بیوگرافی بابک سعیدی و همسرش ندا اعتمادی (+ عکس)

بیوگرافی بابک سعیدی و همسرش ندا اعتمادی (+ عکس)

بابک سعیدی در زمینه هنر چه فعالیتی می کند؟

بابک سعیدی یک موسیقی دان است که زمینه خود بسیار شاهکار کرده است، بابک سعیدی خیلی سال است مهاجرت کرده است حال قرار است مجله تالاب در مورد این هنرمند عزیز و اصیل صحبت نماید. بابک سعیدی نوازنده، آهنگساز و استاد موسیقی است.

کمی از زندگی و هنر بابک سعیدی و همسرش ندا اعتمادی

نگاهی به زندگی بابک سعیدی موسیقی دان جوان و حرفه ای

بابک سعیدی متولد 1360 در تهران است ولی اصالت او برمی گردد به شهر ممقان شهرستان ها آذرشهر در نزدیکی تبریز، او در یک خانواده بسیار اصیل بدنیا آمده است و یک براد کوچکتر از خود دارد بنام بنیامین سعیدی که او هم در زمینه موسیقی بسیار عالی است و فعلا رهبر ارکستر است . او از همان کودکی علاقه زیادی به موسیقی داشت و خانواده وی هم از او بسیار حمایت می کردند و او را با توجه به علاقه خود به ساز گیتار در آموزشگاه در سن 8سالگی ثبت نام کردند. 

بابک سعیدی چه سازهایی حرفه ای یاد دارد

بابک سعیدی پس از یادگیری کامل گیتار کم کم به کل سازهای موسیقی علاقمند شد و بعد از آن نوازندگی کیبورد را فرا گرفت و سپس به سمت موسیقی سنتی هم رفت و ساز تار و سه تار هم یاد گرفت. هرچند استعداد بینظیرش و علاقه شدید به موسیقی باعث یادگیری زود هنگامش در سن کم او شد. 

بابک سعیدی دوست صمیمی اشکان خطیبی و همکاری با او 

اشکان خطیبی و بابک سعیدی در کودکی باهم دوست می شوند و دوستی آنها ادامه دار می شود و یکی از دوستان صمیمی بابک سعیدی اشکان خطیبی است که سالها پیش اشکان خطیبی برای اجرای کنسرتی در کیش به عنوان نوازنده گیتار از دوست خود بابک سعیدی  درخواست کرد و او هم با استقبال زیاد قبول کرد.

بابک سعیدی در زمینه هنر چه فعالیتی می کند؟

فعالیت هنری بابک سعیدی با آقای مرحوم ناصر عبداللهی

در زمان بسیار جوانی آقای بابک سعیدی به دلیل علاقه زیاد به این عرصه هنری با دوستش تصمیم می گیرد یک شعر و آهنگی بسازند و همه کارهایشان را خود انجام دهند این آهنگ به گوش آقای ناصر عبداللهی می رسد و در آن زمان آقای عبداالهی یک اسطوره معروف و محبوبی بودند که به آقای بابک سعیدی و دوستشان پیشنهاد همکاری می دهند و همین باعث فعالیت بابک سعیدی در گروه ناصر عبداللهی می شود و جرقه ای اولیه بابک سعیدی  در گروه حرفه ای زده می شود.

تصمیم بابک سعیدی تغییر بزرگی در زندگی اش ایجاد کرد؟

یکی از تصمیمات مهم زندگی بابک سعیدی این بود که مهاجرت کند که به کشور انگلیس و در رشته موسیقی درس بخواند و کار خودش را آنجا شروع کند و همین اتفاق هم افتاد و مهاجرت او خوشبختانه بسیار در پیشرفت او کمک کرد او در در دانشگاه موسیقی پاورهوس انگلیس در سال ۲۰۰۵ اندوخته های خود را به صورت آکادمیک دنبال کر و سپس به دلیل کار خوبش در ایران باعث همکاری با آقای ایرج جنتی عطایی و ساخت و تنظیم چند ترانه برای داریوش اقبالی و بیژن مرتضوی از دیگر اقدامات بابک بود که او را سر زبان ها انداخت.

