فیلم را بر عهده ندارند. اما دارای بازیها و نقش های برجسته ای هستند. بازیگران سریال دلدادگان به قرار زیر می باشند.

۱_ بازیگر حامد پورسلیم پسر مالک و مرضیه پویا کرمی می باشد.

۲ نوشین و بهزاد الماسی خواهر و برادری که برای افسانه مشکات کار میکنند. رویا علمی پویا امینی هستند.

۳_بازیگر نقش رویا مادر پارسا و همسر اول صمد افسانه چهره آزاد است.

۴_بازیگر نقش صمد اسکویی پدر پارسا و همسر سابق رویا و همسر مهین بهداد شریفیان است.

۵_مهین همسر دوم صمد است که آزاده ریاضی نقش او را بازی می کند.

۶_عزیز مادر مالک و عادل است که افسانه ناصری برای این شخصیت ایفای نقش می کند.

۷_عباس زندی پدر فرزانه و افسانه علیرضا استادی می باشد.

۸ بازیگر عادل پورسلیم پسر عزیز برادر مالک و نامزد سابق افسانه سجاد قراگزلو می باشد.

۹_ افسانه زندی دختر عباس خواهر فرزانه و نامزد سابق عادل مهناز خوشخو میباشد.

۱۰_ بازیگر نقش حاج فتاح یا حاج قلندر که پدر مرضیه و یک شخص انقلابی در فیلم است. اصغر محبی میباشد.

جالب است بدانید که خود منوچهر هادی در این فیلم به عنوان راننده تاکسی ایفای نقش کرده است.

 

جوایز سریال دلدادگان

جوایز سریال دلدادگان

سریال دلدادگان در سال ۱۳۹۸ کاندید نوزدهمین جشنواره حافظ حافظ شد. همچنین در رده بهترین مجموعه تلویزیونی این سریال ایرج محمدی نامزد شد. در بهترین کارگردان تلویزیونی منوچهر هادی با این سریال نامزد شدند. همچنین به عنوان بهترین فیلمنامه تلویزیونی محمد مهدی نژادیان و بابک کایدان نامزد شدند.

 

حواشی سریال دلدادگان

حواشی سریال دلدادگان

این سریال دارای حاشیه های خاصی نیست. اما فیلمنامه آن در قسمت آخر سریال به دلیل همکاری نکردن خانم پانته آ بهرام که نقش افسانه مشکات را بازی میکرد. تغییر پیدا کرده است. این کار موجب انتقادات تماشاگران شد. پانتآ بهرام در صفحه اینستاگرامی خود منتشر کرد که دلیل این کارش مجموعه ای از مسائل مالی می باشد.

 

خلاصه فصل اول سریال دلدادگان

خلاصه فصل اول سریال دلدادگان

سریال دلدادگان از سریال های درام می باشد که در ژانر اجتماعی بازی شده است. این سریال در سه فصل پیش از انقلاب، زمان جنگ تحمیلی ایران و عراق و زمان حال را نشان میدهد. محتوای اصلی سریال داستان زندگی یک دختر جاه طلب و پر آرزو به نام فرزانه زندی است. او ابتدا عاشق یک جوان ساده و معمولی به نام مالک پورسلیم می شود.

 

در این زمان فردی به نام نادر سلیمان پور که عنصر امنیتی و وابسته به ساواک است. وارد محله آن ها میشود. نادر در این محله به ظاهر یک شیرینی پزی مشغول می شود. زمانی که نادر فرزانه را می بیند به او دلبسته و عاشق او میشود. در این زمان که نادر عاشق فرزانه است فرزانه نامزد مالک است. نادر برای به دست آوردن فرزانه مالک را به ساواک لو میدهد.

 

مالک بعد از اینکه دستگیر میشود به سیستان تبعید شده و در آنجا می ماند. بعد از تبعید مالک مرضیه ناامید شده و برای آرزوها و حس جاه طلبی خود از مالک دست میکشد. بعد از پس فرستادن انگشتر نامزدی برای خانواده مالک به نادر جواب مثبت میدهد. سپس با نادر ازدواج مینماید.

 

یکی از دوستان فرزانه مرضیه نام دارد مرضیه در ابتدا از شخصیت مالک خوشش نمی آید. او مخالف ازدواج فرزانه با او میباشد. بعد از انقلاب او با مالک همراهی کرده و کم کم به او علاقمند میشود. سپس مالک و مرضیه با یکدیگر ازدواج میکنند. فرزانه به دلیل این ازدواج مالک با مرضیه کینه به دل میگیرد. اصلی ترین پایه سریال همین کینه ای است که فرزانه از مرضیه به دل می گیرد.

 

ادامه خلاصه فصل اول دلدادگان

ادامه خلاصه فصل اول دلدادگان

بعد از انقلاب نادر سعی میکند با زرنگی خود را یک فرد انقلابی جا بزند. او در این کار موفق نمیشود. سوابق امنیتی نادر همچنین قاچاقچی بودن او توسط دوستان سپاهی در سریال برملا میشود. علاوه بر این شبی که قرار است نادر دستگیر شود. مالک به خانه نادر می رود تا به دستگیری او کمک کند. مهم ترین دلیل رفتن مالک به خانه نادر این است که بی سر و صدا دستگیر شود. همچنین آبروی او و خانوادهاش نرود. بعد از ازدواج فرزانه با نادر افسانه نیز با برادر نادر ازدواج میکند. در آن شب افسانه و شوهرش نیز در خانه نادر هستند.

 

زمانی که برای دستگیری نادر اقدام می شود. او خانه را آتش میزند تا بتواند به همراه همسر و خانواده اش فرار کند. اما متاسفانه برادر نادر که شوهر افسانه میباشد در خانه گیر میکند و میمیرد. در این قسمت از سریال همه بازیگران فکر میکنند که نادر و فرزانه در آتش سوخته از بین رفتهاند.

 

در نهایت نادر زمان فرار دستگیر شده و کشته میشود. فرزانه در این حالت کینه بزرگتری از مالک و مرضیه به دل میگیرد. بعد از فرارش با عنایت که دوست نادر است همدست میشود. او ثروت طلاهای نادر را پیدا کرده و برای خود کسب و کار جدیدی را برپا میکند. فرزانه نام خود را عوض کرده و افسانه مشکات میگذارد. در این میان مالک و مرضیه به تازگی فرزندی به دنیا آورده اند که نام آن را بهار گذاشتند.

 

افسانه برای انتقام فرزند آن ها را میدزدد و نامش را ارغوان میگذارد. همچنین فرزانه فکر میکند که فرزندش مرده است. اما در حالی که فرزندش پیش مالک و مرضیه است و آنها نام او را امیر گذاشته اند. فرزانه نمیداند که پسرش زنده مانده و تمام عمر به دنبال نقشه ای برای انتقام است.

 


مطالب مشابه: خلاصه داستان سریال دلدادگان (بازیگران سریال دلدادگان)


 

خلاصه فصل دوم سریال دلدادگان

خلاصه فصل دوم سریال دلدادگان

در فصل دوم سریال دلدادگان تماشاگران شاهد انتقام افسانه مشکات هستند. افسانه با ثروت خود یک شرکت تاسیس می کند و در آن به پولشویی میپردازد. امیر که اکنون فرزند خوانده مالک و مرضیه است و زندگی بسیار خوبی دارد. به عنوان مامور اطلاعات به خاطر خلاف هایی که در شرکت مشکات انجام می شود به آنجا می رود. امیر به عنوان مامور حسابداری در شرکت افسانه شروع به کار می کند.

