جستجو در تالاب

بیوگرافی حسام منظور بازیگر سریال بانوی عمارت

بیوگرافی حسام منظور بازیگر سریال بانوی عمارت

در ادامه با بیوگرافی کامل حسام منظور بازیگر سینما ؛ تئاتر و تلویزیون و نقش شازده ارسلان در بانوی عمارت بـه همراه عکس هاي‌ خانوادگی و شخصی و فیلمشناسی حسام منظور و حسام منظور و همسرش و فرزندش و همسر واقعی حسام منظور و شباهت حسام منظور با بازیگر ترک و حسام منظور و همسرش در پارکینگ برج میلاد و پدر حسام منظور اهل کجاست و چرا حسام منظور ازدواج نکرده با شـما در تالاب خواهیم بود.

 

بیوگرافی حسام منظور و همسرش

حسام منظور متولد 18 آذر 1359 در تهران ؛ بازیگر تئاتر و حالا سینما و تلویزیون اسـت. فارغ التحصیل فوق لیسانس کارگردانی از دانشگاه تربیت مدرس می باشد که از 21 سالگی وارد تئاتر شد تا این که در 38 سالگی با سریال بانوی عمارت بـه شهرت رسید. او بعد زا فارغ التحصیل شدن نیز از فضای دانشگاه دور نشد ودر حال تدریس اسـت. یک کارگاه بازیگری راه انداخته اسـت و بـه هنرجویان تعلیم می‌دهد.

 


مطالب مشابه: طلاق تاریخی آلن دلون از همسرش با یک دسته گل سرخ


 

خانواده حسام منظور 

خانواده حسام منظور 

پدرش اهل خراسان شهر بجنورد و مادرش اهل ارومیه اسـت بـه همین خاطر دوران کودکی را در ارومیه گذراند تا این که سال 1367 در 8 سالگی بـه تبریز نقل مکان کردند

 

کودکی حسام منظور 

کودکی حسام منظور 

 

من از بچگی بـه هنر علاقه داشتم و با نقاشی و ادبیات درگیر بودم ودر مدرسه هم کار تئاتر میکردم حتی در 5 سالگی یک فیلمی در شهرستان هم بازی کردم.

 

شروع بازیگری حسام منظور 

شروع بازیگری حسام منظور 

اما بصور جدی بعد از ورود بـه دانشگاه از سال 1380 زمانی که 21 ساله بود از نمایش خوان هشتم بـه کارگردانی محمد مسعود طیبی در کانون مفتح بروی صحنه رفتم. درسال 1388 برای نمایش مکبث کاندیدای دریافت بهترین بازیگر مرد سال بود اما در نهایت سال 1395 برای نمایش اودیسه جایزه بهترین بازیگر مرد سال را گرفت.

 

جدی ترین حضورش در سینما با فیلم تلفن همراه رییس جمهور سال 1390 در 31 سالگی بود سپس سال 94 با مجموعه هاي‌ قصه هاي‌ تبیان وارد قاب تلویزیون شد.

 

شهرت حسام منظور

شهرت حسام منظور

حسام منظور سال 97 نخستین تجربه حرفه اي خودرا در تلویزیون با سریال بانوی عمارت در نقش شازده ارسلان میرزای قوانلوی قاجار تجربه کرد و بـه شهرت رسید. چند ماه بعد از پخش سریال بانوی عمارت در ماه رمضان 98 با سریال برادر جان نشان داد شهرت او اتفاقی نبود ؛ او درسال 99 در سریال نجلا بازی کرد.

 

شغل های دیگر حسام منظور

شغل های دیگر حسام منظور

آقای منظور تجربه خود در بازیگری را در قالب تاسیس موسسه اي بنام کلوپ بازیگری با پذیرش هنرجه بـه آن ها منتقل میکند او خود کارگردانی تئاتر هم انجام می‌دهد. دراین آموزشگاه کلاس بازیگری مقدماتی ؛ پیشرفته و بدن و بیان برگزار میشود.

 

انتقاد حسام منظور از وضعیت تئاتر

انتقاد حسام منظور از وضعیت تئاتر

وضعیت تئاتر امروز ایران فاجعه بار اسـت و من همه ی رو بخاطر مدیریت می‌بینم. همه ی جای دنیا هنرمندان تئاتر کار می‌کنند و پول میگیرند ولی در ایران برعکس ما بـه دولت پول می‌دهیم این در شان کشور ما نیست. ما بـه دولت امید رای دادیم اما متاسفانه همان سیاست هاي‌ دولت قبلی را در تئاتر ادامه میدهد.

 


مطالب مشابه: رتبه 1 کنکور سال 88 آقای رستگار رحمانی الان چه می کند؟


 

بازی حسام منظور در سریال برادر جان

بازی حسام منظور در سریال برادر جان

حسام منظور یکی از نقش هاي‌ اصلی در سریال برادر جان را بازی می‌کند. سریال برادر جان بـه کارگردانی محمدرضا آهنج و نویسندگی سعید نعمت الله و بـه تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی برای شیکه سوم سیما تولید شده اسـت. حسام منظور در کار حسن پورشیرازی، کامران تفتی،نسیم ادبی، مارال فرجاد، شیوا ابراهیمی و علی نصیریان دراین سریال ایفای نقش می‌کند.

 

افتخارات حسام منظور در تئاتر

افتخارات حسام منظور در تئاتر

او درسال 1388 برای نمایش «مکبث» بـه کارگردانی «رضا ثروتی» نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر مرد از جشنواره تئاتر دانشگاهی ودر سال 1390 برای نمایش «مکبث» بـه کارگردانی «رضا ثروتی» نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر سال تئاتر از جشن بازیگر شد. او همچنین درسال 1395 برای بازی در نمایش «اودیسه» بـه کارگردانی «آرش دادگر» جایزه بهترین بازیگر سال را از سیزدهمین جشن بازیگر ؛ دریافت کرد.

 

بازیگران مورد علاقه حسام منظور

بازیگران مورد علاقه حسام منظور

من بـه داشتن الگو اعتقاد ندارم ؛ فکر می‌کنم الگوها می‌توانند ما را گمراه کنند چون ممکن اسـت باعث شوند خودمان را نشناسیم. البته بازی بازیگران بزرگ را همیشه دنبال کرده ام و دوست داشته ام از بین بازیگران خارجی آنتونی هاپکینز را دوست دارم اما معلوم اسـت شباهتی بین ما وجود ندارد. از بین بازیگران داخلی هم برای من احمد آقالو همیشه بازیگر ویژه اي بود.

 

موزیک ویدئو حسام منظور

موزیک ویدئو حسام منظور

بازی در آهنگ ویدئو «زندان» بـه خوانندگی محسن چاوشی ؛ کارگردانی «سعید جعفریان» و تهیه کنندگی «رامبد جوان» و «علی احمدی» در 1395 از دیگر فعالیت هاي‌ جانبی حسام منظور اسـت.

 

ازدواج و همسر حسام منظور 

ازدواج و همسر حسام منظور 

حسام منظور هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشدن

 

افتخارات حسام منظور 

افتخارات حسام منظور 

  • نامزد جایزه بهترین بازیگر مرد در جشنواره تئاتر دانشگاهی برای نمایش مکبث 1388
  • برنده جایزه بهترین بازیگر مرد در سیزدمین جشن بازیگر برای نمایش اودیسه 1395
  • برنده تندیس بهترین بازیگر مرد در پنجمین جشنواره جام جم برای مجموعه تلویزیونی بانوی عمارت 1397
  • برنده تندیس حافظ بهترین بازیگر مرد درام در نوزدهمین جشن دنیای تصویر برای مجموعه تلویزیونی بانوی عمارت 1398

 

فیلم شناسی حسام منظور

فیلم شناسی حسام منظور

  • سریال بانوی عمارت
  • نمایش خوان هشتم کارگردان محمد مسعود طیبی
  • نمایش برف و بهمن کارگردان ایرج افشاری
  • نمایش فرجام فر کارگردان محسن رنجبر
  • نمایش ایستگاه سلام کارگردان رسول نقوی

 


مطالب مشابه: بیوگرافی یحیی گل محمدی سرمربی ایرانی تیم پرسپولیس


 

در پایان

حسام منظور را بیشتر بخاطر نقش آفرینی در سریال بانوی عمارت می شناسیم. او از جمله سلبریتی هایی اسـت که حواشی کمی دارد و برای شهرت دست بـه فضا سازی خصوصا از جنس فضای مجازی نمی زند.

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت
مجسمه بسیار دیدنی و متحرک عشق در گرجستان (کلیپ)
مجسمه بسیار دیدنی و متحرک عشق در گرجستان (کلیپ)