حقایق شنیدنی از خواننده محبوب «ریحانا»

حقایق شنیدنی از خواننده محبوب «ریحانا»

18 مورد از حقایق شنیدنی از خواننده محبوب «ریحانا»

ریحانا یکی از هنرمندانی هست که هرازگاهی به شکل کل ظاهر خود را تغییر اساسی می دهد که این اتفاق از زمان انتشار مجموعه «دختر مفید بد شد» مورد دقت رسانه‌ها قرار گرفت.«ریحانا» یکی از سرشناس ترین خواننده هاي زن در سبکهای پاپ، ریتم و بلوز هست که در سال ۲۰۰۳ میلادی به واسطه ضبط یک آهنگ کار موسیقی و خوانندگی را آغاز کرد.

 

از جمله نام هاي مستعار ریحانا میتوان به «ری ری»، «ملکه کارائیبی» و «شاهزاده اخیر پاپ» اشاره نمود. این خواننده سرشناس تا کنون پیروز به فروش بیش از ۱۵۰ میلیون نسخه از آثارش در سراسر دنیا شده هست که در لیست پر فروش ترین هنرمندان موسیقی دنیا، رقم قابل توجهی به شمار میرود.

 

 

گفتنی هست که ری ری تاکنون ۷ جایزه گرمی، ۸ جایزه موسیقی کشور آمریکا، ۲۲ جایزه موسیقی بیلبورد و ۲ جایزه بریت را از آن خود کرده هست. مجله فوربز در سال ۲۰۱۲ میلادی وی را چهارمین هنرمند قدرتمند دنیا معرفی کرد که چیزی حدود ۵۳ میلیون دلار را عرض یکسال توانست بدست آورد.

 

«ریحانا» نام میانی هنرمند است

آیا می دانستید که «ریحانا»، اسم میانه «روبین ریحانا فنتی» هست؟ او وقتی به شهرت جهانی رسید، به نام ریحانا سرشناس شد و تا پیش از آن با نام حقیقی خود مورد خطاب قرار میگرفت.

 

آغاز خوانندگی از دوران طفولیت

حقایق شنیدنی از خواننده محبوب «ریحانا»

ریحانا خوانندگی را از زمانی که فقط ۷ سال داشت آغاز کرد. وی همینطور در دوران تحصیل در دبیرستان، یک گروه موسیقی با دو دختر دیگر تشکیل داد.

 

«روز ریحانا» در باربادوس

 

خواننده مورد بحث در تاریخ ۲۰ فوریه سال ۱۹۸۸ میلادی در شهر «سنت مایکل» باربادوس متولد شده هست. دیدنی هست بدانید که روز تولد وی در این کشور جزو تعطیلات رسمی به شمار میرود و مردم آن را جشن میگیرند.

 

او شاهد خروج روح خبیث از بدن یک کودک بوده

حقایق شنیدنی از خواننده محبوب «ریحانا»

ریحانا در یکی از گفت و گو هایش اعتراف کرده که یک‌بار در مراسم جن گیری و احضار ارواح شرکت نموده و از نزدیک شاهد بیرون راندن روح خبیث از بدن یک کودک بوده هست. به همین خاطر هست که وی از حضور در شاتو مارمونت هالیوود خودداری می‌کند زیرا اعتقاد دارد که این منطقه توسط ارواح تسخیر شده هست.

 

او برنده جایزه زیبایی شده

ریحانا در دوران تحصیل در مدرسه، یکبار در جشنواره زیبایی شرکت کرده و برنده جایزه «میس کامبیرمیر» شده هست.

تحصیل در دانشکده افسری

حقایق شنیدنی از خواننده محبوب «ریحانا»

 

ریحانا در دبیرستان نه تنها در جشنواره زیبایی شرکت کرده، بلکه در مدرسه افسری نیز نام نویسی کرده و دوره هاي ارتش را پشت سر نهاده هست.

 

RiRi در مکان های عمومی خودش را از دید مردم مخفی می کند

 

ریحانا به این که همۀ وقت سعی میکند خود را از دید مردم پنهان کند، شهرت دارد؛ او عموما لباس هایي با کلاه هاي بزرگ میپوشد و از عینک هاي آفتابی بهرهگیری میکند. با این حال، همۀ وقت به همراه گارد محافظتی در بین مردم حاضر هست.