نگاهی به زندگی بابک سعیدی موسیقی دان جوان و حرفه ای

کمی از زندگی خصوصی بابک سعیدی 

بابک سعید با خانم ندا اعتمادی که خواهر نزدیکترین رفیقیش در خارج بود ازدواج کرد و رفیق صمیمی و یا همان برادر زن کسی نبود جز رها اعتمادی شاعر و مجری و تهیه کننده معروف شبکه من و تو ثمره این ازدواج یک پسر است که کاملا از نظر چهره شبیه خود بابک سعیدی است و نام پسرش باران است. 

اوج شهرت بابک سعیدی دقیقا در چه زمانی شروع شد 

بابک سعیدی که در انگلیس ساکن شده بود و یک شبکه بزرگ در انگلیس تاسیس کرده بودند بنام شبکه من و تو و در این شبکه یک مسابقه ای اجرا شد مسابقه خوانندگی بنام آکادمی موسیقی گوگوش که نیاز به داورهای باتجربه و حرفه ای در زمینه موسیقی  داشتند که توسط رها اعتمادی به این گروه بابک سعیدی معرفی شد و سپس کم کم با دیده شدن برنامه بابک سعیدی یک فرد بسیار مشهوری شد.

در زمینه خوانندگی بابک سعیدی چگونه پیش رفت؟

او در گروه آکادمی گوگوش شعری بنام یه حرفایی را با دیگر اعضای گروه هم خوانی کرد و بسیار این اجرا دیده شد و پس از مدتی یک شعری توسط خود بابک سعیدی آمدبیرون که خوانندگی کرده بود بنام نوروز و متاستفانه اصلا نتوانست نگاه مردم را به خود در زمینه خوانندگی جلب کند و برای همین تصمیم گرفت تمرکز خود را کاملا بر روی نوازندگی و آهنگسازی بگذارد. 

فعالیت هنری بابک سعیدی با آقای مرحوم ناصر عبداللهی

و دوباره مهاجرت بابک سعیدی از انگلیس به آمریکا

بابک سعیدی به دلیل حرفه ای بودنش و صبور بودن و اخلاق خوبش که همه این ها امتیاز محسوب می شود باعث شد در زمان آکادمی گوگوش پس از چندین سال  از بابک سعیدی دعوت کند که مهاجرت کند به آمریکا و ارکستر رهبری گروه گوگوش را در سال 2019 بر عهده بگیرد و او هم با کمال میل قبول کرد و تا به امروز در گروه گوگوش فعالیت می کند. 

آثار هنری بابک سعیدی هنرمند خوش ذوق و صبور

برای این هنرمند آرزوی موفقیت بیشتر و سلامتی داریم 

از مهم‌ترین آثار او می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

آلبوم اعجاز (ساخت سه قطعه) (خواننده: گوگوش)

ترانه‌های گروهی آکادمی موسیقی گوگوش

تنظیم قطعات آلبوم «عشق‌های دروغین» وحید حاجی‌تبار که پرفروش‌ترین آلبوم سال ۱۳۸۲ گردید (قطعات غریبه، تمنا، توی مهتاب، دخترک)

ساعت شوم: به عنوان آهنگساز و تنظیم کننده[۴] (خواننده: داریوش و شاعر: ایرج جنتی عطایی)

دلتنگم: به عنوان آهنگساز و تنظیم کننده[۵] (خواننده: داریوش و شاعر: ایرج جنتی عطایی)

معجزهٔ خاموش: به عنوان آهنگساز و تنظیم‌کننده (خواننده: داریوش و شاعر: ایرج جنتی عطایی)

دوباره: به عنوان آهنگساز و تنظیم کننده (خوانندگان: گوگوش، لیلا فروهر، شهرزاد سپانلو، دریا دادور، سوگند و شهره آغداشلو) (شاعر: رها اعتمادی)

گالری عکس های بابک سعیدی آهنگساز و نوازنده 

تصمیم بابک سعیدی تغییر بزرگی در زندگی اش ایجاد کرد؟

گالری عکس های بابک سعیدی آهنگساز و نوازنده 

و دوباره مهاجرت بابک سعیدی از انگلیس به آمریکا

بابک سعیدی نوازنده حرفه ای

بابک سعیدی و پسرش باران

بابک سعیدی رهبر ارکستر

عاشقانه های بابک سعیدی و همسرش ندا اعتمادی

بابک سعیدی و زندگی هنری اش در آمریکا

بابک سعیدی دوست صمیمی اشکان خطیبی

بابک سعیدی و و دوست و برادر زنش رها اعتمادی است

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت