استفاده از شبکه های اجتماعی پرطرفدار در ایران

استفاده از شبکه های اجتماعی پرطرفدار در ایران

شبکه های اجتماعی پرطرفدار در ایران

استفاده از شبکه های اجتماعی پرطرفدار در ایران : با توجه به اهمیت رسانه های اجتماعی برای کسب و کارها، شناختن و استفاده از شبکه های اجتماعی پرطرفدار یک امر حیاتی به شمار می رود. در حال حاضر شبکه های اجتماعی بسیاری فعال هستند و افراد زمانشان را در آن سپری می‌کنند.

برای موفقیت در کسب و کار باید بتوانید مشتریان بیشتری نسبت به رقبا به سمت خود هدایت کنید.

برای جذب کاربران بیشتر شما باید از هر پلتفرمی که ممکن است مخاطب هدف شما در آن حضور دارد، استفاده کنید. انتخاب پلتفرم مناسب شما، با توجه به زمینه فعالیت، علایق مشتریان و قابلیت های آن رسانه است.

ما در این مطلب به تعدادی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در ایران و راه های رشد در آنها به کمک سامانه هوشمند سلکتک به منظور افزایش قدرت کسب و کار نسبت به رقبا را برای شما توضیح خواهیم داد.

لازم به ذکر است که تعداد رسانه های اجتماعی فعال و سایت های اشتراک ویدیو زیاد هستند و شما می توانید از همه ی آنها بهره ببرید، ولی بهتر است که برای جلوگیری از آشفتگی و بی نظمی در روند استراتژی های خود، از بهترین آنها نسبت به بیزینس خود استفاده کنید.

اینستاگرام  (Instagram)

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی برای اشتراک گذاری عکس و ویدیو است و شرکت متا به تازگی برای رقابت با توییتر نرم افزار جدید خودش که بر پایه متن هم هست را با نام تردز ارائه کرده است. Instagram به خاطر محبوبیتی که در بین ایرانی ها دارد، با وجود محدودیت هایی که دارد، بازهم محلی است ک افراد بیشتر وقت خود را در آن می‌گذرانند.

شما باید با نام تجاری خود یک اکانت داشته باشید و به اشتراک گذاری عکس و ویدیوهایی از خدمات و کالاهای خود بپردازید. افزایش تعداد بازدید، لایک پست و فالوور صفحه اینستاگرام شما، تاثیر زیادی در بدست آوردن توجه افراد دارد. از این رو خرید خدمات اینستاگرام، بر افزایش اعتبار شما تاثیر بسزایی دارد.

پس از قرار دادن هر پست و خرید لایک پست اینستاگرام بر محبوب بودن کالای خود تاکید می‌کنید و مشتریان بهتر به شما اعتماد خواهند کرد.

فیسبوک  

فیسبوک  (Facebook)

فیسبوک بزرگ‌ ترین شبکه ارتباط اجتماعی از نظر تعداد کل کاربران و اعضای حقیقی ثبت شده در سراسر جهان است. از آنجایی که فیسبوک قدرت بالایی دارد، پس جذب و هدایت مخاطب از سمت آن به سایت، باعث بهبود سئو خواهد شد.

همچنین به دلیل گستردگی آن، فضا برای فعالیت و جذب مخاطب هدف در این شبکه اجتماعی فراهم است.

در حال حاضر ماهانه نزدیک به 3 میلیارد نفر از آن استفاده می کنند و این امار روزبه‌روز افزایش می‌یابد. کسب و کارهایی که از این پلتفرم برای تبلیغ و معرفی محصولات خود می‌پردازند.

اگر هنوز در این رسانه ثبت نام نکرده اید، زمان آن است که با برند خود یک اکانت ثبت کرده و لینک ها و خدمات مهم سایت را در آن به اشتراک بگذارید.

سرویس اشتراک ویدیو آپارات

سایت آپارات پرمخاطب ترین و محبوب‌ترین سرویس اشتراک گذاری ویدئو ایرانی است. اگرچه به عنوان یک شبکه اجتماعی شناخته نمی شود، اما از آنجایی که افراد زیادی در آن به اشتراک گذاری ویدیو میپردازند، می توان از آن در کسب و کارها برای معرفی خدمات و ویدیوهای آموزشی استفاده کرد.

همچنین به خاطر قابلیت لینک گذاری در کپشن ویدیوها، به صفحات سایت اعتبار بیشتری خواهید داد. اگر کاربرهدف شما، زمانی را در اپارات می‌گذارند، با رعایت اصول سئو ویدیو، بازدید بیشتری بدست خواهید آورد.

دقت داشته باشید که زیاد بودن تعداد لایک ویدیو، بازدید و فالوور آپارات در کنجکاو شدن افراد تاثیر دارد، پس با استفاده از سیستم فالور گیر آپارات که در سلکتک ارائه می‌گردد، به بهبود آمارهای پست و کانال خود کمک کنید.

همچنین با برقراری تعامل در پست های مشابه از طریق کامنت با افراد، می توانید فالوور بیشتری بدست آورید.

توییتر (Twitter)

توییتر یک شبکه اجتماعی محبوب در سراسر جهان است که به کاربران امکان می‌دهد به صورت کوتاه پیام‌های متنی به همراه تصویر و ویدیو را به اشتراک بگذارند. این شبکه اجتماعی کاربران فعال زیادی دارد در ایران نیز محبوب و جزو پرطرفدارترین رسانه های اجتماعی بشمار می‌رود.

با خرید این پلتفرم توسط ایلان ماسک، روند کاری این شرکت متحول شد و سعی شد از ایجاد اکانت های فیک جلوگیری شود. با توجه به قابلیت های جذاب آن، برای فعالیت و لینک سازی برای سایت، Twitter یک فضای مناسب بحساب می‌آید.

یوتیوب  

یوتیوب  (Youtube)

یوتیوب به عنوان یک شبکه اجتماعی بزرگ و سرویس اشتراگ گذاری ویدیو جهانی شناخته می‌شود.

Youtube به عنوان دومین موتور جستجوی بزرگ پس از گوگل، شناخته می شود و از زیر شاخه های کمپانی گوگل به حساب می آید.

فعالیت در این رسانه هم برای رشد و تقویت سئوسایت موثر است و هم در جذب مشتری به صاحبان کسب و کارها کمک فراوانی می‌کند.

با ساخت یک کانال و به اشتراک گذاشتن ویدیوها، به تعداد سابسکرایب های کانال و ویو ویدیو یوتیوب بیافزایید.

ساخت ویدیو با موضوعات ترند و البته مرتبط به زمینه کاری، برای رشد کانال و افزایش ویو یوتیوب تاثیرگذار است. با خرید ویو یوتیوب و افزایش تعداد آن باعث می‌شوید بیشتر در نگاه مشترکین، جلب توجه کنید و در نهایت اگر برایشان جذاب بودید شما را سابسکرایب کنند.

با توجه به اینکه این وبسایت 2 میلیارد کاربر فعال ماهانه دارد، پلتفرم مناسبی برای فعالیت در تمام زمینه های شغلی به حساب می آید.

همانطور که در ابتدا گفته شد شبکه های اجتماعی بسیار زیاد هستند و هر کدام از آنها میتواند برروی درآمد، سئوسایت و جذب کاربر به شکل های مختلف تاثیر بگذارند. امیدواریم که با این مقاله توانسته باشیم به شما در جهت رشد کسب و کار کمک کرده باشیم.

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت