'گردشگری

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

آموزش های اخلاقی

جایزه یک میلیون دلاری برای یابنده این کفش (عکس)

مجموعه : سینما
جایزه یک میلیون دلاری برای یابنده این کفش (عکس)

بارها دیده شده که افرادی به بخش هایی از یک فیلم خاص علاقه مند هستند و حاضرند برای داشتن آن هر قیمتی که ممکن است بپردازند. به هر گونه اطلاعات معتبری که منجر به یافتن کفش‌های قرمز رنگ جودی گارلند در فیلم «جادوگر شهر آز» شود، یک میلیون دلار جایزه تعلق خواهد گرفت.

 

در حدود 10 سال پیش، کفش‌های قرمز رنگی که جودی گارلند در سال 1939 در فیلم «جادوگر شهر آز» به پا کرده بود، از موزه زادگاه او مینه‌سوتا، به سرقت رفت. اکنون یکی از طرفداران پروپا قرص این بازیگر حاضر شده به یابنده این کفش قدیمی یک میلیون دلار نقد بپردازد.

 

فردی که خواستار دریافت این جایزه است باید اطلاعاتی درست از مکان کفش و رباینده آن در اختیار مسئولان قرار دهد.

 

جایزه یک میلیون دلاری برای یابنده این کفش (عکس)

یابنده کفش جادوگر شهر از

 

جان کلش مدیر موزه جودی گارلند در مینه‌سوتا گفت :«فردی که متعهد شده، یک میلیون دلار را بپردازد، اهل آریزونا و از طرفداران جودی گارلند و فیلم «جادوگر شهر آز» است.»

 

سه نمونه دیگر از این کفش در ایالات متحده آمریکا وجود دارد، که یکی از آنها در موسسه‌ اسمیتسونین در واشگنتن نگهداری می‌شود. به عقیده کارشناسان این کفش بین دو تا سه میلیون دلار ارزش دارد.
 

فیلم موزیکال «جادوگر شهر آز» محصول کمپانی MGM در سال 1939، به کارگردانی ویکتور فلمینگ و با بودجه‌ای بیش از دو میلیون دلار ساخته شد.

 

 

تهیه و تنظیم : مجله تالاب

 


نقد و بررسی کامل فیلم هالیوودی مسافران نقد و بررسی کامل فیلم هالیوودی مسافران  فیلم مسافران که این فیلم هالیوودی یکی از بهترین فیلم های اروپایی در پشت فیلم لالالند شناخته شده است و سایت تالاب آخرین نقد ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

کشف راز حمام نرفتن مغول ها (+عکس)
مشاهده بیشتر