 

افسانه بعد از اینکه متوجه می شود که امیر پسر مالک است تصمیم میگیرد که از که با کمک او انتقام بگیرد. او از دختر خوانده اش ارغوان می خواهد که وانمود کند عاشق امیر است. همچنین ارغوان نامزد پسر عنایت یعنی هاتف می باشد. افسانه ارغوان و هاتف را راضی می کند مدت کوتاهی این نقش را بازی کنند تا او بتواند تمام مشکلات مالی شرکت را به گردن امیر بیندازد و فرار کند.

 

در این زمان افسانه سعی می کند که شرکت را به نام امیر بزند. اما امیر از قبل آگاه است که در این شرکت چه اتفاقاتی می افتد. پس قبول نمی کند که شرکت به نام او شود. در این مدت ارغوان عاشق امیر میشود. همچنین امین نیز به ارغوان دل میبندد در این مدت افسانه سعی میکند خانواده مالک را از هم بپاشاند. او نامزد عقدی دختر مالک را با که مشکلات مالی زیادی دارد. با پول راضی میکند که از حدیث بگذرد. سپس پسر کوچک مالک که نخبه است را با کمک شخصی به نام نوشین معتاد می کند.

 

در این زمان افسانه قصد میکند که فرار بکند. اما هاتف احساس میکند که افسانه سر او را کلاه گذاشته است. برای همین سعی میکند امیر را بکشد. در این میان عنایت به خاطر عشقی که به افسانه دارد سعی میکند به کمک آنها برود. اما افسانه سر او را نیز کلاه گذاشته است. نوشین در این میان به دلیل عذاب وجدان به پیش مالک و مرضیه میرود و به آنها می گوید که پشت جریان معتاد شدن حامد افسانه قرار دارد. در همین حین هاتف امیر و ارغوان را دزدیده و به یک جای دور برده که آنها را بکشد.

 

خلاصه فصل سوم دلدادگان

خلاصه فصل سوم دلدادگان

در این میان مالک و مرضیه با افسانه درگیر میشوند و از او میخواهند که دلیل کارش را بگوید. افسانه به آن ها می گوید که ارغوان دختر آن ها می باشد که دزدیده است. او در نهایت قرار است که پسرشان امیر به دست آن ها کشته شود. اما مالک برای او توضیح می دهد که امیر پسر واقعی اوست که در آن زمان کشته نشده و او را نجات دادهاند. همچنین در داستان واقعی هاتف به قصد کشتن امیر اقدام می کند.

 

در ابتدا قرار بود که افسانه به جای امیر کشته شود. اما به خاطر برخی از مشکلات در هنگام ساخت سریال هاتف به ارغوان شلیک می کند تا امیر را در دلتنگی بگذارد. اما در این میان تصادف کرده و هاتف میمیرد. همچنین ارغوان به کما میرود. افسانه در این زمان قصد فرار کردن دارد که دوباره دستگیر میشود.

 

مرضیه و مالک به زندگی عادی خود در آخر سریال برمیگردند. پارسا دوباره با حدیث ازدواج میکند. همچنین حامد قرص هایی که میخورد را ترک کرده و به زندگی عادی برمیگردد. امیر نیز کنار مالک و مرضیه میماند و منتظر است ارغوان نجات پیدا کند.

 

بیوگرافی مسعود رایگان

بیوگرافی مسعود رایگان

مسعود رایگان فردی است که در سریال دلدادگان نقش مالک پورسلیم در سنین پیری را ایفا میکند. این بازیگر مشهور ایرانی دارای مدرک کارگردانی تئاتر از دانشکده هنرهای دراماتیک میباشد. همچنین او همسر خانم رویا تیموریان است. مسعود رایگان در تاریخ ۱ بهمن ۱۳۳۳ متولد شده است.

 

او اهل خرم آباد میباشد. محل زندگی مسعود تهران و سوئد است. همچنین از سال ۱۳۶۳ تاکنون به فعالیت بازیگری پرداخته است. مسعود رایگان چند سال نیز در سوئد به بازیگری پرداخت و نهایت در سال ۱۳۸۰ به ایران برگشت.

