بیوگرافی بازیگران فیلم هاوایی +داستان فیلم هاوایی چیست؟

بیوگرافی بازیگران فیلم هاوایی +داستان فیلم هاوایی چیست؟

فیلم هاوایی محصول سال 1399 در ژانر کمدی بـه کارگردانی بهمن گودرزی و بـه تهیه‌کنندگی مرتضی شایسته می باشد کـه بعد از سه سال بـه اکران رسید. ما دراین قسمت از مجله تالاب مقاله اي در مورد بیوگرافی بازیگران فیلم سینمایی هاوایی منتشر کرده ایم.

 

خلاصه داستان فیلم سینمایی هاوایی 

خلاصه داستان فیلم سینمایی هاوایی 

فیلم هاوایی ؛ با موضوع پناهندگی اسـت و داستان یک ورزشکار ایرانی می باشد کـه برای پیشرفت خود زیر بار مهاجرت و پناهندگی کشور دیگری میـــخواهد برود اما از جایی بـه بعد در ماجرایی قرار می گیرد کـه وی را بـه فرد سرشناس مجازی تبدیل میکند و حالا ماجرا برای او جور دیگری رقم می خورد و…

 


مطالب مشابه: فیلم سینمایی ضد + بازیگران فیلم سینمایی ضد


 

زمان اکران فیلم سینمایی هاوایی

زمان اکران فیلم سینمایی هاوایی

اکر فیلم سینمایی هاوایی از روز چهارشنبه 13 دی 1402 در سینما های سراسر کشور شروع شده اسـت

 

بیوگرافی بازیگران فیلم سینمایی هاوایی

این فیلم کمدی با کمترین تعداد سالن سینما؛ در نخستین روز اکران خود بـه فروش 525 میلیون تومانی دست یافت کـه بیشترین میزان فروش افتتاحیه ثبت شده تا کنون اسـت.

 

امین حیایی

امین حیایی

امین حیایی متولد 19 خرداد 1349 در تهران ؛ دانشجوی انصرافی رشته کامپیوتر بوده کـه با تئاتر فعالیت خودرا شروع کرد و سال 72 با سریال آپارتمان نخستین بار جلوی دوربین رفت. او با سریال همسایه ها سال 1380 بـه شهرت رسید و بعد از تجربه یک زناشویی ناموفق با خانم نیلوفر خوش خلق بازیگر ازدواج کرده اسـت و یک پسر دارد.

 

امیر جعفری

امیر جعفری

امیر جعفری متولد 10 شهریور 1353 در تهران، فارغ التحصیل لیسانس رشته مدیریت از دانشگاه آزاد اسلامی می باشد کـه درسال 1380 وقتی 27 ساله بود با فیلم «نان، عشق و موتور 1000» جلوی دوربین رفت و با سریال زیر هشت سال 1389 بـه شهرت رسید. چندین سال با ریما رامین فر ازدواج کرده و صاحب یک پسر بـه نام آیین اسـت و شدید استقلالی می باشد.

 

امیرحسین رستمی

امیرحسین رستمی

امیرحسین رستمی متولد 12 بهمن 1354 در تهران ؛ فارغ التحصیل لیسانس رشته بازیگری از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه آزاد می باشد کـه به‌صورت حرفه اي از مدلینگ شروع کرد. سال 1385 با فیلم «فقط چشم‌هاتو ببند» جلوی دوربین رفت و سال 1392 با سریال «دودکش» معروف شد. او درسال 1378 وقتی 24 ساله بود با همسرش پوراندخت الستی ازدواج کرد کـه ثمره این زندگی موفق تولد یک پسر بنام ارشیا می باشد.

 


مطالب مشابه: اتفاقات ترسناک که در پشت صحنه فیلم های ترسناک رخ داده است


 

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا متولد 1 اسفند 1377 در تهران بازیگر سینما ؛ دیپلمه رشته نمایش از هنرستان تئاتر می باشد. نخستین بار سال 1397 وقتی دختری 20 ساله بود با حضور در «سریال پدر» جلوی دوربین رفت و بسیار درخشید و سال 1399 با فیلم رقصنده وارد سینما شد.

 

او در 23 اسفند 1398 با آقای مهدی کوشکی «بازیگر» ازدواج کرد اما این زندگی بـه جدایی ختم شد تا این کـه بع داز مهاجرت بـه ترکیه، برای بار دوم ازدواج کرده و حالا درکنار بازیگری از علاقمندان عکاسی و مدلینگ بوده و یک گربه خانگی دارد.

 

مرتضی رحیمی

مرتضی رحیمی

مرتضی رحیمی متولد شهرستان اندیکا، با شرکت در کلاسهای بازیگری در یکی از آموزشگاههای تهران فعالیت هنری خودرا شروع کرد. با فیلم اشک رقاصه درسال 1356 وارد عرصه بازیگری شد و با سریال تاراز سال 1397 دیده شد و علاوه بر بازیگری در زمینه کارگردانی هم فعالیت داشت. او‌ سال‌ها پیش ازدواج کرده و دارای ۳ پسر بـه نام هاي‌ مارتیا، ماکان، مانیاد دارد.

 

يزدان فتوحى

يزدان فتوحى

یزدان فتوحی متولد مرداد 1355 در تهران، فارغ التحصیل لیسانس روانشناسی بالینی و فوق لیسانس روانشناسی مشاوره اسـت کـه با سریال در پناه تو درسال 74 جلوی دوربین رفت. با سریال خنده بازار درسال 1390 بـه شهرت رسید و علاوه بر بازیگری سابقه کارگردانی نیز داشته اسـت و همچنین نویسندگی نیز میکند.

 

عوامل فیلم سینمایی هاوایی

عوامل فیلم سینمایی هاوایی

  • کارگردان: بهمن گودرزی
  • نویسنده: آرش قادری
  • بازنویسی فیلمنامه: حمید اکبری خامنه
  • تهیه کننده: مرتضی شایسته

 


مطالب مشابه: عجیب ترین سینماهای سراسر دنیا کدام اند ؟


 

در پایان

آخرین فیلمی کـه از حیایی در سینما‌ها اکران شد، فیلم «چشم و گوش بسته» بـه کارگردانی فرزاد موتمن بودو این نخستین حضور حیایی بعد از چهار سال روی پرده سینما‌ها بـه حساب می آید. جالب این کـه او بازهم در فیلمی کمدی ظاهر شده اسـت و باید منتظر باشیم و ببینیم آیا دراین نقش هم مثل نقش‌هاي‌ قبلی‌اش ظاهر شده اسـت یا خیر.

جدیدترین مطالب سایت