 

جی زی وی را کشف کرده و موجب شهرتش شد

رپر سرشناس آمریکایی، Jay-Z «همسر بیانسه» پس از دیدن اجرای ریحانا با وی قرارداد امضا کرد و بدین طریق، ریحانا وارد عرصه موسیقی شده و به سرعت پله هاي ترقی را طی نمود.

تاتوهای ریحانا

حقایق شنیدنی از خواننده محبوب «ریحانا»

 

دیدنی هست بدانید این خواننده جوان، ۲۳ تاتو روی بدن خود دارد و اعلام داشته که در آینده به تعداد انها خواهد افزود. یکی از تاتوهای وی جمله اي با این مفهوم هست: «هرگز بازنده نخواهم بود، زندگی همۀ وقت یک درس هست.» این جمله الهام بخش، یکی از شعارهایی هست که وی را در مسیر موفقیت هاي هر چه اکثر یاری می‌رساند.

 

ری ری پاهای خود را ۱ میلیون دلار بیمه کرده هست!

اشتباه نخوانده اید، ریحانا در سال ۲۰۰۷ میلادی پاهای خود را به مبلغ ۱ میلیون دلار بیمه نمود.

ریحانا سبزیجات دوست ندارد

ریحانا اکثر به خوردن میوه و نوشیدن آب علاقه دارد و سبزیجات را دوست ندارد و تا حد امکان از مصرف آنها خوددداری می نماید. وی همینطور از غذا هاي هندی، چینی، مکزیکی و ژاپنی فراری هست و حاضر به صرف آنها نیست.

 

آهنگ «چتر» به مدت ۱۰ هفته در صدر موزیک های برتر کشور انگلستان قرار داشت

حقایق شنیدنی از خواننده محبوب «ریحانا»

 

بد نیست بدانید که ریحانا پس از انتشار مجموعه سوم خود به نام «دختر مفید بد شد» در سال ۲۰۰۷ به چهره‌ اي بین‌ المللی تبدیل شد. «چتر» یکی از آهنگ‌ هاي این مجموعه بود که به یکی از محبوب‌ ترین آهنگ‌ ها در ۱۳ کشور دنیا تبدیل شد.

 

گفتنی هست، این قطعه به مدت ۱۰ هفته در صدر موزیک هاي برتر کشور انگلستان قرار داشت.

یکی از زنان تاثیرگذار جهان

در سال ۲۰۱۲، مجله تایم، ریحانا را در جایگاه بیستم در لیست «۱۰۰ فرد تاثیرگذار دنیا» دسته بندی کرد.

کیتی پری و ریحانا دوستان بسیار صمیمی میباشند

حقایق شنیدنی از خواننده محبوب «ریحانا»

ری ری با خواننده سرشناس، کیتی پری دوستان بسیار صمیمی میباشند که ارتباط و معاشرت هاي زیادی با هم دارند. گرچه انتظار می رفت که بعنوان ساقدوش در مراسم عروسی کیتی پری حاضر شود اما به علت تداخل برنامه هاي کاری با روز عروسی، نتوانست این انتظار را برآورده نماید.

ریحانا بنیان‌گذار موسسه «ایمان» است

در سال ۲۰۰۶ میلادی، ریحانا موسسه «ایمان» را به منظور کمک و درمان کودکان تاسیس نمود.

وی یک‌بار مورد خشونت خانگی توسط کریس براون قرار گرفت

 

حقایق شنیدنی از خواننده محبوب «ریحانا»

 

در سال ۲۰۰۹ میلادی، ریحانا وی نتوانست در پنجاه و یکمین مراسم جوایز گرمی حاضر شود. بعدها اعلام کرد که دلیلش این بوده که کریس براون، نامزدش، وی را مورد ضرب و شتم قرار داده هست. در دادگاه رسیدگی به این شکایت، براون مجرم شناخته شد.

 

۷ مجسمه مومی در گوشه و کنار جهان برای ریحانا ساخته شده است

حقایق شنیدنی از خواننده محبوب «ریحانا»

RiRi در موزه هاي گوناگون دنیا، از جمله در موزه مادام توسو مجسمه هاي مومی دارد که مجموع انها ۷ عدد اعلام شده هست. این امر از شهرت جهانی این خواننده جوان حکایت دارد.

جدیدترین مطالب سایت