بروزرسانی : 29 خرداد 1403

بیوگرافی احسان دریا دل خواننده جذاب و پر طرفدار

بیوگرافی احسان دریا دل خواننده جذاب و پر طرفدار

بیوگرافی احسان دریا دل

احسان دریا دل، خواننده، آهنگساز و نوازنده ایرانی سبک پاپ در در تاریخ 1370 و در شهر تهران چشم به جهان هستی گشود. وی از همان دوران نوجوانی و جوانی علاقه زیادی به آهنگسازی و خواندن داشت.

بنابراین تلاش روز افزون او در عرصه خوانندگی و موسیقی در بازه زمانی کوتاه باعث شد که پا به این عرصه بگذارد. احسان با آهنگ محبوب و پرطرفدار “چی میشه رد بشی از کوچمون” به شهرت زیادی دست پیدا کرد.

بیوگرافی خواننده جذاب و پر طرفدار آقای احسان دریا دل

حقایقی درباره زندگی احساس دریا دل

احساسن دریا دل از جمله خوانندگان نوظهور و محبوب کشورمان در سبک پاپ می باشد. وی متولد دهه ی هفتاد بوده و در پایتخت به دنیا آمده است. احسان از همان دوران نوجوانی و جوانی به آهنگسازی و خوانندگی علاقه مند بود و با تلاش فراوان پا به این عرصه نهاد.

همچنین علاقه احسان در مورد خواندن یک سبک خاصی از موسیقی را می طلبد که مخاطب با گوش فرا دادن به آهنگ های آن متوجه سلیقه اش می شود. البته در حالت کلی در سبک پاپ مشغول به فعالیت می باشد. دریا دل علاوه بر خوانندگی، آهنگسازی و ترانه سرایی را دوست دارد تا جایی که در کارنامه هنری خود، کارهای متفاوتی از این سبک ها را به ثبت رسانده است.

بیوگرافی خواننده جذاب و پر طرفدار آقای احسان دریا دل

آغاز فعالیت هنری احسان دریا دل

احسان دریا دل صدای گرم و بمی دارد که همراه با شعر و آهنگسازیش می توان از صدای جذاب و گوشنواز آن نهایت لذت را برد.

نخستین آهنگ این خواننده به نام “ماهی” در سال 1398 به بازار عرضه شد که مانند آهنگ های امروزش چندان مورد استقبال عموم قرار نگرفت.

همچنین کار تنظیم، مستر و میکس آهنگ”ماهی” بر عهده یکی از آهنگسازهای معروف و برجسته ایرانی به اسم مصطفی مومنی بود.

این آهنگ به محض به شهرت رسیدن احسان مجددا روی کار آمده و این بار با استقبال زیاد مخاطبان مواجه گردید. اکثر مخاطبان سبک و ساخت این آهنگ را با آهنگ های آرش و مسیح هم سبک می دانستند. اما احسان با عرضه آهنگ های نوین در سبک های متفاوت جدید توانست به این شایعات خاتمه دهد و سبک خود را به اثبات برساند.

بیوگرافی خواننده جذاب و پر طرفدار آقای احسان دریا دل

خانواده و زندگی شخصی احسان دریا دل

اطلاعات چندانی درباره احسان و خانواده او در مجلات و یا صفحه رسمی اینستاگرامش پخش نشده است. بنابراین درباره زندگی شخصی وی نمی توان اطلاعات زیادی در دسترس مخاطبان قرار داد. طبق بیانیه برخی از افراد این خواننده نوظهور دارای یک برادر و یک خواهر می باشد.

همچنین در صفحات اجتماعی و صفحه اینستاگرام دریا دل به معرفی آهنگ های خود، همکاری و مسائل کاری پرداخته است. بر همین اساس و عملکرد وی در شبکه های اجتماعی می توان به این نتیجه رسید که احساس علاقه چندانی به نشر اطلاعات زندگی شخصی خود را ندارد.

هیچ گونه نظری درباره تشکیل خانواده و ازدواج او در هیچ جایی به ثبت نرسیده است. ولی بر مبنای برخی اطلاعات، وی در شرایط فعلی نظر مثبتی درباره ازدواج نداشته و و بیشترین تمرکز خود را روی ساخت آهنگ های جدید می گذارد. همچنین آرزومند بوده که به جایگاه خاصی در عرصه موسیقی و خوانندگی دست پیدا کند.

بیوگرافی خواننده جذاب و پر طرفدار آقای احسان دریا دل

شهرت و محبوبیت احسان دریا دل

احسان تا به امروز در کارنامه هنری خود، کارها و آهنگ های زیادی را به ثبت نرسانده است. زیرا فعالیت هنری او از سال 1398 به صورت رسمی آغاز شده و این روزها را می توان به عنوان روز های اوج دریا دل دانست.

اما مخاطبان همچنان منتظر کارهای موفق تر، بهتر و بیشتر از این خواننده در عرصه های مختلف ساخت موسیقی، شعر و خوانندگی هستند. احسان با آهنگ “چی میشه رد بشی از کوچمون” به دل عموم مردم راه یافت و پس از نشر این قطعه هر روز بر مخاطبانش در صفحه اینستاگرام وی افزوده شد.

این آهنگ به صورت رسمی در سال 1399 در سایت ها منتشر گردید و به طور غیر منتظره ای در همه صفحات مجازی کوچک و بزرگ وایرال شد.

همچنین اکثر چهره های اینستاگرامی، واینرها و اینفلوئنسرها از این قطعه جهت ساخت پست ها و کلیپ های خود استفاده نمودند. البته نکته قابل توجه در آهنگ “کوچمون” این بود که کلیپ ها و دابسمش های زیادی با آن ساخته شد.

نشر این آهنگ در شبکه های اجتماعی و مجازی متعدد، اکثر مخاطبان را وا داشته تا آن را دانلود کنند. ناگفته نماند که فقط یک بخش خاصی این ترانه برای دابسمش وایرال شده بود که به مرور زمان کل آهنگ مورد پسند قرار گرفت. در حالت کلی زمان فعالیت احسان به صورت حرفه ای 2 سال می باشد که در سال دوم به اوج شهرت دست پیدا کرد.

بیوگرافی خواننده جذاب و پر طرفدار آقای احسان دریا دل

آهنگ های و موزیک های احسان دریا دل

همانگونه که قبلا اشاره شد نخستین آهنگ دریا دل به اسم “ماهی” در اسفند 1398 به بازار عرضه شد که مورد استقبال قرار نگرفت. سپس آهنگ دوم به اسم “دردونه” را در اسفند همان سال منتشر کرد که از شانس چندانی برای محبوبیت برخوردار نبود.

همچنین در فروردین 1399 آهنگ دیگری به اسم “دنباله دار” را نیز به انتشار رساند که شانس آن نیز شبیه آهنگ های قبلی بود. آهنگ “تلخی” در تیر 1399 منتشر شد که در رنج کارهای معمولی او قرار گرفت. درنهایت احسان شانس خود را با نشر قطعه “کوچمون” در مهر 1399 امتحان کرد و این دفعه با استقبال بی نظیر مخاطبان مواجه شد و آهنگ های قبلی را جبران نمود.

احسان دریا دل پس از انتشار آهنگ “کوچمون” دو قطعه دیگر تحت عنوان “لالایی” و “دل کندم” منتشر کرد. البته این آهنگ به اندازه آهنگ “کوچمون” در بین مخاطبان به شهرت دست پیدا نکردند. همچنین اکثر آهنگ های دریا دل دارای ویدئو کلیپ بوده و او جهت پیشبرد کارهای هنری خود هزینه زیادی را متقبل می شود.

بیوگرافی خواننده جذاب و پر طرفدار آقای احسان دریا دل

ممنوع الفعالیت شدن احسان دریا دل بعد از انتشار موزیک ویدئو نامتعارف

احسان موزیک ویدیویی را به اسم “بیت” در سال 1402 و در فضای مجازی به انتشار رساند که از موزیک ویدئوی یکی از خوانندگان قزاقستان تقلید کرده بود. البته در این موزیک ویدیو چند زن بدون رعایت حجاب و عرف اسلامی نقش آفرینی می کردند. درنتیجه احسان از سوی پلیس امنیت ملی تهران در تاریخ 18 دی 1402 مورد بازخواست قرار گرفت و کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آن توقیف گردید.

بیوگرافی خواننده جذاب و پر طرفدار آقای احسان دریا دل

جمع بندی

احساس دریا دل خواننده، آهنگساز و ترانه سرا سبک پاپ ایران، متولد 1370 در شهر تهران است. وی نخستین آهنگ خود را به اسم “ماهی” منتشر کرد که استقبال چندانی از آن نشد. بعد از انتشار چندین آهنگ با پخش آهنگ “کوچمون” در مهر 1399 به اوج شهرت و محبوبیت رسید.

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت