بیوگرافی بازیگران فیلم خجالت نکش 2 + موضوع فیلم خجالت نکش 2

بیوگرافی بازیگران فیلم خجالت نکش 2 + موضوع فیلم خجالت نکش 2

فیلم “خجالت نکش 2” کـه ادامه‌اي بر فیلم پرطرفدار “خجالت نکش” اسـت، بـه کارگردانی رضا مقصودی ساخته شده و بازیگرانی چون شبنم مقدمی و احمد مهران‌فر در ان نقش‌آفرینی میکنند. این فیلم در قالب یک مینی سریال 8 قسمتی و یک نسخه سینمایی تولید شده اسـت.

 

داستان فیلم ادامه ماجراجویی‌هاي‌ شخصیت‌هاي‌ “قنبر” و “صنم” را روایت می کند و انتظار میرود کـه همانند قسمت اول، با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شود. زمان اکران فیلم در سینماها فروردین یا اردیبهشت 1403 بوده و پخش در شبکه نمایش خانگی طبق معمول 4 تا 6 ماه پس از اکران عمومی انجام میشود.

 

موضوع فیلم خجالت نکش 2

موضوع فیلم خجالت نکش 2

بیوگرافی بازیگران فیلم خجالت نکش 2

فیلم خجالت نکش 2 داستانی کمدی و خانوادگی دارد. نویسنده‌هاي‌ این فیلم، رضا مقصودی و افرا جورابلو هستند. داستان این فیلم روایت زن و شوهر میانسالی اسـت کـه خیلی اتفاقی صاحب فرزندی میشوند. انها با داشتن سه فرزند بزرگ، دوباره صاحب دختری می شوند. این فیلم بـه صورت یک مینی سریال 8 قسمتی و فیلم سینمایی پخش خواهد شد.

 

در ادامه ماجراهای قسمت اول این فیلم، اتفاقات تازه‌تری در زندگی مشترک‌شان رخ میدهد1. زمان اکران دقیق فیلم در سینماها مشخص نیست، اما پس از اکران در سینماها، بـه صورت مینی سریال با 8 قسمت در شبکه نمایش خانگی نیز نمایش داده خواهد شد. بازیگران اصلی این فیلم شامل شبنم مقدمی در نقش “صنم” و احمد مهران‌فر در نقش “قنبر” هستند. همچنین، بازیگران دیگری نیز دراین فیلم حضور دارند.

 


مطالب مشابه: بیوگرافی بازیگران فیلم سینمایی نوروز +داستان فیلم


 

فهرست تمام بازیگران فیلم خجالت نکش 2

فهرست تمام بازیگران فیلم خجالت نکش 2

بیوگرافی بازیگران فیلم خجالت نکش 2

بازیگران فیلم خجالت نکش 2 شامل موارد زیر هستند:

  • احمد مهران‌فر در نقش قنبر «همسر صنم»
  • شبنم مقدمی در نقش صنم «همسر قنبر»
  • میثاق جمشیدی
  • سعید امیرسلیمانی
  • شادی احدی‌فر
  • بهرنگ علوی
  • بهاره کیان افشار
  • اورانوس قوامی
  • سام درخشانی 
  • لیندا کیانی

 

بیوگرافی بازیگران فیلم خجالت نکش 2

 

احمد مهران‌فر

احمد مهران‌فر

احمد مهران‌فر، بازیگر اهل ایران، در تاریخ ۱۰ خرداد ۱۳۵۴ در شهر برزک، کاشان بـه دنیا آمد. او فارغ‌التحصیل لیسانس بازیگری و فوق‌لیسانس کارگردانی از دانشگاه تهران اسـت و از تئاتر شروع بـه فعالیت کرد. احمد مهران‌فر بـه جز بازیگری بـه نویسندگی نیز علاقه دارد و از هر وقت فرصتی برای نویسندگی استفاده میکند. او با بازی در سریال پایتخت و نقش ارسطو، بـه اوج شهرت خود رسید. همچنین، احمد مهران‌فر همسرش مونا فائزپور و پسرش را دارد. او درسال ۱۳۹۹ بـه دنیا آمد و نام او نیک احمد مهران‌فر اسـت.

 

شبنم مقدمی

شبنم مقدمی

شبنم مقدمی، بازیگر و نریتور «روایتگر» ایرانی، در تاریخ ۳ فروردین ۱۳۵۱ در تهران بـه دنیا آمد. او با سه دهه حضور مستمر در تئاتر، سینما، تلویزیون، رادیو و همچنین تولید کتاب‌هاي‌ صوتی، مشارکتی گسترده در صنعت سینما و سرگرمی داشته و جوایز متعددی از جمله دو سیمرغ بلورین را نیز از ان خود کرده‌اسـت. شبنم مقدمی از بازیگران کم‌حاشیه و پرکار ایران اسـت کـه از اواخر دههٔ هشتاد مورد توجه و ستایش منتقدین سینما قرار گرفته و همچنین رضایت مخاطبین را نیز جلب کرده‌اسـت.

 

او بازیگری اسـت کـه عمق و وجوه مختلف شخصیت‌ها را بـه نمایش میگذارد. طیف گسترده نقش‌هاي‌ او در ژانرهای متنوع «کمدی، درام، تاریخی و…» و همچنین قابلیت انطباق با مدیوم‌هاي‌ مختلف «تئاتر، سینما، تلویزیون و رادیو» بـه همراه دقت بـه ریزه‌کاریهای نقش و بـه‌کارگیری گویش‌هاي‌ مختلف، وی را بـه بازیگری برجسته بدل ساخته‌اسـت.

 

میثاق جمشیدی

میثاق جمشیدی

میثاق جمشیدی، بازیگر سینما و تلویزیون ایران، در تاریخ ۲ مرداد ۱۳۶۴ در تهران بـه دنیا آمد. او دارای مدرک دیپلم کارگردانی سینما و لیسانس بازیگری «رشته نمایش، گرایش بازیگری» اسـت. نخستین تجربه بازیگری او مقابل دوربین حمید لبخنده، با سریال «با من بمان» بوده اسـت. او همچنین در سریال‌هاي‌ مسافران، هوش سیاه 2 و فیلم خجالت نکش نیز بازی کرده اسـت.

 

سعید امیرسلیمانی

سعید امیرسلیمانی

سعید امیرسلیمانی، بازیگر، کارگردان، و تهیه‌کننده اهل ایران اسـت. او در ۱۷ آبان ۱۳۲۱ در تهران متولد شد. فعالیت حرفه‌اي او از سال ۱۳۳۹ آغاز شد و تا کنون ادامه دارد. او در تئاتر، سینما، و تلویزیون نقش‌هاي‌ متعددی بازی کرده اسـت. سعید امیرسلیمانی پدر دو فرزند بازیگر و معروف بـه نام‌هاي‌ کمند و سپند اسـت. او بازیگری پیشکسوت و دوست‌داشتنی در صنعت هنر ایران محسوب میشود.

 


مطالب مشابه: بیوگرافی بازیگران فیلم احمد به تنهایی «+داستان فیلم»


 

شادی احدی‌فر

شادی احدی‌فر

شادی احدی‌فر بازیگر سینما و تلویزیون ایران اسـت. از مهم ترین آثار شادی احدی‌فر میتوان بـه بازیگری در سریال «جایزه بزرگ» اشاره کرد. او درسال ۱۳۸۳ دوره‌ي پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند ودر اثر مهمی بازی کرده اسـت.

 

بهرنگ علوی

بهرنگ علوی

بهرنگ علوی، بازیگر اهل ایران، در تاریخ ۱ فروردین ۱۳۵۹ در تهران بـه دنیا آمد. او دیپلم افتخار بازیگری مرد از سی و چهارمین دوره جشنواره تئاتر فجر را برای نمایش زبان اصلی دریافت کرد. بهرنگ علوی علاوه بر بازیگری، بـه عکاسی، نویسندگی و طراحی مد نیز مشغول اسـت. او همچنین سفیر حمایت از کودکان کار و زنان بدسرپرست و سرپرست خانوار اسـت. در ورزش‌هاي‌ شنا، اتومبیلرانی، یوگا و بیلیارد نیز تبحر دارد.

 

بهاره کیان افشار

بهاره کیان افشار

بهاره کیان‌افشار، بازیگر و ترانه‌سرا اهل ایران، در تاریخ ۱۲ اردیبهشت ۱۳۶۲ در تهران بـه دنیا آمد. او فارغ‌التحصیل لیسانس رشته مهندسی نرم‌افزار کامپیوتر اسـت. بهاره بـه عنوان یک بازیگر جوان و خوش‌چهره در سینما و تلویزیون شناخته میشود. او با بازی در مجموعه تلویزیونی “کلاه پهلوی” در نقش “شادی مستشارنیا” بـه طور حرفه‌اي وارد عرصه بازیگری شد. بهاره همچنین ترانه‌سرایی را نیز درکنار بازیگری انجام داده اسـت. او از تئاتر گناه مشترک نیز لذت می برد.

 

سام درخشانی

سام درخشانی

سام درخشانی بازیگر سینما، تلویزیون و مجری اهل ایران اسـت. او متولد ۳۱ تیر ۱۳۵۴ در تهران میباشد و از سال ۱۳۷۸ تا کنون در عرصه بازیگری فعالیت دارد. سام درخشانی دانشجوی انصرافی رشته تئاتر بوده ودر آموزشگاه بازیگری حمید سمندریان دوره بازیگری گذرانده اسـت.

 

او با مجموعه شب زدگان بـه دنیای بازیگری پا گذاشت ودر سریال‌هایي چون آوای باران، نابرده رنج و پژمان نقش‌آفرینی کرده اسـت. درخشانی همچنین در فیلم‌هاي‌ سینمایی متعددی از جمله تگزاس ۳؛ ۲۸۸۸ و خائن کشی بـه ایفای نقش پرداخته اسـت.

 

لیندا کیانی

لیندا کیانی

لیندا کیانی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایرانی اسـت. او در ۲۳ شهریور ۱۳۵۹ در آبادان متولد شد. لیندا دارای یک خواهر و ۴ برادر اسـت. تحصیلات خودرا تا کنون تا مقطع کارشناسی ارشد فلسفه ادامه داده اسـت. او با شرکت در دوره‌هاي‌ آموزش بازیگری تحت کنترل محمدرضا شریفی‌نیا و آزیتا حاجیان، و همچنین کلاس‌هاي‌ فن بیان خانم مهتاب نصیرپور، بـه دنیای بازیگری وارد شد.

 

با بازی در نقش معصومه در سریال روز حسرت، توانایی‌هاي‌ خودرا بـه نمایش گذاشت ودر سریال‌هاي‌ رستگاران و روز حسرت شناخته شد. همچنین، لیندا کیانی برای فیلم ضد نیز نامزد بهترین بازیگر زن نقش مکمل شده اسـت.

 


مطالب مشابه: بیوگرافی بازیگران فیلم بی بدن + داستان فیلم بی بدن چیست؟


 

در پایان

این فیلم کمدی توسط رضا مقصودی ساخته شده اسـت و داستان زندگی زن و شوهری را روایت میکند کـه بـه‌خاطر فرزندآوری در میانسالی خجالت می کشند و بـه طرق مختلف سعی بر پنهان‌کردن ان دارند. این فیلم تلاش دارد در چارچوب قواعد ژانر کمدی قرار گیرد. شوخی‌هاي‌ طنزی و موقعیت‌هاي‌ کمیک در طول فیلم، مخاطب را بـه خنده می اندازند.

جدیدترین مطالب سایت