 

همچنین دارای جایزه سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد در بیست و سومین دوره جشنواره فیلم فجر میباشد. علاوه بر این یکی از برندگان تندیس بهترین بازیگر نقش اول در نهمین جشن خانه سینما است. اولین دلیل مشهور شدن مسعود رایگان فیلم خاموشی دریا بود.

 

اوج شهرت او در فیلم خیلی دور خیلی نزدیک اتفاق افتاد. مسعود رایگان در حدود ۱۸ فیلم سینمایی ایفای نقش کرده است. علاوه بر این دارای ۱۳ سریال خانگی و مجموعه تلویزیونی می باشد. همچنین مسعود رایگان دارای ۴ فیلم در شبکه نمایش خانگی نیز میباشد. از مسعود رایگان به عنوان راوی مستند من ناصر حجازی هستم نیز ایفای نقش کرده است.

 

بیوگرافی پانته آ بهرام

بیوگرافی پانته آ بهرام

پانته آ بهرام در سریال دلدادگان نقش افسانه مشکات را بازی کرده است. پانته آ بهرام در ۱۳ اسفند ۱۳۴۸ به دنیا آمده است. او یک بازیگر فوق حرفهای است که در فیلم ها و تئاترهایی که بازی کرده صاحب چندین جایزه مختلف شده است. بازیگری او با بازی در سری سوم مجموعه تلویزیونی آینه در سال ۱۳۶۸ آغاز شد.

 

کار بعدی پانته آ بهرام با داریوش مهرجویی در سریال جذاب هامون می باشد. همچنین پانته آ بهرام دارای سیمرغ بلورین بهترین مکمل زن در جشنواره فجر است. او بیش از ۲۰ تئاتر بزرگ و ماندگار را نیز بازی کرده است.

 

خانم بهرام اصالتا تهرانی است و دانش آموخته ادبیات نمایشی میباشد. خانم بهرام در مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما مشغول به تحصیل بوده است. فعالیت بازیگری او از سال ۱۳۶۶ آغاز و تاکنون نیز ادامه دارد. پانته آ بهرام در جنبش زن زندگی آزادی عکسی بدون حجاب از خودش را در صفحه اینستاگرام منتشر کرد و در اکران مردمی آخرین قسمت سریال پوست شیر نیز بدون حجاب ظاهر شد. همچنین دارای پرونده باز کشف حجاب در ملأ عام میباشد.

 

پانته آ بهرام در ۳۱ فیلم سینمایی ایفای نقش کرده است. همچنین دارای ۱۱ سریال تلویزیونی می باشد که دلدادگان جز آن است. علاوه بر این ۳ سریال نیز در نمایش خانگی دارد که در ملکه گدایان نقش اصلی را بازی کرده است.

 

بیوگرافی مهرانه مهین ترابی

بیوگرافی مهرانه مهین ترابی

مهرانه مهین ترابی نقش مرضیه را در سریال دلدادگان بازی کرده است. او دارای تحصیلات کارشناسی بازیگری و کارگردانی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران میباشد. اولین تجربه بازیگری او در سال ۱۳۵۶ بود. خانم مهین ترابی با فیلم گلبهار در سال ۱۳۶۵ به سینما رفت و در سال ۱۳۷۰ نیز وارد تلویزیون شد.

 

مهرانه مهین ترابی دارای ۱۶ فیلم سینمایی می باشد. همچنین در ۴۳ سریال تلویزیونی نیز ایفای نقش کرده است. مهران مهین ترابی در کارنامه فعالیتهای خود ۳ سریال شبکه خانگی نیز دارد. همچنین با بازی در خانه سبز به اوج معروفیت و محبوبیت رسیده است. سال فعالیت او از ۱۳۶۵ آغاز شد و اکنون نیز ادامه دارد. مهران مهین ترابی در ۲۰ مرداد ۱۳۳۶ به دنیا آمد همچنین او اهل تفرش میباشد.

 

بیوگرافی لیندا کیانی

بیوگرافی لیندا کیانی

لیندا کیانی یکی از بازیگران سریال دلدادگان میباشد که در آن نقش جوانی های فرزانه زندی را بازی میکند. لیندا کیانی متولد ۲۳ شهریور ۱۳۵۹ میباشد. لیندا بازیگر بسیار محبوبی است که در تئاتر سینما و تلویزیون ایفای نقش کرده است. لیندا اصالتاً اهل آبادان میباشد.

 

تحصیلات او کارشناسی ارشد فلسفه است و فارغ التحصیل دانشگاه مفید میباشد. لیندا کیانی از سال ۱۳۸۴ بازیگری را آغاز کرد و هم اکنون نیز به آن مشغول میباشد. او دوره های بازیگریش را در کلاسهایی تحت نظر محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان آغاز نموده است. همچنین با معرفی شریفی نیا وارد سریال ساعت شنی شد.

 

در این نقش بسیار درخشید و توجه علاقمندان بسیاری را به خود جلب کرد. او دارای ۴ مجموعه تئاتر بسیار معروف میباشد. همچنین دارای ۲۰ فیلم سینمایی میباشد. در ۱۸ سریال نیز ایفای نقش داشته است. همچنین با کارگردانهای بسیار برجستهای کار نموده است. از اجراهای زنده او میتوان به برنامه شیرزن اشاره نمود.

 

همچنین ۵ نمونه سریال نمایش خانگی نیز در کارنامه بازیگری خود دارد. لیندا کیانی دارای جایزه بهترین بازیگر زن از فیلم سایه در جشنواره یاس شد. همچنین به عنوان بهترین بازیگر نقش مکمل زن در فیلم مرد خور نیز انتخاب شد.

 

بیوگرافی سامان صفاری

بیوگرافی سامان صفاری

این بازیگر معروف سینما و تلویزیون در سال ۱۳۶۶ در تهران به دنیا آمد. او دارای مدرک تحصیلی کارشناسی جهانگردی میباشد. سامان صفاری اصالتاً اهل یزد میباشد و اکنون با دو برادرش در آلمان ساکن هستند. یکی از برادران او فیلمنامه نویس و دیگری تهیه کننده میباشد.

 

اولین تجربه بازیگری سامان صفاری در سال ۱۳۸۹ در فیلم قیلوله بود. همچنین دارای نقش بسیار برجسته ای در سریال دلدادگان میباشد. سامان صفاری مجرد است و در یک خانواده بسیار هنرمند به دنیا آمده است. او در کارنامه خود ۴ فیلم سینمایی دارد. علاوه بر این در تیم فوتبال هنرمندان بازی می کند.

 

اولین تجربه جدی بازیگری او در سال ۹۰ و سریال سقوط آزاد بود. اوج شهرت سامان صفاری نقش امیر در سریال دلدادگان بود.

 


مطالب مشابه: بیوگرافی بازیگران سریال دلدادگان + تصاویر بازیگران سریال دلدادگان


 

بیوگرافی سانیا سالاری

بیوگرافی سانیا سالاری

سانیا سالاری متولد ۲۰ تیر ۱۳۶۸ میباشد. او مجرد است و تحصیلاتش در زمینه لیسانس رشته تدوین میباشد. سانیا سالاری اصالتاً اهل بیرجند است و در بوشهر به دنیا آمده است. مادر او یک خانم آبادانی میباشد.

 

خانم سالاری در سال ۱۳۹۲ وارد کلاسهای بازیگری خانم نصیرپور شد. همچنین در کارگاه هنری رحمانیان نیز شرکت میکرد. اولین تجربه بازیگری او در سال ۱۳۹۶ و در سریال دلدادگان بود. او در این سریال نقش ارغوان را بازی کرد و بسیار دیده شد.

جدیدترین مطالب سایت